Kapıkule Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 19, 2024 tarafından Moto Kurye

Kapıkule de moto kurye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. İstanbul Kurye Profesyonel Kapıkule moto kuryelerimiz ile gece, gündüz demeden hizmetinizdeyiz.

Kapıkule Kurye Hizmeti

Kapıkule den kaliteli ve en güvenli moto kurye hizmetini deneyimlemeye hazır mısınız? Talep Üzerine, Kapıkule de teslimat ihtiyaçlarınız konusunda size her zaman yardımcı olmaya hazır olan en çok tercih edilen Kapıkule kuryenizdir. İşinizi yürütmek için daha fazla zaman harcayabilmeniz ve doğru teslimat hizmetini işe alıp almadığınız konusunda endişelenmenize daha az zaman ayırabilmeniz için size en güvenilir Kapıkule kurye hizmetlerini sunmayı taahhüt ediyoruz. 

Kapıkule KuryePin
Kapıkule Kurye

Kapıkule de paketlerinizi A noktasından B noktasına Moto Kurye sorunsuz bir şekilde götürmek için nazik ve eğitimli sürücülerden en güler yüzlü müşteri hizmetini deneyimleyeceksiniz; paketleri hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmek bizim önceliğimizdir. Kadıköy kuryelerimiz gece veya gündüz ürün taşımacılığı yapmaktadır. Başlamaya hazırsanız, bugün bizimle iletişime geçin! iletişim için her zaman arayabilirsiniz, +90 543 748 61 61 ya da (0216) 309 40 00 veya mail@motokuryem.com.tr

Kapıkule Mosikletli Kuryeleri

Kapıkule de teslimat hizmetlerine ihtiyaç duyan herhangi bir işletmeye veya kişiye hizmet veriyoruz. Tapu ve ipotek şirketlerine, hukuk şirketlerine, muhasebe şirketlerine, finans kuruluşlarına, üretim ve dağıtım şirketlerine; hem yerel işletmeler hem de bireyler.

Sizinki gibi işletmeler, Kapıkule içindeki ve çevresindeki konumlara ve yerlerden gizli ve hassas bilgileri taşımamız için bize güveniyor çünkü biz en hızlı ve en verimli kurye hizmetlerinden biriyiz. Ataşehir kuryelerimizin her biri güler yüzlü ve eğitim almış olup Hızlı Kurye profesyonel motorlu kuryelerdir. Ayrıca hasta sonuçları veya yasal belgeler gibi gizli belgelerden hastane veya veteriner laboratuvarlarındaki biyolojik materyallere kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi taşımak üzere sertifikalandırılmıştır. 

Hatta Kapıkule de ki küçük işletmelerin, bölgedeki yerel işletmelerin yerel müşterilerine rekabet avantajı sağlamasına yardımcı olmak için müşterilerine sunduğu aynı gün hizmet perakende devleriyle rekabet edebilmeleri için bir teslimat hizmeti olarak hareket ediyoruz! Hangi işte çalışırsanız çalışın, ister birkaç belge kadar basit bir şey, isterse aynı gün teslimat gerektiren zamana duyarlı bir ürün olsun, her zaman teslimat hizmetlerine ihtiyaç vardır, yardım etmek için buradayız.

Kapıkule Hakkında

Türkiye, Yunanistan ve Bulgaristan sınırlarına yakın bir yerde bulunan Kapıkule, Osmanlı İmparatorluğu’nun bir parçası olarak büyüleyici bir geçmişe sahip eski bir şehirdir. Bugün, yerel pazarlara uğrayan pazarlık avcılarının yanı sıra tarih ve kültür severler için Moto Kurye Fiyat popüler bir turistik yer. Avrupa havasına sahip Asya’ya açılan bir kapı, çarpıcı mimariyi ve zengin yerel mutfağı keşfedeceksiniz.

Kapıkuleye Nasıl Gidilir

 1. Uçak; İstanbul Atatürk Havalimanı (IST), şehre en yakın uluslararası havalimanıdır ve 145 milden biraz daha yakındır. ₺33’den başlayan fiyatlarla doğrudan Kapıkule ye tren bağlantıları mevcuttur.
 2. Tren; Bulgaristan sınırındaki Kapıkule ile İstanbul arasında, yol üzerindeki duraklardan biri olan Kapıkule ile günübirlik tren seferleri bulunmaktadır.
 3. Araba; Kapıkule , bir otoyol ağı ile Türkiye genelindeki büyük merkezlere ve Avrupa’ya iyi bağlantılara sahiptir.
 4. Otobüs; Kapıkule ve İstanbul arasında her gün birkaç otobüs bağlantısı vardır.
 5. Kapıkule Şehir Merkezi: Merkezi bir meydandan Şehirlerarası Kurye yayılan şehir merkezi, Selimiye, Üç Şerefeli ve Eski Camiler ile Eski Mahalle veya Kaleiçi’nin en ünlü üçlüsünü bulacağınız yerdir.

Kapıkule için önemli olan bazı yerler: Kapıkule Tren Garı, Kapıkule Sınır Kapısı, Pazarkule Sınır Kapısı, İpsala Sınır Kapısı, Uzunköprü Sınır Kapısı, Hamzabeyli Sınır Kapısı, Kapıkule TIR Parkı, Kapıkule Otel Fiyatları.

Kapıkule Gümrük KapısıPin
Kapıkule Gümrük Kapısı

Diğer Firmalarından Farkımız

İsteğe Bağlı Kurye, UPS veya FedEx gibi standart kurye hizmetlerinizden farklıdır. Şoförlerimiz kendilerini mükemmelliğe adamıştır ve paketlerinizin işlenme şeklinin şirketinizin verimliliği ve karlılığı üzerinde bir etkisi olduğunu anlamaktadır. Beykoz kuryeleri olarak diğer kurye şirketlerin den bizi ayıran en önemli husus müşteri memnuniyet odaklı çalışmamızdır. Sürücülerimizin her biri güler yüzlü, nazik ve sektör ne olursa olsun size ve şirketinizin başarısına adanmıştır.

Talep Üzerine, sizin ve işiniz için en iyi seçimdir, çünkü yalnızca sürücülerimiz diğerlerinin üzerinde bir kesim değildir, aynı zamanda paketinizi ayrılan zamanda Uçak Kargo teslim etme sözümüzün arkasında durduğumuz ve programlarımızı en verimli ve en verimli olacak şekilde çalıştığımız için. Kapıkule bölgesinde etkili teslimat hizmeti.

ilk Kapıkule kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.

Teslimatlarınızı takip etme ve yönetme söz konusu olduğunda gücü size veren en güvenli ve gelişmiş yazılıma sahibiz. Kapıkule kurye hizmetleri için bizi en iyi seçiminiz yapan kaynaklarımızdan bazıları şunlardır:

 • Online sipariş ve takip
 • Çevrimiçi faturalandırma
 • Anında sipariş onayları
 • İmza Onayı
 • GPS takibi
 • Dost canlısı ve bilgili personel
 • Lisanslı, gümrüklü ve sigortalı
 • Tüm paketler ücretsiz sigortalıdır

Kapıkule Kuryelerini Çağır

Kapıkule ve çevresindeki bölgelerdeki teslimat Hızlı Kargo hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almaya hazırsanız, bugün bizimle iletişime geçin. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda güvenilir bir kurye firmasına sahip olabilmeniz için sizinle ve şirketinizle uzun süreli bir ilişki kurmak istiyoruz. Bir sonraki teslimatınızı planlamaya hazırsanız, bunu  çevrimiçi takvimimizden yapabilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kapıkule Kuryeleri ile Gönderimi Uygun Olmayanlar

Aşağıdaki öğelerin Kapıkule de gönderilmesi yasaktır. Oraya gönderilen bu tür ürünler reddedilecektir: Yangın geciktirici olmayan sentetik pijamalar. Madeni paralar ve değerli metaller.Bakır sülfat içeren oyuncaklar veya oyunlar

Ödediğim Kurye Ücretine Neler Dahildir?

Aldığımız fiyat, nakliye maliyetini ve ilgili yakıt ek ücretlerini içerir. Herhangi bir gizli ödeme ile karşılaşmayacaksınız.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp