Topkapı Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Aralık 27, 2022 tarafından Moto Kurye

Topkapı Kuryeler, Yüksek eğitimli ve sağduyulu Topkapı motorlu kuryelerimiz tarafından Topkapı genelinde profesyonel, güvenli, kargoların teslimatı. Yakılan kalıntıların taşınması, kapıdan kapıya, 24 saat moto kurye hizmetidir ve süreci olabildiğince basit ve sorunsuz İstanbul Kurye hale getirir. Topkapı kuryelerimiz Topkapı Fatih bölgesin de en çok tercih edilen Topkapı kurye şirketidir.


Acil Topkapı KuryePin
Acil Topkapı Kurye

Topkapı Kurye: Aynı Gün Teslimat

Sevilen birinin külleri, bu özel gönderinin güvenli ve emniyetli bir şekilde taşınması için motosikletli kurye tarafından özel önlemler alınarak, saygılı ve özenli Moto Kurye bir şekilde taşınır. Büyükçekmece moto kuryeler, Topkapı Fatih bölgesi için aynı gün teslimat hizmeti sunarlar. Personel, gelişmiş motosiklet sürücüleri ve SIA güvenlik lisansına sahiptir, bu nedenle özel sevkiyatınız emin ellerdedir.

Profesyonel Topkapı Kurye

Kargolar, özel olarak tasarlanmış yastıklı bir kilitli kutuda taşınır ve daha sonra kilitlenebilir bir sırt çantasında taşınır, bu da güvenli ve güvenli bir taşıma sağlar. Hızlı Kurye Motosiklet kuryesi, varış noktasına ulaşana kadar sırt çantasını asla çıkarmaz. Topkapı kuryeler son derece profesyonel personellerdir, her birinin ehliyetli, sertifikalı ve adli sicil kayıtları kontrol edilmiş kişilerdir. Topkapı, Fatih de Mümkünse yakılan kalıntıları cam, granit veya seramik bir kaba koymamaya çalışın, hafif bir malzeme iyi bir seçenektir. Ayrıca, nakliyeyi zorlaştıracağından büyük bir konteyner seçmemeye çalışın.


Hızlı Topkapı Kurye

Kargoların motosikletle taşınması en hızlı ve en basit yöntemdir. Topkapı ekspres kuryeleri ailelerin başka bir ülkeye geçmeyi düşünmedikleri sürece uymaları gereken kurallar konusunda endişelenmelerine gerek yok. Topkapı acil kuryeler, hızlı ve güvenli bir şekil de Topkapı Fatih bölgesine ürünlerinizi sigortalı taşırlar. Kargolar ve  kaplar, pirinçten seramiğe, hatta kağıda kadar oldukça geniş bir malzeme yelpazesini içerir. Motosikletle kargoları taşıyan kuryeler için doğru paketleme taşıması kolay ama kırılması zor olacak.

Kargoların içeriği çok sıkı bir şekilde kapatılmalıdır, böylece kargo nakliye sırasında devrilirse, yakılan Kargoların ayrılmasıyla ilgili bir endişe olmaz, verdiğiniz ilk siparişiniz de geçerli olmak üzere, ilk siparişler de %10 indirim sağlanır. Birçok paketlemelerin içine giren kargolar için sızdırmaz bir kap sunar. Moto Kurye Fiyat Bu, motosiklet seyahati için ideal bir çözümdür. Topkapı ve Topkapı merkezi genelinde en iyi ve en güvenilir ulaşımını sağlıyoruz.

Topkapı Kurye Özellikleri

 1. Akıncı Kuryeler, profesyonel bir kurye hizmeti sunar.
 2. Aynı gün Topkapı’nın herhangi bir yerine kargolarınızı teslim ediyoruz.
 3. Kargolarınız özen ve saygıyla karşılanır, ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamak için özel olarak hazırlanmış bir hizmet sunuyoruz.
 4. Yılın 365 günü 24 saat çalışıyoruz, bu nedenle özel gönderilerinizin taşınmasında size yardımcı olmak için her zaman hazırız.
 5. Zorunlu olmayan bir fiyat teklifi için bugün Akınıcı Kuryeyi arayın veya bir talep formu doldurun.

Topkapı, Fatih, İstanbulPin
Topkapı, Fatih, İstanbul

Topkapı ve Kuryeler Hakkında

Topkapı, İstanbul ilimizin Fatih ilçesin de bulunur. Merkezi konumun dan çok değerli bir konumda bulunan Topkapı. Milli kültürümüzün açısından çok değerlidir. Eyüpsultan moto kuryelerimizin en sık uğradığı duraklar dan birisi Topkapı Fatih bölgesidir. Şehirlerarası Kurye Topkapı da bulunan Topkapı Sarayı, Osmanlı Şehzade ve Sultanlarının ikametgâh konumu devletin ve eğitimin merkezidir. Fatih Sultan 2. Mehmed’in 1460 yılın da temelini attığı ve son halinin 1478 yılın da tamamlandığı Topkapı Sarayı, Topkapı bölgemiz de bulunur. Topkapı Sarayı, Fatih de Osmanlı Şehzade ve Padişahları, Saray halkı 1900 lü yıllara kadar Topkapı Sarayın da ikametgah etmiştir..

Ayrıca Topkapı sarayının alt kısmın da, Dolap ocağı olarak adlandırılan antik kuyular ile galeriyi bir birine bağlıyor. Marmara denizine kadar inen bir galeri keşfedilmiştir. Topkapı Sarayı çok büyük bir yer olup, 80 bin üzerinde metrekere müze alanı vardır, bazı çalışmalar sonucun da 400 bin mt2 ulaştırılması hedefleniyor.


Topkapı Kurye: Taşınabilirler

 1. Para
  1. Anahtarlık
  2. Teknolojik Ürünler
  3. SSD, Harddisk, Flashbellek
  4. Telefon
  5. Ehliyet
  6. Pasaport
  1. Vize
  2. Ayakkabı
 2. Organik Bozulmayan Maddeler
 3. Araba parçaları
 4. Pasta ve Tatlılar
  1. Yiyecek
  2. İlaç

ilk Topkapı kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Topkapı Kurye: Taşınmayanlar

Topkapı kuryelerimiz, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına bağlıdır. Bu yüzden Türkiye Cumhuriyeti ve Adalet Bakanlığının yasak kıldığı her şey kuryelerimiz işe taşınması uygun değildir. Uçak Kargo Tam listeyi SSS bölümün den detaylı bulabilirsiniz. Ürününüzün taşınıp taşınmayacağından emin değilseniz, iletişim bölümün den bize ulaşın mail@motokuryem.com.tr veya +90 543 748 61 61 numaralı hattımız dan bizi arayın lütfen.

 • Deri
 • Bozulabilir maddeler
 • Alkol türevleri
  • Likör türevleri
  • Narkotik ürünler
  • Tehlikeli ilaçlar
  • Sahte ilaçlar
 • Silah
  • Bıçak
  • Muşta
 • İnorganik maddeler
  • Tehlikeli kimyasallar
 • Mücevherler
  • Altın
  • Döviz
  • Sahte para
 • Türkiye Cumhuriyeti’nin yasak kıldığı her şey

Topkapı Kurye Lojistikleri

İhtiyaçlarınız için doğru Topkapı kurye hizmetini bulmanıza yardımcı olmak için hizmetlerimiz dört kategoriye ayrılmıştır;

 • Normal Kurye Hizmeti
 • VIP Kurye Hizmeti
 • Yönetici Kurye Hizmeti
 • Altın Kurye Hizmeti

Tüm Topkapı hızlı kurye hizmetlerimiz, tüm büyük başkentlerdeki profesyonel personele sahip kontrol odaları aracılığıyla koordine edilmektedir. Bu tesisler, filoyu takip etmek için en son iletişim, işleme ve mesajlaşma teknolojisini kullanır. Bu sistem altında işler tahsis edilmekte, öncelik ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasına kadar takip edilmektedir.


Normal Kurye Hizmeti

Topkapı Normal Kurye Hizmeti teslimat süreleri, kurye sürücüsünün yüküne bağlı olarak değişir ve mümkün olan her yerde dört saatlik bir teslim alma döngüsü hedeflenirken, bu temelde aynı gün Topkapı ekonomik kurye hizmetidir ve daha acil kategorilerin gerisinde kalır. Teslimatlar, kalite güvencesi amacıyla dahili olarak izlenir, ancak bir ‘müşteri uyarısı’ hizmetini çekmez. Hızlı Kargo Topkapı Standart Kurye Hizmeti teslimat süreleri, sürücü yüküne bağlı olarak değişir, ancak mümkün olan en hızlı teslimat döngüsüne mümkün olan her yerde bağlı kalınır. Bu Topkapı kurye hizmeti, öncelikli olan daha acil teslimatlar gerisinde kalmaktadır.

Topkapı Kurye ÇözümleriPin
Topkapı Kurye Çözümleri

VIP Kurye Hizmeti

Topkapı VIP Kurye Hizmetimiz ile teslimat dahili olarak takip edilir ancak daha yüksek bir öncelik seviyesinde işaretlenir. VIP Topkapı Kurye Sürücüler, sevkiyatın teslim edilmesi ve ‘sistemden çıkarılması’ gereken bir ‘Zaman Aşımı’ süresi konusunda kontrol merkezi tarafından uyarılır. VIP Kurye Hizmetimiz aynı zamanda hızlı bir kurye hizmetidir ancak kesinlikle noktadan noktaya değildir. Topkapı Yönetici Kurye Hizmeti gibi, Topkapı VIP Kurye Hizmeti işleri, sürücünün etkili bir zaman çizelgesine uymasını sağlamak için denetleyici personel tarafından izlenir. Gönderici tarafından talep edilmesi halinde teslimatta göndericiye geri arama yapılır.


Yönetici Kurye

Akıncı Topkapı Kuryelerinin acil teslimat kurye hizmetidir. Yönetici Kurye Hizmeti, bir müşteri hizmetleri amiri tarafından izlenir. Sadece şehir içi teslimatlar için, acil evrak teslimatları için bisiklet kurye hizmeti de sunulmaktadır. Yönetici düzeyindeki Kurye Hizmetimiz ile, gönderen, teslim süresi konusunda telefonla uyarılır.


Topkapı Ekspres Kurye

Hızlı, güvenli ve güvenilir Topkapı Kurye Lojistik hizmetlerimizle gurur duyan, zaman açısından kritik teslimat uzmanlarıyız. Topkapı Kurye Teslimat uzmanlarımız İstanbul’un her yerinde, Türkiye ve ötesinde mevcuttur ve 59 dakika içinde herhangi bir yerden teslim alacaktır. Aşağıdakiler dahil bir dizi sektör için Aynı Gün ve Ertesi Gün Topkapı Kurye Teslimatı sunuyoruz. Ayrıca Acil Topkapı Ekspres Kurye Çözümlerinin yanı sıra Depo ve Depolama Çözümleri de sağlıyoruz.

Topkapı Kurye Enlem ve Boylam: 41.010354, 28.980525
Koordinat: 41°00’37.3″N 28°58’49.9″E
Google Plus Kod: 2X6J+46R Fatih, İstanbul
Adres: Avrupa Yakası, Cankurtaran, 34122 Fatih/İstanbul


Topkapı Acil Son Dakika Kurye

Topkapı Acil kuryeleri en hızlı, en güvenli ve en güvenilir lojistik hizmetlerinden biri olarak, zaman her şey demekken gerçekten güvenebileceğiniz ekibiz. Her zamanki ulaşım çözümünüz sizi hayal kırıklığına mı uğrattı? Proje ilerlemesinde gecikmeye neden olan düşük stok veya kırık parçalar? Topkapı son dakika kurye işinizi destekleyebilir. 2 dakika içinde size doğru bir fiyat teklifi sunacağız, mallarınızı bir saatten kısa sürede teslim alacağız ve gereksinimlerinize bağlı olarak ekonomik veya acil son dakika kurye olarak teslim edeceğiz.


Topkapı Kurye

Topkapı kuryelerimiz 7 gün 24 saat ihtiyaçlarınız için hizmet sunar.


Profesyonel Lojistik & Kargo ve Kurye

Topkapı Profesyonel Kurye ve Lojistik Hizmetleri, tek durak lojistik ortağınızdır. Zaman açısından kritik hat durdurucular veya Depolama alanı gereksinimi olsun, kurye/kargo lojistik baş ağrınızı çözebiliriz. Topkapı ve İstanbul da yerleşik ve çok deneyimli bir ekiple Tecrübeli Topkapı Kuryeleri, zaman her şey olduğunda güvenebileceğiniz Topkapı Profesyonel Kurye ve Personel Ekiptir.


Güvenli ve Güvenilir Kurye Teslimatı

Topkapı kargolarınızın tam güvenliğini sağlamak için depomuz güvenlik görevlileri tarafından yönetilmektedir ve her santimetresi 7/24 CCTV gözetimi ile izlenmektedir. Ayrıca binamız tamamen kapalı ve kapılıdır. Akıncı Topkapı Kuryeleri hem çalışanlarımıza hem de müşterilerimize değer veriyoruz. Yasal ve ahlaki yükümlülüklerimizi yerine getirerek doğru şekilde hareket etmemiz ve faaliyet göstermemiz bizim için hayati önem taşımaktadır. Topkapı Kurye Ekibimiz bizim işimiz ve işimiz Ekibimizdir. Bu nedenle Topkapı Tecrübeli Kuryelerin Güvenebileceğiniz Takım olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

 • Hızlı & Acil Kurye Teslimatları: Garantili Aynı Gün Teslimat 59 dakika içinde toplama 2 dakika içinde teklif alın sürekli iletişim teslimat için rezervasyon
 • Güvenli Kurye Teslimatı: Tam sigortalı ve garantili kargo taşımacılığı. Paletli araç filosu Modern araç filosu Profesyonel, üniformalı, nazik sürücüler
 • Güvenilir Kurye Çözümleri: 65 24/7 müşteri desteği Geç ve gece teslimatları 15 yıllık kurye/kargo lojistik deneyimi

Topkapı Kargonuz Mu Var?


Sıkça Sorulan Sorular

İmalat Sektörü Kurye Çözümü

İmalat endüstrisinde meydana gelen herhangi bir gecikme, projenin ilerlemesi ve tamamlanması üzerinde olumsuz bir zincirleme etkiye sahip olacaktır. Düşük stok, makine arızaları veya eksik parçaların tümü, üretim projenizin başarısı için önemli bir tehdit oluşturur. Topkapı İmalat Kurye Hizmetleri ile işlerin sorunsuz yürümesinin ne kadar hayati olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle, Aynı Gün veya Ertesi Gün Teslimat hizmetimizle imalat endüstrisindeki işletmeleri destekliyoruz.

Hızlı Topkapı Kurye Süreçleri

Hızlı yanıt politikamız, mallarınızı İngiltere’nin herhangi bir yerinden 59 dakika içinde teslim alacağımız anlamına gelir. Daha sonra, benzersiz gereksinimlerinize bağlı olarak, mallarınızı aynı veya ertesi gün teslim edeceğiz. Topkapı kurye ekibimiz sevkiyatların her aşamasında deneyimlidir, yani mallarınızın emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

İster makine parçaları, ister doğrudan ürün hattından çıkan ürünler, aletler veya önemli kimyasallar için nakliye çözümlerine ihtiyacınız olsun, Topkapı Kuryeleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için tam donanımlıdır. Ayrıca Topkapı kurye eşyalarınız, teslim aldığınız andan itibaren teslim aldığınız ana kadar tamamen sigortalı olacaktır. Tüm Topkapı kargoları, en son Kurye Taşıma Koşulları kapsamında taşınır. Bu, gerektiğinde daha değerli yükleri taşımak için artırılabilir.

Topkapı Akıncı Kuryeleri Kimdir?

Kurye lojistik üyeliğimiz, sektör hakkındaki bilgimizin sürekli olarak güncel olmasını sağlayarak size mümkün olan en iyi şekilde destek olmamızı sağlar. Teslimatınızın devam etmekte olduğundan emin olmak için, yolculuk başladığında size düzenli güncellemeler sağlayacağız. Zaman her şey demekken biz gerçekten güvenebileceğiniz takımız.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp