giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Cihangir Moto Kurye Hizmetleri - İçin: Beyoğlu Moto Kurye Hizmeti

İçinde : Beyoğlu Moto Kurye Hizmeti Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 13 Eyl 2021

Akıncı moto kurye Cihangir bölgesin de moto kurye ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Cihangir moto kuryelerimiz sizlerin aramanızı bekliyor.

Aynı Gün Cihangir Moto Kurye Hizmetleri

Akıncı moto kurye, Cihangir için tam kapsamlı moto kurye hizmeti sunuyor. Aramanız dan en geç bir saat içerisin de moto kuryelerimizi yanınıza transfer ediyoruz. Cihangir moto kuryeler, Cihangir bölgesin de en çok tercih edilen moto kurye firmasıdır. Beyoğlu moto kuryelerin en çok tercih edilme sebeplerin den birisi de Cihangir e yakınlığıdır. Bunun bir sebebi de önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmasıdır. Moto kuryelerimiz bir dizi eğitim ve sınavdan geçerek işe alımları gerçekleştirilir.

Cihangir de kargo ürünlerinizi aynı gün ya da ertesi gün teslim seçeneklerin de transferlerini sağlıyoruz. Her Cihangir moto kurye, bir operasyon merkezi tarafından yönetilir. Üsküdar moto kuryelerimiz Cihangir bölgesine tam kapsamlı sevkiyat yaparlar. Siparişiniz esnasın da sizlere en yakın moto kurye yola çıkar. Ürün alımından teslimatına kadar hassas bir işleyiş gerçekleştirir. Cihangir moto kuryelerimiz için en öncelikli şey müşteri memnuniyetidir. Akıncı moto kurye olarak motivasyonumuzu ve iş aşkımızı müşteri memnuniyetine borçluyuz.

Cihangir Moto Kurye Firması
Cihangir Moto Kurye Firması

Cihangir Moto Kurye Hizmet Yelpazesi

Cihangir moto kuryelerimizin hizmetlerini anlatmaya kalksak buradan köprü olur gider. Yine de size kısaca bahsetmeye çalışalım. Aynı gün moto kurye teslimat hizmetimiz sayesin de bir çok bireysel ve ticari müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.  Ümraniye moto kuryelerimiz haftanın her günü hizmetiniz de. Bünyemiz de son derece gelişmiş moto araçlar, minivanlar, büyük ve küçük kamyonetler bulunur. Bu saye de her türlü büyük, küçük ya da uzun ürünleri taşıma kapasitesine sahibiz.

ilgini çekebilir  Taksim Moto Kurye Hizmetleri

Bölge de bulunan çoğu moto kurye firmasının, ziyaret edebileceğiniz bir ofisi bulunmaz. Bu da her hangi bir sorun da karşınız da muhattap bulma ihtimalini azaltır. Cihangir moto kuryelerimiz kendini bu sektöre adamış, iş aşkı ile tutuşan profesyonel moto kuryelerden oluşur.

Cihangir moto kuryelerin bir kaç hizmetini maddeler halinde sıralamak gerekirse;

 • Aynı gün teslim Cihangir moto kurye
 • Gece Cihangir moto kurye
 • İlaç, Eczane Cihangir moto kurye
 • Şehirler arası ya da ilçeler arası moto kurye
 • VIP moto kurye hizmeti
 • Ekspress Cihangir moto kurye hizmeti

Neden Cihangir Moto Kuryeleri Tercih Etmelisiniz ?

Daha önce belirttiğimiz gibi Akıncı moto kurye olarak gücümüzü müşteri memnuniyeti ve değerlendirmelerinden alıyoruz. Kadıköy moto kuryelerimiz ile Cihangire göndereceğiniz ürünler için ilk siparişiniz de %10 indirim hediye. Müşterilerimizin memnun olması ve değerlendirmeleri bizim için çok önemli.

Çekmeköy moto kuryeler her türlü soru ve sorunları pozitif çözümlerle karşılar. Bu sayede hem kendimizi geliştiriyor ve sektöre adım atlattırıyoruz, hem de müşteri memnuniyetini hep maksimize ediyoruz. Taşınan ürünler tamamen sigortamız altında taşınır. Kaliteli ve son teknolojik aksesuar ve araç gereçlerle donatılan Cihangir moto kuryeler. 

Cihangir de Akıncı Moto Kuryeler en çok tercih edilen moto kurye firmasıdır.

Full maksimize edilmiş kargo sepetine sahiptir, bu sepetler ile dış etkenlere karşı yağmur, nem, ısı gibi korunaklar sağlarlar. Her daim bir kaza durumun da olsa bile ürünleriniz 5.000 dolara kadar sigortamız altındadır. Akıncı moto kuryelerin sektör de en çok tercih edilmesinin bir diğer sebebide budur.

 • VIP taşımacılık
 • Online takip sistemi
 • Yasal ve kurumsal moto kurye hizmeti
 • Faturalı ve her detay kayıt altında
 • 7/24 ulaşılabilirlik
 • Profesyonel moto kurye personelleri
ilgini çekebilir  Kocatepe Moto Kurye Hizmeti

Cihangir Moto Kurye ile Taşıtabileceğiniz Bazı Ürünler

Akıncı moto kurye olarak Cihangir de ki siparişleriniz için bir dizi kısıtlama mevcuttur. Bahsetmek gerekirse, Türkiye Cumhuriyeti içerisin de yasak ve uygun olmayan ürünleri taşıyamıyoruz. Bu ürünler arasın da sadece kanuna aykırı olanlar değil. Beykoz moto kuryeler için de geçerlidir bu taşınma listesi. Aynı zaman da alenen provakasyon yapmaya ya da Türkiye Cumhuriyeti devletini alenen aşağılayan ürünleri, kitapları, araç ve gereçleri taşımıyoruz.

Cihangir moto kuryelerin taşıyabileceği ürünlere bir kaç örnek verelim;

 1. Otomotiv, Sanayi parçaları, ürünleri, makinaları
 2. Teknolojik parçalar, ürünler, aksesuarlar
 3. Giyim,Tekstil, Takı envarterleri
 4. Tohum, bitki, çay, organik maddeler
 5. Anahtarlık, cüzdan, kimlik, ehliyet, vize, pasaport, mektup, belge, sözleşme
 6. Tıbbı örnek, tıbbı sperm, kan, doku
 7. Yiyecek, içecek, tatlı, kurabiye v.s
 8. Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasak kılmadığı ya da alenen provkasyon sayılmayan, mantığa aykırı olmayan her ürünü taşıma kapasitesindeyiz.
Cihangir Moto Kurye Hizmeti
Cihangir Moto Kurye Hizmeti

Cihangir Moto Kuryeler ile Taşınması Mümkün Olmayanlar

Akıncı moto kurye olarak, yasa ve kanunlara tabiyiz. Ataşehir moto kuryelerimiz Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yasalarına bağlıdır. Bundan sebeple mantığa aykırı ya da kanun dışı ürünler taşıyamıyoruz. Bu liste zaman zaman güncellenebilir veya değişebilir. Bu hakkı tarafımızca saklı tutarız.

 • Deri, Canlı hayvan, Bozulabilir ürünler
 • Tütün, Alkol, Likör, Tekila türevleri
 • Bıçak, Neşter, Muşta, Av tüfeği ve bunun gibi zarar verici maddeler
 • Zararlı, Tutuşucu, İnorganik Kimyasallar ve maddeler
 • Narkotik türevleri hap, ilaç, çayı
 • Uyuşturucu madde
 • Pornografik CD, film
 • Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasak veya uygun kılmadığı her ürün.

Liste de ki ürünler sizin için aydınlatıcı değil mi ? Ürününüzün taşınıp taşınmayacağın dan emin değil misiniz ? Bizi aramaktan çekinmeyin. Soru ve sorunlarınızı gidermek için canlı destek ekibimiz heyecan ile sizleri bekliyor. +90 543 748 61 61 nolu telefon numaramız dan ya da canlı destek sistemimiz den endişelerinizi giderebilirsiniz. Akıncı moto kurye iletişim operatörleri 7 gün 24 saat sizin sorularınızı cevaplıyor.

Etiler Moto Kurye Hizmeti Çengelköy Moto Kurye Hizmeti

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara