İstinye Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Ocak 7, 2023 tarafından Moto Kurye

İstinye kurye ihtiyacı olduğu zaman veya zaman kritik olduğunda, İstinye kurye teslimatları zamanında halletmek için kurye hizmetlerinde genellikle bekleyemezsiniz. Bu durumlarda, İstinye Akıncı Kurye Hizmeti tarafından sunulan acil kurye hizmetinin yerini hiçbir şey tutamaz. Seçtiğiniz yerden hızlı bir şekilde teslim almanızı ve teslimatınızı varış noktasına hızlı ve kolay bir şekilde ulaştıracağız.

Ekonomik İstinye KuryeStandart kuryelerimiz gün içerisin de herhangi bir saat de teslimat sunarlar.
İstinye Kuryeİstinye kuryelerimiz teslim alındıktan itibaren, 3-5 saat aralığın da teslimat sağlar.
İstinye Hızlı KuryeHızlı kuryeler, teslim alındıktan itibaren 2 saat içerisin de teslimat sağlar.
Acil VIP İstinye KuryeVIP kurye teslimatımız da İstanbul’un herhangi bir yerinden, toplam da 55 dakika da teslimat !
İstinye Kurye FiyatlarıNormal gönderi fiyatı baz alınarak, hızlı gönderiler x2 fiyat ile çarpılır VIP gönderiler ise x4 fiyat ile çarpılır.
İstinye Kurye Lojistikleri

İstinye Kurye Hizmetleri

Bu hizmet düzeyi, işletmenizin yüksek verimlilik elde etmesine, paradan tasarruf etmesine, stresi azaltmasına ve kârlılığınızı iyileştirmesine olanak tanır. Acil İstinye Kurye hizmetleri, iş ihtiyaçlarınız için gerçekten özelleştirilebilir bir çözüm sunarak her türlü gönderi boyutu, varış yeri ve zaman kısıtlamasının üstesinden gelebilir.

Lojistik ortağınız olarak, teslimat yerini, tahmini varış zamanını ve teslimat yöntemini bildirmek için sizinle ve operasyon ekibinizle birlikte çalışıyoruz.

 • Yerel ve Bölgesel Teslimatlar
 • Ulusal ve Kros Gönderileri
 • Kapsamlı Aynı Gün İstiny Kurye Hizmetleri
 • Takip ve Müşteri Desteği

Aynı Gün Teslimat İstinye Kurye hizmetimizin bir parçası olarak, gönderilerinizi karşılamak için geniş bir araç yelpazesi sunuyoruz; kargo ve sprinter minibüslerinden büyük ve küçük düz kamyonlara kadar. Bir kamyonet veya kamyonla taşınamayan yüklerin taşınmasıyla ilgileniyor musunuz? Ayrıca, en hızlı teslimat için kargo uçaklarını kullanarak Uçak Kargo hizmetleri de sunuyoruz. Nereye ve ne zaman göndermeniz gerektiği önemli değil, yardımcı olabiliriz.

İstinye Kurye HizmetleriPin
İstinye Kurye Hizmetleri

Profesyonel İstinye Kuryeleri

İstinye de ki kurye ofisimizde, müşteri girdilerini işimizin temel taşı haline getiriyoruz ve tüm benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu taahhüdü yetenekli bir kurye hizmet kadrosuyla eşleştiriyoruz. Kurumsal müşterilerimizin taleplerini karşılamak için büyümüş olsak da, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına yönelik kişisel bir yaklaşımı sürdürüyoruz.

Ticari ve Kurumsal Kurye Hizmeti

Banka, Posta ve Bordro Yolları Güzergah Kuryeleri (yani baskı) Haberciler (tapu, ipotek, avukatlar, muhasebeciler) Hızlı Nakliye Hizmetleri büyük ve küçük şirketler, devlet kurumları ve ticari veya konut nakliyecileri için mevcuttur.

 1. Mahkeme celbi Hizmeti – İşlem Hizmeti  
 2. Çağrıları ve Şikayetleri Hizmet Edilen  
 3. Bildiriler (ünvan, ipotek, avukatlar, muhasebeciler) 

İstinye Tıbbi Kurye Hizmeti

Sektördeki en verimli kurye sistemlerinden birini sunuyoruz. Tüm kuryelerimiz, İstinye, Sarıyer bölgesinde maksimum verimlilik ve dolayısıyla daha iyi hizmet için gönderilir ve izlenir. Günün belirli bir saatindeki trafik düzeni göz önünde bulundurularak sürücüler için mümkün olan en iyi rotalar belirlenir ve trafikte komplikasyonlar ortaya çıktığında alternatif rotalar verilir. Bu, iş için doğru sürücüyü “A” noktasından “B” noktasına rakiplerimizden sürekli olarak daha hızlı gönderebileceğimiz anlamına gelir.

 • Tıbbi ve Laboratuvar Teslimatları 7/24 Kurye Hizmeti
  • Hastane ve Laboratuvar Teslimatı
  • Kan Nakli
 • Hızlı Nakliye Hizmetleri  , ticari veya konut nakliyecileri için mevcuttur.

İstinye Hızlı Kuryeleri

İstinye Hızlı Kurye Sevk Merkezimiz, hafta sonları da dahil olmak üzere günde 24 saat tam kadro çalışmaktadır. Profesyonel İstinye kurye sürücülerimiz, hızlı yanıt için hazır bulunmayı sağlamak için her gün ve akşam çalışır. Her zaman görev başında bir yönetici vardır. Kurye Personelimiz her zaman size yardımcı olmaya hazırdır. Profesyonel olarak eğitilmiş İstinye Acil Kurye sürücülerimiz, bağımsız kuryeler değil, tam zamanlı çalışanlardır. Her çalışanın teslimatınızı varış noktasına zamanında ulaştırma konusunda kişisel çıkarı vardır.

Acil İstinye Motorlu KuryeleriPin
Acil İstinye Motorlu Kuryeleri

Bir zarf için küçük bir ekonomik araç kullanabilir veya 15000 libreye kadar olan gönderiler için büyük bir kamyon gönderebiliriz. Bu size kurye lojistik hizmetlerinde en verimli ve ekonomik yöntemi sağlar. Şu anda bordro şirketlerine, gıda distribütörlerine, hukuk firmalarına, laboratuvarlara ve hastanelere, ofisler arası belgelerine ihtiyaç duyan küçük işletmelere, alınan ürünlere.

İstinye Kurye Servis Türleri

Abone İstinye Kurye

Paketlerinizi rutin olarak alıp teslim etmenin en uygun maliyetli yoludur. İster günlük, haftalık, aylık veya üçünün herhangi bir kombinasyonuna sahipseniz, belirli süreli alımlar ve teslimatlar (postane ve banka depozitoları gibi) ile ihtiyaçlarınıza göre teslimat rotalarını özelleştirebiliriz.

İster A noktasından B noktasına basit bir teslim alma işleminiz, ister teslim alma veya teslimatta birden fazla lokasyonunuz olsun, karmaşık rotaları verimli ve hatasız bir şekilde halledebiliriz.

İstinye Ekonomik Kurye

Şimdiye kadarki en uygun kurye fiyatlı anında hizmetimiz! Herhangi bir sonraki gün servisinden önce teslim edilmesi gereken bir gönderiye sahip olduğunuzda, ancak hala vaktiniz olduğunda İstinye, İstanbul ve Türkiye çapında Ekonomi kurye teslimat hizmetlerimizi sunuyoruz.

Diğer tüm hizmetlerimizle aynı mükemmel hizmet Zaman teslimat için bir faktör olduğunda, ancak teslim almada kritik olmadığında! Bir sonraki en hızlı hizmeti arıyorsunuz

Hızlı İstinye Acil Kurye

Herhangi bir boyuttaki herhangi bir ürünü A noktasından B noktasına taşımanın mümkün olan en hızlı yolu. İster bir zarf, ister 2000 kg lık bir sandık olsun, bizimle günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün hızlı kurye hizmeti verebilirsiniz..

Bu nihai hizmetin neredeyse hiçbir sınırı yoktur. Her zaman ve her yerde. Ancak, herhangi bir boyutta bir ürünün bugünün imkanlarıyla en kısa sürede teslim alınmasına ve teslim edilmesine ihtiyacınız varsa, bu hizmet tam size göre.

İstinye de Kurye Hizmeti Sunduğumuz Yerler

 1. Teknoloji Şirketleri
 2. Yazıcılar
 3. Üreticiler
 4. Küçük İşletme Sahipleri
 5. Hukuk Büroları
 6. Bankalar
 7. Rotalar
 8. Hastane Laboratuvarları
 9. Eczaneler
 10. Kan Bankaları
 11. HIPAA Eğitimi
 12. Maruziyet Kontrol Planı
 13. Kanla Bulaşan Patojen Eğitimi

kURYE sERVİS tÜRLERİ


 • Aynı Gün veya Yoğunluk
 • Günde 24 Saat
 • Yılın 365 Günü
 • Kurye Hizmeti
 • Teslimat Hizmeti
 • Eczane Kurye
 • Gece Nöbetçi Kurye
 • Şehirlerarası Kurye
 • Uçak Kargo Şehirlerarası/Uluslarası
 • İstanbul Tamamın da Büyük & Küçük Nakliye

İstinye Uçak-Havalimanı Kargo/Kurye

İstinye Uçak Kargo- Hava Kargo hizmeti, ulaşımın en uygun ve verimli hizmetlerinden biridir. Paketiniz, sipariş verildikten sonra 60 dakika veya daha kısa sürede alınır ve en yakın havalimanına götürülür ve son varış noktanıza en yakın havalimanına uçulur. Uçak iner inmez kargo paketleri herhangi bir uçağa ilk indirilen ve şoförümüze bırakılan kargo paketleridir.

İstinye KuryeleriPin
İstinye Kuryeleri

Uçak Kargo Hizmetin de İstinye Kurye Şoförümüz daha sonra yoldaki diğer duraklar olmadan gece veya gündüz doğrudan nihai varış noktasına götürür. Örneğin, bir paket İstanbul’un herhangi bir yerinden alınabilir ve 4 ila 5 saat içinde Diyarbakır, Trabzon ve/veya Rize’ye teslim edilecektir. Gönderinizi kısa bir süre içinde uzun bir mesafeye taşımak gerektiğinde, Uçak Hava Kargo Hizmetimiz, transit süresini kısaltmak için harika bir yol sunar. Her gün 28.000’den fazla yurt içi ticari uçuş var.

Uçak Hava Kargo Nasıl Çalışır?

İlk olarak, hem başlangıç ​​hem de son varış noktasına en yakın havaalanlarını buluyoruz. Daha sonra, bu havalimanlarından kalkan ve bu havalimanlarına ulaşan en uygun uçuşu ve her birine gidiş-dönüş sürüş süresini belirleriz. Bu bilgilerle, sevkiyat menşeine en yakın sürücüyü derhal gönderiyoruz. Sevkiyat daha sonra alınır, havaalanına götürülür ve optimize edilmiş uçuşta ihale edilir. Uçuşun varışında, gönderinizi alır ve nihai varış noktasına teslim ederiz.

İstinye Kurye Hizmetleri Hakkında

15 yıllık kurye endüstri gücümüz değerlerimizdir. İstinye, Sarıyer, İstanbul da Teknolojimizi en üst düzeye çıkararak ve operasyonel mükemmellik için çabalayarak hem müşterilerimize hem de ekip üyelerimize daha iyi hizmet vermenin, yardım etmenin ve ilgilenmenin yollarını bulmaya kararlıyız. Sözümüz bağımızdır:

 • Biz ne diyorsak onu kastediyoruz, sürpriz/gizli ücretler yok!
 • Biz sadece teslim edebileceğimizin sözünü veriyoruz.
 • Hizmetimizin arkasındayız ve doğru olanı yapma konusunda tutkuluyuz.
 • Sizi korumak için garantili ve sigortalı taşıma gerçekleştiriyoruz.


Her İstinye motosikletli kurye, teslimatın teslim alınmasından teslimat belgesinin girilmesine kadar olan süreçte gönderiyi saniyeler içinde güncellemelerini sağlayan cep telefonu teknolojisiyle donatılmıştır. İstinye Araçlı Kuryeleri de ortaya çıkan sorunların çözülmesine yardımcı olmak için doğrudan bağlantı ses özelliklerine de sahiptir.

İstinye Motorlu ve Araçlı Kurye Ekibimiz ve Müşterilerimiz, Bizim Başarımız; Bizi farklı kılan insanlarımızdır. Kendini mükemmelliğe adamış insanları bulmak ve eğitmek için çok zaman ve enerji harcıyoruz. Sevkiyat görevlilerimiz, müşteri hizmetleri temsilcilerimiz, kuryelerimiz, satış görevlilerimiz ve yöneticilerimiz, müşterilerimize İstinye, Sarıyer ve İstanbul da ki en iyi kurye hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Çabaları bizi ortalama %98 zamanında başarı oranına ulaştırdı.

Neden İstinye Motosikletli Kuryeleri?

İstinye Akıncı Kurye Hizmetleri, Sarıyer, İstanbul da aynı gün kurye teslimatı için başvurulan sağlayıcıdır. Çok az sayıda kurye bizim yetenek kapsamımıza sahiptir – eyaletin herhangi bir yerinde her an 1.500 kg ya kadar paketleri teslim etmeye hazırız! İstinye acil kurye teslimatı hizmetlerimiz %97 oranında zamanında performans yüzdesine sahiptir. Ayrıca, bir teslimatı koordine etmeyi ve ihtiyacınız olan onayı almayı kolaylaştırıyoruz.

 1. İstinye Teslimatınızı Kuryemizle Planlayın: İstanbul, Sarıyer, İstinye de bir kurye teslimatı planlamanız gerekiyorsa, hemen bizimle iletişime geçin. iletişim için ; mail@motokuryem.com.tr adresi den e-posta ya da +90 (543) 748 61 61 & (0216) 309 40 00 numaralarından bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Teslimatlar telefonla veya doğrudan web sitemiz üzerinden planlanabilir. Sizden temel bilgileri isteyeceğiz, size fiyatlandırma sağlayacağız ve teslimatınızın lojistiğini en başından anladığımızdan emin olacağız.
 2. Kurye Teslimat Detaylarını Girin: Paket bilgilerinizi verdikten sonra bir kurye teslimat türü seçmeniz istenecektir. Alıcınızın paketi almaya hazır olduğundan ve zamanında ulaştığından emin olmak için 1, 2, 3 ve 4 saatlik teslimat pencerelerini seçebilirsiniz. Örneğin, “Önümüzdeki 2 saat içinde İstinye’den Beylikdüzüne teslim edilecek bir mektuba ihtiyacım var.”
 3. Teslimat Kanıtları ve Kurye Bildirimleri Alın: Teyit, başlıca önceliklerimizden biridir, bu nedenle teslimatınızın kabul edildiği konusunda içiniz rahat olsun. Paketiniz imzalanır imzalanmaz size gönderilecek bir teslimat onayı SMS/arama/e-postası sağlıyoruz. Sistemimiz imzayı kaydeder ve teslimat sürecinde tam şeffaflığı koruyarak bir onay oluşturur.
 4. Acil Kurye & Ekonomik Kurye İhtiyaçlarınızı Karşılayın: Son dakika, acil kurye teslimatınızın size migren vermesine izin vermeyin. Aynı gün teslimatın lojistik ve ayak işlerini İstinye Motosikletli Kuryelerine bırakın! İçinizin rahat etmesi için eyaletin herhangi bir yerine teslim edilmesini sağlayacağız. Tehlikeli veya yanıcı malzemeleri veya birden fazla kişinin taşınmasını gerektiren büyük boyutlu eşyaları kabul etmediğimizi lütfen unutmayın.

Ekspres İstinye Kurye Avantajları

A dan Z ye Kurye

Bazen, normal kurye teslimatları için onu kesmez. Önemli bir belgeyi veya paketi alıcınıza hızlı bir şekilde ulaştırmak için İstinye, Sarıyer de ki kurye hizmetinize her zaman güvenemezsiniz. Kesinlikle ihtiyacınız olduğunda, zamanında ve doğrulamalı olarak teslim edilmesi, İstinye Acil Kuryeleri yanınızda duruyor. Paketlerinizi amaçlanan kişilerin eline geçirmeye odaklanarak İstinye de ki ekonomik kurye hizmetleri sunuyoruz.

15 Yıllık Kurye Endüstri Tecrübesi

Bunu 15 yılı aşkın bir süredir, arkasında durmaktan gurur duyduğumuz kanıtlanmış %97 zamanında performans yüzdesiyle yapıyoruz! Kurye Ekibimiz tek seferlik ve yinelenen teslimatlar için hazırdır ve çok çeşitli müşterilerle çalışırız. Tıbbi belgeler, inşaat planları, sanat, gizli belgeler ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü belge ve paketi teslim etme deneyimine sahibiz. Paket teslimatını planlamak için şimdi bizimle iletişime geçin.

Canlı GPS Kurye Takibi

Müşterilerimize dijital çözümler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Web sitemiz aracılığıyla çok çeşitli araçlara ve kaynaklara erişebileceksiniz, böylece teslimatınızın kontrolü her zaman sizde olacak ve kendinize güveneceksiniz. Sunduğumuz özelliklerden bazıları çevrimiçi fatura ödeme, kağıtsız faturalandırma ve canlı GPS gönderi takibi. Postaları ve daha fazlasını her yerden takip ederek gitmesi gereken yere ulaştığından emin olun!


Paketinizi güvenle teslim edebilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Zarflar gibi küçük paketlerden kutulara, tüm kamyon yüklerine kadar, öğelerinizi bütünlük içinde ele alacağız. Öğenizin teslimatından emin değilseniz, planlama sırasında bize danışın. Genel yönergelerimiz aşağıdaki gibidir: Bir kişi tarafından teslim edilebilecek her şey Bir anda 1.500 kg ye kadar Planlanmış bir planla 5.000 kg ye kadar aynı gün teslimat.

Paketinizi hızlı, güvenilir ve zamanında varış noktasına ulaştırmanız mı gerekiyor? Hiçbir şeyi şansa bırakmayın: İstinye Motorlu Kuryelerimiz ile iletişime geçin ve paketinizi güvenle gönderin. Başarı oranımız kendini gösteriyor ve kısa sürede memnun müşterilerimizden biri olacağınıza söz veriyoruz.

İstinye Hakkında

İstanbul’un Boğaziçi’ndeki eşsiz konumu ile Sarıyer ilçesi, şaşırtıcı özellikleri nedeniyle hem Türkiye içinde hem de dışında hem turistler hem de yatırımcılar için benzersizdir. İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan Sarıyer, 161 km2’lik geniş bir alanı kaplayan ve yaklaşık 289.000 nüfusa sahip olan Sarıyer, aynı zamanda Boğaz’a hakim şirin bölgelerden biridir ve İstanbul’un önemli bir turizm merkezidir. Boğaziçi’ne bakan ve entegre tıbbi bakım hizmeti veren devlet hastanesi hastanedir.

İstinye Deniz Kenarı ResimiPin
İstinye Deniz Kenarı Resimi

İstinye de ki bazı önemli yerleri sıralamak istedik: Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Spor tesisleri Metin Oktay Spor Tesisi (Belediye), Restoran ve tesisler İSTİNYE SOSYAL TESİSİ (Belediye) Kireçburnu Sahili sahil, ABD Başkonsolosluğu, Türkiye Petrolleri, İstinye Devlet Hastanesi, İstinye Sahili, BMW Borusan Otot Yetkili Satıcısı, Seba Royal Konakları, İstinye Feribot İskelesi, Sevgi Bahçesi, İstinye Villaları, Rotary 100. Yıl Anadolu Lises, HILPARK Istınye, Otokoç İstinye Ford, Sanovel, Dank!


Sıkça Sorulan Sorular

Kargom Kurye ile Teslimat Sağlanır Mı?

15 yılı aşkın bir süredir Akıncı Kuryeleri, İstinye, Sarıyer ve İstanbul’un tamamına sevkiyat yapan İstanbul merkezli iş ihtiyaçları için en başarılı kurye şirketi olmuştur. Teslimatınızı güvenli bir şekilde tamamlayabilirsek, yaparız! Kurye Ekibimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak ve tam memnuniyetinizi sağlamak için her türlü çabayı gösterecektir. Bugün bize ulaşın!

Diğer Kurye Firmalarından Farkınız Nedir?

Kağıtsız faturalandırma, online fatura ödeme, teslimat takibi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere müşterilerimize hizmet etmek için en son teknolojiye güveniyoruz. Kurye Teslimat sürücüleri filomuz eyalet çapında faaliyet göstermektedir. Paketlerinizi zamanında teslim alırken sürücülerimizin mutlu bir iş-yaşam dengesi kurmasına yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Gün İçi ve/ya Acil Kurye Teslimatı Var Mı?

Hızlı bir şekilde teslim eden bir kurye ihtiyacınız varsa seçenekleriniz sınırlıdır. Şans eseri, yalnızca bir arama yapmanız yeterlidir: Diğer teslimat hizmetlerinin yapamadığını yapıyoruz ve öğelerinizi aynı gün, İstanbul, İstinye çapında alıcılarının eline alıyoruz. Önemli bir belge, hassas bir sanat eseri veya bir kamyon dolusu önemli ekipman olsun, teslimat için bize güvenebilirsiniz.

İstinye de ki lider kurye şirketi olarak sorunsuz ve başarılı bir teslimat sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Çoğu kargoyu işlemek için kurye hizmetlerimiz mevcuttur ve bu ultra acil öğeler için özel aynı gün teslimatları mevcuttur. Bize neyin teslim edilmesi gerektiğini söyleyin, bir teslimat penceresi belirleyin, gerisini biz halledelim. Teslimatınızı güvenle takip etmek ve doğrulamak için ihtiyacınız olan dijital izleme ve onay araçlarına bile sahibiz.

Sarıyer Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp