Emirli Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Nisan 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Emirli kurye hizmeti ile ekspres kargo şirketi olarak, paketlerinizin, hazır bulunmanız halinde imza karşılığında elden evinize teslimini organize etmektedir. Emirli kurye teslimat günü sabah teslimatın yapılacağına dair SMS veya e-posta tarafınıza gönderilecektir. Size en uygun teslimat hizmetini sunmak için Emirli moto kurye farklı aktarma noktası ağlarına güvenmektedir.

Emirli Kurye HizmetiPin
Emirli Kurye Hizmeti

KuryeMoto Kurye Çözümleri
Emirli KuryeEmirli her noktasına acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Emirli her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
Kurumsal KuryeEmirli ve komşu bölgelerine kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
Ekonomik Kurye FiyatıEmirli bölgesin de ki müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
Aynı Gün TeslimatEmirli kargo ihtiyaçlarınız için o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
Sabit Oranlı Kurye Emirli konumların da sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Emirli Kiralık KuryeEmirli bölgelerinin her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Emirli Kurye Hizmetleri

Emirli Kurye Hizmeti

Emirli kurye hizmeti kargo şirketinin bıraktığı teslim noktasından paket nasıl alınır? Moto kurye teslimatın yapılamaması durumunda Çekmeköy Kurye paket otomatik olarak evinize en yakın toplama noktasına bırakılır. Emirli kurye erişim izin veriyorsa posta kutunuzda bir bildirim bulacaksınız.

Ayrıca, Kadıköy Kurye paketinizi teslim almak üzere aynı gün saat 14.00’ten itibaren sizi belirlenen teslim noktasına gitmeye davet eden SMS veya e-posta yoluyla bir “dijital Beykoz Kurye teslimat bildirimi” size bildirilecektir. Kimlik belgenizi getirmeyi unutmayın.

Bunu yapamıyorsanız, seçtiğiniz bir kişiyi Emirli kurye paketinizi teslim alması için yetkilendirme seçeneğiniz de vardır. Paketinizin aktarma noktasından alınabilmesi için tarafınızca imzalanmış bir yetki yazısı ve kimlik belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Teslimatta nakit nedir? Teslimatta ödeme, Ataşehir Kurye sürücünün paketi teslim etmesi sırasında alıcıyla mutabakata varılan tutarın tahsil edilmesinden oluşur.


ilk Emirli kurye özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Emirli Moto Kurye

Emirli moto kurye servisleriyle teslimat seçenekleri, paketleri güvenli bir şekilde göndermenize olanak tanır ve son müşteriden ödeme yapılmadan malların taşıyıcıda kalmasını sağlar. “Kapıda Emirli moto kurye ödeme” ücreti ne kadar? Ödemenin çekle ve nakit olarak yapılması durumunda, tutarı 50.000 TL kadar olan ürünler için Emirli moto kurye paketleri göndermek mümkündür.

Bu moto kurye hizmetin fiyatı, minimum fatura tutarı 30,00 TL olmak üzere ürünün değerinin %1,2’sini temsil eder. Ödemenin yapılmaması, Pendik Kurye yetersiz banka hesabı bakiyesi veya sahtecilik gibi ödemenin Kartal Kurye havale edilmesiyle ilgili tüm risklerin sorumluluğu göndericiye aittir.

İletişim için e-posta adresimiz mail@motokuryem.com.tr 7/24 Emirli kurye destek hattı 0543 748 61 61

Bu Emirli moto kurye hizmeti yalnızca hesabı olan müşterilerine özeldir Teslimatta Maltepe Kurye nakit paket teslimatı hakkında daha fazla bilgi için danışmanlarımızdan biriyle iletişime geçin.

Emirli Kurye Hizmetleri


En İyi Kurye Şirketi

Emirli Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Emirli kurye fiyatı sunalım.

2. Emirli Moto Kurye

Emirli bölgelerin de hızlı kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Emirli her yerin de kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Yasaklanmış Öğeler

 1. Hayvanlar: canlı veya ölü.
 2. Antikalar: 50 yıla eşit veya daha büyük bir tarihe sahip üretilmiş nesneler. 20 yıla eşit veya daha büyük tarihli teknolojik makaleler.
 3. Ambalajı ile gönderilmeyen bilgisayar ve elektronik cihazlar: televizyon, bilgisayar, ısıtma cihazları vb.
 4. Silahlar: basınçlı hava pompalı tüfekler, sahte silahlar, mühimmat, siviller veya ordu tarafından kullanılan stratejik mallar.
 5. Çalınan veya yasa dışı yollarla elde edilen öğeler.
 6. Piller: her türlü pil.
 7. Cesetler: küller veya herhangi bir tür insan kalıntısı.
 8. Kristal: Tamamen veya kısmen kristal veya camdan oluşan nesneler. Ayrıca Sancaktepe Kurye aynalar ve çok kırılgan mallar hariçtir.
 9. Konteynerler: Kolları ve tekerlekleri korumak için bir kutuya düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş veya kayışlarla bağlanmamış valizler dahil.
 10. Para: Madeni paralar, nakit para, çekler, para birimi, sahte madeni paralar vb.
 11. Ekonomik değeri olan belgeler: biletler, piyango biletleri, hamiline yazılı unvanlar, her türlü bilet vb.
 12. Orijinal belgeler: pasaportlar, ehliyet, ehliyetler, kimlik, kredi kartları vb.
 13. Narkotik ilaçlar ve maddeler: ilaçlar veya türevleri.
 14. Sıvılar: tüm bu cam, plastik vb. kaplar. ürünün geri kalanına zarar verebilecek sıvılar.
 15. Endüstriyel makineler: her türlü endüstriyel makinenin yedek parçaları veya bileşenleri.
 16. Patlayıcı veya radyoaktif maddeler: havai fişekler, havai fişekler, işaret fişekleri veya kurusıkı mühimmat, aşındırıcı maddeler, piller, cıva, hidroklorik asit, vb.

Emirli Kurye S.S.S

Emirli kurye hizmeti nedir?

Emirli kurye hizmeti gerçekten hızlı mesajlaşmaya karşılık gelir, daha ziyade hızlı mesajlaşmaya karşılık gelir. Moto kurye paketlerinizin teslim süresi varış noktasına, gönderi türüne ve ürünlerin özelliklerine bağlıdır.

Emirli kurye kimdir?

Emirli kurye, gönderilerinizin güvenilirliğini sağlamak için piyasadaki tüm taşıyıcıların tüm seçeneklerini en uygun taşıma yöntemiyle (karayolu, havayolu, demiryolu veya denizyolu) hizmetinize sunmaktadır.


Kazım Orbay Sokağı 11B Kartal, Soğanlık 34862
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00
+90 543 748 61 61
+90 505 977 99 99

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp