Ayaspaşa Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Biz Ayaspaşa merkezli bir kurye şirketiyiz. Ayaspaşa Kurye Hizmetimiz, teslimatınız için özel bir kamyonet veya araba sunmaktır. Biz esas olarak Küçük kamyonetler ve Orta boy kamyonetler (VW Caddy, VW Transporter / Transit veya benzeri) işletiyoruz, ancak Mercedes Sprinter veya VW Crafter gibi Büyük Vanlar da sağlayabiliriz (Hizmetler sayfasında gösterilir).

Ayazpaşa Koli Teslimatı:İstanbul çapında 130 depo ile birlikte Akıncı Kurye Hizmetlerinin bir parçasıyız.
Ayaspaşa Ekspres KuryeAkıncı Ekspres Kuryeleri, ortaklaşa çalışır ve lojistik ağının üyeleridir.
Ayaspaşa Aynı Gün KuryeKüçük kamyonetler, transit araçlar, 7,5 tonluk kamyonlardan oluşan geniş bir filomuz var.
Ayaspaşa Şehirlerarası Kuryeİster Paris’e giden önemli evraklar ister Peru’ya bir paket olsun, paketinizin teslim edildiğinden emin olabilirsiniz.
Ayaspaşa Kurye Çözümleri
Ayaspaşa KuryePin
Ayaspaşa Kurye


Ayaspaşa Kurye

Ayaspaşa, İstanbul da bunlarla zarf ve kolilerden 4 palete kadar her şeyi taşıyabiliriz. Talep üzerine daha büyük araçlar da ayarlayabiliriz. Gördüğünüz gibi, hem İngiltere hem de Avrupa destinasyonlarına hem Aynı gün hem de Ertesi gün hizmetleri sunuyoruz. Düzenli olarak Ayaspaşa bölgesinden İstanbul giden minibüslerimiz var. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, bir fiyat teklifi düzenlemek için lütfen bizimle iletişime geçin; Ayaspaşa, İstanbul bölgesin de size yılın 365 günü yardımcı olabileceğimizden eminiz.

 • Ayasapaşa Kuryeleri İstanbul Bölgesin de acil gönderilerinizin zamanında ve hatasız bir şekilde ulaşmasını sağlamak için aynı gün kurye hizmetimizi kullanarak mallarınızı karayoluyla teslim edebiliriz.
 • Ayaspaşa Kurye Ertesi gün Bu, öğelerinizi İstanbul’un her yerine teslim etmenin acil olmayan, en uygun maliyetli yoludur. İndirimli ertesi gün fiyatımızdan yararlanmak için tüm rezervasyonlar, teslim tarihinden 24 saat önce yapılmalıdır.
 • Ayaspaşa Kurye Avrupa Teslimat Avrupa servisimiz aynı gün veya ertesi gün teslimat hizmetiyle çalışır. Küçükten büyüğe, ne kadar uzak olursa olsun tüm teslimat gereksinimlerinizi karşılayacağımızdan eminiz. Ne kadar tasarruf edebileceğinizi görmek için şimdi bizimle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçin.
 • Ayaspaşa Şehirler Arası Kurye: Yurt dışı kurye teslimatlarında uzmanız. Bu noktalara düzenli olarak giden minibüslerimiz olduğundan, paletlerden kişisel eşyalara kadar tüm gönderilerde 200 TL başlayan fiyatlarla iyi fiyatlar sunuyoruz.

Ayaspaşa Kurye Araç Filosu

VW Caddy’den Crafter’a (Merc Sprinter) kadar her boyutta minibüs kullanıyoruz, ihtiyacınız olan tüm hizmetleri karşılayabiliriz. Caddy, Transporter, Crafter 7,5 tonluk Kamyon ve Belden kırmalı Kamyon gibi daha büyük araçları da ayarlayabiliyoruz. Yerel bir Nakliye firmasıyla yakın çalışıyoruz, bu nedenle bunlar talep üzerine düzenlenebilir.

Ayaspaşa Acil kurye servislerimizden örnek vermek gerekirse:

 • Ayaspaşa Uçak Kurye: Hava kargosu Tüm sürücülerimiz, Hava Kargo Taşımacılığı için Tam Eğitimlidir.
 • Ayaspaşa Kurye Sergi ve Fuar Desteği: Birçok büyük şirket için, bir etkinlik başladığında standınızın kurulmasını ve tamamen çalışır durumda olmasını sağlayabiliriz.
 • Sonra gösteri bittiğinde, her şeyi orada bırakabilirsiniz ve biz de sizin için söküp götüreceğiz. Ayrıca tüm stok ve sergi stantlarını depolamayı ve stok vb. için tüm lojistiği düzenlemeyi ayarlayabiliriz.
 • Ayaspaşa Ekspres Kurye Nakliyat: kutu, valiz ve kişisel eşyalar gibi küçük taşınmalar için Bay ve Van hizmetleri ayarlayabiliyoruz.
 • Şoförümüz sizin için tüm kaldırma ve taşıma işlemlerini yapabilir.
 • Daha büyük taşınmalar için, KCR Transport adlı bir şirketle birlikte çalışıyoruz, bunu ayarlamak için lütfen mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61 fiyat teklifi almak için bizi arayın, sizin için ayarlayabiliriz.

Ayaspaşa Moto KuryePin
Ayaspaşa Moto Kurye

Moto Kurye Canlı GPS Takibi

Motosikletlerimiz ve Minibüslerimizin konumunu takip edebiliriz, böylece teslimatınızın ilerleyişi hakkında canlı bir güncellemeye ihtiyacınız olursa yapabilirsiniz. Ayaspaşa Acil Kurye Araçlarımız da , bize IQ Yönlendirme ve güncellenmiş Canlı trafik sağlayan en güncel aksesuarlarla donatılmıştır. bu, sevkiyatınızın minimum gecikmeyle ulaşmasını sağlayan tüm trafik ve kazaları kaçırmamızı sağlar. İstanbul ve tüm Türkiye hizmetleri için ihtiyaçlarınıza uygun tüm zaman ölçeklerini sunuyoruz.

 1. Aynı gün
 2. Ertesi gün
 3. Bir gecede

Hiçbir şeyi ele almadıysak, lütfen sohbet için bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olabileceğimizden veya en azından sizi doğru yöne yönlendirebileceğimizden eminim.


Moto Kurye Ödemesi

Kredi kartlarıyla ödeme Kredi veya banka kartınızla internet üzerinden doğrudan güvenli ödeme yapabilirsiniz. Tüm büyük kartlar kabul edilir. Papara ile öde. Bir Papara hesabınız varsa, bu yöntemin ne kadar kolay ve güvenli olduğunu zaten bileceksiniz, bağlantıdaki adımları izlemeniz yeterli, hesabınıza giriş yapmanız istenecek ve gerisi sizin için yapılacaktır. Papara hesabınız yok mu? papara.com gidin ve bir hesap oluşturun, çok kolay. Hesapla Öde Bizi Düzenli olarak kullanacaksanız, bizimle bir hesap oluşturmak muhtemelen en iyi seçenek olacaktır. Sizinle bu konuyu görüşmek için uygun bir zamanda bir toplantı ayarlayabiliriz. İletişim: mail@motokuryem.com.tr


Ayaspaşa Kurye

Ayaspaşa kuryelerimiz ile ekonomik ve acil kurye teslimatları sizleri bekliyor.


Ayaspaşa Kurye Çözümleri

Ayaspaşa Kuryeleri, İstanbul da ekspres teslimat sunan 15 yılı aşkın deneyime sahip bir kurye hizmetidir. İstanbul’un her yerine koli ve paletler teslim etmek için Akıncı Kurye Hizmetler Grubu ağı ile ortaklaşa çalışan bir teslimat şirketiyiz. Ayrıca Ayaspaşa da ki işletmeniz için uluslararası bir Ayaspaşa Kurye hizmeti sunuyoruz. Ayaspaşa Kurye hizmetimiz İstanbul ve komşu illeri dahil olmak üzere Türkiye boyunca uzanmaktadır.

Kurumsal Kurye Hizmeti

Ayaspaşa kuryeleri ile neleri elde edeceksiniz:

 1. Ayaspaşa Yerlisi Kurye
 2. Kurye Sektör Tecrübesi ve Deneyimi
 3. 7/24 Çağrı Merkezi
 4. Kişisel hizmet
 5. Ekonomik Kurye Fiyatlandırma

Ayaspaşa Kuryeleri 2005 yılında kurulduğumuzdan bu yana, paket teslimat hizmetimizin kalitesi ve güvenilirliğine dayalı olarak, bunun bir kanıtı olarak Ayaspaşa ve İstanbul genelinde çok sayıda memnun müşteriyle imrenilecek bir itibar oluşturduk. Tüm ticari kurye gereksinimleriniz için ısmarlama bir çözüm sunuyoruz . Ayrıca bir Ayaspaşa Kurye teslimat şirketiyiz , daha fazla bilgi için lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin ve sorunuza yardımcı olmaktan mutluluk duyacak samimi ve bilgili ekibimizle konuşun.

ilk Ayaspaşa kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Yerel Kuryeler

Ayaspaşa Kuryeniz olarak geniş deneyimimiz ve yerleşik ortak ağımızla, diğer tüm kurye hizmetlerinden daha verimli ve sadık hizmet sunabiliyoruz. Her ay 2,5 milyondan fazla koli topluyor, yönlendiriyor ve teslim ediyoruz, %99,9 zamanında koli teslimat hizmeti sağlıyoruz. Ayaspaşa Kurye Müşterilerimizi yaptığımız her şeyin ön saflarına yerleştiren rakipsiz bir müşteri hizmeti düzeyi sağlayabilen bir kurye şirketi olmaktan gurur duyuyoruz.

Memnuniyet Garantili Kurye Hizmeti

İşletmenizin Uzantısı Gerektiğinde bizi kullanarak, ek maliyetler olmadan bizi işinizin bir uzantısı olarak düşünebilirsiniz. Ekibimizin paketlerinizin her birinin yolculuğunu sürekli olarak izlemesini sağlayan en son BT takibini kullanıyoruz. Hizmetimiz, yüksek beklentilerinizi karşılamamıza izin vermek için özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Deneyimli Ayaspaşa Kurye Şirketi Kurye olarak 25 yılı aşkın deneyime sahibiz ve işiniz için en rekabetçi çözüme ulaşmak için bu bilgi birikimini kullanıyoruz.

Çoğu durumda diğer Ayaspaşa motosikletli kurye firmalarından daha uygun fiyatlı olduğumuz ucuz bir kurye hizmeti sunmamızı sağlar.

Ayaspaşa Kuryeleri

En İyi Moto Kurye Firmasıyız

İşimizin konuşmayı yapmasına, işi yapmasına izin veriyoruz. En iyi Ayaspaşa kurye hizmeti , koli ve navlun nakliyesi için en düşük fiyatlardan bazılarını sunar, Makul ve güvenilir kurye hizmetleri arıyorsanız, sahadaki rekabetçi fiyatlardan bazılarını almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayaspaşa ve İstanbul da ki diğer kurye hizmetlerine kıyasla çok düşük fiyata kurye hizmetleri sunuyoruz.

En Çok Tercih Edilen Kuryeler

Ayaspaşa da ki en iyi kapıdan kapıya kargo hizmeti sağlayıcılarından biriyiz. Yöneticilerimiz tüm süreç boyunca size yardımcı olacaktır. Paketinizin boyutuna ve ağırlığına bağlı olarak, paketiniz motosiklet veya minibüs ile alınabilir. Sistemimiz, boyut ve ağırlığa bağlı olarak öğeniz için en uygun taşıma şeklini belirleyecektir, böylece size her zaman en uygun maliyetli seçeneğin sunulduğundan emin olabilirsiniz.

Ayaspaşa, BeyoğluPin
Ayaspaşa, Beyoğlu


Ayaspaşa Kurye S.S.S

Ayaspaşa Kurye Koli Teslimatı Nedir?

Ayaspaşa Kurye Koli ve Paket teslimat hizmetimiz 2005’den beri faaliyet göstermektedir. Rakipsiz bir ertesi gün teslimat hizmeti sunmamıza izin vermek için Akıncı Kurye ağı ile ortaklaşa çalışıyoruz. Ayaspaşa, Beyoğlu ve İstanbul genelinde 130’dan fazla depomuzla, ülkedeki en büyük bağımsız kurye dağıtım hizmetlerinden biriyiz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Makul ve güvenilir uluslararası kurye hizmetleri. Dünyanın herhangi bir yerine bir paket gönderin. Ücretsiz evden alma hizmeti Yöneticimiz şehrin herhangi bir yerindeki parselinizi gelip alacaktır. Memnuniyetiniz için paketleme teslim alma yerinde yapılacaktır. İlaç dağıtım hizmeti Dünyanın her yerine ilaç gönderiyoruz. Bize ilaç verebilirsiniz veya reçeteyi gönderirseniz ilacı alır ve teslim ederiz. Parselinizi takip edin Kargonuz bağlandığında size verilecek olan takip numarası ile kargonuzun durumunu ve tahmini teslimat süresini takip edebilirsiniz.

Ayaspaşa Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp