Balmumcu Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Mallarınızı taşımak için hızlı, güvenilir bir Balmumcu kurye hizmeti arıyorsanız, Akıncı Kurye & Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetlerinden başkasını aramanıza gerek yok. Eşyalarınızı her zaman zamanında teslim etmenin önemini anlayan, aile tarafından işletilen ve işletilen bir işletmeyiz. Merkezi Balmumcu, Beşiktaş da olmasına rağmen, hizmetlerimizi İstanbul ve komşu illeri dahil olmak üzere çeşitli çevre bölgelere sunmaktan gurur duyuyoruz.


Balmumcu Kurye Hizmeti

Yakınımda güvenilir aynı gün kurye hizmeti mi arıyorsunuz? Müşterilerimizin ihtiyaçlarını özenle ve hızlı bir şekilde karşılamaktan gurur duyan bir aile şirketi ve işletmesiyiz. Göndermek istediğiniz şey ne olursa olsun, onu oraya güvenli ve zamanında ulaştırabileceğimizden eminiz.

Gün İçi Kurye TeslimatıRutin & Planlı Kurye
Kuryeler ile Numune Alma/TeslimiBelge & Dağıtım Kurye Hizmetleri
VIP Acil Balmumcu KuryeleriŞehirlerarası Kurye Servisi
Kiralık Balmumcu Kurye PersoneliE-Ticaret Balmumcu Kuryesi
Balmumcu Kurye Servislerimiz

Balmumcu Kurye: Aynı Gün Teslimat

Akıncı Balmumcu Kurye Teslimatı diğer kurye hizmetlerinden ayıran birçok şeyden biri, çok çeşitli alma ve bırakma seçeneklerimizdir. Hatta aynı şehir içi teslimat hizmetini bir saat içinde sunuyoruz. Sadece donmuş tıbbi numunelerinizi taşımakla kalmıyoruz, aynı zamanda ofis mobilyalarınızın yerini de değiştirebiliyoruz. Resmi belgeler, ofisler arası posta ve banka çantaları için Aynı Gün Balmumcu Kurye Teslimat sigortalıdır ve hassas malzemeleriniz için azami özeni gösterebilir.

 • 7/24 Kurye İletişim; Şoförlerimiz zamanında teslim alır ve teslimatınız geldiğinde size haber verir.
 • Profesyonel ve Tecrübeli Kuryeler; Profesyonel hizmet için kararlıyız. Şoförlerimizin tamamı şirket araçlarını kullanan kurum içi personeldir.
 • Müşteri Memnuniyet Odaklı Çalışma; Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı ekonomik ve hızlı kuryeler.
 • 15 Yıllık Kurye Endüstri Deneyimi; Güvenilir, profesyonel sürücüler, Tıbbi numuneler için sıcaklık kontrolü, Gerçek zamanlı güncellemeler ile zamanında alımlar.
 • %99 Kurye Müşteri Memnuniyet Oranı: Paketinizin güvenli bir şekilde gelip gelmediği konusunda endişelenmenize gerek yok. Her seferinde zamanında teslimat yapmayı taahhüt eden bir Balmumcu kuryesi ile çalışın.
 • Tıbbi Kurye Uzmanlığı; Bunun bir doğumdan daha fazlası olduğunu biliyoruz, bu bir hasta. Akıncı Balmumcu Kurye teslimatını kullanarak tıbbi numuneleri doğru sıcaklıkta doğru yere taşımak basit bir iş haline gelir. Yeri doldurulamaz kargo ile güvenilir olmaktan onur duyuyoruz.
 • Özel Akıncı Şirket İçi Kuryeler; Profesyonel görünüm, profesyonel performans. Müşteri hizmetleri her zaman ana odak noktamız olmuştur. Bu yüzden kendi şirket araçlarımızı, güvenilir ısı kontrolü ve kurum içi personelimiz olan şöför kuryelerimizi kullanıyoruz.
 • Güvenilir ve Güveneceğiniz Kurye Servisleri; Güvenebileceğiniz teslim alma ve teslimat bildirimleri İnsan insana ulaştığını size bildireceğiz. Bazen hücre servisinin olmadığı uzak bölgelere teslimat yapıyoruz. Bu yüzden tarayıcılara değil, şirket içi sürücülerimize güveniyoruz. Kargonuz geldiğinde size haber verecekler. İnsandan insana.
Balmumcu KuryePin
Balmumcu Kurye

Müşterilerimize sunduğumuz bir diğer özellik ise depolama ve depolamadır. Evinizde veya ofisinizde yer açmak için eşyalarınızı ve evraklarınızı kapılı, gözetimli bir binada saklayabiliriz. Zamandan tasarruf etmek için USPS postalarınızı da alıp bırakabiliriz. Diğer Balmumcu kurye servisini aramayı bırakın ve bizi arayın. Standart kurye ve kargo yöntemlerini beklemekten sıkıldıysanız bugün. Eşsiz eşyalarınızı sadece taşımakla kalmıyoruz, aynı zamanda bir saat gibi kısa bir sürede teslim etmelerini de sağlayabiliyoruz. 

Profesyonel Balmumcu Kuryeler

15 yılı aşkın Kurye endüstri tecrübemizle, iş söz konusu olduğunda tek bir boyutun herkese uymadığını anlıyoruz. Bu nedenle çeşitli teslimat seçenekleri sunuyoruz. Müşterilerimizin, ürünlerinin ofislerinden veya iş yerlerinden ayrıldığı andan varış noktasına ulaşana kadar emin ellerde olduğunu bilmenin kendilerini güvende hissetmelerini istiyoruz. 

Bununla birlikte, aşağıdakiler için Profesyonel Balmumcu kurye hizmetleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz:

 1. Tıbbi ofisler – laboratuvar gönderileri dahil
 2. Yasal belgeler – teslimatlar bir saat kadar kısa bir sürede yapılabilir
 3. Büyük navlun ürünleri
 4. Ofis içi posta – USPS’den posta almanın yanı sıra
 5. Bankalar ve kredi birlikleri – para taşımak için bağlıyız ve sigortalıyız
 6. Belgelerin ve malların güvenli depomuzda saklanmas
Profesyonel Motosikletli & Araçlı Kurye HizmetleriPin
Balmumcu Kurye

Profesyonel Balmumcu Kurye Teslimat Hizmetindeki ekibimiz tüm paket ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilir. Normal postadan kargo paketlerine kadar her şeyi hallediyoruz. Profesyonel kurye hizmetimiz ile ekip ekibimiz yanınızda. Paketinizi hedefine sorunsuz bir şekilde ulaştırmak için kurye sürücülerimize güvenebilirsiniz. Her paketi özenle ele aldığımızdan ve zamanında veya vadesinden önce teslim ettiğimizden emin oluruz. Teslim edilir edilmez kurum içi ekibimize haber veriyoruz. 


Ekspres Balmumcu Kurye

Tıbbi numunelerinizi sizin için halledebileceğimizi biliyor muydunuz? Balmumcu, Beşiktaş da Hasta numunelerimizin doğru sıcaklıklarda uygun yere taşınmasını sağlıyoruz. Tüm önemli tıbbi numuneleriniz ve daha fazlası için bize güvenebilirsiniz. Bizimle çalışırken asla evinizden çıkmak zorunda değilsiniz! Ekibimiz yerinize gelecek ve sizin için tüm posta ve paketlerinizi alacaktır. Paketlerinizin hemen gönderilmesini sağlayacağız.

ekspres kurye hizmetlerimiz;

 • Tıbbi Kurye; Tıp endüstrisinin numuneleri uygun sıcaklıkta ve hızlı geri dönüşlerle taşımasına yardımcı oluyoruz.
 • Belge Kurye; Hassas evrak işlerinin dikkatle ele alınması gerekir. Son derece güvenli belgeleri güvenle taşıyabiliriz
 • Posta Teslimat Kuryesi; Kuryelerimizin postalarınızı ve diğer posta gönderilerinizi postaneden veya sizden almasını sağlayarak paradan ve zamandan tasarruf edin.
 • Banka & Kredi Birlikleri; Gizli bankacılık belgelerini almak ve teslim etmek için bizi kullanarak şubeler arasında bütünlük oluşturun.
 • Depolama & Dağıtım; Teslimatları için özel depolama ihtiyacı olan müşterilerimiz için güvenli depomuz mevcuttur.

Komşularımız için Ekspres Balmumcu kuryeniz ve çevre bölgeler için çalışmak bizim için bir zevktir . Bu şehir Washington’un doğu kesiminde. Ekspres Kurye Teslimat Hizmeti, postalarınızı bugün sizin için alacak! 10 yıldır Balmumcu, Beşiktaş bölgesindeki müşterilerimizle ilgileniyoruz. Tüm Ekspres kurye hizmeti ihtiyaçlarınız için lütfen ofisimizi arayınız !

Acil Balmumcu Kurye

Bir son teslim tarihiniz var. Teslimatınızın zamanında ulaşmasını sağlayacağız. Hasta numuneleriniz için zamanında teslimata, yayın programınıza veya paketin bir sonraki uçuşta ulaşmasını sağlamaya bağlı olduğunuzu biliyoruz. Rota ve kalkış programı hakkında endişelenmeyi bırakın. Acil Balmumcu Kurye Sürücülerimizin uzun vadeli ekibinizin bir parçası olmasına izin verin. Acil Balmumcu kurye teslimatındaki ekibimiz, ihtiyacınız olan herhangi bir hizmet için size hızlı bir fiyat teklifi sağlayabilir. Buraya tıklayın veya bizi arayın!

 1. Akıncı Balmumcu Kuryesiyle İletişime Geçin
 2. Ayrıntılı Teslimat Detaylarınızı İletin
 3. Bütçenize Uygun Kurye Fiyat Teklifinizi Alın

7/24
Balmumcu Kurye

Balmumcu kuryeleri ile hızlı ve ekonomik teslimatlar ister misiniz ?


Neden Balmumcu Kuryelerini Seçmelisin?

Akıncı Kurye & Dağıtım Hizmetleri, bir aileye ait ve işletilen Balmumcu, Beşiktaş kurye teslimat hizmetidir. 10 yılı aşkın bir süredir Balmumcu, Beşiktaş bölgesi için güvenilir bir yerel kurye servisi olarak hizmet veriyoruz ve işletmeler ve tıbbi tesisler için 15 yılı aşkın bir süredir birleşik deneyime sahibiz. Yaklaşık 300+ sürücü ve yaklaşık 600+ araçlık bir filo ile, teslim alma ve teslimatlar profesyonellik ve zamanında gerçekleştirileceğini bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Akıncı Balmumcu Kuryeleri, yerel kurye hizmetleri ve profesyonel teslimat hizmeti için güvenilir seçiminizdir .

 • Üstün Müşteri Hizmetleri; Her müşterinin ihtiyaçlarını ve endişelerini dikkate alarak müşteriyi mutlu etmeye çalışıyoruz. Balmumcu kurye teslimat hizmeti rotaları, makul zaman yönetimi ve detaylara gösterilen yoğun ilgi ile üstün müşteri hizmetini sürdürürken maliyetleri mümkün olduğunca düşük tutuyoruz.
 • Özel Balmumcu Kurye Hizmeti; Kurye hizmeti olarak müşterilerimizle kişisel bir bağlantımız var. Geniş bir hizmet alanını koruyarak ve hizmetleri onların özel ihtiyaçlarına göre özelleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
 • Profesyonel Balmumcu Kurye Servisi; Olağanüstü müşteri hizmetlerimiz ve profesyonel tavrımızla gurur duyuyoruz. Kuryelerimiz profesyoneldir ve rozetli üniforma giyerler. Bu, teslimatlar güvenliğini artırır. Akıncı Balmumcu Kurye Teslimat sözleşmeli kurye veya araç bulundurmamaktadır. Kuryelerimizin tamamı şirket bünyesinde istihdam edilmekte olup, filomuzdaki araçların tamamı şirkete aittir.

Balmumcu Kurye Özellikleri

Balmumcu Kuryeleri, tıbbi taşıma, posta teslimatı, depolama ve nakliye ve toplu teslimat dahil olmak üzere ek yeteneklere sahip çok yönlü bir motosikletli/arabalı kurye acentesidir.

Akıncı Kurye Ekibi

Tüm Akıncı kurye sürücülerimiz üniforma giyer ve son derece profesyoneldir. Geçici işçi kullanan bazı şirketlerin aksine, Balmumcu motosikletli kurye sürücülerimizi kullanır ve profesyonellik, temizlik ve çabukluk standartlarını korur.

Akıncı Kurye Filosu

Teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamak için irili ufaklı 600+ araca sahiptir. Dondurulmuş teslimatlar için kuru buz ve soğuk teslimatlar için jel paketleri kullanıyoruz. Akıncı Motosikletli/Arabalı Kurye Servis araçlarımızın çoğu, zorlu hava koşullarımız için dört tekerlekten çekişlidir.

Akıncı Kurye Hizmet FilomuzPin
Akıncı Kurye Hizmet Filomuz

Kurye Tesisimiz

Tesisimiz, erişim kodlu giriş, dikenli tel ve 24 saat video gözetimi ile korunan son teknoloji ürünü bir depodur. Müşterilerimizin gizlilik ve güvenliklerinin bizim için çok önemli olduğunu bilmelerini istiyoruz. Araç filomuz, müşterilerimiz için sakladığımız her türlü belge veya malın yanı sıra Akıncı Kurye deposunda tutulmaktadır.


Kurye Teslimatı Ne Anlama Geliyor?

Bir kuryenin tanımı, bir şirketten/bireyden başka bir tarafa ürün(ler) değişimidir. Kargo/Koli teslimat endüstrisinde bu  , bir şirket aracılığıyla bir alıcıya bir koli göndermek anlamına gelir .

Kurye Teslimat Kargomu Nasıl Takip Edebilirim

Paketinize atanan benzersiz bir Akıncı Kurye Takip No. yardımıyla gönderinizi takip edin. 
Kurye durumunu kontrol etmek  için referans numaranızı girin ve paketinizin nereye ulaştığını öğrenin. Akıncı Kurye ile kargo takibi olabildiğince kolay hale geliyor.

Hangi Kurye Daha Hızlı

tarafından sunulan Akıncı Kurye Hizmetleri , çok çeşitli ekspres koli ve paket hizmetleri ve 50 yıllık nakliye deneyimiyle desteklenen bir takip tesisi sunan hızlı bir kapıdan kapıya kurye hizmetidir. Akıncı Kurye Hizmetleri ile en hızlı kurye hizmeti olarak kabul edilir.

Kurye Teslimatı Ne Kadar Sürer

Kargo servisi, kargoların %99’unu hızlı kurye yoluyla 1-2 gün içinde teslim ederken, bu oran 10 güne kadar sürebilen özel kurye servisleri saatlere inmektedir. Kurye servisleri standart olarak 3-5 saat aralığında teslimat yapmaktadır. Acil kurye servisleri ile İstanbul tamamın da 1 saat içerisin de teslimat sağlayabilir.

Balmumcu motosikletli kuryelerimizin diğer hizmet alanları;

Beşiktaş Kurye Dikilitaş Kurye
Levent Moto KuryeMaslak Moto Kurye
Bebek Moto Kurye Etiler Moto Kurye
Mecidiye KuryeGayrettepe Kurye
Balmumcu KuryeOrtaköy Kurye
Beşiktaş Kurye Hizmet Bölgelerimiz

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp