İstoç Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

İstoç kurye ile istenilen paketler İstanbul içerisinde istenen yere iletilir. İstoç Moto Kurye Gün içerisinde hiç hesapta olmayan paket gönderimleri çıkabilmektedir. Böyle bir durumda İstoç ekonomik kurye hizmetleri istenen paketin güvenle ulaştırılmasını sağlamaktadır. İstoç motosikletli kuryelerimiz İstanbul un en ücra köşelerine dahi hizmet veriyor.

İstoç Moto Kuryeİstoç Moto Kurye Lojistikleri
İstoç Şehirlerarası Kuryeİstoç Şehirlerarası Kurye Hizmetleri, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için şehirlerarası kurye hizmeti sunar.
İstoç Ekspres Kuryeİstoç Ekspres Moto Kurye hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya moto kurye çözümleri sunar.
İstoç Yurt İçi Kurye Yurtiçi kargoları çok ekonomik moto kurye fiyatlarıyla üstleniyoruz. Ayrıca Yurt İçi Kurye ve Hızlı Kargo çözümleri sunuyoruz.
Hava Kargoİstoç Kurye, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için hava kargo hizmeti sunar.
DepolamaDepolama hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya kurye çözümleri sunar.
İstoç Kurye Lojistikleri

İstoç Kurye Hizmetleri

Kişilerin kendilerinin göndermeye vakti ya da imkanı olmayan paketlerin taşınmasında İstoç kurye hizmetleri kullanılmaktadır. Özellikle İstoç motosikletli kuryeler bu ulaşımların hızlı bir biçimde gerçekleşmesini sağlar. İstoç Motorlu kurye hizmetleri ülke genelinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Acil paket gönderimlerinde, yemek siparişlerinde, market alışverişlerinde motosikletli kuryeler tercih edilmektedir. İstoç Acil kuryeler tüm aksiyon ve olumsuzluklara karşı pozitif çözümler üretir.

 1. Acil kurye hizmetleri
 2. İstoç Ekonomik kurye servisleri
 3. Araçlı kapsamlı filo çözümleri
 4. En ekonomik kurye fiyatları
 5. İstanbul ve komşu illerinin tamamına teslimat
İstoç KuryePin
İstoç Kurye

İstoç Moto Kurye 7/24

Motosikletli İstoç VIP kuryeler genelde tek başlarına değil bir kurumun çatısı altında çalışırlar. Bu firmalar bünyelerinde ehliyetli ve profesyonel motosiklet kullanan çalışanlar tercih etmektedir. Bu sayede gönderim işlemleri hızlı ve güvenilir olmaktadır. İstoç moto kurye bünyesinde onlarca kurye firması çalışmaktadır. Bu kurye firmaları İstanbul içerisinde ilçelere göre konumlandırılmıştır. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61


Hızlı Kurye Hizmeti

İstoç hızlı kuryelerimiz her İstoç firmasının belirli bir hizmet prensibi bulunur. Bazıları sadece evrak taşırken bazıları her türlü eşya gönderimini yapar. Bazı firmalar içerisinde az araç bulunur ve bunlar sınırlı sayıda müşteriye hizmet verebilir. Ancak daha gelişmiş ve Tabya Kurye kapsamlı firmalar araç ve çalışan sayısı bakımından daha gelişmiş ve profesyoneldir. İstoç hızlı kuryelerimiz son derece gelişmiş araç filosuna sahiptir.

Hızlı Kurye Teslimatı Nedir?

Moto kurye hizmetleri belirli bir prensipte çalışır. Öncelikle müşterinin istediği paketi almaları gerekmektedir. Daha sonra aldıkları bu paketleri istenen adrese istenen sürede ulaştırmalıdır. Bağcılar Kurye ve İstoç moto kurye işlemlerinde genelde belirli bir süre bulunur. Bu Mahmutbey Kurye süreyi firma belirlese de olumsuz hava koşulları ya da kaza gibi durumlar zamanda aksaklıklara neden olabilmektedir. Bu zaman aşımı gayet normaldir ve çoğu durumda kuryelerin bir suçu bulunmamaktadır.

İstoç Motorlu kurye hizmetleri veren firmalarda genelde 3 tip kurye hizmeti bulunmaktadır. Bu Arabalı Kurye hizmetler süre ve taşınan pakete göre belirlenmiştir.

 1. Normal moto kurye: Normal motorlu kuryeler, müşteri firmaya ulaştıktan sonra diğer kuryelerden daha uzun sürede teslim yapan kuryelerdir. Bu Güneşli Kuryelerin zamanı ne kadar çoksa ücreti de diğerlerine göre o kadar düşüktür.
 2. Express moto kurye: Express motorlu kuryeler, müşterilerin firmaya ulaşma sürelerinden sonra normal moto kuryeden daha kısa, Vip moto kuryeden daha uzun sürede Demirkapı Kurye teslim yapmaktadır. İstoç moto kurye fiyatları da aynı oranda düşük ve yüksek olacaktır.
 3. VIP moto kurye: VIP motorlu kurye hizmetinde, kuryeler en hızlı ulaşımı yapmaktadır. Bu oranda fiyatları da diğerler hizmetlerden daha yüksektir.
İstoç Kurye ÇözümleriMoto Kurye Çözümleri
İstoç KuryeAynı gün, 4 saat, 2 saat veya direkt moto kuryeler ve aynı bölgede teslimatlar.
İstoç Kurye FilosuSaatlik kiralama, set, arkadan yüklemeli kamyonlar ve vinçli kamyonlar. 1 tondan yarı römorklara ve çiftlere kadar.
İstoç Acil KuryePaketleri İstoç çapında – acil bir şekilde taşımanın güvenilir ve güvenli yolu için acil moto kurye hizmeti.
Uygun Maliyetli Kurye FiyatıPaketleri İstoç çapında teslim etmenin güvenilir ve uygun maliyetli bir yolu.
Aynı Gün Hızlı Kargoİstoç ve Türkiye de o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı İstoç KuryeBelirli bir zamana kadar teslim edilmesi gereken paketler için tecrübeli moto kuryeler..
Sabit Oranlı Moto Kurye İstoç kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
İstoç Kiralık Kuryeİstoç her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
İstoç Kurye Çözümleri

İstoç Kurye Ekonomik Fiyatlar

Motorlu Ekonomik İstoç kuryeler ülke genelinde hizmet veren bir servistir. Bu servis İstanbul genelinde de yapılmaktadır. İstanbul büyük ve kalabalık bir şehir olduğu için bu hizmet daha gelişmiştir. İstoç Kurye Özellikle araç trafiğinin yoğun olduğu bu bölgede motorlar daha hızlı hareket edebilmektedir. Bu nedenle hızlı gönderim yapılması gereken evraklar gibi paketler için ucuz İstoç kuryeler tercih edilmektedir.

İkitelli Kurye Firmalar normal, ekspres ve VIP olarak 3 çeşit hizmete sahiptir. Bu hizmetlerin oluşması yapılan ulaşımın süresine bağlı olarak belirlenmektedir. Bu Maslak Kurye süreler İstanbul trafiği şartları, yağmur, dolu, kar gibi olumsuz hava koşulları gibi olumsuz durumlar hesaba katılmadan hesaplanmaktadır.


Ucuz Kurye Fiyatları

İstoç motosikletli kurye hizmetleri kapsamında çalışan firmalar genelde mesai saatleri le çalışmaktadır. Bu sabah 9.00’da başlayıp akşam 18.00’da biten bir mesaidir. Bu süre içerisinde müşteriler tarafından verilen her siparişi götürürler. Her firmanın kendileri için belirlediği bir ulaştırma süresi bulunmaktadır.

Ortalama olarak normal Çatalca Kuryeler müşteri ulaştıktan 180 dakika sonra, Ekspres istoç kuryeler 90 dakika sonra VIP kuryeler ise 60 dakika sonra ulaştırılması garantisini vermektedir. İstoç Ekonomik kurye hizmetlerinde ayrıca bu süreler gidilecek semtin uzaklığına göre de değişiklik göstermektedir. Kirazlı Kurye Firmaya ulaşan müşterinin süre hakkında bilgi alması ve ona göre gönderim yapması önerilmektedir. İstoç kuryelerimiz ile taşıttığınız tüm ürünler sigortamız kapsamındadır.

İstoç Acil Moto Kurye FiyatıPin
İstoç Acil Moto Kurye Fiyatı

İstoç Kurye Fiyatı Hesaplama

Motorlu İstoç kurye fiyatları da süreler gibi değişiklik göstermektedir. Her ulaşım, firma ve çalışana göre değişen fiyatların bilgisi müşteriye verilmektedir. İstoç kuryelerde daha uygun olan fiyatlar ulaşım süresi azaldıkça artmaktadır. Çünkü bir kurye ne kadar hızlı giderse riskler o derece artacaktır. Bayrampaşa Kuryelerde ortalama olan fiyat VIP İstoç kuryelerde diğerlerine oranla artmaktadır.

İstoç kurye fiyatları şu kriterlere göre belirlenir:

 1. Gönderi hızı
 2. Kargo türü
 3. Kargo değeri
 4. Sigortalanması
 5. Konumlar arası mesafe
 6. Gönderi saati

İstoç kurye fiyatları ile İstanbul içerisinde istenen her yere ve motosiklet üzerinde taşınabilecek her gönderim yapılmaktadır. Kurye firmasının çokluğu rekabeti ve fiyatları etkilemektedir. Müşteriler ihtiyaçları dahilinde bir kurye bulabilmektedir.

?Kurye?Lojistik
İstoç Moto Kuryeİstoç Yaya Kurye
İstoç Nöbetçi Kuryeİstoç Gece Kurye
İstoç Motorlu Kuryeİstoç Özel Kurye
İstoç Ekonomik Kuryeİstoç VIP Kurye
İstoç Acil Kuryeİstoç Gün İçi Kurye
İstoç Gece Kuryeİstoç Ekspres Kurye
İstoç Araç Kuryeİstoç Uzun Yol Kuryesi
İstoç Kiralık Kuryeİstoç Ucuz Kurye
İstoç Uçak Kuryeİstoç Arabalı Kurye
İstoç Moto Kurye

30 dakika Teslim Alım Garantisi

istoç Kurye Nasıl Çağırılır?

1. istoç Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik fiyatı sunalım.

2. istoç Kurye Yolculuğu

istoç Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. istoç Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


İstoç Moto Kurye Avantajları

Bu bizim doğrudan teslim alma ve teslimat hizmetimizdir ve arada kesinlikle hiçbir duraklama yoktur. Kesintisiz uçuşlarımız, Bursa Kurye teslimatları olarak kırmızı işaretlenir. Arnavutköy Kurye Toplam gözetim kaydı tutma zinciri ile tıbbi numuneler, ilaçlar ve daha fazlası için yollar sunuyoruz. OSHA uyumlu ve HIPAA eğitimli sürücüler.

 • Ödüllü İstoç Moto Kurye Hizmetimiz, şirketinizin işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyaç duyduğu araçları size sunar.
 • İstoç Moto Kurye, müşterilerimize seçenek ve esneklik sağlayan çeşitli zamanlı teslimat çözümleri sunar.
 • İstoç Moto Kurye Tüketicilere (P2C), ürünü müşterilerinin evine götürmelerine yardımcı olacak güvenilir bir dağıtım ortağına ihtiyaç duyan şirketlere yönelik bir hizmettir.
 • İstoç Moto Kurye Müşterilerinizi tüm gün teslimatınız için beklemekten kurtarmak için 2 saatlik teslimat aralığı sunan ilk İstoç Moto Kurye ve ekspres kargo şirketiydik.

İstoç kurye çözümlerimiz 15 yıldır İstoç, Bağcılar ve İstanbul’un tamamına kurye lojistikleri sunmaktadır.

İstoç Kurye

İstoç Ekspres Moto KuryePin
İstoç Ekspres Moto Kurye

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İstoç Moto kurye teslimatlar için 2 saatlik hizmet seçeneğimiz, 3 saatlik bir seçim sunan rakiplerimize göre oldukça avantajlıdır. Maliyet tasarrufu sağlar ve her seferinde hızlıdır! 3-4 saatlik kurye hizmetimiz, düşük fiyatlıdır ve daha sonraki teslim alma zamanlarına izin verir. Ankara Kurye Hizmeti sipariş ettiğinizde saatimiz işlemeye başlar.

 1. Kurye teslimat hizmeti günde 24 saat/yılda 365 gün mevcuttur.
 2. Değerli eşyalarınızı korumak için güvenli teslimat çantası
 3. Gerçek Zamanlı İzleme
 4. Eczane Teslim Alma ve Bırakma
 5. Sıcaklık Kontrollü Soğutucular
 6. Mahkeme Dosyaları
 7. Yasal Belgeler Taşıma ve İmza Yetkilendirmesi
 8. İş ve Eğlence Hesapları için promosyon teslimatları

Profesyonel İstoç Kurye sürücülerimiz yalnızca emekli polis memurlarını, askeri veya güvenlik danışmanlarını içerir. Zamanında, temiz ve güvenilir hizmetler konusunda özel uzmanlığa sahibiz.

İstoç Moto Kurye Ekonomik ÜcretPin
İstoç Moto Kurye Ekonomik Ücret

Diğer Moto Kurye Firmalarından Farkımız

İstoç ve İstanbul’un birçok bölgesinde araba, kamyonet veya kamyonlarla kurye hizmeti sunuyoruz. İstoç Kurye hizmeti gereksinimleriniz ne olursa olsun, bir teslimat çözümümüz var! İstoç bölgesi, İstanbul’un tamamına kadar destinasyonların yanı sıra İstanbul komşu il bölgelerine de hizmet veriyoruz. Gün İçi Teslim İstoç kurye hizmetimiz , Moto Kurye
müşterilerimize maliyet tasarrufu seçenekleri sunmak için tasarlanmış teslimat süreleri sunar. İstanbul Kurye Rakiplerimizin çoğu, sizi daha pahalı teslimatı seçmeye zorlayan bir sistem kullanıyor. Okuyun ve müşterilerimizin hizmetimizin kurulum şeklini neden sevdiğini görün!

ilk İstoç kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


En Çok Tercih Edilen İstoç Kuryeleriyiz

2015 yılında İstoç da ve İstanbul da aynı gün içinde en iyi kurye hizmetini sağlama taahhüdüyle kuruldu. Stratejimiz, başarılı bir kurye teslimatı sağlayan unsurları belirlemek ve ardından bu işlevleri herkesten daha iyi yerine getirmek olmuştur.

Sipariş alanlarımızın müşteri hizmetleri yönergelerimizi kullanmasını ve istoç motorlu kuryemizin küçük paketler, yasal başvurular, tıbbi numuneler, veteriner numuneleri ve daha fazlasını işleme konusunda test edilmiş ve kapsamlı bir şekilde eğitilmiş olmasını şart koşuyoruz. İstoç Kurye Müşterilerimiz, her ay binlerce teslimatın uydu iletimi ile çevrimiçi sipariş girişi, çevrimiçi fatura ödemesi ve Hızlı Kurye GPS takibi gibi son teknoloji özelliklerden yararlanır. Yılda 365 gün, günde 24 saat sürekli olarak güler yüzlü bir personel sunuyoruz.

Moto Kurye Hizmet Sektörleri

 1. Tıbbi Laboratuvar Teslimatı ve Eczaneler
 2. İşletme Yönetimi ve Muhasebeciler
 3. Mimarlar ve Mühendisler
 4. Tıbbi Fatura Şirketleri
 5. Banka Teslimatları ve Yönlendirilmiş Çalışmalar
 6. Hukuk Firmaları
İstoçPin
İstoç

İstoç

Öncelikle İstoç, İstanbul da Bağcılar da bulunur. Esasen ticaret merkezidir, toptancılar ve ticari dükkanlar hepsi bir arada bulunur. Çarşının kısaltılmış ismi ”İSTOÇ” yani İstoç Ticaret Merkezi Olarak geçmektedir. İstoç’un açılımı iste İstanbul Toptancılar Çarşısı’dır. Genellikle ucuz ve ekonomik ürünler satılır veya bulunur. Toptancı merkezidir, bu haliyle çoğu kişinin sık uğradığı bir ticaret merkezi haline gelmiştir.

İstoç da ev ve eşyaları, hediyelik ürünler, kitaplar, kırtasiye ve oyuncak malzemeleri, av ürünleri .. gibi bir çok ürün bulabilirsiniz. Kapasitesinin yüzde doksanı dolu olan İstoç da toplam da ikibin beşyüz kapalı otopark ve iki bin beş yüz dükkan yer alıyor. İstoç gibi güzel bir ticaret merkezinin sahibi sayın Mustafa Gönüldür. 1960 Yılın da İstanbul da dünyaya gelmiştir. Pertevniyal okulundan mezun olmuştur. İstoç da metro ile gitmek isterseniz, m3 bağcılar bölgesinde bulunan istoç metro istasyonun da inmelisiniz.

İstoç Web: https://www.istoc.com.tr/
İstoç Map: https://goo.gl/maps/g5BuAHnAGFSRpsoU8

İstoç Kurye S.S.S

İstoç Kurye Kimdir?

Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapan müşterilerimize aynı gün e-posta ile bir makbuz gönderilecektir, bu da masraflarını talep edenler için idealdir.  Hesap müşterileri, faturaları haftalık olarak alacak ve bunlar, muhasebe amaçları için ideal olan aylık bir hesap özeti ile desteklenecektir. Evet, tüm müşterilerimize e-posta yoluyla güncellemeler gönderiyoruz. Ürünleriniz teslim alındığında bir e-posta, ürünleriniz teslim edildiğinde bir e-posta daha alacaksınız, saat ve tarih her ince detaydan bilginiz olacak.

İstoç Kurye Çalışma Sistemi Nedir?

Paketinizi/malınızı günün 24 saati teslim alabiliriz ve teslim alma ve teslimat sürelerini ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilir ve gereksinimlerinize uygun hale getirebiliriz. Çoğu durumda bu bilgileri paylaşamayız, ancak kurye izin verirse paylaşacağız. Bilgileri değiştirmeniz veya saatleri güncellemeniz gerekirse, lütfen Müşteri Hizmetleri arayın. Size hızlı bir şekilde yardımcı olacaklardır.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp