giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

İkitelli Moto Kurye Hizmetleri - İçin: Başakşehir Moto Kurye Hizmeti

İçinde : Başakşehir Moto Kurye Hizmeti Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 27 Ağu 2021

İkitelli Moto Kuryeleri, İkitelli genelinde hızlı, güvenli aynı gün moto kurye teslimatı sağlar. Ayrıca belge ve yasal evraklar yılın 365 günü 24 saat güvenli ve zamanında taşınır.

İkitelli Moto Kuryeleri ile Aynı Gün Teslim

Akıncı Moto Kuryeleri, ister yerel ister kurumsal olsun, her tür müşteri için çok çeşitli moto kurye hizmetleri sunmaktadır. Amacımız, çevrenizde güvenilir birini bulamadığınız zamanlarda moto kurye ihtiyaçlarınızı karşılamaktır. Müşterilerimizin memnuniyeti ve memnuniyeti bizim için birinci derecede önemlidir. Eyüpsultan moto kuryelerimiz İkitelli sanayi bölgesine hakimdir ve her çıkmaz sokağı avucunun içi gibi bilirler.

Profesyonel İkitelli Moto Kuryeleri

Çeşitli müşteri türleri, kişisel ihtiyaçları için bankalar, iş bulma kurumları, hayır kurumları ve bireyleri içeren İkitelli moto kurye hizmetlerimizi kullanır.

Esenyurt moto kuryeler alanında profesyonel personeller olmuş olup, İkitelli bölgesin de en çok tercih edilen moto kuryelerdir. İster vizenizin uzatılması için İkitelli Sınır Dairesine bir pasaport teslim etmeniz gerekse de pasaportunuzu evde unutup eve vardığınızda fark etmiş olmanız veya başka bir şehirde olup pasaportunuzu evinizden teslim etmeniz gerekse de, biz buradayız. İkitelli genelinde İkitelli moto kurye hizmetimizle bu tür tüm kurye ihtiyaçlarını karşılamak için oradayız.

İkitelli moto kuryelerimiz tamamen eğitimli ve sertifikalı kişilerdir. Esenler moto kuryelerimiz ile ilk siparişleriniz de geçerli olmak üzere %10 indirim kodunu lütfen moto kuryelerden isteyiniz. İkitelli bölgesini çok iyi bilirler, her çıkmaz sokak veya mahallelere hakim olduklarından dolayı. Kargolarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde taşırlar. İkitelli de bulunan moto kuryelerimiz için tatil yoktur. Gece, gündüz demeden haftanın her günü moto kurye ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılarlar. Moto kuryelerimiz son derece gelişmiş moto araç filosuna sahiptir, bu da bizi bölge de ki lider moto kurye firması yapar.

ilgini çekebilir  Başakşehir Moto Kurye Hızlı ve Acil

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Hakkında

İkitelli bölgemiz, İstanbul’un Başakşehir ilçesine bağlıdır. İkitelli semti İstanbul da Anadolu yakasın da bulunmaktadır ve organize sanayi bölgesidir. Başakşehir moto kuryeler, bireysel ve ticari müşteriler için İkitelli bölgesin de abonelik anlaşması yaparlar. Anadolu yakasın da bulunan moto kurye müşterileri için İkitelli bölgesi çok uzak konumda bulunur. İkitelli bölgemiz moto kuryelerimiz için aşılması kolay bir bölgedir ve posta kodu 34490 dır.

Tam olarak İkitelli, Başakşehir bölgesi 41.072136 Enlem ve 28.811914 boylamda yer alır. İkitelli bölgesine yayan gitmek isterseniz, otobüsleri tercih edebilirsiniz. 34AY, 76O , 78ZB, 79FY, 79K, 89C, 89F, 98 nolu otobüsler, İkitelli bölgesine giderler. Beşiktaş moto kuryelerimizin hepsi pozitif insanlardır ve adli sicil/sabıka kayıtları kontrol edilmiştir. Ayrıca son zamanlarda bahse konu geçen İkitelli Organize Sanayi bölgesi, Çerkezköy ve Kapaklıya taşınacağı söylenmektedir.

Moto Kuryelerimiz ile Ürünlerinizin Güvencesi

Moto kuryelerimiz ile ürün taşımacılığı sırasın da tüm mesuliyet tamamen bize aittir. Ürünlerinizi eksiksiz paketleyip, alıcı ve gönderici adresleri tam bulunduğu durumda. İkitelli bölgesine gidecek ürünler moto kuryelerimiz ile sorunsuz  gönderilmektedir. Moto kuryeler ikitelli de ki işletmeler ve bireyler için olmazsa olmazlardır. Beyoğlu moto kuryelerimiz adres bulmak için Yandex Navigasyon ve Google maps uygulamalarını kullanırlar. Bu sebepten dolayı ürünleriniz daha hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleşir.  Konum itibariyle bir çok yere uzaklığı İkitelli de ki müşterilerimiz için moto kurye ihtiyaçlarını doğurur.

İkitelli Moto Kurye Hizmetleri
İkitelli Moto Kurye Hizmetleri

İkitelli Moto Kuryelerimiz ile Gönderemeyeceğiniz Ürünler

İkitelli moto kuryelerimiz, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Bundan dolayı, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yasak olan her şeyin gönderimi moto kuryelerimiz tarafından yasaktır. Bu liste güncellenmekte olup, ileride ki değişiklik hakkımızı tarafımıza saklarız. Bunla beraber daha detaylı gönderilmeyenler listesi için SSS sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

ilgini çekebilir  Başakşehir Moto Kurye Hızlı ve Acil

Başlıca İkitelli bölgesi için moto kuryelere uygun olmayan şeyler şunlardır;

 1. Döviz
 2. Altın
 3. Para
 4. Alkol/Likör türevleri
 5. Uyuşturucu
 6. Narkotik türevleri
 7. Deri
 8. Canlı hayvan
 9. Senet
 10. Çek

İkitelli Moto Kuryelerimiz ile Gönderilebilecek Ürünler

Bu listeyi örnek olsun diye paylaşıyoruz. İkitelli bölgesine moto kurye ihtiyaçlarınızı yazmakla bitiremezdik. Bu listenin geçerli olup olmadığından emin değilseniz, lütfen bize +90 543 748 61 61 hattından  ya da iletişim bölümünden ulaşın.

   • Anahtar
  • Sanayi ekipmanlar
  • Pasaport
  • Ehliyet
  • Cüzdan
  • Saat
  • Teknolojik ürünler
  • SSD, Harddisk ve Flash bellek
  • Bozulmayan gıdalar
  • Kan örnekleri
  • Tahliller

  Ürünlerinizin İkitelli moto kuryelerimizin taşınıp, taşınmayacağından tam emin değil misiniz ? Bizi aramaktan çekinmeyin. İkitelli bölgesin de ki lider moto kurye firması olarak bizim önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz den gelen olumlu geri dönüşler sayesin de motivasyonumuzu artırıyoruz. Önceliğimiz iş ve kazanç değil, müşteri memnuniyeti ve olumlu aksiyonlardır. Moto kuryelerimiz olumsuz hava şartlarına ve diğer olumsuzluklara pozitif çözümler üretmek üzere eğitim görmüştür.

Cevizlibağ Moto Kurye Firması Topkapı Moto Kurye Hizmetleri

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara