Haseki Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mayıs 21, 2022 tarafından akincilojistik

Haseki kurye şirketi olarak, mal siparişlerinin alınması, paketlenmesi ve nakliyesi sürecini yönetmek için size kolay, uygun fiyatlı ve tam otomatik bir çözüm sunuyoruz. Haseki Kurye Müşterimiz olun ve E-ticaret devrimimize şimdi katılın! Haseki Kurye Lojistik Ağımız aracılığıyla , e-ticaret nakliye fraksiyonunuzdan yararlanmanızı sağlayan uygun fiyatlar ve etkili Sipariş Gönderme Hizmetleri sunuyoruz! Hizmet ‘zaman açısından kritiktir ve tüm siparişler, atamadan sonraki birkaç saat içinde yerine getirilir.

Haseki Kuryeleri
Haseki Kuryeleri

Haseki Kurye

Haseki Acil Kurye Hizmetleri, müşterilerinin gönderileri hızlı ve güvenli bir şekilde dahil etmelerini sağlayan yazılımları ve entegre çözümleri başarıyla geliştirdi. Etkili iletişim, günümüzün modern iş ortamının önemli bir yönüdür. Haseki kuryelerimiz yalnızca öne çıkmanın, müşterileri meşgul etmenin ve bilgilendirmenin bir yolu değil, aynı zamanda pazarlama anketleri, teslimat bildirimlerinin satın alma sonrası müşteri deneyimini büyük ölçüde iyileştirdiğini de göstermiştir. E-posta veya SMS yoluyla, teslimat güncellemeleri müşterileri mutlu etmek için güçlü bir araçtır.

  • Yüksek Kaliteli Teslimat Hizmetleri: Kendi markamız olan Haseki kuryeleri teslimat ekibimizi yönetiyoruz ve Avrupa çapında yüksek kaliteli dağıtım ortaklarıyla işbirliği yapıyoruz.
  • Üst Düzey Yerine Getirme Şirketi: Avrupa Depolama Ağımız aracılığıyla, E-ticaret nakliye fraksiyonunuzdan yararlanmanıza olanak tanıyan uygun fiyatlar ve etkili ürün karşılama hizmetleri sunuyoruz.
  • Tam Otomatik Entegrasyon Çözümleri: Tamamen otomatik entegrasyon maliyetini ücretsiz sunuyoruz! Entegrasyon kılavuzlarımızın, A’dan Z’ye gerçek zamanlı olarak tüm süreci kontrol eden işletmeler için faydalı olduğu kanıtlanmıştır.

Haseki Kurye: Nasıl Çalışır?

Haseki Motosikletli Kuryeleri, çekme, paketleme, sevkiyat, teslimat ve iade işlemlerini basit ve yine de son derece verimli hale getiren en gelişmiş ileri teknolojiyi kullanır. Bizimle iletişime geçin ve yeni pazarlara sorunsuz sevkiyata başlayın! Hikayemiz, 2005 yılında İstanbul, Haseki şehrinin merkezinde sıfırdan başlayan bir şirketten biridir. Haseki Motorlu Kuryeleri tarafından sunulan ilk hizmetler, Haseki, İstanbul Büyükşehir bölgesinde gerçekleştirilen yerel teslimat ve fatura tahsilat hizmetleriydi. Haseki Kurye Hizmetlerinin Kurucusu İstanbul kökenlidir, ancak ergenliği boyunca İstanbul, Haseki de büyümüştür.

ilgini çekebilir =  Şehremini Kurye Hizmetleri

Müşterisinin sadakatine ve Haseki Kuryeleri daha da büyütmeye yönelik ateşli bir dürtüye dayanarak Haseki Motorlu Kuryeleri, işini güvenilir bir Haseki Acil kurye şirketi haline getirmeye kendini adadı. İlk çalışanlar ve ortak çalışanlar daha sonra işe alındı ​​ve birkaç yıl içinde Haseki Motosikletli Kuryeleri, müşterilerine İstanbul, Haseki her yerinde takdire şayan hizmetler sundu.  İletişim için: +90 543 748 61 61

Haseki Kurye İşleyişi

E-ticaretin ani büyümesi, Haseki 7/24 Kuryelerinin Yerine Getirme Hizmetlerinin daha da geliştirilmesini hızlandıran önemli bir faktördü.

  • Haseki Acele Kuryeleri, 2005 yılından bu yana Son Mil Teslimatında ve 2011 yılından itibaren Lojistik sektöründe faaliyet göstermektedir.
  • 2013 yılı ve üstü itibariyle, toplam 16 Avrupa pazarında 5 milyondan fazla koliyi başarıyla dağıttık ve şu anda ayda 130.000 teslimatla uğraşıyoruz (%60’ı Sipariş Yerine Getirme ve %40’ı Son Mil Teslimatı atamalarına bağlı) veya Avrupa genelindeki enjeksiyon noktalarımızda toplanmıştır).
  • Bu teslimatların büyük bir kısmı, standart bir Teslimatta Nakit hizmetinden [COD] yararlanır.

Haseki Kurye Vizyonumuz

Önümüzdeki yıllar için Vizyonumuz, Zaman Kritik Yerine Getirme Hizmetleri ve çok çeşitli Son Mil Teslimat seçenekleri sunarak erişimimizi tüm Haseki ve tüm İstanbul da yayılmaktır. Bu sayede dünyanın her yerinden mümkün olduğunca çok sayıda Avrupa Pazarına e-ticarete anında erişim sağlayabiliriz. Bu hedefe yönelik teşvikimiz, öncü yaklaşımımız, müşterilerimize mallarını pazarlara ve daha önce hiç düşünmedikleri yerlere, değerli zamanlarını boşa harcamadan ve zahmetsizce ulaştırmak için araçlar sunarak çığır açan bir deneyim olma arzusudur. paralarını, aksi takdirde işleri için çok pahalı olacak kaynaklara harcama zorunluluğu.

E-ticaret ihtiyaçlarınız için harika bir şirket. Haseki Acil Kuryeleri ile 9 aydır 10’dan fazla ülkede çalışıyoruz ve işimiz için harikalar yarattılar. Müşteri ilişkileri tarafında çok profesyoneller, duyarlılar ve iyileştirmeler konusunda fikir paylaşımına her zaman açıklar. İşin sonundaki teslimatlar da son derece iyi performans gösteriyorlar ve hiçbir zaman hemen çözülmeyen bir sorunla karşılaşmadık. Haseki Kuryeleri şiddetle tavsiye ederim.

Haseki Kurye Müşterimiz

Haseki Kurye Kariyer

Haseki Kuryeleri , dünya çapındaki müşterilerinden gelen mükemmel değerlendirmelerin keyfini çıkaran, uluslararası tanınırlığa sahip lider bir Lojistik Hizmet Sağlayıcısıdır. Atina havaalanının yakınında İstanbul, Haseki de bulunan şirket, Haseki, İstanbul’un kendisini, Avrupa’daki diğer konumları içeren ve 16 AB Pazarına teslimat yapan ve devam eden inanılmaz bir büyüme ile stratejik olarak konumlandırılmış yedi Yerine Getirme merkezine sahiptir ve daha da fazla pazara ulaşmayı hedeflemektedir. Haseki Kuryeleri, yalnızca çekme, paketleme, sevkiyat ve teslimat işlemlerini son derece verimli kılmakla kalmayıp, aynı zamanda basitliği de sağlayan en son teknolojiyi kullanır.

ilgini çekebilir =  Vezneciler Kurye Hizmetleri

Haseki Ekspres Kurye, sürekli olarak teknolojiye yatırım yapan E-ticaret Gerçekleştirme Hizmet Sağlayıcılığının öncüsü olduğu için, müşterilerinin gönderileri hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirmelerini sağlayan kendi yazılımını ve entegre çözümlerini başarıyla geliştirmiştir. Haseki kuryeleri gibiyseniz ve sürekli gelişme arıyorsanız, yeni bir şeyler öğrenmekten zevk alıyorsanız ve zamanımızın en dinamik endüstrisinde öne çıkmak istiyorsanız, LinkedIn sayfamızdaki ‘ İşler ‘ bölümündeki tüm açık pozisyonları görün.

Haseki Kurye CV Gönderimi

Lojistik ve Teknoloji alanında çalışmak, gelişim fırsatları sunan bir işte kalıcı bir pozisyon aramakla ilgileniyorsanız, kendinizi Haseki Profesyonel Kuryelerini görüyorsanız ve hemen görüşmeye hazırsanız, CV mail@motokuryem.com.tr adresine e-posta ile gönderin. Konu alanında ilgilenilen işin unvanının belirtilmesi zorunludur. ‘Haseki Hızlı Kuryeleri’ tarafından yayınlanan işler , işyerinde milliyet, cinsiyet, yaş, medeni durum, din veya bir adaya karşı ayrımcılık yaptığı düşünülebilecek herhangi bir ayrımcılığı teşvik eden işe alım kriterleri içermez. Tüm başvurular kesinlikle gizli olarak kabul edilir. Profiliniz şirket kültürümüze veya şirketteki herhangi bir başka role uygunsa, özgeçmişiniz kaydedilir ve bu tür fırsatları araştırmak için sizinle iletişime geçeceğiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Haseki Kurye Kimdir?

Bir sipariş karşılama şirketi olarak, mal siparişlerinin alınması, paketlenmesi ve nakliyesi sürecini yönetmek için size kolay, uygun fiyatlı ve tam otomatik bir çözüm sunuyoruz. Müşterimiz olun ve E-ticaret devrimimize şimdi katılın! Avrupa Gönderim Ağımızla, e-ticaret nakliye fraksiyonunuzdan yararlanmanızı sağlayan uygun fiyatlar ve etkili Sipariş Gönderim Hizmetleri sunuyoruz! Haseki Motorlu Kurye Hizmetleri, gönderenin daha iyi nakliye ücretlerinden yararlanmak için birkaç küçük gönderiyi tam bir konteyner yükünde veya büyük bir gönderide birleştirebileceği bir yöntemdir.

Haseki Kurye: Depolama ve Sevkiyat

Depo ve Sevkiyatınızı online yönetmek artık çok kolay Sevkiyat ve teslimatlar ilgili tüm süreçlerde size destek oluyoruz, üretim ve dağıtım arasındaki bağı kurmanıza yardımcı oluyoruz. Optimum bir depolama çözümü, teslimatları ve iadeleri hemen işlemenizi sağlar ve size durum, ürünler vb. hakkında gerçek zamanlı olarak gerekli genel bakışı sağlar. Yazılım Sistemleri Entegrasyonumuz aracılığıyla bağlanmanız veya Haseki Kurye Uygulamamızı indirmeniz yeterlidir.

ilgini çekebilir =  Yenikapı Kurye Hizmetleri

Fatih Kurye Hizmet Alanları

Yorum yapın