Gülhane Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Ocak 7, 2023 tarafından Moto Kurye

Merkezi Gülhane, Fatih de bulunan Gülhane Kuryeleri, 2005’den Gülhane Kurye hizmetleri sağlıyor. Hem ticari hem de bireysel müşterilere hizmet veriyoruz. Gülhane Acil Kurye Hizmetlerimizin çoğu ticari müşterilere sunulsa da, bireylere Gülhane Hızlı Kurye hizmetleri sağlamada da başarılıyız.

Gülhane KuryePin
Gülhane Kurye

Gülhane Kurye

Güvenlik ve emniyetli Gülhane Kurye Şoförlerimiz ve sevk görevlilerimiz tarafından her zaman profesyonel bir şekilde muamele göreceğinizden emin olun. Tüm çalışan Gülhane Ekonomik Kurye görevlilerimiz ve sürücülerimiz, şirketimizde çalışmaya başlamadan önce gerçekleştirilen kapsamlı bir geçmiş tarama sürecinden geçer. Tüm Gülhane Ekspres Kurye sürücülerimiz ayrıca İç Güvenlik Bakanlığı tarafından bir arka plan taramasından geçer. Gülhane Uygun Maliyetli Kurye Görevlilerimizin ve sürücülerimizin temiz sürüş kayıtlarına sahip olmalarını, herhangi bir sivil veya sabıka kaydına sahip olmamalarını ve uyuşturucu içermediklerini doğrulamalarını sağlamak için kasıtlı olarak koruyucu önlemler alıyoruz. Sağlanan tüm hizmetler %100 gizli tutulur, müşterilerimizin hiçbir bilgilerini üçüncü şahıslara satmaz veya paylaşmayız.


Aynı gün teslimat

Bu bizim rutin hizmetimizdir. Teslim alma işleminin tamamlanmasının yaklaşık 3 saat süreceğini bekleyebilirsiniz.

Acil Teslimat

Bu hizmet, 2 saat içinde alınması ve teslim edilmesi gereken teslimatlar için ayrılmıştır.

Kritik Teslimat

 • Tıbbi malzemeler
 • Cerrahi Aletler ve Tepsiler
 • Hava Kargo / Kara Teslimat
 • Parça Lojistiği ve Çözümleri
 • İlaç
 • Klinik Araştırma Desteği
 • Canlı Organ Nakli

Eyaletler Arası Teslimatlar

İstanbul, Gülhane Çıkışlı Türkiye’nin dört bir yanına arası teslimatlar sağlıyoruz.

Nakliye servisleri

Deneyimli Gülhane Hızlı Kurye ve sürücüler tarafından yönlendirilen araç filomuz 7/24 hizmetinizdedir. Küçük paketlerden büyük mal paletlerine kadar her şeyi teslim edebiliyoruz. Aynı gün hizmet sunarak, ülke çapındaki daha büyük kurye şirketleriyle ortak çalışıyoruz.

Gülhane Kurye: Depo ve Envanter Yönetimi

Siz ve/veya müşterileriniz bize bildirdiğinde, isteğe bağlı teslimat ile bitmiş ürün envanteriniz için Gülhane Kurye Depolama/Depolama yetenekleri. Her günün her dakikasında tam zamanında teslimat için yedek/acil durum parçaları deposu. Envanterinizi tamamen sigortalı, güvenli, iklim kontrollü bir ortamda işlemek ve yönetmek için son teknoloji Gülhane Kurye Envanter Kontrol Sistemlerini kullanıyoruz . Müşterilerimiz, onlar için yönettiğimiz herhangi bir öğeye günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün anında erişebilir, zamanın %100’ü garantili olarak mevcuttur. Hem uzun vadeli hem de kısa vadeli envanter yönetimi veya depolama hizmetlerine sahip olabilecek hem büyük şirketler hem de daha küçük müşteriler için alan sağlıyoruz.

Gülhane Kurye Teknolojimiz

Gülhane Ekspres Kuryeleri dijital konşimento sistemimiz aracılığıyla en son teknolojiyi sunuyoruz. Her Gülhane Acil Kurye sürücünün akıllı telefonuna indirilen dijital irsaliye uygulaması vardır ve bu, her sürücünün her zaman nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak bilmemizi sağlar. Bu, siparişinizin teslim alınması için size en yakın sürücüye verilmesini sağlar. Herhangi bir zamanda size sürücünün tam olarak nerede olduğunu ve teslimatınızı gerçekleştirmekten ne kadar uzakta olduğunu söyleyebiliriz. Size teslimat durumunu bildirirken geçtiği yolları bile tespit edebiliriz.

7/24 Kurye Operasyon Merkezi

Her Gülhane 7/24 Kurye sürücü teslim edildiğinde, paketin teslim edildiği zamanı, paketinizi kimin imzaladığını ve hangi departmanda bulunduğunu gösteren bir e-posta alırsınız. Dijital irsaliye sistemimiz size online olarak sipariş verme seçeneği sunar ve anında irsaliye e-postasına gönderilir. Sevk e-postasında her zaman canlı bir kişi var. Siparişinizi aramayı tercih ederseniz, yılın 365 günü 7/24 aramanıza cevap veren dostane bir ses duyacaksınız.

 • Gerçek zamanlı GPS izleme
 • İstek üzerine imzalar mevcuttur
 • E-posta İş tesliminin onayı
 • Konşimento, önceki siparişleri geri çağırmak için verileri saklar
 • Canlı destek 24/7 365

Kurye Canlı GPS Takibi

Gülhane Kuryeleri bu seçenek için 1’e veya bu seçenek için 2’ye asla basıldığını duymazsınız. Gülhane Kurye bazı geleneksel iş yapma şekillerini sürdürmekten gurur duyuyoruz ve bunun yerinde tutulmasının hayati olduğunu düşünüyoruz. Gülhane Kuryelerimizi Aradığınızda, acil servise ihtiyacınız olduğunu anladığımızı bilmenizi isteriz ve canlı bir ses duyarak, acil durumunuzun bizim acil durumumuz olduğunu size bildirebileceğimizi ve ihtiyaçlarınızı ve talebinizi hemen karşılayacağız.

Dijital konşimento sistemimiz, geçmiş siparişleri geri çağırma özelliğine sahiptir, bu nedenle bizimle tekrar arama yaparsanız, iki tuşa basmanız yeterlidir ve önceki siparişiniz geri çağrılabilir. Bu, telefonla sipariş vermek için harcayacağınız zamandan tasarruf sağlar ve aynı zamanda tekrar siparişlerin doğruluğunu sağlar. Gülhane Kuryeleri, iş yapma çabamızda bizi benzersiz kılmak için müşterilerimizle kişisel etkileşimin bazı küçük dokunuşlarını korurken, kullanılabilir hale geldikçe ve ilerledikçe teknoloji ile ilerlemeye devam edecektir.

Gülhane Kurye Çözümleri

Gülhane Kuryeleri, 2005 yılında Fatih, Gülhane de kuruldu. Hem bölgesel hem de ulusal müşterilerimizden oluşan geniş müşterimiz, kritik ürünleri her zaman her yere gönderen, Gülhane, İstanbul da önde gelen aynı gün Gülhane Kurye hizmeti olarak tanınmamıza yardımcı oldu. 15 yılı aşkın tecrübemizle, işi nasıl yapacağımızı biliyoruz.

ilk Gülhane kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Gülhane Acil Kurye

Gülhane’nin en deneyimli, güvenli, güvenilir ve güvenilir kuryesiyiz. En iyi Gülhane Kurye personeli , süreci ve yönetimi sağlayarak kendimizi rekabetten ayırabiliyoruz. Gülhane Kurye Müşterilerimize daha yüksek düzeyde profesyonel hizmetler sunan kaliteye dayalı bir şirketiz. Tasarım gereği piyasadaki en ucuz kurye değiliz. Gülhane Kurye Müşterilerimiz , piyasadaki en güvenilir hizmet için ödeme yapmanın değerini anlıyor.

Sizleri tesislerimizi ziyaret etmeye ve çalışanlarımızla tanışmaya bekliyoruz. Lütfen referanslarımızı okuyun . İster şehir genelinde tıbbi laboratuvar numuneleri teslim etmek, ister bir eyalet uzaktaki kritik emlak kapanış belgeleri, özel konutlara ilaç reçeteleri, son teslim tarihi olan inşaat projesi için planlar, 3 kat uzakta bir bilgisayar sabit diski veya özel ihtiyaçlarınız ne olursa olsun Gülhane Kuryeleri, tüm acil ihtiyaçlarınızı güvenli, hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde halledebilir.

 1. Uzman personelimiz, siparişinizi takip edip sizi bilgilendirirken size kişisel hizmet sunacaktır.
 2. Siparişinizi, siparişin verildiği andan web sitemizden teslim edildiği ana kadar takip edin.
 3. “Teslimat Kanıtı” doğrulamasıyla sipariş tamamlandığında e-posta bildirimleri alın.
 4. İsteğe göre özelleştirilmiş faturalama, elektronik faturalandırma ve günlük raporlar sağlayabiliriz.
 5. Gülhane Kurye Şoförlerimiz tam ehliyetli ve sigortalı, üniformalı ve yaka kartlarına sahip çalışanlardır.
 6. Size hizmet etmeyi ve teslimat siparişinizi memnuniyetinize göre tamamlamayı taahhüt ediyoruz.

Gülhane Hızlı Kurye

İster küçük bir işletme sahibi, ister büyük bir şirketin yöneticisi veya önemli bir paketin veya ürünün teslim edilmesini isteyen bir profesyonel olun, Gülhane Kurye size etkili kurye, kurye, haberci, ve teslimat hizmetleri her zaman. Ve ihtiyacınız olan nakliye seçeneklerine sahibiz! Bir teslim alma ve teslimat planlamak için şimdi 0543 748 61 61 arayın mail@motokuryem.com.tr . Makul fiyatlarla yüksek kaliteli kurye teslimat hizmetleri sunuyoruz ve her zaman kaliteli bir müşteri hizmeti deneyimi sunmaya özen gösteriyoruz. Hizmetlerimizi Gülhane, Fatih de ki müşterilerimize sunuyoruz.

 • Belirli bir zamana kadar bir posta servisine bir şey almanız gerekiyor.
 • Bozulabilir veya zamana duyarlı malzemeler teslim etmeniz gerekiyor.
 • Büyük bir eşyayı şehrin başka bir tarafına taşımanız gerekiyor.

Gülhane Kuryeleri İstanbul da ki en güvenilir kurye ve nakliye hizmetleri sağlamak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. 100 yılı aşkın birleşik deneyime sahip profesyonellerden oluşan bir ekip tarafından yerel olarak sahipleniyoruz ve işletiyoruz. Kendimizi “Aynı Gün Gülhane Kurye Uzmanları” olarak görüyoruz ve kendimizi hızlı geri dönüş sürelerine ve toplam müşteri memnuniyetine adadık.


Gülhane Kurye

Gülhane kuryelerimiz kargo ve lojistik ihtiyaçlarınız için her saat ekonomik çözümler sunar.


Gülhane Kurye Fiyatları

Etkili ve güvenilir bir şekilde teslim edilen bir pakete veya mesaja ihtiyacınız olduğunda, her zaman Gülhane Hızlı Kuryelerine güvenebilirsiniz. Deneyimli bir kurye servisiyiz İstanbul ve geri kalanındaki müşterilerimize aynı gün ve gece Gülhane Ekonomik Kurye hizmetlerimizi sunuyoruz. Malzemelerinizin alınması ve teslim edilmesi gerektiğinde bize bildirmek için çevrimiçi olun veya bizi arayın. İletişim bilgilerinizi alacağız ve size tahmini bir varış zamanı vereceğiz. Tüm teslimatları garanti ediyoruz ve teslimatın kanıtını bir e-postayla alacaksınız. Çalışma saatlerimiz ve ücretlerimiz aşağıdaki gibidir: (mevcut hizmet süreleri ilçeye göre değişebilir)


Gülhane Kurye Seçeneği

Gülhane Kurye Teslim Süresi

1 Saatte Aynı Gün Servis

Bütün gün müsait

2 Saat Aynı Gün Hizmet

öğleden sonra 3

3 Saat Aynı Gün Hizmet

öğleden sonra 2

4 Saat Aynı Gün Servis

13:00

6 Saat Aynı Gün Hizmet

11 am

8 Saat Aynı Gün Hizmet

sabah 9

Sonraki Gün/Gecelik Servis

16:00 – 18:00’e kadar teslim alınmaya hazır olmalıdır
Gülhane Ekspres Kurye Lojistikleri

Özel Gülhane Acil Kurye hizmetlere ihtiyacınız varsa, ihtiyaçlarınızı görüşmek için bizi arayın. Size nakliye seçenekleri konusunda tavsiyelerde bulunacağız, sürücüleri tahsis edeceğiz ve özel bir oran belirleyeceğiz. Bir teslim alma veya teslimat hizmeti planlamak için bugün 0543 748 61 61 numaralı telefondan bize ulaşın.

Gülhane Parkı, FatihPin
Gülhane Parkı, Fatih

Gülhane

Gülhane, Fatih, İstanbul da bulunmaktadır. Gülhane de ki bazı önemli yerleri sıralamak gerekirse: Gülhane Kandil Cafe, Gülhane Parkı Mescidi, Gülhane Parkı, Gülhane Hotel, Gülhane Corner Hotel, Gülhane Hotsel SPA, Gülhane Restaurant, Gülhane Outlet, Gülhane Beltur, Gülhane Çeşmesi, Antik Cafe Gülhane, Gülhane Şark Sofrası, Gülhane Turizm Emlak ve Danışmanlık

Konum: https://goo.gl/maps/ggUUYcruLVLpkVbN7
Google Plus Kod: 2X7H+8R5 Fatih, İstanbul
Adres: Cankurtaran, 34122 Fatih/İstanbul
Enlem ve Boylam: 41.013259, 28.979622
Koordinat: 41°00’47.7″N 28°58’46.6″E
*Akıncı kurye konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Gülhane Kurye: Nakliye Hizmeti Sunabilir Mi?

Önemli yükleri güvenli bir şekilde elleçlemek beceri ve deneyim gerektirir. Önemli bir sevkiyatınız olduğunda ve bunun bugün yapılması gerektiğinde, aranacak şirket Santa Ana, CA’nın Southwest Express’idir. Tüm müşterilerimizin bize farklı ihtiyaçlarla geldiğini anlıyoruz ve bu yüzden mümkün olduğunca uyum sağlamak için çok çalıştık. Farklı boyutlarda geniş bir araç filosu işletiyoruz ve teslimat hizmeti sürücülerimiz size 7/24 yardımcı olmaya hazır.

Gülhane Kurye Ne Tür Araçlara Sahiptir?

Aşağıdaki şirket araçlarını kullanarak yükünüzü taşıma kapasitesine sahibiz: Standart arabalar Hatchback arabalar Açık yataklı standart kamyonlar Kapalı yataklı standart kamyonlar Açık yataklı tam boy kamyonlar Kapalı yataklı tam boy kamyonlar Kargo minibüsleri Kaldırma kapılı kapalı kasa kamyonlar Nakliye ihtiyaçlarınızı Gülhane Kuryeleri ile görüşün, sizin için doğru nakliye çözümünü belirleyelim.

Gülhane Kurye Servis Alanı

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp