giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Nişantaşı Moto Kurye Hizmeti - İçin: Şişli Moto Kurye Hizmetleri

İçinde : Şişli Moto Kurye Hizmetleri Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 10 Eyl 2021

Akıncı Moto Kurye, Nişantaşın da moto kurye ihtiyaçlarını en iyi karşılayan moto kurye şirketidir. Nişantaşın da moto kurye ihtiyaçlarınız için aramanızı bekliyoruz.

Aynı Gün Nişantaşı Moto Kurye Hizmeti

Nişantaşı moto kuryelerimiz, sektör de yıllardır en çok tercih edilen moto kurye firmasıdır. Nişantaşı gibi ticaretin ve popülaritenin bol olduğu bir yerde moto kurye ihtiyaçları kaçınılmazdır. Moto kuryelerimiz son derce hassasiyet ile yıllardır Nişantaşı bölgesin de ürün ve kargo taşımacılığı yapıyor. Her bütçeye ve kesime uygun fiyat skalasıyla, moto kurye sektörün de kendini geliştiriyor.

Nişantaşın da ki moto kurye hizmetimiz ekonomik ve profesyonelliği bir arada sunar. Moto kuryelerimiz tüm işlemleri yasal ve kurumsaldır. Şişli moto kuryelerimiz, Nişantaşı bölgesin de ki en çok tercih edilen moto kurye firmasıdır.

Büyük işletmeler den küçük işletmelere ya da bireylere moto kurye hizmeti vermekteyiz. Türkiye de moto kuryelerin trafik de ve diğer alanlar da zor anlar geçirdiği dönemler de moto kuryelerimiz pozitif çözümler üretiyor. Üsküdar moto kuryelerimiz Nişantaşı bölgesini avucunun içi gibi bilir ve koordine ederler. Özellikle Kovid19 Pandemi dönemin de moto kurye ihtiyaçları çoğalmıştır. Hizmetimiz özel gün veya tatil demeden haftanın her günü, günün her saati tam zamanlı moto kurye hizmeti vermektedir.

Nişantaşı Moto Kurye Firması

Akıncı Moto Kurye, Nişantaşın da ilk talebinizden itibaren BİR SAAT içinde yanınızda olabilir ve mallarınızı aynı araçta HEMEN teslim ederek müşterinizin beklentilerini karşılamanıza yardımcı olur. Ümraniye moto kuryelerimizi günün her anı haftanın her saati arayabilirsiniz.

ilgini çekebilir  Dolapdere Moto Kurye Hizmeti 7/24
Nişantaşı Moto Kurye Hizmeti
Nişantaşı Moto Kurye Hizmeti

Nişantaşı moto kuryelerimiz, geniş hizmet yelpazesine sahiptir. Sektör de gerekli ihtiyaçları ve tüm sorunları karşılayacak kapasitye sahibiz.

Niştantaşı bölgesinde eksiksiz bir moto kurye hizmetleri yelpazesi sunuyoruz:

 • Aynı gün moto kurye hizmeti
 • Gece Nişantaşı moto kurye hizmeti
 • Eczane ilaç Nişantaşı moto kurye hizmeti
 • Ticari veya bireysel Nişantaşı moto kurye hizmeti
 • Anormal ve büyük gönderiler hoş geldiniz
 • 24 saat hizmet
 • Ekspress, Hızlı gönderim moto kurye
 • Bir saat içinde toplandı
 • Aynı araç üzerinde teslim
 • Ülke çapında ve uluslararası teslimatlar

 

Nişantaşı Moto Kuryelerin Performansları

Nişantaşı da bulunan moto kuryelerimiz, Nişantaşı da ki bütün sokak ve mahallelere hakimdir. Son derece gelişmiş moto araçlarla ve navigasyon cihazlarıyla donatılmıştır. Yandex Nav ve Google map gibi teknolojik aplikasyonlar yardımıyla nokta atışı teslimat yaparlar. Kadıköy moto kuryeler performans ve ekonomik bakımdan diğer moto kurye firmlarına göre daha kalitelidir. İster kapıdan kapıya, isterse hemen eve teslim yapan moto kuryelerimiz, alanın da uzman kişilerdir.

Akıncı moto kurye olarak bünyemiz de bulunan bütün moto kuryeler bir düzine test ve eğitimden geçmektedir. Çekmeköy moto kuryeler, bir dizi eğitim ve süreçten geçerek moto kurye olmaya hak kazanırlar. Sabır ve hizmet testi, aynı zaman da mesleki yeterlilik belgesine sahip moto kurye personellerimiz olumsuz durumlar da pozitif çözümler üretir. Sıkışık trafik ya da olumsuz hava şartlarına karşı tam kapsamlı hizmet veriyoruz. Moto kuryelerimizin her biri sertifikalı ve A2 motor ehliyetine sahiptir. Adli sicil ve sabıka kayıtları kontrol edilmiş uzman moto kuryelerdir.

Nişantaşı Moto Kuryelerimiz ile Taşınabilecek Ürünler

Akıncı moto kurye olarak Nişantaşı bölgesin de ki resmi ve kurumsal bir firmayız. Gerçek ziyaret edebileceğiniz bir ofisimiz ve vergi levhamız var. Beykoz moto kuryelerimiz ile taşınabilecek ürünler. Diğer moto kurye firmalarına nazaran, her şeyimiz yasal ve bir muharabat ofisi, 2 toplantı merkezimiz mevcut. Piyasa da ki çoğu moto kurye firması, gerçek bir ofisi yoktur internet sitesi üzerinden işlerini yürütmektedirler.

ilgini çekebilir  Okmeydanı Moto Kurye Hizmetleri

Bundan dolayı, Akıncı moto kurye olarak Türkiye Cumhuriyeti yasa ve kanunlarına bağlıyız. T.C devleti sınırları içerisin de yasak ya da uygun olmayan hiç bir ürünü taşıyamayız. Ataşehir moto kuryelerimiz her türlü araç filosuna sahiptir ve bütün kargoları taşıma kapasitesine sahiptir.

Bunlardan bir kaçını sıralamak gerekirse;

 1. Sahte ilaç, para, senet, evrak
 2. Bozulabilir ürünler
 3. Deri
 4. Canlı hayvan
 5. Moto taksi
 6. Tehlikeli kimyasallar
 7. Alkol, likör tarazı kafa yapıcı maddeler
 8. Narkotik ürünler
 9. Uyuşturucu
 10. Tütün
 11. Silah, bıçak, muşta gibi zararlı araç ve gereçler

 

Nişantaşı Moto Kuryelerimiz ile Taşınabilecek Ürünler

Daha önce belirttiğimiz gibi yasal ve resmi bir moto kurye şirketiyiz. Bu sebeple, Türkiye Cumhuriyeti içerisin de kanun ve yasalara aykırı olmayan her ürünü taşıyabiliriz. Büyük veya küçük koli farketmeksizin gelişmiş moto ve araç filomuz var. Bisikletler den moto araçlara, minivanlar dan büyük kamyonetlere kadar. Her ürünü aynı gün teslimat yapabiliriz. Teslimat sırasın da işlemden geçen detayları online web portalımız da görebilirsiniz.

Nişantaşı Moto Kuryeler
Nişantaşı Moto Kuryeler

Ürünlerinizin alımından tesliminatına kadar, evrak ve imza takibi yapıyoruz. Bu sayede aşama aşama evreleri online izleyebilir ya da talep edebilirsiniz. Akıncı moto kurye ile taşınabilecek ürünler saymakla bitmez. Fakat; biz başlı başlıca belirtmek gerekirse birkaçı şunlardır:

 1. Otomotiv parçaları
 2. Anahtar
 3. Cüzdan, Ehliyet, Pasaport, Vize, Evrak
 4. Mektup
 5. Resmi olmayan plan, kroki
 6. Sanayi parçaları
 7. Teknolojik ürünler
 8. İnşaat ürünleri
 9. Yetiştirilmesi gereken kan, doku ve sperm örnekleri

Liste de bulunan ya da bulunmayan bir ürününüz var veya taşınıp taşınmayacağı konusun da kuşkularınız mı var ? Lütfen bizi +90 543 748 61 61 hattın dan ya da canlı destek bölümümüz den ulaşıp bilgi alın. Sizlere hizmet/destek vermekten guru ve onur duyarız..

Karaköy Moto Kurye Hizmeti Tarabya Moto Kurye Hizmeti

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara