Saraçhane kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Saraçhane Kurye ve E-ticaret teslimatları sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesini sağlamak için güvenebileceğiniz ve güvenebileceğiniz profesyonel bir lojistik çözümleri sağlayıcısıyız. Teknoloji odaklı bir şirket olarak, büyük, orta ve küçük çevrimiçi işletmelerin ihtiyaç duyduğu kaliteli ve hızlı lojistik hizmetlerine yönelik hızla artan talebi karşılamamızı sağlayan zeka destekli otomasyonları ve veri bilimlerini devreye aldık. Ayrıca, eğrinin önünde kalmak için organize olmayan adreslerin kodunu çözmek, geçmiş teslimat dayalı teslimat planlaması vb. için sipariş hacimlerini tahmin etmek için yapay zeka ve makine öğreniminden yararlanıyoruz.

Saraçhane KuryePin
Saraçhane Kurye

Saraçhane Kurye Firması

Uçtan uca sipariş takibi için otomatik bilgi sistemlerini kullanarak depolardan / satıcılardan son tüketicilere ürünlerin (çevrimiçi sipariş edilen) en güvenli, en güvenilir şekilde alınması ve teslimi. Saraçhane Kurye Hizmeti, zamanında Teslimatta Nakit (COD) havaleleri sunar ve Hindistan’daki siparişlerin Pazar/Tatil günleri de dahil olmak üzere tüm yıl boyunca 24 ila 72 saat içinde son mil teslimatını garanti eder. Ön Ödemeli ve Kapıda Ödeme (Nakit/Dijital ödeme çözümleri) içerir.

Saraçhane Kuryeleri ile online sipariş edilen ürünler için orta ağırlıkta bir ekspres hizmet olan hizmet, gelişmiş müşteri deneyimi sağlamak için daha fazla teslimat özeni ve hassasiyeti gerektiren büyük ve hacimli ürünlerin taşınması için özel olarak tasarlanmıştır. Son tüketicilerle etkili koordinasyonun, ürünlerin 24 ila 72 saat içinde, Pazar/Tatil günleri dahil olmak üzere, yılda 365 gün, her gün, zamanında toplanmasını ve ortak kuruluşuna geri teslim edilmesini sağlayan Tersine Lojistik konusunda kişiye özel çözümler sunuyoruz. böylece son müşteriler geri ödemelerini zamanında alırlar. Bu benzersiz hizmet, teslim alma ve iade kolaylığı sağlamada sınıfının en iyisi süreç özelliklerine sahip, gönderilmeye hazır paketleme ile desteklenir.

Saraçhane Kurye Lojistikleri

Cep telefonları, ev eşyaları, giysiler, elektronik aletler vb. gibi çeşitli ürün kategorileri için Kapı Basamak Kalite Kontrolü etkinleştirilmiş Geri Alım Çözümleri sunuyoruz. Saraçhane Kuryeleri ile çözüm, iadeyle ilgili kaçakları önlemeye yardımcı olur ve çevrimiçi alışveriş iadelerini basitleştirir. Kendini işine adamış ve iyi eğitimli eğitimli Ortaklarımız, ürün koşullarına ve müşterinin iade politikasını karşılayan diğer parametrelere tabi olarak ürünler üzerinde Kalite Kontrolleri gerçekleştirir ve bu da tüketiciler için daha hızlı geri ödeme veya değiştirme sağlar.

Saraçhane Hızlı Kurye

Katma değerli Saraçhane kurye çözümlerimiz, şirketler lojistik dış kaynak aradığında akla gelen standart e-ticaret lojistik hizmetlerinin ötesine geçiyor. Gönderilerin sorunsuz akışını aşağıdakiler gibi ek hizmetlerle desteklediğimiz için lojistik tekliflerimizi tamamlayan ve geliştiren çok çeşitli hizmetler bulunmaktadır:

  • Satın almayı dene: Son tüketiciler tarafından ürün değerlendirmelerinin genel deneyimini geliştiren rahat ve müşteri dostu bir değişim yönetimi hizmeti sunuyoruz.
  • Teslimatları Değiştir: Günümüz müşterileri, memnun olmadıkları ürünlerin değişimini mümkün olan en kısa sürede beklemektedir. Sorunsuz iade süreçlerini yönetiyoruz.
  • Değerli Kargo ve Kurye: Altın, değerli sanat eserleri, değerli taşlar ve mücevherat gibi değerli eşyaların taşınması için en üst düzeyde güvenlik ve gözetim sağlarız.

Saraçhane Kurye Hizmetleri

Aynı Gün Teslimat, zamana duyarlı tüm acele alımlarınız ve teslimatlar için limandan limana hızlandırılmış hizmet sağlar. Saraçhane Kurye Ekipmanlarımızın çeşitliliği (kargo kamyonları, düz kamyonlar ve çekici römorklar), Saraçhane de hareket eden acil ve kritik gönderilerinize hızlı bir şekilde yanıt vermemizi sağlar. Son teslim tarihiniz, randevunuz veya zaman aralığınız ne olursa olsun bir çözüm sağlayabiliriz.

  • Özel Saraçhane Kurye Hizmetleri: Aynı Gün Teslimat, günlük, haftalık, aylık ve hatta mevsimlik planlı sevkiyat ihtiyaçlarınız için kapsamlı bir özel çözüm sağlayabilir. Şehir içi teslimat ve teslimat yapan özel bir traktör römorku, bölgesel bir rotada çalışan bir kargo minibüsü, her Salı ve Perşembe günü şehir dışına teslimat yapan düz bir kamyon veya yerinde bir sürücü olsun, Aynı Gün Teslimat, tutarlı işlerinizi halledebilir. özel gereksinimler.
  • Teslim Alma ve Kurye Teslimatı: Şehir içi teslimatlar için Aynı Gün Teslimat harika bir hizmet sunar. Siz, tedarikçiniz veya satıcınız nerede olursanız olun, hızlı yanıt vererek şehri her gün dolaşan birçok aracımızı kullanın.
  • Kuryeler: Kargo minibüslerinden oluşan filomuz, her türlü kurye nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Mektuplar, küçük paketler, numuneler, ilaçlar ve çok daha fazlası, Saraçhane kurye hizmetleri aracılığıyla verimli ve etkili bir şekilde işlenebilir.
  • Depolama: Depomuz, yükünüzü taşımanın yanı sıra tüm lojistik ihtiyaçlarınız için verimli bir depolama çözümü sunar. Ürününüzü temiz ve ferah depomuzda depolayalım, çapraz yükleme yapalım, yeniden paketleyelim, sıralayalım ve yönetelim.

Kargo kamyonetlerinden düz kamyonlara ve çekici römorklara kadar çeşitli ekipmanlarımız, kamyon yükünden daha az yükünüzü en uygun maliyetli fiyatlarla en verimli şekilde taşımamızı sağlar. Gönderilerinizi yönlendirmek ve konsolide etmek için nakliye ağımızı kullanalım ve kamyon yükünden daha az yükünüzü baştan sona yönetelim. iletişim: mail@motokuryem.com.tr & 0 543 748 6161


SaraçhanePin
Saraçhane

Saraçhane

Saraçhane İstanbul ilimizin Fatih ilçesin de bulunmaktadır. Saraçhane aynı zaman da Saraçhanebaşı olarak da anılmaktadır. Saraçhane Osmanlı İstanbul’un da ilk kurulan bölgelerden birisi olarak anılır. Bir diğer önemli mekan olan Saraçhane Parkı ise osmanlı dönemin de kurulmuştur. Saraçhane de ki bazı önemli yerler: Saraçhane Parkı, Saraçhane 15 Temmuz Anıtı, Saraçhane Arkeoloji Parkı, Saraçhane Tombeki Cafe, Yeni Saraçhane Otoparkı, Saraçhane Meydan Büfe, Saraçhane Göleti

Adres: Kalenderhane, Şehzadebaşı Cd., 34134 Fatih/İstanbul
Google Maps Linki: https://goo.gl/maps/q9wJV9RGQ3Z86FMW9
Google Plus Kod: 2X73+PW8 Fatih, İstanbul
Koordinat: 41°00’51.5″N 28°57’17.4″E
Enlem ve Boylam: 41.014295, 28.954839
*Akıncı kurye konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Saraçhane Kuryeleri Neler Sunabilir?

Kaldıramayacağımız yük yok.  İster kendi araçlarımızla, ister güvenilir bir ortak taşıyıcıyla, yüklerinizin her birini bize bırakın.  Kapsamlı tedarik zinciri bilgimiz ve güçlü taşıyıcı ilişkilerimiz, tüm nakliye ihtiyaçlarınızı yönetmemiz, izlememiz ve sunmamız için bizi güçlü bir şekilde konumlandırıyor.  İhtiyaç ne olursa olsun, tüm lojistiğinizi biz yönetelim.

Saraçhane Kuryeleri Kimdir?

Merkezi Saraçhane de bulunan canlı bir sevk memuru, her gönderiniz için haftanın 7 günü, günde 24 saat hizmetinizdedir. Aynı Gün Teslimat, Saraçhane Bölgesi genelinde hızlandırılmış, özel, kargo, kurye, LTL, P&D, komisyonculuk ve depolama hizmetleri sağlar. Yirmi beş yılı aşkın iş tecrübemiz, kendini işine adamış çalışan ekibimiz, profesyonel şoförlerimiz, son model ekipmanlarımız ve son teknoloji sevkiyat teknolojimiz ile her türlü lojistik ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahibiz.

Fatih Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp