Samatya Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

40 yılı aşkın Samatya Kurye tecrübemizle dakik ve güvenli bir gece teslimatı için profesyoneliz. Hızlı bir şekilde Gönderiniz ne kadar geç teslim alınırsa alınsın ertesi gün alıcısına ulaşacaktır. Güvenilir Gönderiniz her zaman hedefine güvenli ve zamanında ulaşır. Bize güvenebilirsiniz. Şeffaf Gönderi takibi ile gönderinizin nerede olduğunu istediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Samatya Moto Kurye

Esnek Hem toplama hem de teslimat anlamında ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. 40 yılı aşkın Samatya Kurye tecrübemizle dakik ve güvenli bir gece teslimatı için profesyoneliz. Bir Bağcılar Kuryesinden, önde gelen uluslararası kurye ve ekspres servis sağlayıcısına dönüştük. Kökenimize bağlı olarak Samatya Kurye, sahada en yüksek kalite ve müşteri yakınlığını sunar.


Samatya Kurye Hizmetleri

Samatya Kurye Grubunun bir parçası olan Samatya Kuryeleri, ISO 9001:2015 sertifikasına sahiptir ve diğer şeylerin yanı sıra, teslimat bildirimi ve alıcının imzasının herkes için gerçek zamanlı olarak iletilmesi ile sürekli gönderi takibi sağlayan son teknoloji BT ekipmanına sahiptir. hizmetlerimizden. Zeytinburnu Kurye ağı ,bir merkezden ve 250 bağımsız Samatya Kurye istasyonundan oluşur. Açık ve esnek ağ yapısı, her türden müşteri sorgusuna yüksek derecede uyum sağlar.


Samatya Kurye ağı , ortaklar ve ortak istasyonlar aracılığıyla tüm Samatya, İstanbul da aktiftir ve Avcılar Kurye aracılığıyla tüm dünyaya bağlıdır. İster Samatya Kurye getiriyor. Hızlı bir şekilde Gönderiniz ne kadar geç teslim alınırsa alınsın ertesi gün alıcısına ulaşacaktır. Güvenilir Gönderiniz her zaman hedefine güvenli ve zamanında ulaşır. Bize güvenebilirsiniz. Şeffaf Gönderi takibi ile gönderinizin nerede olduğunu istediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Esnek Hem toplama hem de teslimat anlamında ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Samatya Kurye Lojistik Ağımız

Sarıyer Kurye, Samatya, Fatih de yaklaşık 250 bağımsız istasyonla yoğun, ülke çapında bir Samatya Kurye ve ekspres ağı temsil eder. Güçlü bölgesel ortaklar sayesinde Başakşehir Kurye her zaman yakınınızdadır. Samatya Kurye kendi pazarlarında yerleşik çok sayıda ortağı vardır. Diğer tüm ülkeler için, gönderilerinizi hedeflerine hızlı bir şekilde ulaştırmak için ana şirketimiz Bakırköy Kurye ile işbirliği yapıyoruz. Samatya Kurye ağındaki konumların merkezimizle bağlantısı, her gönderinin aynı kalitede ve zamanında teslim edilmesini sağlar.

Bir sevkiyat kaydedildiğinde, sevkiyat yazılımı en uygun sevkiyat rotasını hemen belirler: ister bölgesel bir aktarma noktası üzerinden ister hedefe doğrudan taşıma olsun, isterse Samatya, Fatih de ki merkez üzerinden olsun – ilgili tüm nakliye şirketleri her bir sevkiyatın güzergahı hakkında sürekli olarak bilgilendirilir. Göndericiler ve alıcılar gönderilerini Takip ve Takip sisteminden takip edebilirler. Bir gönderinin nerede olduğu ve ne zaman teslim edildiği konusunda her zaman güncel veriler sağlar – Samatya da neredeyse gerçek zamanlı olarak.

Samatya Kurye Politikamız

Samatya Kurye hizmetlerini güvenli, güvenilir, zamanında, müşteri odaklı ve yüksek kalitede sunmaktadır. Pazarın ihtiyaçları ve müşterilerimizin memnuniyeti, performansı ve eylemleri belirler. Esenyurt Kurye, tüm süreçlerin kalite ve güvenliğini sürekli iyileştirmekte ve hata nedenlerini kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır. Tüm önlemlerin uygunluğu, uygunluğu ve etkinliği yönetim tarafından düzenli olarak iç ve dış denetimlerle kontrol edilir.

ilk Samatya kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Samatya Kurye Çözümleri

Sıcak bir karşılama! Sizi ana sayfamızda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Yarın Samatya, Fatih de olması gereken bir sevkiyatınız mı var? Yoksa bir paketin Samatya dan alınmasını mı isterdiniz? O zaman bizimle kesinlikle haklısın. Herkes için doğru nakliye çözümümüz var. Samatya ve İstanbul çapındaki ortak şirketlerimiz aracılığıyla bölgenizde de temsil ediliyoruz. Belgeleri, kolileri, kolileri, hacimli malları veya paletleri sizin için taşıyoruz. İster mallarınızı gönderin, ister özel e-bay satışlarınızı gönderin – sizin için doğru nakliye şirketi biziz! Ucuz koli gönderimi ile düşük paket fiyatları ile araba parçaları, jant, lastik, monitör, bilgisayar veya laptop gönderme seçeneğine sahipsiniz. – Evinizden veya ofisinizden teslim alma da organize edilecektir. Nakliye ile hacimli eşya, küçük mobilya, beyaz eşya, tampon ve makine gibi yükleri taşıyoruz.

 • Samatya genelinde koli topluyor musunuz? Paketler Samatya’nın her yerinden alınabilir. Paketler ayrıca ülke çapında teslim edilir. (Dikkat ada ek ücreti)
 • Paketleri almaya ne zaman geleceksin? Paketler, seçtiğiniz teslim alma gününde veya ertesi gün alınacaktır. Günlük alım ve teslimat süresi 08:00 ile 17:00 arasındadır.
 • Paketler ne zaman teslim edilecek? Paketler bir iş günü (Pazartesi-Cuma) bazı durumlarda teslim alındıktan iki iş günü sonra 08:00 – 17:00 saatleri arasında teslim edilir.
 • Bütün gün evde mi kalmam gerekiyor? Paket/paketlerin şahsen sürücüye teslim edilmesi gerekmez. Bu, başka bir bilgili kişi (komşu, iş arkadaşı vb.) tarafından da yapılabilir.
 • Bir gönderi ne kadar büyük/ağır olabilir? Bir paketin maksimum ağırlığı 40 kg’ı geçmemelidir. En uzun kenar 175 cm’den ve çevresi 300 cm’den fazla olmamalıdır. Fazla kilolu veya büyük boyutlu bir paket gönderilirse, nakliye ücretine ek olarak bir ücret alınır.
 • kolan ne demek? Kolan = 2x genişlik + 2x derinlik + 1x uzunluk (en uzun kenar) Bir paketin maksimum çevresi 300 cm’ye ulaşılabilir. Büyük beden, nakliye fiyatına ek olarak bir ücrete tabi olacaktır.
 • Standart paket ile maxi paket arasındaki fark nedir? Her iki paketin çevresi 300 cm’yi geçmemelidir. Ancak maxi paketi ile bir kenar 175 cm uzunluğa kadar olabilir. Paketin genişliği veya derinliği de 60 cm’den fazla olabilir. Örneğin 120 cm x 80 cm x 10 cm boyutlarındaki bir paket, çevresi 300 cm olduğu için maxi paket olarak gönderilebilir.
 • Parayı doğrudan sürücüye verebilir miyim? Numara! Ödeme sadece otomatik ödeme ile yapılabilir.
 • Seninle randevu alabilir miyim? Bu hizmet ile paket teslim almak/teslimat yapmak için randevu alınması mümkün değildir. Lütfen “Kolileri ne zaman almaya/teslim etmeye geliyorsunuz?” başlığı altında daha fazlasını okuyun.
 • Gaziosmanpaşa Kurye Şoför gelmeden önce beni çabucak arayabilir mi? Bu hizmet ile paket teslim almak/teslimat yapmak için randevu alınması mümkün değildir. Lütfen “Kolileri ne zaman almaya/teslim etmeye geliyorsunuz?” başlığı altında daha fazlasını okuyun.
 • Samatya Kurye Sürücü geldiğinde ben orada olmazsam ne olur? Bir koli gönderirken, bir koli almak için iki girişimde bulunulur. İki başarısız tahsilat denemesinden sonra, sipariş otomatik olarak iptal edilecek ve müşteriden seyahat masrafları/iptal ücretleri tahsil edilecektir. 3 teslimat denemesi var. İki başarısız teslimat denemesinden sonra paket bir hafta boyunca sorumlu depoda tutulacaktır. Alıcı cevap verirse 3. teslimat denemesi yapılır. Alıcı yanıt vermezse, paket gönderene iade edilecektir. Nakliye masrafları müşteriden tahsil edilecektir.
 • Ek bir ücret karşılığında paket daha büyük/ağır olabilir mi? Hayır, bir paketin maksimum ağırlığı 40 kg’ı geçmemelidir. Fazla kilo durumunda, nakliye ücretine ek olarak bir ücret tahsil edilecektir. Bu ücret aynı zamanda büyük boy ürünler için de geçerlidir. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi “çevre ölçüsü” altında okuyun.
 • Özel müşteri olarak da sipariş girebilir miyim? Online nakliye hizmetimiz hem özel müşterilere hem de şirketlere yöneliktir. Herkes müşteri olarak kabul edilir. Web sitemizdeki “Online sipariş” bölümünden tüm bilgilerinizi kolayca girebilirsiniz. Gönderilecek bir paketiniz veya birden fazla paketiniz olması fark etmez.
 • Kapıda ödeme mümkün mü? Hayır, maalesef bu hizmette kapıda ödeme mümkün değildir.
 • Alıcı bulunamazsa ne olur? 3 teslimat denemesi var. İki başarısız teslimat denemesinden sonra paket bir hafta boyunca sorumlu depoda tutulacaktır. Alıcı cevap verirse 3. teslimat denemesi yapılır. Alıcı yanıt vermezse, paket gönderene iade edilecektir. Nakliye masrafları müşteriden tahsil edilecektir
 • Posta kutusuna da gönderebilir miyim? Hayır, maalesef bu hizmetle bir Posta Kutusuna gönderim yapılamaz. Her paket ne kadar sigortalıdır? Gönderinizi malın değerine kadar sigortalatabilirsiniz. Lütfen ayrıca şartlar ve koşullarımızı da okuyun.

Nakliye acentesi, alınmak isteyip istemediğinizi size telefonla bildirecektir. Ortaklarımız arasında Alman paket servisi DPD, General Logistics Systems GLS ve DHL bulunmaktadır. Gönderinizi bize bırakın. Deutsche Post, TNT, Hermes Versandservice, Federal ekspres veya UPS gibi rakiplerimize kıyasla nakliye hizmetimizin avantajlarını yakında göreceksiniz. Yüksek bir nakliye hacmi varsa, özellikle uygun nakliye fiyatları alacaksınız. Paket servisimizle, alıcılarınıza güvenli, güvenilir ve ucuz bir şekilde paket taşıma seçeneğiniz var. Almanya’daki herhangi bir yerden kolileri alıyoruz ve Almanya’daki herhangi bir yere teslim ediyoruz. iletişim: mail@motokuryem.com.tr & 0543 748 61 61

Saat 15:15’ten önce verilen siparişler, bir sonraki iş günü veya sonraki gün (Pazartesi-Cuma) 08:00-17:00 saatleri arasında alınacaktır. Almanya içi teslimat, 08:00-17:00 saatleri arasında 1 ila 2 iş günü sürer. Paketinizin ağırlığı 40 kg’a kadar çıkabilir.

Kurye Nasıl Çağırılır?

Samatya Kurye Çağır

Kurye Çağır

Teklif isteği; Teslim alma, teslimat adresi ve öğenin boyutu dahil olmak üzere siparişinizin ayrıntıları.

Kurye Teslimatı

Paketiniz Teslim Edilsin; Deneyimli kurye sürücülerimiz paketinizi alacak ve varış noktasına bırakacaktır.

Teslimat Onayı

Teslimat Onayı ve Gerçek Zamanlı İzleme; Siparişiniz gerçek zamanlı olarak takip edilir ve teslimat onayı ve imzası alırsınız.


Samatya Kurye HizmetleriPin
Samatya Kurye Hizmetleri

Samatya

Adres: Samatya Kocamustafapaşa 34098 Fatih/İstanbul
Google Maps Linki:  https://goo.gl/maps/7AKrjknxnNgW4R819
*Akıncı kurye konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.

Samatya Kurye Sıkça Sorulan Sorular

Samatya Kurye Çalışma Sistemi Nedir?

Samatya Kurye versiyonunu ve kurumsal politikayı uygulamak için Samatya Kurye yönetimi, belirlenen kalite, güvenlik ve çevre hedeflerini ve paydaşlarımızın yüksek beklentilerini karşılayan bir yönetim sistemi uygulamıştır. İlgili kalite yönetimi kılavuzu (çalışma kılavuzu), bunu DIN EN ISO 9001’in uygulanan ve uygulanan standardı temelinde açıklar.

Aynı zamanda şirket politikası, bu yönetim el kitabının yürürlüğe girdiğinin bir ifadesidir. Yönetim, çalışanların ve sözleşmeye bağlı sistem ortaklarının faaliyetlerini bu yönetim sisteminin belirtilen süreçlerine uygun olarak yürütmelerini sağlamayı taahhüt eder. Tüm çalışanların ve sistem ortaklarının sürekli iyileştirmeye aktif olarak katılmaları açıkça talep edilmektedir.

Samatya Kuryeleri Kimdir?

Tüm yasal gerekliliklere, etik ilkelere uyum ve zorla ve çocuk işçi çalıştırma ve her türlü yolsuzluğa karşı sıfır tolerans politikası Samatya Kurye için doğaldır. Samatya Kurye, çalışanlarının işyerinde sağlık ve güvenlik standartları konusunda bilinçlenmesini teşvik eder. Ayrıca her hiyerarşik seviyede hedeflenen eğitimler ile çalışanlar eğitilmekte ve performans potansiyelleri artırılmaktadır. Nitelikli ve memnun çalışanlar, güvenilir bir şirketin itici gücüdür.

Gelecek nesiller için sürdürülebilir kalkınma Samatya Kurye için temel öneme sahiptir. Bu nedenle çevre bilinci teşvik edilmekte ve şirket faaliyetlerinin çevresel etkilerinin azaltılması hedeflenmektedir. Samatya Kurye, gerekli olduğu ölçüde fon ve kaynak sağlar. Yönetim, bu kurumsal politikayı uygulamayı ve standartlara uygun bir yönetim sistemini sürdürmeyi taahhüt eder.

Samatya Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp