Salıpazarı Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Salıpazarı Kuryeleri, İstanbul da indirimli, hızlı ve güvenilir bir palet teslimat hizmeti sunar. Salıpazarı Acil Kurye Müşterilerimize dünya çapında en iyi ağları sunmak için güvenilir, saygın uluslararası şirketlerle çalışıyoruz. Salıpazarı Hızlı Kuryeleri, birçok büyük ve küçük işletme için harika bir teslimat seçeneğidir. Normalde ağır parçalar, büyük parçalar veya birlikte sevk edilmesi gereken bir dizi mal için kullanılan palet teslimatı, son derece verimli ve uygun maliyetli bir teslimat yöntemi olduğu için giderek daha popüler hale geldi.


Salıpazarı Kurye

Salıpazarı Ekspres Kurye Teslimat gereksinimleriniz ne olursa olsun, Salıpazarı Kuryeleri, ihtiyacınız olan boyut ve ağırlık için Türkiye de bir palet servisi sağlayabilir. Salıpazarı Moto Kuryeleri, İstanbul genelinde birinci sınıf bir palet teslimat hizmeti sunar. Paletlerin ülke çapında nakliyesi ve sevkiyatı söz konusu olduğunda, teslimat ihtiyaçlarınız hakkında hızlı kararlar almak için anında fiyat karşılaştırma hesaplayıcımızı kullanabilirsiniz. A noktasından B noktasına her zamankinden daha hızlı mal almanıza yardımcı olarak hizmetlerimizin verimliliği ve basitliği konusunda kendimizle gurur duyuyoruz.

Salıpazarı KuryePin
Salıpazarı Kurye

Salıpazarı Kurye: Ekspres

Büyük Salıpazarı Kuryeleriyle birlikte çalışarak palet teslimatı için anında fiyat teklifi sunabiliyoruz: İstanbul hizmetleri ve ötesi. Gelişmiş teklif motorumuz, daha önce yalnızca büyük işletmeler için geçerli olan fiyatlar üzerinden size profesyonel ve uygun fiyatlı nakliye hizmeti sunar. İstanbul da teslim etmeniz gereken paletleriniz varsa teklif oluşturucumuza gereksinimlerinizi girin ve Salıpazarı Hızlı Kuryelerinin paket teslimatını ne kadar kolay hale getirdiğini öğrenin.


Salıpazarı Kurye Lojistikleri

Salıpazarı Kuryeleri birinci sınıf İstanbul da palet teslimat hizmeti sayesinde paletlerinizi İngiltere’ye götürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Salıpazarı Kuryeleri, dünyanın en güçlü ve en büyük ekonomilerinden birine sahip olmaya devam ediyor. Tarihsel olarak, sanayi devrimine öncülük eden ve 19. yüzyılda Avrupa ve dünya ekonomisine egemen olan en müreffeh uluslardan biri olmuştur. Şimdi, Birleşik Krallık beşinci en büyük ulusal ekonomi ve Dünya Bankası’nın verilerine göre, Birleşik Krallık aynı zamanda 2020’de beşinci en büyük mal ve hizmet ithalatçısıydı. Salıpazarı ve İstanbul da sadece ithalat için tarihi bir merkez üssü olmadığını kanıtlamak, aynı zamanda hayati küresel ithalat hedefi. ‍ İngiltere’nin nüfusu artmaya devam ederken, ithalat rakamları da artıyor. Yurtdışından Türkiye yaşamayı veya mülke yatırım yapmayı seçen insan sayısı son derece yüksek, bu da özel palet teslimat hizmetlerine sürekli olarak yüksek bir taleple sonuçlanıyor.


ilk Salıpazarı kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Acil Salıpazarı Kurye

Bu, özellikle, makine, ilaç, araç ve değerli taşlar gibi İngiltere’nin en büyük ithalatını içermektedir. Salıpazarı Kuryeleri İstanbul ve Türkiye’nin her yerine, çok daha fazlası dahil olmak üzere bu ithalatla ilişkili tüm önemli konumlara hizmet vermektedir. Dünyanın her yerine büyük ürünleri teslim etmenin stresini ortadan kaldırıyoruz. En temel olanı Ticari Fatura / Pro Forma Faturayı içerebilecek tüm gerekli evrakları organize ediyor ve size bildiriyoruz. Mükemmel müşteri hizmetleri ekibimiz, İngiltere Palet Teslimatı sürecinin her adımında size yardımcı olmak için her zaman hazırdır.

Hızlı Salıpazarı Kurye

Salıpazarı ve İstanbul da ki palet teslimatı prosedürlerimizin tamamında yasallık ve güvenliğin ön planda olmasını sağlıyoruz, bu nedenle müşterilerimizden bunu kontrol etmelerini rica ediyoruz. taşıdıkları şey yasadışı değil. Yasadışı öğeler, bunlarla sınırlı olmamak üzere, narkotik maddeleri, silahları veya canlı hayvanları içerir. Ayrıca Salıpazarı Acil Kurye müşterilerimizin paketlerinin azami özenle ele alındığından emin oluruz, sadece güvenilir ve güvenilir kuryelerle çalışırız, böylece müşterilerimizin gönderdikleri ürünlerin güvenli ve hasarsız veya gereksiz gecikme olmadan teslim edileceğini biliriz.


Salıpazarı Kurye

Salıpazarı kuryelerimiz ile kargo ve loijstik ihtiyaçlarınız ekonomik maliyetlerle.


Salıpazarı Kurye GPS Takibi

Salıpazarı kuryeleri sizi yolun her adımında destekliyoruz ve bu, siparişinizi tamamladıktan sonra bitmiyor. Salıpazarı Kurye ortaklarımızdan biri aracılığıyla bir palet gönderdiğinizde tüm siparişlerde en son teknoloji ürünü takip hizmeti sunarak size diğer palet teslimat hizmetlerinden daha fazla şeffaflık ve daha fazla gönül rahatlığı sağlarız. Paletiniz teslimat için ayarlandığında size kendi benzersiz Salıpazarı Kuryeleri referans numaranızı vereceğiz ve ardından gelişmiş takip sistemimizi kullanarak kurye tarafından sağlanan canlı bilgilerle gönderinizin teslimat durumunu kontrol edebileceksiniz. Siparişiniz veya Palet Teslimat hizmetimiz hakkında başka sorularınız varsa buraya tıklayarak ekibimizin bir üyesiyle konuşun .

Bir palet teslimatı yaparken ihtiyacınız olan desteği alacağınızı garanti ederek, örnek teşkil edecek düzeyde müşteri hizmetleri konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. iletişim için mail@motokuryem.com.tr veya 0 543 748 61 61


Salıpazarı Kurye Paket Kısıtlaması

Daha önce belirtildiği gibi, belirli bir paletin hangi malları taşıyabileceğini belirleyen üç kısıtlama vardır. Bu düşünceler, paketlerinizi taşımak istediğiniz paleti gerçekten seçmeniz söz konusu olduğunda, muhtemelen en büyük belirleyici faktörler olacaktır. Maksimum yükseklik palet tabanını da içerdiğinden, taşınan malların zeminden tepesine kadar tüm yükseklik ölçümlerinin alınması gerektiğine dikkat etmek önemlidir. ‍Salıpazarı da paletler için beş farklı standart ölçü vardır: Tam, Hafif, Yarım, Çeyrek ve Mini . Hepsi 1 m genişliğinde ve 1,2 m derinliğinde aynı taban boyutuna sahiptir :

Paketler

Boyut, ağırlık ve boy için aşağıdaki üç kısıtlamanın tümü geçerlidir:

  • 1. Mallar 1.2mx 1m tabandan daha büyük olmamalıdır
  • 2. Mallar 1000 kg’dan daha ağır olmamalıdır
  • 3. Mallar , palet tabanı dahil 2,2 m’den daha yükseğe oturmamalıdır.
  • NOT: 750 kg’ı aşan mallar için destekli yükleme mevcut değildir.

Hafif Paketler

Boyut, ağırlık ve boy için aşağıdaki üç kısıtlamanın tümü geçerlidir:

1. Mallar 1.2mx 1m tabandan daha büyük olmamalıdır
2. Mallar 750 kg’dan daha ağır olmamalıdır
3. Mallar , palet tabanı dahil 2 m’den daha yükseğe oturmamalıdır .

Yarım Paketler

Boyut, ağırlık ve boy için aşağıdaki üç kısıtlamanın tümü geçerlidir :

  1. Mallar 1.2mx 1m tabandan daha büyük olmamalıdır
  2. Mallar 500 kg’dan daha ağır olmamalıdır
  3. Mallar , palet tabanı dahil 1,0 m’den daha yükseğe oturmamalıdır.

Çeyrek Paketler

Boyut, ağırlık ve boy için aşağıdaki üç kısıtlamanın tümü geçerlidir:

  1. Mallar 1.2mx 1m tabandan daha büyük olmamalıdır.
  2. Mallar 250 kg’dan ağır olmamalıdır.
  3. Mallar , palet tabanı dahil 0,6 m’den daha yükseğe oturmamalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Salıpazarı Kuryem Sigortalı Mı?

Basit cevap evet! Tüm palet taşımaları sigortalıdır. Gönderdiğiniz malların ağırlığına ne kadar bağlıdır. Tüm Birleşik Krallık palet gönderileri, RHA Taşıma Koşulları kapsamındadır. Yakın zamanda standart sigorta kapsamımızı artırdık. 1 Ekim 2021’den sonra yapılan tüm siparişler kilo başına 5,00 TL kadar karşılanır ve standart sigorta bu sorumluluğu kapsar.

Ancak bunun ev eşyalarını veya ‘ev taşımalarını’ içermediğini lütfen unutmayın. Bu ürünleri hala gönderebilirsiniz, ancak bunlar standart sigortamız kapsamında olmayacaktır. Sorumluluk limitlerinizi genişletmek isterseniz, satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz ve bunu duruma göre sunabiliriz.

Salıpazarı Kurye Nasıl Kullanabilirim?

Paletler, büyük, ağır eşyalar veya birlikte sevk edilen bir dizi mal için kullanılır. Gönderdiğiniz ürünün/ürünlerin ağırlığını desteklerler ve uygun bir nakliye aracına kolayca yerleşerek mallarınızı güvenli bir şekilde hedeflerine ulaştırırlar. Paletleri taşıma aracına kaldırmak için bir forklift kullanılır. Bir palet teslimatı için rezervasyon yapmak için, kendi paletinizi ve ambalajınızı sağlamalı ve paletin tamamı kaldırıldığında devrileceğinden paletin nakliye için stabil olduğundan emin olmalısınız.

Rezervasyonunuzu onaylamadan önce Şartlar ve Koşullarımız hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için Salıpazarı kurye nakliyesi belgelendirdiğimiz palet nakliye gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olmanızı rica ediyoruz. Sadece 25 £ ‘dan başlayan fiyatlarla, İngiltere ve Avrupa palet teslimatları için anında ücretsiz fiyat teklifi almak ve hemen rezervasyon yapmak için jeneratörümüzü kullanabilirsiniz. Uluslararası gönderiler, toplu siparişler ve iş ücretleri, hava veya deniz yoluyla en iyi fiyatı araştıracak olan satış ekibimiz tarafından belirtilir: Şimdi fiyat alın .

Fazla Salıpazarı Kargo Gönderme

Bir palet mal gönderiyorsanız, hepsini tek bir palet üzerinde olduğu için tek bir ürün olarak düşünmemek önemlidir. Bunları birçok öğe olarak düşünün ve her birine ayrı ayrı gönderiyor olsaydınız vereceğiniz özeni gösterin. Taşıma sırasında maksimum korumayı sağlamak için paletinizdeki tüm malların paketleme gereksinimlerimize uygun olarak ayrı ayrı iyi korunduğundan emin olmalısınız.

Ayrıca, bir palet gönderirken, hiçbir öğenin paletin kenarından sarkmadığından veya tehlikeli bir şekilde üst üste istiflenmediğinden emin olmanız da önemlidir. Bu, mallarınıza önemli ölçüde zarar verebilir ve hatta gerekli paketleme standartlarını karşılamıyorsa kuryenin palet teslimatınızı kabul etmeyi reddetmesine neden olabilir.


Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

2
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp