Setüstü Kurye Hizmetleri

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Farkımız olan bir Setüstü Kurye şirketiyiz: Hepimiz sözlerinizi tutmak üzereyiz. Büyük veya küçük bir koli veya paketiniz olduğunda, müşterinize veya ortağınıza yakında orada olacağını söylemişsinizdir. Bize güvendiğiniz zaman teslim ediyoruz. Müşteri hizmetleri konusunda tutkuluyuz, müşterilerin ihtiyaçlarını ve genellikle herhangi bir teslimatla gelen acil anlıyoruz.


Setüstü Kurye

Ulusal olarak teslimat yaptığınızda, bunu gerçekleştirecek ekibimiz var. Bugün bizi arayın ve sözlerinizi hızlı bir şekilde tutmanıza yardımcı olalım. Taşıma ve depolama endüstrisindeki 20 yıllık tecrübesi ile ulusal çapta aynı gün Lojistik, Setüstü Kurye ve nakliye hizmetleri sağlayan bağımsız bir aile işletmesi olan Setüstü Acil Kuryelerine hoş geldiniz. Bir işletme olarak zamanında teslimat yapabilmenin herhangi bir müşteri için çok önemli olabileceğini anlıyoruz, bu nedenle Setüstü Hızlı Kurye Çözümleri güvenebileceğiniz aynı gün kişisel ve profesyonel lojistik ve Moto Kurye hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Setüstü KuryePin
Setüstü Kurye

Setüstü Kurye Lojistikleri

İstanbul da ki olarak müşteri gereksinimlerine hızla yanıt vermek için iyi bir konumdayız. Setüstü Ekonomik Kurye Müşterilerimizin nakliye sorunlarının çoğuna uygun kaliteli kurye ve hafif nakliye lojistik hizmetleri sağlayabilmekten gurur duyuyoruz. Setüstü Ekspres Hızlı Kurye Soruşturma ne olursa olsun, Setüstü Kurye ekibinden, hayatınızı rahat ve kolay hale getirmek için tasarlanmış aynı samimi ve nazik hizmet düzeyini bekleyebilirsiniz.

Kurye Müşteri Memnuniyeti

Setüstü Kurye Çözümleri, İstanbul merkezimizden son derece profesyonel, güvenilir ve performans odaklı yerel ve Setüstü Ucuz Kurye hizmeti sunmaktadır. Setüstü Kurye Müşterileri işimizin can damarıdır, bu nedenle size nezaket ve saygıyla hizmet edilmesini sağlıyoruz. Her seferinde, her seferinde ekibimizden en iyi hizmeti almanızı sağlamak için bireysel ihtiyaçlarınızı anlamak için zaman ayırıyoruz.


Tecrübeli Kuryeler

Setüstü Acil Kurye Çalışanlarımıza yatırım yapıyoruz ve sözlerinizi tutabilmeniz için paketinize ve paketlerinize güvenli ve yetkin bir şekilde nasıl bakacaklarını anlamalarını sağlamak için ekibimiz özenle seçilmiştir. Her etkileşimi tüm müşterilerimiz için olumlu bir deneyime dönüştürmek için çabalıyor ve uzun süreli iyi bir izlenim yaratmak için çok çalışıyoruz, çünkü sizinle tekrar ve tekrar çalışmak istiyoruz.

ilk Setüstü kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


En Kaliteli Kurye Hizmeti

Her seferinde, ilk seferde, doğru olanı yapmaya inancımız tamdır. Bu nedenle, işimizi yürütme şeklimizde test edilmiş ve kanıtlanmış yöntemler kullanıyoruz. Teslimatınız için bize bir kez güvenin, pişman olmayacaksınız, bize iki kez güvenin ve ömür boyu müşteri olacağınıza inanıyoruz. Setüstü Acele Kurye Servisleri, 2019 yılında hizmete girdiğimizden bu yana özen, düşünce ve özenle yapılan profesyonel ve hızlı bir hizmet sunma taahhüdümüzü göstermiştir. İşimiz genç olabilir, ancak ekip lojistik ve müşteri hizmetleri konusunda zengin bir deneyime sahiptir ve bu nedenle bizi güvenle ve gururla kullanabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri yerine getiriyoruz ve bunu yapmayı seviyoruz.

Hangi çözümün iş ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan emin değil misiniz? iletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0 543 748 61 61

Setüstü Kurye Teslimatı

Önceliklerinizi ve bütçenizi desteklemek için kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Setüstü Hızlı Acil Kurye Düzenli müşteriler bir hesap oluşturmaya davet edilir, bu nedenle siparişinizi vermeden önce giriş yapın. Verdiğiniz tüm sözleri tutmanız için etkili bir çözüm sunuyoruz. Teslimatlar güvenli ve emniyetlidir; şeyleri hızlı ve verimli bir şekilde hareket ettiririz; ve içinizin rahat etmesi için 7/24 destek sağlıyoruz.

 • AYNI GÜN Bazen paketin oraya bugün ulaşması gerekir – mazeret yok, aksilik yok, ama yok, sadece müşterinizin ihtiyacı olduğu için orada olması gerekiyor.
 • ERTESİ GÜN Ertesi gün teslimat için paketinizin güvenli bir şekilde ulaştığından emin olmak size sözümüzdür. Setüstü Kurye Müşterinize yarın orada olacağını söylemek, onlara verdiğiniz sözdür. Ve sözlerinizi tuttuğunuzdan emin olmayı seviyoruz.
 • İKİ GÜN Teslimatınızın oraya ulaşması gereken zamanlar vardır, ancak bu acil değildir. Nefes almak için biraz daha fazla alan ve rahatlamak için biraz daha zaman var. Bir veya iki gün içinde orada bir pakete ihtiyacınız olursa endişelenmeyin, sizin için her şeyi halledeceğiz ve aynı gün servisimizi kullanıyormuş gibi aynı özen ve önemle ele alacağız.

Setüstü Kurye

Setüstü kuryeleri tüm kargo ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler sunar.


Setüstü Kurye Çözümleri

Taşıma ve depolama endüstrisindeki 20 yıllık tecrübesi ile ulusal çapta aynı gün Lojistik, Setüstü Kurye ve nakliye hizmetleri sağlayan bağımsız bir aile işletmesi olan Setüstü Acil Kurye hoş geldiniz. Bir işletme olarak zamanında teslimat yapabilmenin herhangi bir müşteri için çok önemli olabileceğini anlıyoruz, bu nedenle Setüstü Ekspres Kuryeleri güvenebileceğiniz aynı gün kişisel ve profesyonel lojistik ve Setüstü Sondakika Kurye hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

/İstanbul ve Türkiye’nin tamamın kenarındaki Setüstü 7/24 Kuryeleri Ulusal olarak müşteri gereksinimlerine hızla yanıt vermek için iyi bir konumdayız. Setüstü Kurye Müşterilerimizin nakliye sorunlarının çoğuna uygun kaliteli kurye ve hafif nakliye lojistik hizmetleri sağlayabilmekten gurur duyuyoruz. Soruşturma ne olursa olsun, Setüstü Ekspres Kurye ekibinden, hayatınızı rahat ve kolay hale getirmek için tasarlanmış aynı samimi ve nazik hizmet düzeyini bekleyebilirsiniz.

 1. Aynı gün Lojistik
 2. Kapıdan kapıya kurye hizmeti
 3. Grup Hizmetleri
 4. Çok Damlalı Teslimatlar
 5. Koli Teslimatı/Koleksiyonları

Setüstü Kurye Nasıl Çalışır

İster normal bir Setüstü Kurye teslimatı, isterse öngörülemeyen bir acil durum “vakit nakittir” olsun ve hızlı toplama, güvenli taşıma ve zamanında teslimatın kritik önem taşıdığını takdir ediyoruz. Setüstü Acil Kuryeleri, talep ne olursa olsun sorunsuz ve verimli bir şekilde başa çıkmak için mevcut kaynaklara sahiptir. Setüstü bölgesin de başarılı kuruluşlar, yalnızca sürekli olarak esnek, yenilikçi ve hepsinden önemlisi güvenilir olan ortaklara değer verir. Setüstü Ekspres Hızlı Kurye Müşterilerimizin değişen hizmet gereksinimlerini dinleyerek ve bunlara yanıt vererek. Çok çeşitli şirketler ve sektörlerle karşılıklı yarar sağlayan uzun vadeli iş ilişkileri geliştirmekten mutluluk duyuyoruz.

 • Aynı gün teslimat
 • Kurye, Kapıdan Kapıya
 • grup hizmetleri
 • Çoklu bırakma hizmetleri
 • Özel araçlar
 • Depolama ve Depolama
 • Koli teslimatı / koleksiyonları
 • Pasaport ve belgeler
 • Çizimler / Yasallaştırma
 • Havaalanı teslimatları / tahsilatları
 • Palet teslimatları
 • Düz güverte teslimatları
 • Avrupa’ya özel hizmet
 • Transit tam mallar (20.000 TL)
 • Tam kamu sorumluluğu (2 milyon TL)
 • Telefon / metin / e-posta yoluyla PODS

Sıkça Sorulan Sorular

Setüstü Kurye Araç Filosu

Setüstü Kuryeleri, bazı büyük filo operatörlerinden daha fazla esneklik ve dolayısıyla daha rekabetçi fiyatlar sağlayan çok çeşitli araçlar ve hizmetler sunmaktan gurur duyar. Tehlikeli ADR Hizmetlerinden yerel ve ulusal düzeyde uzman araçlara kadar birçok uzman operatörle Setüstü kuryeleri üyesi olarak bağlıyız. Sadece Setüstü Kuryeleri İstanbul değil, aynı zamanda Avrupa’da da toplama ve teslimat hizmeti sağlayabiliriz.

Teknolojik Araçlar

Başka bir toplama noktasına veya başka bir araca aktarmaya gerek kalmadan, sadece istediğiniz zaman “yükle ve git” yapıyoruz. Bu, müşterilerimize, mallarının gönderildikleri durumda ulaşacağını bilmenin rahatlığını verir. Tüm araçlarımız mobil iletişim özelliğine sahiptir, bu nedenle teslimat kanıtı telefon veya e-posta ile hemen alınabilir. Modern araç filomuz renkli değildir ve kendi üretim imajınızı tehlikeye atmaz veya içeriğinin niteliğini hırsızlara tanıtmaz. Filonun tümü düzenli olarak servis edilir, bakım yapılır ve temizlenir

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp