Express Moto Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Express moto kurye hizmetimiz, müşterilerimize sunulan hızlı bir teslimat hizmetidir. Saygın kurye sağlayıcısı Express moto kurye ile olan ortaklıklarımız sayesinde, Express moto kurye müşterilerimize dünyanın her yerine 1 ila 3 gün gibi kısa bir sürede teslimatlar en dar Avcılar Kurye teslim tarihlerini karşılayan çok çeşitli ekspres paket ve paket teslimat hizmetleri sunabiliyoruz.


Express Moto Kurye Hizmetleri

Express moto kurye hizmetleri, uygun maliyetli ve verimli bir paket teslimat hizmeti sunduğumuzdan emin olmak için Express Kurye Hizmetleri tarafından sağlanır. Bununla birlikte, diğer kuryelere gitmenin aksine, Express moto kurye fiyatlarımız oldukça rekabetçidir. Express Moto Kurye Müşterileriniz gönderilerini eksiksiz ve zamanında teslim alırken, müşterilerimize ucuz bir Kurye Fiyat Hesaplama ve teslimat hizmeti sunuyoruz.

 1. Moto Kurye Vizyonumuz, özveri bütünlük ve verimlilikle işiniz için tüm küresel varış noktalarını birleştiren lider uluslararası lojistik aracılık şirketi olmaktır.
 2. Express Teslimat İsteyen Müşterilerimizin memnuniyeti, yaptığımız işin merkezinde yer alır, bu nedenle, vizyonumuzu, değerlerimizi ve mükemmellik tutkumuzu paylaşan, dünyanın dört bir yanından gelen uzun süreli ve yerleşik acenteler ve ortaklardan oluşan bir Beyoğlu Kurye ekiple etrafımızı sardık.
 3. Express Moto Kurye ile çalışırken, gönderinizin her seferinde, zamanında, Çatalca Kurye planlanan nihai varış noktasına ulaşacağının gönül rahatlığını yaşarsınız.
 4. Kargo kamyonetlerinden 26ft kapalı kasa kamyonlara kadar, 1-10.000lbs’den tüm nakliye ihtiyaçlarınızı destekleyecek araçlarımız var.
 5. Ulaşım ihtiyaçlarınızı görüşmek için bizimle iletişime geçin ve bunları gerçekleştirmek için bir plan oluşturmaya başlayabiliriz.
Express Moto KuryePin
Express Moto Kurye

Express Kurye Servisleri

İşletme sahiplerinin, göndermeleri gereken ürünler için en ucuz moto kurye teslimatı hizmetini kimin sunabileceğini bulmak için tüm önde gelen kuryeleri taramaya ne zamanları ne de eğilimleri olduğunu anlıyoruz. Yıllar içinde Express Moto Kurye teklifimizi genişlettik, Arnavutköy Kurye böylece bugün müşterilerimize bireysel ihtiyaçlara göre özel teslimat hizmetleri sunabiliyoruz. Bunu, tüm işletmelerin aynı şekilde çalışmadığını bildiğimiz için yaptık. Express moto kurye teklifimiz şimdi şunları içeriyor:

 1. Nakliye Hizmetleri (Hava, deniz ve karayolu)
 2. Ekspres Kurye Teslimatı (Yurtiçi & Uluslararası)
 3. İthalat/İhracat hizmetleri
 4. Gümrük Müşavirliği
 5. Tedarik
 6. Depolama
 7. Dağıtım
 8. Toplama ve İade

Moto Kurye Teslimatları

Yıllar içinde Express Moto Kurye ile sağlam bir ilişki kurduk. Satın alma gücümüz var, bu nedenle tüm Express kurye teslimat fiyatlarında benzersiz indirimler için pazarlık yapabiliyoruz. İster ucuz bir Express moto kurye ve paket teslimat hizmetine ihtiyaç duyan bir KOBİ olun, ister E-Ticaret’te çalışın ve düşük maliyetli bir Express kurye paket teslimat hizmeti isteyin, İkitelli Kurye o zaman malları teslim etmek için Express Moto Kuryelerine güvenebilirsiniz.

 • Mevcut müşterilerimiz arasında Özel Şahıslar, KOBİ’ler, Perakendeciler, E-Ticaret İşletmeleri ve Üreticiler bulunmaktadır.
 • İstanbul içinde ve Türkiye Çapında 220’den fazla noktaya teslimat yapıyoruz
 • Express Kurye Gönderilerin çoğunda takip ve izleme mevcuttur
 • İşletmelere hem ithalat hem de ihracat ihtiyaçları Beşiktaş Kurye konusunda yardımcı oluyoruz
 • Bir işletme hesabına sahip olanlar için özel kişisel hesap yöneticisi
 • Normal moto kurye teslimat maliyetlerinizde %70’e kadar tasarruf edin
Express KuryeExpress Kurye Tanımı
Express Kurye TeslimatlarıExpress Yurt İçi Kargo
Express Şehirler Arası KargoExpress Araçlı Kurye
Express Toplama, İade ve DağıtımExpress Nakliye
Express Moto Kurye Çözümleri

Kurye Araç Filomuz

Express Moto Kurye Gönderinize Uygun Araç İster acil bir teslimat ister hızlı geri dönüş gerektiren bir gönderisi arıyor olun, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için güvenilir, hızlı hizmetler için Express moto kurye hizmetlerine güvenebilirsiniz. Aynı Gün Teslimat seçeneklerimiz, Silivri Kurye noktadan noktaya teslim alma ve teslimat sağlamak için özel bir araç kullanılarak gerçekleştirilir. Express filomuz, eldeki görevi yerine Bursa Kurye getirmek için aşağıdakileri içerir:

 1. Motosiklet
 2. Sedanlar
 3. Kargo Vanları
 4. Sprinter
 5. Minibüsler
 6. 26ft Kapalı Kasa Kamyonları

Express moto kurye ile çalışırken, gönderinizin her seferinde, zamanında, planlanan nihai varış noktasına ulaşacağının gönül rahatlığını yaşarsınız. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 6161

Express Kurye TeknolojimizPin
Express Kurye Teknolojimiz

Kurye Teknolojimiz

Anında ve Doğrudan İzleme Güncellemeleri Geçmiş yılların gönderme tekniklerinden ve izleme yeteneklerinden bıktınız mı? Express kurye müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak yeni teknolojilere yatırım yapıyor ve uyguluyoruz.

Diğer teknoloji katma değerlerimiz bunlarla sınırlı olmamak üzere şunları içerir:

 • Barkod Tarama
 • Özel Faturalar
 • Konşimento ve Gözetim Zinciri
 • Evrakları İmza Yakalama ve POD (Teslimat Kanıtı)
 • Çevrimiçi Sipariş Girişi ve Takibi
 • Tüm Veri Hizmeti için Güvenli Site Dışı Web Barındırma
 • Araç Takip & Rota Raporları
 • Dijital Kayıt Defterleri
?Express Kurye Hizmetleri?Express Lojistik Çözümleri
Express Moto KuryeExpress Yaya Kurye
Express Nöbetçi KuryeExpress Gece Kurye
Express Motorlu KuryeExpress Özel Kurye
Express Ekonomik KuryeExpress VIP Kurye
Express Acil KuryeExpress Gün İçi Kurye
Express Gece KuryeExpress Ekspres Kurye
Express Araç KuryeExpress Uzun Yol Kuryesi
Express Kiralık KuryeExpress Ucuz Kurye
Express Uçak KuryeExpress Arabalı Kurye
Express Moto Kurye

Kurumsal ve Profesyonel Kuryeler

Express Kurye Sektörümüzdekiler arasında teknolojik olarak ilerideyiz, çağın gerisinde kalmak yerine ilerisinde ilerliyoruz ve hizmetlerimiz periyodik e-posta bildirimleri veya güncellemelerinin çok ötesine geçiyor. Tüm Express Moto Kurye Acentelerine, gönderinizle ilgili anında ve doğrudan iletişim sağlayan el tipi cihazlar ve tabletler verilir.

Hiç velayet zinciriyle ilgili bir sorun yaşadınız mı? “Profesyonel Express kurye görevlisi neredeyse orada” sözünü çok fazla duydunuz mu? Express moto kuryelerini seçin ve tüm gönderi kurumsal kurye ihtiyaçlarınızı karşılamanın daha iyi bir yolunu göstermemize izin verin.

Express Moto Kurye Sürücüleri

En Çok Tercih Edilen Express Kuryeler

Bir rezervasyon yapın ve bir teslim alma günü belirleyin. Lütfen bunun hafta sonları ve yerel resmi tatillerde hizmet kısıtlamalarına tabi olduğunu unutmayın. Express Kurye Gönderi belgeleriniz, siparişinizi verdikten sonraki bir saat içinde size e-posta ile gönderilecektir.

 • Express Kargonuz teslim alınır alınmaz takip aracımıza referansınızı girerek kargonuzun ilerleyişini takip edebilirsiniz.
 • Express Kurye Bağlantısı, İstanbul ve Türkiye de ki herhangi bir varış noktası için kurye teslimat hizmeti için sınıflandırılmış, son derece profesyonel, yetenekli ve güvenilir.
 • Express Kurye Hizmeti Sağlayıcı Şirketidir.
 • Hızlı Kurye Organizasyonumuz İstanbul’un sadece en büyüklerinden biri değil, Hızlı Kargo aynı zamanda en güvenilirlerinden biridir.

Tüm İstanbul Kurye gönderi belgelerinin teslim alma noktanıza zamanında iletildiğinden, yazdırıldığından ve Express kurye teslim alınmak üzere gelmeden önce gönderi etiketinizi paketinize zamanında ekleyebildiğinden emin olun.

ilk Express kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Express Kuryeleri Kimler Kullanabilir?

İstanbul dan gönderilen paketler için dolaylı Kapıdan Kapıya nakliye yapıyoruz. Express Kurye Paketleriniz toplandığında, son varış noktasına işlenmeden önce kübik tarama ağırlığı kontrolü için depomuz aracılığıyla yönlendirilirler. Express Kurye Siparişiniz boyut ve ağırlık Kurye kontrolümüzü geçtikten sonra, paketiniz bir sonraki iş günü sevkiyat Planında gönderilecektir.

 1. Express kurye teklif isteği Aynı gün ve ertesi gün kargo, düşündüğünüzden daha uygun fiyatlı.
  • Seçeneklerinizi karşılaştırın ve bugün bir fiyat teklifi isteyin.
 2. Express Kurye Kullanıcı girişi Kullanıcı girişi Bir gönderiyi takip etmek ister misiniz? Bir ödeme yapmak?
  • Bunu ve daha fazlasını yapmak için müşteri hizmetleri aracılığıyla özel ve güvenli hesabınıza giriş yapın.
 3. Express teslimat hizmetimiz, paketinizin varış noktasına zamanında ulaşacağını bilmenin rahatlığını sağlayan eksiksiz bir takip seçeneği içerir.
  • İstanbul ve Türkiye’den gelen paketler için yalnızca Express kargo teslim hizmeti veriyoruz.

Neden Kuryelerimizi Seçmelisiniz?

İstanbul ve Türkiye çapındaki nakliye ve tedarik hizmetleri ağımız aracılığıyla, hem yerel hem de uluslararası müşterilere benzersiz bir lojistik çözüm sunmayı hedefliyoruz. İster satın alma hizmeti arayan bir birey, ister belirli bir ürünü tedarik etmek isteyen kurumsal bir işletme olun, mallarınızın ihtiyaç duyduğunuz yere, ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşmasını sağlamak için size olağanüstü Acil Kurye kapsama alanı içeren en yüksek kaliteli hizmet deneyimini sunacağız.

 • kapsamlı Express kurye ve nakliye hizmet teklifimiz ve lojistiğe bütünsel yaklaşımımız
 • özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli ısmarlama çözümler sunabileceğimiz anlamına gelir
 • kurumsal ihtiyaçlarınıza bağlı olarak
 • en iyi tavsiye ve çözümleri sunabilecek özel acentelerimiz mevcuttur
 • iş ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre ve özel olarak tasarlanmış bir portal aracılığıyla
 • önemli verilere ve bilgilere, gerçek zamanlı raporlamaya ve Moto Kurye hizmetin genel görünürlüğüne erişirken size gönül rahatlığı sunuyoruz
 • Güven, dürüstlük ve deneyime dayalı, rekabetçi fiyatlarla olağanüstü bir küresel hizmet sunmaktır.

Express Moto Kurye Gereksinimlerinizi anlamak için zaman ayırıyoruz, böylece size ve işinize özel hizmet hükümleri aracılığıyla sizi ve işinizi nasıl destekleyebileceğimiz konusunda en iyi şekilde tavsiyelerde bulunabiliriz. İletişim: 0543 748 6161 veya mail@motokuryem.com.tr

Express Kurye Sık Sorulan SorularPin
Express Kurye Sık Sorulan Sorular

Express Moto Kurye S.S.S

Express Kurye Nedir?

Express moto kurye misyonumuz, müşterilerimize benzersiz bir lojistik deneyimi, müşteri memnuniyetini sağlamak için zamanında ve bütünlük içinde teslim eden özel bir hizmet sunmaya odaklanan bir deneyim sağlamaktır. Express Kurye Amacımız, sadık müşterilerimize, bireysel müşterilerimizin iş ve kişisel ihtiyaçlarına uygun, dürüst ve kişiye özel hizmet sunmaktır.

Express Kurye Nasıl Sağlanır?

Express Moto Kurye, yerel ve yurtiçi aynı gün, özel teslimat hizmetleri sunar. Express Moto Kurye Sektöründe neyin eksik olduğunu erken fark ettik ve markamızı olumlu bir müşteri deneyimi göz önünde bulundurarak oluşturduk.

Express Teslimat Sürücü yoğunluğumuz, 15’in üzerinde Lojistik Koordinatörden oluşan özel ekibimiz, “uygulamalı” Liderliğimiz ve sektörümüz hakkındaki bilgimiz, Express kurye ekibimizin müşterilerimize daha yüksek düzeyde hizmet, iletişim ve güven sağlamasına olanak tanır.

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp