Sapanbağları Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Nisan 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Sapanbağları kurye hizmeti, aylık faturalarınız veya tek seferlik paket veya mal gönderileriniz için size çevrimiçi bir ödeme çözümü sunar. Sapanbağları kurye çözümleri ile ödeme platformuna online bağlanarak faturanızı kredi kartınızla ödeyebileceksiniz. Size daha önce ilettiğimiz tanımlayıcı bilgileri girmeniz ve faturanızı kredi kartıyla ödemeniz yeterli olacaktır.

Sapanbağları Kurye HizmetiPin
Sapanbağları Kurye Hizmeti

KuryeMoto Kurye Çözümleri
Sapanbağları KuryeSapanbağları her noktasına acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Sapanbağları her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
Kurumsal KuryeSapanbağları ve komşu bölgelerine kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
Ekonomik Kurye FiyatıSapanbağları bölgesin de ki müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
Aynı Gün TeslimatSapanbağları kargo ihtiyaçlarınız için o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
Sabit Oranlı Kurye Sapanbağları konumların da sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Sapanbağları Kiralık KuryeSapanbağları bölgelerinin her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Sapanbağları Kurye Hizmetleri

Sapanbağları Kurye Hizmeti

Sapanbağları kurye hizmeti paketlerinizi Sapanbağları, Pendik ve İstanbul dan şehirlerarası olarak gönderirken kullanacağınız ambalaj türü hakkında daha fazla bilgi edinin. Kırılgan veya özel ürünleri (mobilya, sanat eserleri, sıvı ürünler vb.) paketlemek mi istiyorsunuz ? Sapanbağları kurye hakkında ki pratik tavsiyelerimize uyun.

Sapanbağları kurye paketlerinizin ve ürünlerinizin Sancaktepe Kurye ambalajları hakkında özel bilgi edinmek için danışmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.

 • Mektuplar ve küçük belgeler: bunları karton zarflara veya plastik klasörlere koyun.
 • Kırılgan nesneler: Darbeleri önlemek için her nesneyi ayrı ayrı sarın. Paket içeriğinin taşıma sırasında hareket etmesini önleyecek yeterli yastıklama malzemesi kullanın.
 • Kenarları çıkıntılı nesneler: Uçlarını baloncuklu ambalaj, oluklu mukavva veya köpükle güçlendirin.
 • Paketlerin kapatılması: Paketleri güçlü yapıştırıcılarla kapatın. Bir paketi asla dizeyle kapatmayın.
 • Nakliye: Ağır veya hacimli gönderiler sarılmalı ve/veya Maltepe Kurye ve Pendik Kurye kaldırılabilecek bir palet veya kaide üzerine yerleştirilmelidir. Kartonları bir palet üzerinde yan yana istifleyin; kayıp veya hasar riskini en aza indirmek için paletin üst kısmı düz olmalıdır. Daha iyi koruma için paletin üst kısmını güçlendirin.
 • Sıvılar için: sızıntı riski olmayan kaplar sağlayın. Ambalajın içinde kapları hafif ve dayanıklı bir malzemeyle (örneğin polistiren köpük) çevreleyin ve her şeyi kapalı bir plastik torbaya koyun. Göndereceğiniz eşyaların zarar görmesine hatalı paketlemenin neden olabileceğini unutmayın. Yarı sıvı, yağlı veya keskin kokulu ürünlerin iç ambalajını yapışkan bantla güçlendirin, ardından yağa dayanıklı kağıtla çevreleyin.
 • Haritalar ve planlar: Haddelenmiş planlar, haritalar ve Kartal Kurye teknik çizimler göndermek için üçgen tüpler kullanın; silindirik tüplerden kaçının. Ambalajın dış yüzeyini yapışkan bant kullanarak güçlendirmekten çekinmeyin.

ilk Sapanbağları kurye özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Sapanbağları Moto Kurye

Sapanbağları moto kurye hizmeti ödeme platformu üzerinden online olarak gerçekleştirilen tüm işlemler 3D kimlik doğrulamasına tabidir. Sapanbağları moto kurye ürünleriniz için ambalajları açıkça tanımlanacak ve Kadıköy Kurye korunacak şekilde seçin. Hiçbir Ataşehir Kurye koli gönderisi taşıma sırasındaki titreşim ve darbelere karşı güvenli değildir.

Kendi ambalajınızı veya orijinal ambalajını kullanabilirsiniz. Ancak daha önce kullanılmış etiketleri çıkardığınızdan emin olun. Lütfen dikkat: Seyahat çantaları, valizler, Çekmeköy Kurye sırt çantaları ambalaj olarak kabul edilmez.

İletişim için e-posta adresimiz mail@motokuryem.com.tr 7/24 Sapanbağları kurye destek hattı 0543 748 61 61

Sapanbağları moto kurye çözümleri olarak bunları tek başına göndermek istiyorsanız boş, kilidi açılmış ve uygun şekilde paketlenmiş olmalıdır.

Sapanbağları Kurye Hizmetleri


En İyi Kurye Şirketi

Sapanbağları Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Sapanbağları kurye fiyatı sunalım.

2. Sapanbağları Moto Kurye

Sapanbağları bölgelerin de hızlı kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Sapanbağları her yerin de kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Yasaklanmış Öğeler

 1. Hayvanlar: canlı veya ölü.
 2. Antikalar: 50 yıla eşit veya daha büyük bir tarihe sahip üretilmiş nesneler. 20 yıla eşit veya daha büyük tarihli teknolojik makaleler.
 3. Ambalajı ile gönderilmeyen bilgisayar ve elektronik cihazlar: televizyon, bilgisayar, Beykoz Kurye ısıtma cihazları vb.
 4. Silahlar: basınçlı hava pompalı tüfekler, sahte silahlar, mühimmat, siviller veya ordu tarafından kullanılan stratejik mallar.
 5. Çalınan veya yasa dışı yollarla elde edilen öğeler.
 6. Piller: her türlü pil.
 7. Cesetler: küller veya herhangi bir tür insan kalıntısı.
 8. Kristal: Tamamen veya kısmen kristal veya camdan oluşan nesneler. Ayrıca aynalar ve çok kırılgan mallar hariçtir.
 9. Konteynerler: Kolları ve tekerlekleri korumak için bir kutuya düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş veya kayışlarla bağlanmamış valizler dahil.
 10. Para: Madeni paralar, nakit para, çekler, para birimi, sahte madeni paralar vb.
 11. Ekonomik değeri olan belgeler: biletler, piyango biletleri, hamiline yazılı unvanlar, her türlü bilet vb.
 12. Orijinal belgeler: pasaportlar, ehliyet, ehliyetler, kimlik, kredi kartları vb.
 13. Narkotik ilaçlar ve maddeler: ilaçlar veya türevleri.
 14. Sıvılar: tüm bu cam, plastik vb. kaplar. ürünün geri kalanına zarar verebilecek sıvılar.
 15. Endüstriyel makineler: her türlü endüstriyel makinenin yedek parçaları veya bileşenleri.
 16. Patlayıcı veya radyoaktif maddeler: havai fişekler, havai fişekler, işaret fişekleri veya kurusıkı mühimmat, aşındırıcı maddeler, piller, cıva, hidroklorik asit, vb.

Sapanbağları Kurye S.S.S

Sapanbağları kurye hizmeti nedir?

Sapanbağları kurye gönderileriniz için gerekli evrakların eksik olması teslimatta ciddi gecikmelere neden olabilir. Bu nedenle gönderinize eşlik etmesi gereken belgelerin doğru şekilde hazırlanması, gönderilerinizin mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesi açısından çok önemlidir.

Sapanbağları kurye kimdir?

Sapanbağları kurye ile şehirlerarası kurye gönderileriniz için gerekli belgeler. Her ülkenin kendine has özellikleri var Bu belgelerin listesi size ilgili varış ülkesinin dosyasında çok net bir şekilde verilmektedir.


Kazım Orbay Sokağı 11B Kartal, Soğanlık 34862
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00
+90 543 748 61 61
+90 505 977 99 99

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp