Seyrantepe Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Şubat 12, 2023 tarafından Moto Kurye

Seyrantepe kurye ihtiyacınız mı var? En iyi Seyrantepe kurye hizmetiyiz. Seyrantepe kurye ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılıyoruz.

Aynı Gün Seyrantepe Kurye

Seyrantepe de ki en kaliteli moto kurye firmasıyız. Seyrantepe bölgesin de yıllardır esnafların ve bireysel müşterilerimizin en çok tercih ettiği firmayız. Gücümüzü kaliteli iş ve müşteri memnuniyetinden almaktayız. Seyrantepe de ki müşterilerimize harika fiyatlar ile ürünlerini gönderiyoruz. Her personelimiz kaliteli, işi bilen ve kalifiye elemanlardır. İlk gönderileriniz de geçerli İstanbul Kurye
olacak olan sürpriz indirimleri kaçırmayın. Ümraniye kuryelerimiz yıllardır moto kurye ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yıllardır, sektöre adımızı vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Seyrantepe KuryePin
Seyrantepe Kurye

Seyrantepe bölgesi gerek nüfus popülaritesi gerek iş hacmi bakımın dan her zaman motorlu kurye ihtiyaçları olan bir bölgemizdir. Bu ihtiyaçların farkındayız ve en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Özellikle kovid19 pandemi dönemin de motosikletli kuryelere düşen yük bir haliyle fazla. Moto kuryelerimizi işe alımlar da çok titiz bir süreçten geçiyorlar. Her Seyrantepe kuryemizin güler yüzlü olmasına ve müşterilere davranışlarına dikkat ediyoruz.

Neden Seyrantepe Kuryeleri Seçmelisiniz?

Sektör de çok az sayılacak resmi ve kurumsal Seyrantepe kurye firmalarından biriyiz. Bizim her işlemimiz yasal ve kayıt altına alınabilir. Resmi bir dükkanımız, ofisimiz ve operasyon merkezimiz bulunmakta. Üsküdar kuryelerimiz sektör de en çok tercih edilen kuryelerdir. Moto Kurye Bu operasyon merkezimiz de her an müşteri destek ekibimiz bulunmakta. Sipariş verdiğiniz andan itibaren, size en yakın Seyrantepe motorlu kurye görevlendirilerek yola çıkar. Haftanın her günü, günün her saati Seyrantepe kurye hizmeti vermekteyiz.

Son derece gelişmiş motosikletlere ve araçlara sahibiz. Bünyemiz de 100 den fazla moto kurye bulunmakta. İstanbul gibi büyük bir şehrin her gün Seyrantepe kurye ihtiyacını sorunsuz karşılıyoruz. Bir çok büyük ve kurumsal firma ya da küçük işletmeler veya bireysel müşterilerimizin en çok tercih ettiği Seyrantepe kurye firmasıyız. Her işlemlerimiz de faturalandırma Hızlı Kurye yapıyoruz ve titiz bir süreç işliyor.

 • Aynı gün veya Hemen teslim kuryeleri
 • Ekspress, VIP
 • Gece, Nöbetçi
 • İlaç, Tahlil, Eczane
 • Şehirler arası ya da ilçeler arası Seyrantepe moto kuryeleri
 • Araçlı kuryeler

ilk Seyrantepe kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Seyrantepe Bölgesi Hakkında

Seyrantepe mahallemiz, İstanbul da bulunur ve Kağıthane bölgemize bağlı en büyük mahallelerden birisidir. Seyrantepe semtimiz Oyak sitesi ile popülaritesini artırmaktadır. Bu nedenden dolayı iş hacmı ve ticari gelişmeler nüfuz itibariyle çoktur. Kadıköy kuryelerimiz her gün Kağıthane, Seyrantepe bölgesine ürün taşımacılığı yapmaktadır. Moto kurye sektörünün en ihtiyaç duyduğu bölgelerden birisidir. Ayrıca, Türk Telekom Arena seyrantepe de bulunur, bu sayede semtin değeri bi hayli artmıştır. Son zamanlar da 600 yatak kapasiteli kapsamlı bir hastane de yapılmaktadır. Diyarbakır, Moto Kurye Fiyat Batman ve Bitlis de de aynı isim de bir kaç semt ve mahalle vardır.

Seyrantepe, İstanbulPin
Seyrantepe, İstanbul

Oyak sitesi nedeniyle otomotiv sektörü ve otomotiv parçaları semt de çok raber görünen bir ticari iştir. Bir tarafı Kağıthane bir tarafı ise Sarıyere bağlı olmaktadır. Otomotiv sektörünün yanın da Matbaa konusunda da gelişmiş bir semttir. Eğer seyrantepe ye yayan yolla gitmek isterseniz otobüs ve minibüs hatlarını tercih edebilirsiniz. Tam olarak Otobüs hattı olarak, 27SE, 41ST, 65A otobüs hatlarıyla birlikte Seyrantepe-Topkapı minibüs hatları da ulaşım sağlanabilmektedir. Çekmeköy kuryelerimizi günün her saati arayabilir ve hizmet alabilirsiniz. Toplam nüfuzu 2019 yılına göre 24,098 dir yüz Şehirlerarası Kurye ölçümü olarak da 1,17 km2 üzerine kurulu bir semt olarak görülmektedir.

Seyrantepe Kurye Hizmet Yelpazemiz

Bünyemiz de bir den çok araç ve kurye barındırdığımızdan dolayı. Her türlü ürün taşımacılığına hizmet vermekte olup bu hizmeti karşılama kapasitemiz bulunmaktadır. İster çok büyük bir ürününüz olsun, ister çok ağır bir ürününüz ya da uzun bir ürününüz. Beykoz kuryeleri her işlemlerin de faturalandırma yapmaktadır. Bunların her birini taşıyacak araçlarımız bulunmaktadır. Her türlü iş grubuna tam hizmet vermekteyiz. İster kurumsal bir firma olun ister bireysel bir gönderi fiyat politikamız aynıdır. Bizim için öncelikli şey müşteri memnuniyetidir. Gücümüzü ve var olan iş aşkımızı olumlu değerlendirmeler den ve müşteri memnuniyetlerinden almaktayız.

Seyrantepe de en çok tercih edilen moto kurye firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

AKINCI MOTO KURYE HİZMETLERİ

Diğer VIP, Acil Seyrantepe kurye firmalarına nazaran operasyon merkezimiz ve ziyaret edebileceğiniz bir ofisimiz bulunmakta. Bu da herhangi bir sorun da karşınız da muhattap bulma ihtimalini yükseltir. Ürünleriniz tarafımızca sigortalı bir şekilde taşınır. Herhangi bir Ekspres Seyrantepe kuryelerden kaynaklanan sorun da 5,000 TL ye kadar sigortamız altındadır. Seyrantepe Uçak Kargo motosikletli vkuryelerimizin her birinde kaliteli ve korunaklı ürün taşıma sepetleri bulunmaktadır. Bu sepetler ürününüzü dış olumsuz etkenlerden korur. Sağanak bir yağmur da yada nemli bir ortamda veya herhangi bir kaza anında maksimum koruma sağlamaktadır. Tüm bunlara rağmen herhangi bir olumsuzlukta koşulsuz şartsız sigortamız altındadır.

 1. Bisiklet
  1. Yayan
  2. Motosiklet
 2. Arabalı
  1. Kamyonet

7/24
Kayışdağı Kurye

Kayışdağı kuryelerimiz ile tüm lojistik ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler üretiyoruz !


Seyrantepe Kurye: Taşıyamayacağı Ürünler

Seyrantepe kuryelerimiz resmi ve yasal bir kurye firması olduğu için taşıyıp, taşıyamayacağı bir dizi ürünler bulunur. Bu ürünler, ürünün boyutuna veya ağırlığına göre değil. Yasalara uygun olup olmadığına ya da kanun dışı olmasına göre değişkenlik gösterebilir. Ataşehir kuryelerimiz ile gönderip, gönderemeyeceğiniz ürünler aynıdır. Türkiye Cumhuriyeti devletimiz de yasak ve uygun olmayan hiç bir ürünü taşıyamayız.

 • Narkotik ürünler, psikolojik ilaçlar, uyuşturucu maddeler, kafa yapıcı ürünler, Alkol, Tütün
 • Zararlı ürünler, zararlı/yanıcı/tutuşucu kimyasallar, inorganik olmayan ürünler, Silah, Bıçak gibi materyaller
 • Sahte ilaç, evrak, para, altın, mücevher v.b
  Türkiye Cumhuriyeti devletin de yasak olan ve kanun dışı her ürün

Liste de ki ürünler kafanızı mı karıştırdı? Eliniz de ki ürününüzün taşınıp taşınmayacağından emin değil misiniz? Bizi aramaktan çekinmeyin. Dinamik canlı destek ekibimiz aklınız da ki soru veya sorunları gidermek için sabırsızlıkla bekliyor. Günün her saati iletişim kanalımızdan, whatsapp numaramızdan ya da canlı destek aplikasyonundan iletişime geçebilirsiniz.

Seyrantepe Kurye: Taşınabilir Ürünler

Belirttiğimiz üzere Akıncı moto kurye olarak bazı ürünleri taşıyıp, bazılarını taşıyamıyoruz. Bunlar yasa ve kanunlara göre değişkenlik göstermektedir. Devletimizin yasak kıldığı ya Hızlı Kargo da kanun dışı olan ve akla mantığa sığmayan hiç bir ürünü taşıyamayız. İşlemlerimizin her birini detaylandırıp faturlandırdığımız için bu gibi durumlarda sorumluluk gönderici ve alıcı arasındadır. Akıncı moto kurye olarak her bilgiyi detaylarıyla kayıt altına alıp, bilgi paylaşımına açık olduğumuzu belirtmek isteriz.

 1. Otomotiv, sanayi parçaları, aksamları, aksesuarları
 2. Giyim, tekstil, ayakkabı, takı, saat gibi ürünler
 3. Yiyecek, içecek, tatlı, bisküvit, kurabiye, hazır yemek v.s
 4. Evrak, mektup, sözleşme, hediyelik, antlaşma, tohum, cüzdan ..
 5. Türkiye Cumhuriyeti devletin de yasak olmayan her ürün

Seyrantepe Kargonuz Mu Var?

Sıkça Sorulan Sorular

Moto kuryelere ne zaman ulaşabiliriz?

İstediğiniz an istediğiniz yerdeyiz. İster gecenin bi vaktin de ister sabahın erken ışıklarında bizleri arayabilirsiniz.

Fiyat politikanız nedir?

Ekonomik ve profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Büyük işletme, küçük işletme ya da bireysel gönderiler için aynı fiyat politikası uyguluyoruz.

Ürünümüz ne zaman teslim edilir?

Standart gönderiler de 180 dakika da, hızlı veya ekspress gönderiler de ise yol uzunluğuna göre maksimum 90 dakika da teslimat sağlıyoruz.

Resmi bir firmamısınız?

Tabi ki, tüm işlemlerimiz yasal ve resmi. Ayrıca ziyaret edebileceğiniz bir merkezimiz bulunmaktadır. Bizi aramaktan çekinmeyin.

En Çok Tercih Edilen; Seyrantepe Kurye

Küçük paketlerinizi her zaman gitmeleri gereken yere zamanında getirin . Seyrantepe, İstanbul da daha geniş erişim, daha hızlı sınır geçişi ve daha garantili teslimat noktaları sunuyoruz. Seyrantepe Kurye Lojistiği tedarik zinciri ağlarımız , verimli teslimat rotalarımız ve konsolidasyon uzmanlığımızla zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Uzman aracılık çözümlerimiz , gönderilerinizin sınıra tam uyumlu ve gümrükleme için önceden onaylanmış olarak ulaşmasını sağlar. Alışveriş merkezleri de dahil olmak üzere Seyrantepe’nin her yerindeki kurye teslimatı bölgelerine tercih edilen erişim ile sizi güvence altına aldık.

Özelleştirilmiş Seyrantepe Kuryeleri

Her müşterinin farklı olduğunu anlıyoruz. Özelleştirilmiş Seyrantepe kurye/lojistik çözümlerimiz , Seyrantepe’den gönderilerinizi tedarik zincirinin herhangi bir noktasında sorunsuz hale getirmek için doğru kurye hizmeti karışımıyla tasarlanmıştır.

7/24 Müşteri Hizmeti ve Destek; Hak ettiğiniz gönderi bilgileri ve şeffaflıktan yararlanın. Takip, raporlama ve faturalandırma dahil olmak üzere günün her saati, paket durumunun gerçek zamanlı görünürlüğünü sunuyoruz .
Özelleştirilmiş iade hizmetleri; Karmaşık bir iade deneyimini kimse sevmez, biz de sevmeyiz. İade programımız , müşterilerin ürünlerini 6.500 perakende noktasında iade etmelerini sağlayarak sorunsuz koordinasyon ve işleme vaat ediyor.
Özel destek; Her zaman hattın diğer ucunda gerçek insanlarımız olur.
Özel Müşteri İlişkileri Temsilciniz; Proaktif gönderi yönetimi ve özelleştirilmiş kişisel hizmet sağlamak için hazırdır. Tüm teslimat aralıkları, bir Seyrantepe, İstanbul indüksiyon tesisinde indüksiyon noktasında belirlenir.

VIP, Ekspres Seyrantepe Kurye

Akıncı Seyrantepe Kurye Hizmetleri, birinci sınıf bir kurye, dağıtım ve uçak kargo teslimat hizmeti olarak sağladığımız hizmet düzeyiyle gurur duymaktadır. Kanıtlanmış sistemlerin, iş akışlarının kullanılması ve mevcut ulaşım teknolojisinin kullanılmasıyla misyonumuz, müşterilerimize üstün hizmet sunmaktır.

Sancaktepe kurye hizmetleri konum itibariyle her gün kargo/nakliyat dağıtım hizmetleri verdiği yerler arasında Seyrantepe de vardır. Acil Seyrantepe Kurye konusundaki deneyimimiz, çok çeşitli tıbbi nakliye hizmetlerine başarılı bir şekilde geçiş yapmamızı sağladı. Akıncı Seyrantepe Kurye ve Moto Kurye Hizmetleri, herhangi bir yaşam bilimi ürününün nakliyesini herhangi bir zaman kısıtlaması ile kolaylaştırabilir.

24/7/365, müşterilerimize eksiksiz bir kurye/nakliye lojistik hizmet yelpazesi sunar Tam hizmet 24/7 sevk merkezi ve talep üzerine / yönlendirilmiş tıbbi Seyrantepe kurye, Sevkiyat Görevlileri ve İtici Kuvvetler Hastane, klinik, depo, havaalanından teslim alma ve laboratuvar numuneleri, cerrahi aletler , kan ürünü, laboratuvar örnekleri, ilaç ve araştırma organları.

Hızlı Seyrantepe Kurye hizmetimizi daha verimli hale getiriyorsa kullanırız, müşterimiz isterse alırız. Basit.

Online Takip ve İzleme GPSEDI Teknolojisi Erişimi
Teslim Alım/Teslimat da BildirimOnline Sipariş Girişi
E-posta/SMS ve Arama BildirimleriKuryelerin Alternatif Akıllı GPS Rota Oluşturucu
Barkod TaramaSon Teknolojik Araç Filosu
E-İmza ya da Teslimat KanııAraç Kameraları
Seyrantepe kurye hizmetlerinin avantajları.

Eczane, Tıbbi Seyrantepe Kuryeleri

Akıncı Seyrantepe Kuryeleri, Seyrantepe ve Kağıthane bölgesine kritik aynı gün ve ertesi gün hızlı Seyrantepe kurye teslimat ile güvenilir tıbbi teslimat hizmeti sunar. 2005 yılında kurulan Akıncı Seyrantepe Kuryeleri, laboratuvar numuneleri, cerrahi aletler, kan ürünleri, laboratuvar numuneleri, ilaçlar ve araştırma ve nakil için organları içeren tıbbi, zaman açısından kritik gönderilere odaklanarak başladı . Tuzla kuryeleri ve Seyrantepe kuryeleri zorlu sektöre olan bağlılığımız, Seyrantepe bölgesinde İstanbul ve Türkiye’nin her yerine teslimat yapan en üst düzey tıbbi ulaşım sağlayıcısı olmamızı sağladı. Çok büyük veya küçük bir istek yok.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp