Onurkent Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Merkezi Onurkent, Başakşehir metropol bölgesinde bulunan Onurkent Kurye, Onurkent, Başakşehir de ki tüm nakliye ve lojistik çözümleri için irtibat kişinizdir. Sahibi tarafından yönetilen bir şirket olarak, müşteri olarak sizin %100 memnun olmanız bizim için önemlidir.

Bu nedenle ekip olarak her zaman Beyoğlu Kurye müşterilerimizin her ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz. Resmi çalışma saatlerine ek olarak, personelimiz 24 saat acil durum çağrımızla 24 saat hizmetinizdedir. Onurkent’in neresinde olursa olsun, saat kaç olursa olsun, 60 dakika içinde size doğru aracı sağlayacağız. Lojistikteki sorunlar geçmişte kaldı! Arkanıza yaslanın ve bırakın profesyoneller çalışmaya başlasın.

Onurkent Kurye

Beşiktaş Kurye, ilgilenen herkese ücretsiz ve bağlayıcı olmayan bir fiyat karşılaştırması sunar. Bir nakliye firmasından bir teklifiniz veya mevcut bir fiyat listeniz var mı? Bize ilişkilerinizi fiyat listesiyle birlikte gönderin, size daha uygun, garantili bir teklif gönderelim. Tüm gönderiler, Onurkent, Başakşehir de ki en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Onurkent Kurye tarafından bizimle sigortalanmaktadır. Bu, mallarınızın iyi sigortalı olduğu anlamına gelir. Bir gönderi, 40 SDR/kg brüt ağırlığa kadar sigortalıdır.

Bu, yaklaşık 45 EUR/kg ham ağırlığa karşılık gelir. Doğrudan taşımalarımız, hasar başına 2.500.000 Euro’ya kadar teminat sağlar. Ayrıca, talep üzerine size daha yüksek sigorta kapsamı da sunabiliriz. Bunun için maliyetler malların türüne bağlıdır.

Çoğu yüksek değerli mal için, bu, malların değerinin (artı KDV) yalnızca %0.20825’i kadardır, bu nedenle, yalnızca 62.48 Euro karşılığında 30.000 Euro’luk ek bir mal değerini sigortalayabilirsiniz. Kısacası – mallarınız bizimle emin ellerde.


Onurkent Kurye Lojistik Çözümleri

Zaman açısından kritik gönderiler için güvenilir uzmanlar olarak, Onurkent, Başakşehir ve bölgeden çok sayıda müşterimiz tarafından takdir ediliyoruz. Gönderilerinizi havalimanından alıyor, fuara teslim ediyor veya şehir merkezine veya Onurkent çevresine getiriyoruz ve tüm bunları doğrudan yapıyoruz. Bizimle, arzulanan hiçbir şeyi bırakmayan kapsamlı bir Avcılar Kurye hizmeti alırsınız. Bizi arayın veya planlama ekibimize bağlayıcı olmayan bir sorgu gönderin.

Her gün Onurkent ve çevresinde 60 dakika içinde bulunduğunuz yerde olabilen müstakil araçlarımız bulunmaktadır. Onurkent Kurye Müşterilerimiz ağırlıklı olarak şu alanlardan gelmektedir: otomotiv endüstrisi, makine mühendisliği, gıda üretimi, ilaç endüstrisi, etkinlikler ve ticaret fuarlarının yanı sıra elektrik mühendisliği ve diğer nakliye şirketleri. Bu amaçla, Küçükçekmece Kurye hizmetimiz, tüm gönderileri, sıcaklık kontrollü veya sıcaklık kontrollü veya olmadan, bireysel belgelerden birkaç palete, mümkün olan en hızlı şekilde ve doğrudan alıcıya ulaştırır.

 1. Onurkent, Başakşehir genelinde ve tüm ekonomik merkezlerinde Onurkent den 60 dakika içinde toplama
 2. Alıcıya doğrudan ve mümkün olduğunca çabuk – ek yükler olarak üçüncü taraf malları olmadan!
 3. Her gönderi, tüm sigortalı talepler için 5.000.000 EUR’ya kadar bizimle sigortalıdır.
 4. Tüm Onurkent, Başakşehir, İstanbul teslimat yapıyoruz. 
 5. Canlı GPS takibi – Talep üzerine size eksiksiz gönderi takibi sağlayabiliriz
 6. 7/24 müsait – çalışma saatlerimize ek olarak, acil durum çağrısı ile de her zaman ulaşılabilir.

Kurye Nasıl Çağırılır?

Onurkent Kurye Çağır

Kurye Çağır

Teklif isteği; Teslim alma, teslimat adresi ve öğenin boyutu dahil olmak üzere siparişinizin ayrıntıları.

Kurye Teslimatı

Paketiniz Teslim Edilsin; Deneyimli kurye sürücülerimiz paketinizi alacak ve varış noktasına bırakacaktır.

Teslimat Onayı

Teslimat Onayı ve Gerçek Zamanlı İzleme; Siparişiniz gerçek zamanlı olarak takip edilir ve teslimat onayı ve imzası alırsınız.


Onurkent Kurye Acil ve Hızlı

Bayrampaşa Kurye hizmetleri için güvenilir ortağınız! İlerleyen sayfalarda farklı hizmetlerimiz hakkında birçok bilgi bulacaksınız. Ticari ve özel müşterilerimiz için bölgesel, ulusal ve Onurkent, Başakşehir çapındaki her türlü destinasyona Esenler Kurye gezileri yapıyoruz, sizin için kesinlikle bir şeyler yapabiliriz. iletişim: mail@motokuryem.com.tr & 0543 748 61 6 1 Gönderiniz doğrudan teslim edilecektir! Belgeleriniz veya mallarınız, yeniden yükleme yapmadan ve sapmalar olmadan alıcılarına hemen ulaşmak zorunda mı? O halde Kağıhane Kurye ile doğru yere geldiniz! Gönderinizi güvenli bir şekilde varış noktasına getiriyoruz! Güvenilir, dakik, profesyonel! Getiriyoruz! Günde 24 saat , yılda 365 gün sizin için çalışıyoruz!

Eyüp Kurye olarak 2005 yılında kurulmuş genç, hedef odaklı bir şirketiz. O zamandan beri şirketi büyütmeye devam etmek için çabaladık. Bu arada firmamız 50’den fazla kendi araç filosu ile 45’in üzerinde çalışana sahiptir. Onurkent Kurye Siparişlerimizi tamamen kendi başımıza taşeron kullanmadan tamamlıyoruz, yani siparişin verildiği andan alıcıya teslimine kadar, siparişi başka bir nakliye firmasına devretmeden her şeyi bağımsız olarak yapıyoruz.

Bu sayede siparişin sorunsuz bir şekilde işlemesini ve malların kabulünden müşteriye teslimine kadar olan tüm iş sürecini her zaman %100 kavrayabilmeyi garanti ediyoruz, bu da hata oranının son derece düşük olduğu anlamına geliyor çünkü mecburiyetimiz yok. işimizi yapmak için diğer şirketlere güvenmek.

ilk Onurkent kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Onurkent Kuryesi Olmak İster misiniz?

Görevleriniz:

 • Müşteri siparişlerinin organizasyonu
 • Onurkent Kurye çapında nakliye ve lojistik görevlerinin koordinasyonu ve programlanması
 • Taşımaların izlenmesi
 • Müşteri tavsiyesi ve tekliflerin hazırlanması
 • Düzenli müşterileri korumak ve yeni müşteriler kazanmak
 • Araç operasyonlarının planlanması ve koordinasyonu

Senin profil:

 • Ticari eğitimleri başarıyla tamamladı
 • Güvenli MS Office bilgisi
 • Bağımsız çalışma şekli
 • Organizasyon becerileri ve müşteri odaklılık
 • Ek dil becerileri büyük bir avantaj olacaktır
 • Bir şeyi başarmak için istek ve motivasyon

Beklediği şey:

 • Genç ve motive bir ekip
 • Maksimum kişisel sorumluluk ve hareket özgürlüğü
 • Kar paylaşımlı performansa dayalı maaş
 • Spor salonu kapsama alanı veya her gün ücretsiz öğle yemeği gibi diğer olanaklar.

Onurkent

Onurkent Başakşehir de bulunmaktadır. Başakşehir ilçesinin mahallelerinden birisinin adıdır Onurkent. Onurkent toplu konut projelerinden birisidir. Onurkent bölgesin de ki bazı önemli yerler: Onurkent eczanesi, Onurkent kitapevi, Onurkent Fotokopi, Onurkent Camii, Onurkent Muhtarlığı, Onurkent Otobüs Durağı, Onurkent Metro.

Onurkent KuryePin
Onurkent Kurye


Google Maps Linki : https://goo.gl/maps/6nXCrdV3AVmvPGm48
Adres: Başakşehir, 34480 Başakşehir/İstanbul
*Akıncı kurye konumunu değil, bölgeyi göstermektedir.


Onurkent Kurye Sıkça Sorulan Sorular

Onurkent Kurye Aynı Gün Teslimat Nasıl Olur

Aynı gün teslimat: Burada mallar/sevkiyatlar, ideal olarak akşam teslimatı olarak veya planlanan bir zaman aralığında bir takvim günü içinde alıcıya teslim edilir. Bu teslimat türü, aşağıdakilerin taşınması için çok uygundur: yedek parça, yiyecek, ilaç veya benzeri mallar. Buradaki birincil hedefimiz son teslim tarihlerini karşılamaktır.

Onurkent Kurye Hızlı Teslimat Seçenekleri

Hızlı teslimat: Onurkent Kurye Ekspres teslimat, zamana duyarlı nakliye siparişlerine göre uyarlanmıştır, burada gönderi, siparişin alınmasından sonra 60 ila 120 dakika arasındaki bir zaman aralığında alıcıya teslim edilir . Burada öncelik, teslimat için en hızlı ve en kısa rotayı belirlemek ve uygulamaktır. Sadece sistemine göre sürülmez, varış noktasına daha hızlı ulaşmak için yavaş akan trafikten kaçınmak için her fırsat kullanılır.

Onurkent Kurye sürücülerimiz, ilgili şehri çok iyi tanıyan eğitimli ve deneyimli sürücülerdir. Buradaki slogan: ZAMAN HER ŞEYDİR!! Ürünlerinin müşteriye aynı gün teslim edilmesini isteyen firmalar için bireysel ve adil bir teklif oluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Onurkent Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp