Körfez Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Körfez kuryeleri Kocaeli ve Türkiye de geniş bir ağ kapsama alanına sahiptir. Moto Kurye Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli çözümler sunuyoruz. Körfez Motorlu Kuryeleri dünyaya, gururla bulabileceğiniz en iyi ve en ucuz uluslararası kurye hizmetiyiz. Hakkımızda En az 2 – 4 iş günü içerisinde dünyanın yaklaşık 220 ülkesinde teslimata ulaşan Gölcük Kurye, şüphesiz Körfez, Kocaeli de ki en iyi moto kurye hizmetidir.

Körfez KuryeKörfez Moto Kurye Lojistikleri
Körfez Şehirlerarası KuryeKörfez Şehirlerarası Kurye Hizmetleri, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için şehirlerarası kurye hizmeti sunar.
Körfez Ekspres KuryeKörfez Ekspres Moto Kurye hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya moto kurye çözümleri sunar.
Körfez Yurt İçi Kurye Yurtiçi kargoları çok ekonomik moto kurye fiyatlarıyla üstleniyoruz. Ayrıca Yurt İçi Kurye ve Hızlı Kargo çözümleri sunuyoruz.
Hava KargoKörfez Kurye, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için hava kargo hizmeti sunar.
DepolamaDepolama hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya kurye çözümleri sunar.
Körfez Kurye Lojistikleri
Körfez KuryePin
Körfez Kurye

Körfez Moto Kurye

Körfez Kurye Maliyetlerimiz son derece uygun ve bu da bizi Hindistan’daki en ucuz Körfez şehirlerarası kurye hizmeti yapıyor. Kolilere azami özenle muamele edilir ve müşteriler ister ithalat ister ihracat olsun, paketlerinin güvenli bir şekilde teslim edileceği konusunda %100 garantilidir, Darıca Kurye paketiniz kesinlikle hedefine ulaşacaktır. Biz Körfez Profesyonel Kuryeleriyiz ve adımızdan da anlaşılacağı gibi, tüm yurt içi ve yurt dışı teslimat ihtiyaçlarınızı çözmeye adadık.


Körfez kurye iş çözümlerimizden bazıları:

 1. Kara taşımacılığı: Kendi araç filomuzla, Körfez, Kocaeli dökme yükleri ve charter yükleri feribotla verimli bir şekilde feribotla kara yolu sunan ve sağlayan benzersiz ve ayırt edici bir hizmet. Tüm araçlarımız, gönderilerin Gerçek Zamanlı Takip (RTT) ile izlenebildiği ve Körfez Kurye Filo Yönetim Programımız tarafından kontrol edildiği Global Konumlandırma Sistemi (GPS) cihazları ile donatılmıştır.
 2. Hava Taşımacılığı: Havayolu taşımacılığı, yurt dışına kargo taşımanın en popüler biçimlerinden biridir. Aşağıdaki hizmet yelpazesini sunuyoruz;
  1. Havaalanından Havaalanına
  2. Havaalanından Kapıya
  3. Havaalanına Kapı
  4. Kapı kapıya
 3. Denizyolu Taşımacılığı : Deniz taşımacılığı hizmeti, paketlerin veya kargoların çeşitli destinasyonlara daha ekonomik bir maliyetle gönderilmesini sağlar. Aşağıdaki hizmet yelpazesini sunuyoruz;
  1. Limandan limana
  2. Kapıdan Kapıya
  3. Kapıdan Limana
  4. Kapı kapıya
Körfez Kurye ÇözümleriMoto Kurye Çözümleri
Körfez KuryeAynı gün, 4 saat, 2 saat veya direkt moto kuryeler ve aynı bölgede teslimatlar.
Körfez Kurye FilosuSaatlik kiralama, set, arkadan yüklemeli kamyonlar ve vinçli kamyonlar. 1 tondan yarı römorklara ve çiftlere kadar.
Körfez Acil KuryePaketleri Körfez, Kocaeli çapında – acil bir şekilde taşımanın güvenilir ve güvenli yolu için acil moto kurye hizmeti.
Uygun Maliyetli Kurye FiyatıPaketleri Körfez, Kocaeli çapında teslim etmenin güvenilir ve uygun maliyetli bir yolu.
Aynı Gün Hızlı KargoKörfez ve Türkiye de o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı Körfez KuryeBelirli bir zamana kadar teslim edilmesi gereken paketler için tecrübeli moto kuryeler..
Sabit Oranlı Moto Kurye Körfez kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Körfez Kiralık KuryeKörfez, Kocaeli her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Körfez Kurye Çözümleri

Körfez Kurye Profesyonel

Körfez Moto Kurye Kocaeli ve Türkiye’nin herhangi bir yerine mal tesliminde kullandığı en önemli özellik hızdır. Körfez, Kocaeli de müşterilerimizin tüm teslimat ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan hızlı ve güvenilir bir kurye hizmetiyiz. Ne tür bir teslimata ihtiyacınız olursa olsun, sizi karşıladık. Dilovası Kurye Gıda malzemeleri, fazla bagaj, endüstriyel ekipman, ilaç teslimatı vb. Yaptığı işi seven ve kendilerini tamamen müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu sağlamaya adamış tutkulu profesyonellerden oluşan bir ekiple çalışıyoruz.

 • ERTESİ GÜN TESLİMAT HİZMETİ Körfez, Kocaeli de hizmet verilen bölgelerde 24 saat içinde kapıdan kapıya teslimat.
 • AYNI GÜN TESLİMAT HİZMETİ (SDD) Moto Kurye hizmetlerimiz, Körfez içinde zaman açısından son derece kritik gönderileri aynı gün teslim alacak şekilde özelleştirilmiştir. İster acil evrak ister koli olsun, Moto Kurye gönderinizi belirlenen alana mümkün olan en hızlı şekilde teslim edecektir.
 • DİPLOMATİK HİZMET Aynı gün içinde belirli acil talepleri olan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış birinci sınıf bir hizmet. Körfez Kurye Müşteriler, bu hizmeti kullanarak değerli gönderilerinin Körfez, Kocaeli içinde veya şehirlerarası olarak belirlenmiş varış noktalarına zamanında teslim edildiğinden emin olabilirler.
 • TOPLU HİZMET Körfez, Kocaeli ve Türkiye içindeki ağır ve Çayırova Kurye dökme yüklerin ekonomik fiyatlarla kapıdan kapıya teslimi.
 • TERS ÜCRET HİZMETİ Bu hizmet, değerli müşterilerden, değerli gönderilerini üçüncü şahıslardan alıp göndericiye geri teslim etmek için değerli müşteri ekspres taşıyıcı beklentisini yerine getirmek için özel talep üzerine sunulmaktadır.
 • TESLİMAT SİPARİŞİ İADE HİZMETİ Moto Kurye Müşterilerin değerli müşterilerinden kaşeli ve imzalı teslimat emri (DO) almak için ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış özel bir hizmet.
 • STANDART TESLİM ALMA Günlük teslim alma ihtiyacı olan Moto Kurye müşterilerimiz için sorunsuz teslim alma çözümleri.
 • GEÇ TESLİM ALMA Mesai saatlerinden sonra teslim alma süresinin uzatılması için özel düzenleme, ertesi gün teslimat sağlanırken düzenlenebilir.
 • ERKEN TESLİMAT Acil gönderilerinizin erken teslimatları önceden düzenlenebilir.

Bu nedenle Körfez Kurye teslimat hizmetimizle ilgili her şey, teslim alma konumundan teslimatın teslim edilmesine kadar Körfez Kurye müşterilerimizin rahatlığında yapılır. Körfez Kurye Müşteriler kolilerini nereye teslim edeceklerini ve nereye bırakacaklarını seçerler, ekibimiz hızla harekete geçer. Kurye Fiyat Hesaplama ve Müşteriler, kargonun teslim alınmasından sonra kendilerine verilen takip numaraları ile teslimat yolculuğuna özenle katılmaktadır. Her zaman kolilerinin nerede olduğunu bilirler ve teslimatını etkin bir şekilde izleyebilirler.

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Körfez Moto Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Körfez Moto Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik fiyatı sunalım.

2. Körfez Moto Kurye Yolculuğu

Körfez Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3.Körfez Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Körfez Kurye Lojistik Çözümleri

Lojistik ve ekspres teslimat zorlukları için çözümlere ihtiyaç duyan müşterilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış özel bir Gebze Kurye hizmeti. Körfez Kuryeleri ile bunu mümkün kılıyoruz. Körfez Moto Kurye Hizmetimiz, gereksinimlerinize uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir. Uçak Kargo Lojistik ve Nakliye hizmetleri için hızla artan bir talebe hizmet etmek için 2012 yılında kuruldu.

Son 10 yılda Körfez Kuryeleri, birçok sektördeki müşterilere sunulan uçtan uca lojistik çözümler de dahil olmak üzere modern depo yönetimi yetenekleriyle Körfez, Kocaeli de en aktif lojistik hizmet sağlayıcılarından biri haline geldi. Anadolu Yakası Kurye Uzmanlığımız Kara, Hava ve Deniz Taşımacılığını da içerir. Kurye Hizmetleri kalitesinin yanı sıra Körfez Kuryeleri, müşterilerine en uygun maliyetli ve verimli şekilde hizmet vermeyi taahhüt eder.

 • KÖRFEZ KURYE GÜVENLİK YÖNETİMİ Yüksek değerli gönderiler için verimli ve güvenilir hizmet. Otomatik ve entegre sistemimiz iyi yönetilir, her sürecini kaydeder ve gönderilerin alım noktasından teslimata kadar olan hareketini izler.
 • KÖRFEZ KURYE POSTA ODASI İŞLEME Bu hizmet, gelen ve giden postaları ve paketleri işlemek için posta odası faaliyetlerini dış kaynak kullanmak isteyen müşteriler için mevcuttur. Bu hizmet kapsamında, Körfez Kurye, posta faaliyetlerini yürütmek için müşterilerinin posta odalarına kendi personelini yerleştirir.
 • KÖRFEZ KURYE PROJE YÖNETİMİ Körfez Kuryeleri, müşteri mallarının Körfez, Kocaeli varışından son kullanıcılara dağıtımına kadar ilgilendiği eksiksiz bir proje işleme hizmeti sunar. Körfez Kurye, eksiksiz bir depolama, paketleme ve dağıtım hizmetleri sunar. Ayrıca Avrupa Yakası Kurye müşterilerimize özel olarak özelleştirilmiş raporlar sunuyoruz.
Körfez Moto KuryePin
Körfez Moto Kurye

Kapsamlı Körfez Kurye Lojistikleri

Körfez Kurye Lojistikleri, hızlı teslimat ile Hindistan’dan yurtdışına kurye göndermek için uzmandır. Körfez Moto Kurye adamlarımız ayrıca kuryeleri güvenli bir şekilde göndermek için çok uzmandır. Şehirlerarası Kurye teslim etmek için kendi nakliye tesisimiz var. Körfez Kurye Hizmetleri, paketinizi çok güvenli ve güvenli bir şekilde paketler. Ana hedefimiz, gönderinizi aynı koşulda güvenli bir şekilde tam varış noktasına ulaştırmaktır. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

 1. Körfez Kurye Depolama: Körfez, Kocaeli de bulunan depo tesislerimiz var. Bu tesislerde Körfez Kurye, tüm lojistik süreci boyunca envanterin yanı sıra faaliyetleri izlemek ve takip etmek için Gerçek Zamanlı Depo Yönetim Sistemlerini (WMS) kullanır.
 2. Körfez Kurye Sıcaklık Kontrol: Çok çeşitli malların depolanmasını kolaylaştırmak için 550 tondan fazla kapasiteye sahip sıcaklık kontrol odalarımız bulunmaktadır.
 3. Körfez Kurye Paketleme: Moto Kurye Müşterilerin gönderilerinin mümkün olan en iyi şekilde korunmasını sağlamak için paketleme hizmetleri sunuyoruz. Kırılgan gönderiler ve taşıma sırasında hasar riskini en aza indirmek için özenle paketlenir.

Körfez Kurye Takip cihazı, Gönderinizi çok kolay takip edebilmeleri için müşterilere online kurye takip imkanı sağlıyoruz. Kuryenizi takip etmek için takip cihazımız var. Körfez Kuryeleri, moto kuryelerinize güvenli sevkiyatı sağlayacağız. Başiskele Kurye ve Körfez Kuryeniz bizim sorumluluğumuzdadır. Hızlı Kargo başarı, varış noktasına ekonomik bir fiyata zamanında teslimatın en hızlı ve güvenli olmasıdır.

?Kurye?Lojistik
Körfez Moto KuryeKörfez Yaya Kurye
Körfez Nöbetçi KuryeKörfez Gece Kurye
Körfez Motorlu KuryeKörfez Özel Kurye
Körfez Ekonomik KuryeKörfez VIP Kurye
Körfez Acil KuryeKörfez Gün İçi Kurye
Körfez Gece KuryeKörfez Ekspres Kurye
Körfez Araç KuryeKörfez Uzun Yol Kuryesi
Körfez Kiralık KuryeKörfez Ucuz Kurye
Körfez Uçak KuryeKörfez Arabalı Kurye
Körfez Moto Kurye

Körfez Kurye Yasaklanmış Öğeler

Bu listedeki tüm öğelerin Körfez kurye hizmetleri tarafından gönderilmesi yasaktır.

 1. Para
 2. Külçe
 3. Mücevher, değerli metaller ve taşlar
 4. Antik
 5. Sanat Eserleri
 6. Canlı veya ölü hayvanlar
 7. İlaçlar
 8. tohumlar
 9. Bitkiler
 10. Toprak
 11. Kuru buz
 12. bozulabilir gıda maddeleri
 13. Alkollü içecekler
 14. kürkler
 15. işlenmemiş deriler
 16. Fildişi ve/veya fildişi ürünleri
 17. Pornografik veya uygunsuz materyaller
 18. Ateşli silahlar (parçalar dahil) ve mühimmat
 19. Tehlikeli mallar (IATA Yönetmeliklerinde belirtildiği şekilde)
 20. Islak, sızdıran veya her türlü koku yayan ambalaj.

Not: Bu liste, yurtdışına gönderilen malların yasaklanması ve kısıtlanmasının kapsamlı bir listesi değildir. Farklı ülkelerin belirli gönderi türleri için özel gereksinimleri olabilir. Yasaklı Öğeler listesine göz atabilirsiniz.

ilk Körfez moto kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.

Körfez, KocaeliPin
Körfez, Kocaeli

Körfez

Körfez, Türkiye’nin Marmara bölgesinde Kocaeli İli’nin bir ilçesi ve ilçesidir . 1987 yılında Gebze’nin doğusu ile İzmit (o zamanki adıyla Merkez) ilçelerinin batı kısmından oluşturulmuştur. Körfez, Kocaeli’nin Kuzeyde Şile, doğuda Derince , İzmit Kurye güneybatıdan Dilovası ve batıdan Gebze ile komşudur. Körfez, Kocaeli Merkezi, bir ilçe merkezinden önce Yarımca olarak anılırdı. Herekeve Kirazlıyalı belediyeleri 2009 yılında kaldırılana kadar belediyeye bağlı beldeler olup mahalleye dönüştürülmüştür. Belediye başkanı İsmail Baran ( AKP ), kaymakam ise Hasan Hüseyin Can’dır.

 • Körfez Zaman dilimi UTC+03.00 (TSİ)
 • Körfez İl alan kodu 262
 • Körfez İl plaka kodu 41
 • Körfez Yüzölçümü • Toplam 301 km² (116 mil²)
 • Körfez Rakım 50 m (160 ft)
 • Körfez Nüfus (2018) • Toplam 165,503
Körfez, KocaeliPin
Körfez, Kocaeli

Körfez Belediye: https://www.korfez.bel.tr/
Körfez Kaymakamlık: http://www.korfez.gov.tr/
Körfez Twiter: https://twitter.com/korfezbelediye
Körfez YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC61sD50kxrUeymSjBTENAzQ
Körfez Map: https://goo.gl/maps/nYEsadxWLxw74VgQ6

Körfez Kurye S.S.S

Körfez Kurye Kimdir?

Körfez moto kuryeleri Kocaeli ve Türkiye de ki en iyi kurye hizmeti sağlayıcısıyız, Körfez, Kocaeli den dünyanın her yerine (yurtdışına) paket gönderiyoruz. Körfez moto kurye, gıda maddeleri (baharatlar, tatlılar, atıştırmalıklar, ev yapımı yiyecekler, turşular, masala güçleri vb.), ilaçlar, belgeler, üniversite başvuruları ve fazla bagaj vb. ürünleri hızlı teslimatla uygun fiyata göndermeye hazır (2 -4 iş günü). Dünya çapında denizyolu, hava taşımacılığı, uluslararası kurye ve kargo, yurtiçi ve lojistik hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca müşterilere hızlı ve gerçek zamanlı Körfez moto kurye takip hizmeti sunuyoruz.

Körfez Kurye Çalışma Sistemi Nedir?

Yurtiçi ve Yurtdışı Ekspres Körfez moto kurye, Sahibinden günlük olarak çalıştırılır ve yönetilir, temel ilke ve değerlerle akıllı, temiz ve basit bir operasyon sağlar. Gönderiler bir “Gözetim Zinciri” ve senkronize bir operasyon içinde hareket eder. Müşterilerle Doğrudan Etkileşim Bilgi Teknolojisi, POD öngörülen süre içinde kullanılabilir. DÜNYA İLK ÖNCE Körfez moto kurye endüstrisi için geliştirilmiş, bir gönderiyi teslim alma anından müşterinin hizmeti için bize ödeme yapmasına kadar takip etmemizi sağlayan programlanmış bir şirket içi kuryeden yararlanır. Körfez moto kurye gönderilerin tamamı barkod ve taranmıştır. Ayrıca kendi koleksiyonlarınızı yerleştirebileceğiniz, Körfez moto kurye fiyat teklifi yapabileceğiniz, irsaliye yazdırabileceğiniz, gönderilerinizi takip edebileceğiniz, bölmeleri görüntüleyebileceğiniz vb. Körfez moto kurye hizmetini başlattık. Tüm bunlar çok sorunsuz bir işlem sağlar.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp