giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

İstoç Moto Kurye 2021 - İçin: Genel Kurye

İçinde : Genel Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 18 Tem 2021

İstoç moto kurye ile istenilen paketler İstanbul içerisinde istenen yere iletilir. Gün içerisinde hiç hesapta olmayan paket gönderimleri çıkabilmektedir. Böyle bir durumda İstoç kurye hizmetleri istenen paketin güvenle ulaştırılmasını sağlamaktadır. Tuzla moto kuryelerimiz İstanbul un en ücra köşelerine dahi hizmet veriyor.

İstoç Moto Kurye Hizmetleri

Kişilerin kendilerinin göndermeye vakti ya da imkanı olmayan paketlerin taşınmasında kurye hizmetleri kullanılmaktadır. Özellikle motosikletli kuryeler bu ulaşımların hızlı bir biçimde gerçekleşmesini sağlar. Moto kurye hizmetleri ülke genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Acil paket gönderimlerinde, yemek siparişlerinde, market alışverişlerinde motosikletli kuryeler tercih edilmektedir. Kartal moto kuryeler tüm aksiyon ve olumsuzluklara karşı pozitif çözümler üretir.

Motosikletli kuryeler genelde tek başlarına değil bir kurumun çatısı altında çalışırlar. Bu firmalar bünyelerinde ehliyetli ve profesyonel motosiklet kullanan çalışanlar tercih etmektedir. Bu sayede gönderim işlemleri hızlı ve güvenilir olmaktadır. İstoç moto kurye bünyesinde onlarca kurye firması çalışmaktadır. Bu kurye firmaları İstanbul içerisinde ilçelere göre konumlandırılmıştır.

İstoç Moto Kurye
İstoç Moto Kurye

İstoç Moto Kuryeler Nerede Bulunur

Her moto kurye firmasının belirli bir hizmet prensibi bulunur. Bazıları sadece evrak taşırken bazıları her türlü eşya gönderimini yapar. Bazı firmalar içerisinde az araç bulunur ve bunlar sınırlı sayıda müşteriye hizmet verebilir. Ancak daha gelişmiş ve kapsamlı firmalar araç ve çalışan sayısı bakımından daha gelişmiş ve profesyoneldir. Maltepe moto kuryelerimiz, son derece gelişmiş araç filosuna sahiptir.

Moto kurye hizmetleri belirli bir prensipte çalışır. Öncelikle müşterinin istediği paketi almaları gerekmektedir. Daha sonra aldıkları bu paketleri istenen adrese istenen sürede ulaştırmalıdır. İstoç moto kurye işlemlerinde genelde belirli bir süre bulunur. Bu süreyi firma belirlese de olumsuz hava koşulları ya da kaza gibi durumlar zamanda aksaklıklara neden olabilmektedir. Bu zaman aşımı gayet normaldir ve çoğu durumda kuryelerin bir suçu bulunmamaktadır.

ilgini çekebilir  Ihlamurkuyu Moto Kurye Hizmetleri

Motorlu kurye hizmetleri veren firmalarda genelde 3 tip kurye hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetler süre ve taşınan pakete göre belirlenmiştir. Hizmetler:

  • Normal moto kurye: Normal motorlu kuryeler, müşteri firmaya ulaştıktan sonra diğer kuryelerden daha uzun sürede teslim yapan kuryelerdir. Bu kuryelerin zamanı ne kadar çoksa ücreti de diğerlerine göre o kadar düşüktür.
  • Express moto kurye: Express motorlu kuryeler, müşterilerin firmaya ulaşma sürelerinden sonra normal moto kuryeden daha kısa, Vip moto kuryeden daha uzun sürede teslim yapmaktadır. İstoç moto kurye fiyatları da aynı oranda düşük ve yüksek olacaktır.
  • VIP moto kurye: VIP motorlu kurye hizmetinde, kuryeler en hızlı ulaşımı yapmaktadır. Bu oranda fiyatları da diğerler hizmetlerden daha yüksektir.

İstoç Moto Kurye Süreleri

Motorlu kuryeler ülke genelinde hizmet veren bir servistir. Bu servis İstanbul genelinde de yapılmaktadır. İstanbul büyük ve kalabalık bir şehir olduğu için bu hizmet daha gelişmiştir. Özellikle araç trafiğinin yoğun olduğu bu bölgede motorlar daha hızlı hareket edebilmektedir. Bu nedenle hızlı gönderim yapılması gereken evraklar gibi paketler için moto kuryeler tercih edilmektedir. Pendik moto kuryeler, tamamen donanımlı ve ehliyetli kişilerdir.

İstoç moto kurye hizmetleri kapsamında çalışan firmalar genelde mesai saatleri le çalışmaktadır. Bu sabah 9.00’da başlayıp akşam 18.00’da biten bir mesaidir. Bu süre içerisinde müşteriler tarafından verilen her siparişi götürürler. Her firmanın kendileri için belirlediği bir ulaştırma süresi bulunmaktadır.

Firmalar normal, express ve VIP olarak 3 çeşit hizmete sahiptir. Bu hizmetlerin oluşması yapılan ulaşımın süresine bağlı olarak belirlenmektedir. Bu süreler İstanbul trafiği şartları, yağmur, dolu, kar gibi olumsuz hava koşulları gibi olumsuz durumlar hesaba katılmadan hesaplanmaktadır.

Ortalama olarak normal kuryeler müşteri ulaştıktan 180 dakika sonra, express kuryeler 90 dakika sonra VIP kuryeler ise 60 dakika sonra ulaştırılması garantisini vermektedir. İstoç moto kurye hizmetlerinde ayrıca bu süreler gidilecek semtin uzaklığına göre de değişiklik göstermektedir. Firmaya ulaşan müşterinin süre hakkında bilgi alması ve ona göre gönderim yapması önerilmektedir. Üsküdar moto kuryelerimiz ile taşıttığınız tüm ürünler sigortamız kapsamındadır.

ilgini çekebilir  Ehliyetsiz Motor Kullanma Cezası Nedir?

 

İstoç Moto Kurye Fiyatları
İstoç Moto Kurye Fiyatları

İstoç Moto Kurye Fiyatları

Motorlu kurye fiyatları da süreler gibi değişiklik göstermektedir. Her ulaşım, firma ve çalışana göre değişen fiyatların bilgisi müşteriye verilmektedir. Normal kuryelerde daha uygun olan fiyatlar ulaşım süresi azaldıkça artmaktadır. Çünkü bir kurye ne kadar hızlı giderse riskler o derece artacaktır. Express kuryelerde ortalama olan fiyat VIP kuryelerde diğerlerine oranla artmaktadır.

İstoç moto kurye hizmetleri ile İstanbul içerisinde istenen her yere ve motosiklet üzerinde taşınabilecek her gönderim yapılmaktadır. Kurye firmasının çokluğu rekabeti ve fiyatları etkilemektedir. Müşteriler ihtiyaçları dahilinde bir kurye bulabilmektedir.

İstanbul Moto Kurye İş İlanları 2021 Moto Kurye Alınırken Neye Dikkat Edilmelidir?

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara