giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Seyrantepe Moto Kurye Hizmetleri 7/24 - İçin: Kağıthane Moto Kurye Hizmeti

İçinde : Kağıthane Moto Kurye Hizmeti Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 06 Eki 2021

Seyrantepe moto kurye ihtiyacınız mı var? En iyi Seyrantepe moto kurye hizmetiyiz. Seyrantepe moto kurye ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılıyoruz.

Aynı Gün Seyrantepe Moto Kurye

Seyrantepe de ki en kaliteli moto kurye firmasıyız. Seyrantepe bölgesin de yıllardır esnafların ve bireysel müşterilerimizin en çok tercih ettiği firmayız. Gücümüzü kaliteli iş ve müşteri memnuniyetinden almaktayız. Seyrantepe de ki müşterilerimize harika fiyatlar ile ürünlerini gönderiyoruz. Her personelimiz kaliteli, işi bilen ve kalifiye elemanlardır. İlk gönderileriniz de geçerli olacak olan sürpriz indirimleri kaçırmayın. Ümraniye moto kuryelerimiz yıllardır moto kurye ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yıllardır, sektöre adımızı vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Seyrantepe Moto Kurye Firması
Seyrantepe Moto Kurye Firması

Seyrantepe bölgesi gerek nüfus popülaritesi gerek iş hacmi bakımın dan her zaman moto kurye ihtiyaçları olan bir bölgemizdir. Bu ihtiyaçların farkındayız ve en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Özellikle kovid19 pandemi dönemin de moto kuryelere düşen yük bir haliyle fazla. Moto kuryelerimizi işe alımlar da çok titiz bi süreçten geçiyorlar. Her moto kuryemizin güler yüzlü olmasına ve müşterilere davranışlarına dikkat ediyoruz.

Neden Seyrantepe Moto Kuryeleri Seçmelisiniz?

Sektör de çok az sayılacak resmi ve kurumsal Seyrantepe moto kurye firmalarından biriyiz. Bizim her işlemimiz yasal ve kayıt altına alınabilir. Resmi bir dükkanımız, ofisimiz ve operasyon merkezimiz bulunmakta. Üsküdar moto kuryelerimiz sektör de en çok tercih edilen kuryelerdir. Bu operasyon merkezimiz de her an müşteri destek ekibimiz bulunmakta. Sipariş verdiğiniz andan itibaren, size en yakın moto kurye görevlendirilerek yola çıkar. Haftanın her günü, günün her saati Seyrantepe bölgesin de moto kurye hizmeti vermekteyiz.

ilgini çekebilir  Gültepe Moto Kurye Hizmeti 7/24

Son derece gelişmiş motosikletlere ve araçlara sahibiz. Bünyemiz de 100 den fazla moto kurye bulunmakta. İstanbul gibi büyük bir şehrin her gün moto kurye ihtiyacını sorunsuz karşılıyoruz. Bir çok büyük ve kurumsal firma ya da küçük işletmeler veya bireysel müşterilerimizin en çok tercih ettiği moto kurye firmasıyız. Her işlemlerimiz de faturalandırma yapıyoruz ve titiz bir süreç işliyor.

 • Aynı gün veya Hemen teslim Seyrantepe moto kuryeleri
 • Ekspress, VIP Seyrantepe moto kuryeleri
 • Gece, Nöbetçi Seyrantepe moto kuryeleri
 • İlaç, Tahlil, Eczane Seyrantepe moto kuryeleri
 • Şehirler arası ya da ilçeler arası Seyrantepe moto kuryeleri
 • Araçlı Seyrantepe kuryeler

Seyrantepe Bölgesi Hakkında

Seyrantepe mahallemiz, İstanbul da bulunur ve Kağıthane bölgemize bağlı en büyük mahallelerden birisidir. Seyrantepe semtimiz Oyak sitesi ile popülaritesini artırmaktadır. Bu nedenden dolayı iş hacmı ve ticari gelişmeler nüfuz itibariyle çoktur. Kadıköy moto kuryelerimiz her gün Kağıthane, Seyrantepe bölgesine ürün taşımacılığı yapmaktadır. Moto kurye sektörünün en ihtiyaç duyduğu bölgelerden birisidir. Ayrıca, Türk Telekom Arena seyrantepe de bulunur, bu sayede semtin değeri bi hayli artmıştır. Son zamanlar da 600 yatak kapasiteli kapsamlı bir hastane de yapılmaktadır. Diyarbakır, Batman ve Bitlis de de aynı isim de bir kaç semt ve mahalle vardır.

Seyrantepe Moto Kurye Hizmetleri 7/24
Seyrantepe Moto Kurye Hizmetleri 7/24

Oyak sitesi nedeniyle otomotiv sektörü ve otomotiv parçaları semt de çok raber görünen bir ticari iştir. Bir tarafı Kağıthane bir tarafı ise Sarıyere bağlı olmaktadır. Otomotiv sektörünün yanın da Matbaa konusunda da gelişmiş bir semttir. Eğer seyrantepe ye yayan yolla gitmek isterseniz otobüs ve minibüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Tam olarak Otobüs hattı olarak, 27SE, 41ST, 65A otobüs hatlarıyla birlikte Seyrantepe-Topkapı minibüs hatları da ulaşım sağlanabilmektedir. Çekmeköy moto kuryelerimizi günün her saati arayabilir ve hizmet alabilirsiniz. Toplam nüfuzu 2019 yılına göre 24,098 dir yüz ölçümü olarak da 1,17 km2 üzerine kurulu bir semt olarak görülmektedir.

ilgini çekebilir  Kağıthane Moto Kurye Hızlı ve Acil

Seyrantepe Moto Kurye Hizmet Yelpazemiz

Bünyemiz de bir den çok araç ve kurye barındırdığımızdan dolayı. Her türlü ürün taşımacılığına hizmet vermekte olup bu hizmeti karşılama kapasitemiz bulunmaktadır. İster çok büyük bir ürününüz olsun, ister çok ağır bir ürününüz ya da uzun bir ürününüz. Beykoz moto kuryeleri her işlemlerin de faturalandırma yapmaktadır. Bunların her birini taşıyacak araçlarımız bulunmaktadır. Her türlü iş grubuna tam hizmet vermekteyiz. İster kurumsal bir firma olun ister bireysel bir gönderi fiyat politikamız aynıdır. Bizim için öncelikli şey müşteri memnuniyetidir. Gücümüzü ve var olan iş aşkımızı olumlu değerlendirmeler den ve müşteri memnuniyetlerinden almaktayız.

Seyrantepe de en çok tercih edilen moto kurye firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

AKINCI MOTO KURYE HİZMETLERİ

Diğer moto kurye firmalarına nazaran operasyon merkezimiz ve ziyaret edebileceğiniz bir ofisimiz bulunmakta. Bu da herhangi bir sorun da karşınız da muhattap bulma ihtimalini yükseltir. Ürünleriniz tarafımızca sigortalı bir şekilde taşınır. Herhangi bir moto kuryelerden kaynaklanan sorun da 5,000 TL ye kadar sigortamız altındadır. Moto kuryelerimizin her birinde kaliteli ve korunaklı ürün taşıma sepetleri bulunmaktadır. Bu sepetler ürününüzü dış olumsuz etkenlerden korur. Sağanak bir yağmur da yada nemli bir ortamda veya herhangi bir kaza anında maksimum koruma sağlamaktadır. Tüm bunlara rağmen herhangi bir olumsuzlukta koşulsuz şartsız sigortamız altındadır.

 1. Bisiklet kuryeler
 2. Yayan kuryeler
 3. Moto kuryeler
 4. Arabalı kuryeler
  Kamyonet kuryeler

Seyrantepe Moto Kuryelerin Taşıyamayacağı Ürünler

Seyrantepe moto kuryelerimiz resmi ve yasal bir moto kurye firması olduğu için taşıyıp, taşıyamayacağı bir dizi ürünler bulunur. Bu ürünler, ürünün boyutuna veya ağırlığına göre değil. Yasalara uygun olup olmadığına ya da kanun dışı olmasına göre değişkenlik gösterebilir. Ataşehir moto kuryelerimiz ile gönderip, gönderemeyeceğiniz ürünler aynıdır. Türkiye Cumhuriyeti devletimiz de yasak ve uygun olmayan hiç bir ürünü taşıyamayız.

 • Narkotik ürünler, psikolojik ilaçlar, uyuşturucu maddeler, kafa yapıcı ürünler, Alkol, Tütün
 • Zararlı ürünler, zararlı/yanıcı/tutuşucu kimyasallar, inorganik olmayan ürünler, Silah, Bıçak gibi materyaller
 • Sahte ilaç, evrak, para, altın, mücevher v.b
  Türkiye Cumhuriyeti devletin de yasak olan ve kanun dışı her ürün
ilgini çekebilir  Okmeydanı Moto Kurye Hizmetleri

Liste de ki ürünler kafanızı mı karıştırdı? Eliniz de ki ürününüzün taşınıp taşınmayacağından emin değil misiniz? Bizi aramaktan çekinmeyin. Dinamik canlı destek ekibimiz aklınız da ki soru veya sorunları gidermek için sabırsızlıkla bekliyor. Günün her saati iletişim kanalımızdan, whatsapp numaramızdan ya da canlı destek aplikasyonundan iletişime geçebilirsiniz.

Seyrantepe Moto Kurye
Seyrantepe Moto Kurye

Seyrantepe Moto Kuryeler ile Taşınabilir Ürünler

Belirttiğimiz üzere Akıncı moto kurye olarak bazı ürünleri taşıyıp, bazılarını taşıyamıyoruz. Bunlar yasa ve kanunlara göre değişkenlik göstermektedir. Devletimizin yasak kıldığı ya da kanun dışı olan ve akla mantığa sığmayan hiç bir ürünü taşıyamayız. İşlemlerimizin her birini detaylandırıp faturlandırdığımız için bu gibi durumlarda sorumluluk gönderici ve alıcı arasındadır. Akıncı moto kurye olarak her bilgiyi detaylarıyla kayıt altına alıp, bilgi paylaşımına açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

 1. Otomotiv, sanayi parçaları, aksamları, aksesuarları
 2. Giyim, tekstil, ayakkabı, takı, saat gibi ürünler
 3. Yiyecek, içecek, tatlı, bisküvit, kurabiye, hazır yemek v.s
 4. Evrak, mektup, sözleşme, hediyelik, antlaşma, tohum, cüzdan ..
 5. Türkiye Cumhuriyeti devletin de yasak olmayan her ürün

Moto kuryelere ne zaman ulaşabiliriz?

İstediğiniz an istediğiniz yerdeyiz. İster gecenin bi vaktin de ister sabahın erken ışıklarında bizleri arayabilirsiniz.

Fiyat politikanız nedir?

Ekonomik ve profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Büyük işletme, küçük işletme ya da bireysel gönderiler için aynı fiyat politikası uyguluyoruz.

Ürünümüz ne zaman teslim edilir?

Standart gönderiler de 180 dakika da, hızlı veya ekspress gönderiler de ise yol uzunluğuna göre maksimum 90 dakika da teslimat sağlıyoruz.

Resmi bir firmamısınız?

Tabi ki, tüm işlemlerimiz yasal ve resmi. Ayrıca ziyaret edebileceğiniz bir merkezimiz bulunmaktadır. Bizi aramaktan çekinmeyin.

Dilovası Moto Kurye Hizmetleri 7/24 Göktürk Moto Kurye Hizmeti 7/24

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara