Sanayi Mahallesi Kuryeleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Mahallenizde motosikletlerimizi ve kamyonlarımızı gördüyseniz, bu tesadüf değildir. 15 yılı aşkın bir süredir İstanbul ve Sanayi Mahallesin de ki işletmelere kurye hizmetleri sunuyoruz. İstanbul ve Sanayi Mahalle arasındaki günlük kurye rotalarıyla kargolarınızı en çok ihtiyaç duyduğunuz anda yetiştirebilirsiniz..

Akıncı Sanayi Mahalle Kurye ServisiPin
Akıncı Sanayi Mahalle Kurye Servisi

Sanayi Mahalle Kurye

Kargolarınıza ister yarın, ister bugün, ister önümüzdeki birkaç saat içinde ihtiyacınız olsun, Profesyonel Sanayi Mahalle Kurye Servisimiz ile istediğiniz zaman elinize ulaşmasını sağlıyoruz. Aktif Dosya Yönetim sistemimiz, kayıtlarınızı istediğiniz zaman güvenli Akıncı kurye online web portal üzerinden talep etmenizi sağlar. Çeşitli kurye teslimatı seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz:

 1. Gün içi teslimat
 2. Hızlı Teslimat (teslim alımdan itibaren 2 saat)
 3. VIP Teslimat (teslim almak/teslimat 1 saat)
 4. Mesai sonrası acil teslimat

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, her zaman hızlı, duyarlı ve güler yüzlü kurye hizmeti bekleyebilirsiniz.,

Acil Kurye SürücülerimizPin
Acil Kurye Sürücülerimiz

Acil Sanayi Mahalle Kuryesi

Kargolarınızın acil Sanayi Mahalle kuryesi ile alınması ve bırakılması mı gerekiyor? Acil Sanayi Mahalle Kurye hizmetimiz sadece sizin için tasarlandı. Sıkı bir son teslim tarihini karşılarken, paketinizin özenle ele alınacağından ve güvenli bir şekilde teslim edileceğinden emin olabilirsiniz. Sanayi Mahalle Kurye Servis hizmet alanlarımız ve profesyonel kurye hizmetimizi sizin için nasıl çalıştırabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Profesyonel Kurye ihtiyaçlarınız için her zaman profesyonel hizmet, profesyonel bir tutum ve profesyonel kıyafetlerle donatıldık.
 • Kurye Lojistik ile sağduyuyu birleştirmek, teslimat ihtiyaçlarınız için zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Tıp endüstrisinin numuneleri uygun sıcaklıkta ve hızlı geri dönüşlerle taşımasına yardımcı oluyoruz.
   • Kuryelerimizin postalarınızı ve diğer posta gönderilerinizi sizin için postaneden almasını sağlayarak paradan ve zamandan tasarruf edin.
 • Hassas evrak işlerinin dikkatle ele alınması gerekir. Son derece güvenli olan belgeleri güvenle taşıyabiliriz.
  • Gizli bankacılık belgelerini almak ve teslim etmek için bizi kullanarak şubeler arasında bir uyum sağladık.
 • Araç ekibimiz ve Sanayi Mahalle kurye hizmetimiz ile hızlı teslimat süresi ile hareket edebiliyoruz.
 • Güvenli depomuz, teslimatları için depolamaya ihtiyaç duyan müşterilerimiz için mevcuttur.

Ucuz Kurye: Sanayi Mahalle

Kargoların ve paketlerin zamanında teslim edildiğinden emin olmak için bir “kur ve unut” çözümü sunuyoruz. Ucuz Sanayi Mahalle Kargolarınız, hasta çizelgeleriniz veya banka mevduatlarınız olsun, motosiklet ve kamyon filomuz büyük veya küçük her türlü işi halleder. Rahatlayıp işinize odaklanabilmeniz için teslimat programınızı biz hallederiz.

Ucuz Sanayi Mahalle Kuryeleri 7/24Pin
Ucuz Sanayi Mahalle Kuryeleri 7/24

Hızlı & Güvenli Sanayi Mahalle Kurye

Sanayi Mahalle Kargolarınız ve verileriniz bizimle her zaman güvende. Kayıtlarınızın alınmasını ve teslim edilmesini dışarıdan temin etmiyoruz. Kuryelerimiz, Sanayi Mahalle hizmet ekibinin bir parçasıdır ve üniformaları ve fotoğraflı kimlik yaka kartlarıyla kolayca tanınırlar. Her Hızlı Sanayi Mahalle kurye, bir suç geçmişi kontrolünden geçmeli ve bir Gizlilik ve İfşa Etmeme Sözleşmesi imzalamalıdır.

Kargolarınızı depolarken ve yönetirken gösterdiğimiz özeni ve güvenliği gösteriyoruz. Sıkı gözetim zinciri protokolleri her zaman takip edilir ve kayıtlarınız alarmlı, GPS ile takip edilen araçlarda alınır ve teslim edilir. Güvenli ve/ya Hızlı Sanayi Mahalle Kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen telefonla bizimle iletişime geçin veya bu sayfadaki formu doldurun. Size kurye hizmeti sağlamaktan mutluluk duyuyoruz!

Ekspres Motosikletli ve Arabalı KuryelerPin
Ekspres Motosikletli ve Arabalı Kuryeler

Ekspres Sanayi Mahalle Kurye

Ekspres Sanayi Mahalle Kuryesi sizin için en önemli şeyin güvenli ve zamanında teslimat olduğunu bildiğinden, muhtemelen tek bir saatte, 24 saat çağrı kurye hizmeti sunuyoruz. Hızlı & Ekspres Sanayi Mahalle Kurye teslimat ihtiyaçlarınızı, gündüz veya gece karşılamak için, hemen hemen her boyutta veya ağırlıkta bir gönderiyi alırız ve seçtiğiniz süre içinde istediğiniz yere getiririz.

Nitelikli ve uyumlu taşıyıcılarımızla emin ellerdesiniz. İster 30 dakika içinde alınıp hemen, ister dört saat içinde, ister günün sonunda teslim edilecek bir şeye ihtiyacınız olsun, onu sizin için oraya ulaştırmak için bir kargo şirketi tahsis edeceğiz. Bunu sizin için en iyi şekilde yapmak istiyoruz, böylece kurye hizmet seviyesini siz seçersiniz


Sanayi Mahalle Kurye: GPS Takibi

Nerede olduğu konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak, çünkü siparişinizi online olarak veya telefonla verdiğinizde, paketi varış noktasına kadar takip edebileceksiniz.

Kuryelerimizin GPS Canlı Takip Hizmetleri şunları sunar:

 • Alımdan teslimata kadar proaktif izleme ve izleme.
 • Gerçek zamanlı teslimat bilgilerine izin veren çevrimiçi sipariş.
 • Çok sayıda raporlama yeteneği sunan çevrimiçi bir hesap: Faturalara, sipariş özetlerine, hizmet düzeyi özetlerine erişim.

Kuryelerin kargo teslim alma ve teslimatı çok kolay hale getirebiliriz. İşinizle meşgulseniz ve yaptığınız şeyi durduramıyorsanız veya işiniz tıbbi eldiven gerektiriyorsa, yenilikçi teknolojimiz yanıttır. Akıncı Sanayi Mahalle Kuryeleri olarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.


Sanayi Mahalle Kurye Avantajları

Akıncı Kurye & Dağıtım ve Uçak Kargo hizmetleri Sanayi Mahalle ve İstanbul daki teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamak için günün 24 saati sizin için burada. Elbette, Sanayi Mahalle, Kağıthane bölgesinin tamamını kapsadık, ancak Akıncı Kurye Sürücülerimiz ayrıca İstanbul ve tüm komşu bölgelere zamanında teslimatlar yapmak için 7/24 hazır. Kargo gönderileriniz, mektuplarınız, belgeleriniz, laboratuvar numuneleriniz, küçük kolileriniz, paletli yükleriniz veya başka herhangi bir şeyin özenle ele alınacağından ve zamanında teslim edileceğinden emin olun.

 1. Gün İçi & Aynı Gün Kurye: İster 30 dakika içinde alınıp hemen, ister dört saat içinde, ister günün sonunda teslim edilecek bir şeye ihtiyacınız olsun, onu sizin için oraya ulaştırmak için bir profesyonel Akıncı kurye personeli tahsis edeceğiz.
 2. Mesai Saati Dışı/Hafta sonu/Özel Tatiller: Sanayi Mahalle kurye ihtiyaçlarınızı 7/24/365 karşılayacaktır. Bizi istediğiniz zaman arayın. Kritik akşam, hafta sonu ve tatil teslimatlar halledeceğiz. Başkaları yapmadığında, biz yapacağız!
 3. Planlı & Rutin Sanayi Mahalle Kuryeleri; Yinelenen kurye teslimat ihtiyacınız varsa, sizin için mükemmel planlarımız var.
 4. Özel Kurye Hizmetleri; Şirket sürücülerinden biri az önce hasta mı oldu ve onların yerini alacak kimse yok mu? Şoförleriniz yaz tatili için yola çıktığında yaz aylarında işiniz zorlaşıyor mu? Asla korkmayın – Akıncı Sanayi Mahalle Kurye hizmetimiz size yalnızca dört (4) saat veya birkaç hafta boyunca bir taşıyıcı sağlayabilir. Bize ihtiyacınız olduğu sürece – biz orada olacağız.
 5. Tıbbi/Medikal & Eczane Kurye: Bu bizim uzmanlık alanlarımızdan biridir. Medikal teslimatlar hızlı ve özenli bir şekilde teslim edilmektedir. Hayatı tehdit eden bir acil durum söz konusu olduğunda, Ekspres acil kurye teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamak için olağanüstü adımlar atar. Bu emirlere mutlak en yüksek önceliğin verilmesini sağlamak için tüm birliklerimizi bir araya getiriyoruz.

Profesyonel Akıncı Kurye Motosikletli/Araçlı Sürücüleri yinelenen teslimat ihtiyaçlarınız için maliyetinizi ve stresinizi en aza indirmek ister. Kuzeybatının herhangi bir yerinde ucuz/uygun ve ekonomik motosikletli kurye teslimat hizmeti sunuyoruz. Özel rotanız ister şehir genelinde ister eyalet genelinde olsun, bir durak veya yüz, haftada bir veya yedi gün olsun, yüksek nitelikli taşıyıcılarımız sizin için burada. En kaliteli Sanayi Mahalle kurye hizmetine olan bağlılıklarıyla, ürünlerinizin her zaman zamanında teslim edilmesini sağlayabiliriz!

7/24
Sanayi Mahalle Kurye

Sanayi Mahalle kuryeleri ile ekonomik kurye teslimatları.


NOT: Planlanmış yinelenen kurye hizmetimizle, gönderilerin, paketlerin vb. gönderilip alınması üzerinde tam kontrole sahip olursunuz, bunların zamanında ve hasarsız olarak gelip gelmeyeceğini merak etme endişesi duymazsınız.

Kurye Çözümleri Sunduğumuz Sektörler

Tıbbi numunelerin özel olarak işlenmesinden banka mevduatlarının, emanet çeklerinin ve yasal belgelerin zaman açısından kritik teslimine kadar aynı gün kurye teslimatu ve nakliye lojistik çözümlerle çeşitli sektörlere hizmet veriyoruz. Belki de dağıtılmış parçalara veya üretilmiş mallara ihtiyacınız var.

İster bir yük paletiniz olsun, ister bir belge zarfınız olsun, zamanında teslim edilen bir gönderiye ihtiyacınız olduğunda, bunu profesyonellik ve hassasiyetle ele aldığımızdan emin olun. Taşıma ve güvenlik için zorlu talepleri karşılama konusunda deneyimliyiz. Her koşuyu son derece dikkatli bir şekilde ele alıyoruz. Müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışan Akıncı Kurye Hizmetler Grubu, her işletmenin lojistik ve tedarik zinciri yönetimi gereksinimlerini anlar ve mükemmel hizmet sunmak için neyin gerekli olduğunu bilir. Uygun maliyetli, güvenli ve zamanında ulaşım üzerinde önemli bir etkiye sahip olduğumuz ana sektörler şunlardır:

Ürün Dağıtımı reklam Üretme
Maaş bordrosu İlaç Dağıtımı
Ofis malzemeleriOtomotiv/Kamyon Parçaları
PerakendeEmlak
Tıbbi Test LaboratuvarlarıSağlık hizmeti
Sanayi Mahalle Kurye Servisleri

ilk Kayışdağı kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.

Sanayi Mahalle Kurye Özellikleri

Akıncı Kurye Hizmetleri lojistik çözümler yaratır, uygular ve yönetir. Üstün insanlarımız, süreçlerimiz ve teknolojimizle mükemmelliğe ulaşırız. Sanayi Mahalle, Kağıthane de Sonuç olarak, çalışanlarımız, müşterilerimize rekabet avantajları ve sürdürülebilir değer sağlarken zorlu, ödüllendirici kariyerlere sahiptir. Dürüstlük, Liderlik, Esneklik, Mükemmellik, Güvenlik ve Profesyonellik değerlerimiz tarafından yönlendiriliyoruz. Önemli olan şeyleri sunarak toplulukları güçlendiriyor ve yaşamları iyileştiriyoruz.

Kuryeleri Seçmek İçin Nedenler

Kurye hizmeti endüstrisi, en hızlı büyüyen endüstrilerden biridir ve e-ticaret işletme operasyonlarının ve onlarsız olmayı göze alamayan küçük işletmelerin gerekli bir parçası haline gelmiştir. Nakliye, motorlıu kurye teslimatı, nakliye yönetimi ve daha fazlası için kuryelere ihtiyacınız var!

Kurye teslimatı nedir?

Motorlu Sanayi Mahalle Kurye teslimatı, paketleri bir hedeften diğerine taşıyan bir hizmettir. Bir motosikletli kurye hizmeti bir işletme veya bir şahıs için olabilir ve genellikle bisiklet, motosiklet, araba, kamyon veya kamyonet ve hatta bazen demiryolu ile yapılır. Bu kuryeler, işletmeler arasında yüksek hızlı teslimat sürelerinde – bazen bir saat içinde bile teslimat yaptıkları için genellikle şehirlerde ve çevresinde bulunur!

Kurye hizmetleri nasıl çalışır?

Motorlu Kuryeler, modern dünyanın habercileridir. Paketleri, mektupları ve diğer teslimatları bir yerden diğerine mümkün olan en kısa sürede teslim ederler. Ancak, bu karmaşık lojistik dünyasında, paketinizin müşterilerinizin kapısına gelene kadar posta sisteminden nasıl geçeceğini belirleyen – konum ve sözleşme özellikleri gibi – birçok faktör olduğu kesindir! Sanayi Mahalle Motosikletli Kuryeleri profesyoneldir, etkilidir – genellikle rekabetçidir ve bir gönderiyi koordine ederek üstlenilen gereksiz yolculukların miktarını azaltabilir.

30 dk Sanayi Kurye yanında !


Hangi kurye hizmetleri var?

Bazıları farklı nedenlerle diğerlerinden daha iyi olan çok sayıda kurye hizmeti sağlayıcısı vardır. Bu Sanayi Mahalle motorlu kurye hizmetleri aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir:

Sıkça Sorulan Sorular

Aynı Gün Kargo Ne Demek?

Aynı gün teslimat tam olarak böyledir:  tüketiciler, paketleri perakendeciden satın aldıktan sonraki gün içinde alırlar. Bu çok daha hızlı bir seçenektir, ancak nispeten daha pahalıdır ve kurye hizmeti sağlayıcısı için çok daha fazla zorluk ve engel teşkil eder.

Kurye Hizmetleri Ne Kadar Popüler?

Bir ankete göre, ABD’li online alışveriş yapanların yüzde 24’ü 2020’de yalnızca çevrimiçi satıcılardan yapılan alışverişlerde aynı gün kurye teslimatı seçti. Şubat 2021 itibarıyla bu 
oran 36’ya yükseldi yüzde

Kurye Teslimatını Seçmenin Faydası Nedir?

Tasarruf Sağlayabilir Çok para tasarrufu yapmak, müşterinizle bir ilişki kurmakla çok şey yapar. 
Ücretsiz veya indirimli aynı gün veya ertesi gün kargo hizmeti sunmak ilk başta maliyetli olabilir. 
Zamanla uygulama uygun maliyetli olabilir. Kurye Teslimat sürücülerini kendiniz işe almak zorunda değilsiniz.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

3
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp