Boyacıköy Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Son 15 yılda Çok Amaçlı Boyacıköy Kuryeler, İstanbul da lider bir Kurye Şirketi olarak itibar kazanmıştır. Bu itibar, müşterilerimize istisnai hizmet sunmak için tek fikirli odağımız üzerine inşa edilmiştir.

Boyacıköy KuryePin
Boyacıköy Kurye

Boyacıköy Kurye Hizmetleri

Boyacıköy Kurye Profesyonel Filomuz, üniformalı ve deneyimli operatörler tarafından işletilen geniş bir Kurye filomuz var. Her araçta bir Mobil Veri Terminali, GPS, İki Yönlü Telsiz ve anında iletişim sağlayan ve çevrimiçi Teslimat Kanıtı dahil tam takip ve izleme özelliği sağlayan cep telefonu bulunur. Filomuz aşağıdaki araç tiplerinden oluşmaktadır:

 • Utes – Kapalı, Kapılı & Raflı (İkili & Üçlü)
 • Kamyonetler – 1 ve 2 Ton

Profesyonel Boyacıköy Kurye

Son 42 yılda Çok Amaçlı Kuryeler, Boyacıköy de lider bir Kurye Şirketi 75’ten fazla araçtan oluşan bir filo işletmek Çok Amaçlı Taşımacılık, küçük ve büyük işletmeler için kişiselleştirilmiş kurye teslimatı ve teslim alma hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Boyacıköy de acil belge teslimatlarından paletlere ve ayrıca zamana özel teslimatlar kadar kapsamlı bir kurye hizmeti yelpazesi ile kuryelerimiz yardım etmeye hazır. Ayrıca kalıcı araçların yerleştirilmesi ve yönetimi konusunda da uzmanız olarak itibar kazanmıştır.

Bu itibar, müşterilerimize istisnai hizmet sunmak için tek fikirli odağımız üzerine inşa edilmiştir. FİLOMUZ Profesyonel, üniformalı ve deneyimli operatörler tarafından işletilen geniş bir Boyacıköy Kurye filomuz var. Her araçta bir Mobil Veri Terminali, GPS, İki Yönlü Telsiz ve anında iletişim sağlayan ve çevrimiçi Teslimat Kanıtı dahil tam takip ve izleme özelliği sağlayan cep telefonu bulunur. Filomuz aşağıdaki araç tiplerinden oluşmaktadır:

Boyacıköy Acil Kurye

Müşterilerimize bir dizi acil Boyocıköy teslimat hizmeti sunuyoruz ve ayrıca Boyacıköy, Sarıyer de ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş acil kuryeler sağlayabiliriz:

 1. 2 saat
 2. 4 saat
 3. Hızlı & Acil Kurye
 4. 7/24 Hizmet

Saatlik Kiralama

Çok Amaçlı Kuryeler, talep üzerine 7 gün 24 saat ihtiyaçlarınıza uygun bir araç sağlayabilir.

 1. Minibüsler, Kamu Hizmetleri, Tautliners ve Flat-top’lar
 2. 6 metreye kadar uzunluklar için Raflı Araçlar
 3. Büyük araçlar

Kalıcı ve Yarı Kalıcı Kiralama

Kalıcı veya yarı kalıcı olarak ihtiyaçlarınıza uygun profesyonel bir operatör ve araç sağlayabiliriz.

 • Özel Sürücü
 • Saatlik Ücret, Günlük Ücret, Haftalık Ücret

ilk Boyacıköy kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Aynı Gün Boyacıköy Kurye Hizmeti

Boyacıköy de çok çeşitli aynı gün kurye hizmetleri sunma konusunda uzmanlaşmıştır. Bu hizmet, güvenilir ve ekonomik bir teslim alma ve teslim alma hizmetine ihtiyaç duyan herhangi bir işletme için mükemmel bir çözümdür. Aynı gün teslimat, Uygun maliyetli ve Kapı kapıya kurye teslimatı. Boyacıköy de ki Kurye Uzmanlarımız İster özel bir firmayı ister küçük bir işletmeyi temsil ediyor olun, Boyacıköy de özel kurye hizmetlerinde neden önde gelen uzmanlar olduğumuzu öğrenmek için bugün bizimle iletişime geçin. Ücretsiz bir fiyat teklifi almak için bugün Çok Amaçlı Taşımacılık ile iletişime geçin.

Boyacıköy Kurye Teslimatları

Boyacıköy Kuryeleri, yerel olarak sahip olunan ve işletilen bir Boyacıköy Kuryeleri işletmesidir. Sarıyer, Boyacıköy de bulunuyor ve 15 yılı aşkın bir süredir Boyacıköy bölgesine hizmet veriyor. Gururla Boyacıköy bölgesindeki en büyük bağımsız kuryeyiz. Boyacıköy Kuryeleri olarak müşterilerimize her gün sunduğumuz yüksek kaliteli hizmetimizle gurur duyuyoruz. Kendini işine adamış personel ekibimiz ve 8 araçlık filomuzla tüm ana merkezlere günde en az 2-3 kez günlük alım ve teslimat sağlıyoruz. 

Daha fazla bilgi için zaman çizelgemize bakın. Boyacıköy Kuryeleri şirketinin sahipleri, işi günlük olarak yürütmek için pratik bir yaklaşıma sahiptir. Bu, müşterilerimize birçok alanda fayda sağlar ve bireysel müşteri gereksinimlerini karşılamamıza olanak tanır ve ister yerel ister ulusal bir ihtiyaç duyuyor olun, iş modelinize en uygun ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacağız.

 1. Aynı gün teslimat
 2. Gece Teslimatı
 3. Noktadan Noktaya Acil Teslimat Hizmeti
 4. Trendyol Teslimatları
 5. Teslimatları ve Teslim Alma İşlemleri
 6. Kolay Ödeme Seçenekleri
 7. Ücretsiz Teklif Uygun Ücretsiz Teklif

Boyacıköy Kurye Ağır Nakliye

Çok Amaçlı Taşımacılık, Boyacıköy ve İstanbul bölgelerinde olağanüstü ağır taşımacılık hizmetleri sunmak için yapılmış geniş bir araç filosundan oluşur . Özel araç filomuzu kullanarak bir dizi büyük veya ağır yükler için ağır nakliye çözümleri sunuyoruz. Her zaman güvenilir hizmet sağlamak için araçlarımızı en yüksek standartlarda tutuyoruz. Güvenlik bizim önceliğimizdir ve Boyacıköy Kuryeleri ve deneyimli sürücülerden oluşan ekibimizle ağır nakliyenizin en iyi ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Boyacıköy ve ötesinde en iyi ağır nakliye hizmetlerini sağlamayı taahhüt ediyoruz. Ağır nakliye için tercih edilen sağlayıcı olarak Akıncı Boyacıköy Kuryeleri, yılın 365 günü, herhangi bir zamanda, herhangi bir gün için tutarlı bir şekilde zamanında teslim alma ve teslimat sağlar. Hizmetlerimiz şunları içerir:

 • şehirlerarası hizmetler
 • şehir içi hizmetler
 • Depo yer değiştirmeleri
 • Hava veya düzenli nakliye teslimatları ile hizmet verilmeyen maden sahalarına özel hizmetler
 • Aşırı boyutlu yükler
 • Ağır, büyük boy, aşırı kütleli uzun ve yüksek yükler için pilotlar/eskortlar
 • Tehlikeli mal arabası.

Ağır nakliye filomuz, çeşitli ağır yükleri taşımaya uygun çok çeşitli modern araç tiplerinden oluşmaktadır. Araç türleri şunları içerir:

 • yarı römorklar
 • Asma kat güverteleri
 • Üstü düz yarı römorklar
 • Uzatılabilir yarı römorklar
 • Düşük yükleyiciler.

Boyacıköy Kurye Soğutmalı Taşıma

İstanbul ve Boyacıköy de faaliyet gösteren Çok Amaçlı Taşımacılığın frigorifik nakliye hizmetleriyle işleri sakin tutun. HACCP (Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları) akredite taşıma hizmetimiz, sıcaklık kontrollü ürünleri -20°C ile +20°C arasında taşır, böylece ürünlerinizin tazeliğini ve kalitesini bozulmadan, doğru zamanda teslim edeceğinizden emin olabilirsiniz, ve doğru sıcaklıkta. Boyacıköy Kuryeleri frigorifik nakliyeye ihtiyaç duyanlar için , soğuk nakliye ekibimiz, daha fazla gönül rahatlığı için GPS izleme ile mükemmel bir soğutmalı teslimat hizmeti sunmaya kendini adamış verimli, özel profesyonellerden oluşur.

Sıcaklık İzleme Teknolojisi

Kış sıcaklıklarının bile yiyecekleri ve diğer soğutulmuş ürünleri bozmak için yeterli olabileceği Boyacıköy, İstanbul gibi bir eyalette frigorifik taşımacılık zorunludur. Kuryelerimiz, soğutulmuş ve donmuş ürünler için sağlam bir ortam sağlayan ve bozulma olasılığını azaltan soğutmalı taşıma üniteleri işletir. Bu, ürün kaybının azalması ve bununla birlikte gelir kaybının azalması anlamına gelir.

Soğutmalı taşımacılık hizmetlerimiz, gıda endüstrisinde gıda endüstrisi tehlikelerini azaltmada uzmanlaşmış lider bir gıda bilimi kuruluşu olan HACCP Australia tarafından da akredite edilmiştir. Bu, HACCP yönergelerine uygun olarak, gıdaların -20°C ila +20°C arasında taşınması için sıcaklık kontrollü ortamlar sağladığımız anlamına gelir. Her araca entegre edilmiş sıcaklık izleme teknolojisiyle, mallarınızın bozulma veya hasar olmadan optimum durumda ulaşmasını sağlayacağız.

HACCP denetim süreci, frigorifik Boyacıköy Kuryelerimizin mallarınızın kalitesini ve hijyenini korumak için katı parametreler dahilinde çalıştığına dair güvenceyi de beraberinde getirir.

Boyacıköy Kurye

Boyacıköy kurye hizmetleri ile tüm kargo ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz !


Frigorifik Taşıma Hizmetleri

Üstün soğutmalı nakliye hizmetlerimiz, tüm nakliye süreci boyunca birinci sınıf gıdalarınızın korunmasını sağlar. Gönül rahatlığınız için, soğuk kuryelerimiz ürünlerinizi mükemmel durumda teslim edecek donanıma sahiptir. Taşımasını yaptığımız ürünler şunlardır:

 • Et
 • kümes hayvanları
 • Yumurtalar
 • Taze Ürünler
 • Peynir
 • Süt
 • Kahve
 • şekerleme
 • Fast Food Hatları.

İster büyük ister küçük olsun, her türlü soğuk nakliye talebini karşılamak için geniş bir frigorifik araç filomuz mevcuttur. Araçlarımız, Boyacıköy ve İstanbul da frigorifik nakliye için 1 tonluk minibüslerden 22 paletli treylere kadar çeşitli boyutlarda gelir. Bu, mallarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyabilen 2, 4, 6, 8, 10, 12 ve 14 paletli sabit araçları içerir – çünkü frigorifik nakliye söz konusu olduğunda zaman kritik bir faktör olabilir.

Soğutmalı Teslimat

Boyacıköy ve İstanbul genelinde hangi soğutmalı teslimat hizmetine ihtiyacınız olursa olsun, Çok Amaçlı Taşımacılık ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman hazırdır. Belirli bir zamanda teslim edilen mallara veya kalıcı olarak frigorifik nakliye için araçlara ihtiyacınız olsun, gereksinimlerinizi verimli ve size en uygun özel bir çözümle yerine getirebiliriz. Soğutmalı taşımacılık hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Acil karton (zamana özel)
 • Saatlik kiralama
 • Kalıcı kiralama – özel araçlar
 • Yük oranları
 • paletler
 • kartonlar
 • kuyruklu
 • Çift bölge.

Bölümümüz, en üst düzeyde rahatlık ve kalite için kapsamlı Boyacıköy Kurye Müşterileri listemize hizmet vermek üzere 7/24 çalışır. iletişim: mail@motokuryem.com.tr telefon: 0543 748 61 61


Boyacıköy Kurye Enlem ve Boylam: 41.100962, 29.051699
Koordinat: 41°06’03.5″N 29°03’06.1″E
Google Plus Kod: 4322+9MP Sarıyer, İstanbul
Adres: Reşitpaşa, Şirin Sk. No:3, 34467 Sarıyer/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Boyacıköy Kurye Kamyonetleri Var Mı?

Çok Amaçlı Taksi Kamyonları, Brisbane ve daha büyük Güneydoğu Queensland bölgesine hizmet veren geniş bir araç filosundan oluşur. Taksi kamyonlarımız, dökme yükler için farklı boyut ve kapasitelere sahiptir ve saatlik, kalıcı ve yarı kalıcı kiralama için mevcuttur. All Purpose Transport’un Brisbane’deki taksi kamyonları, Brisbane bölgesi genelinde tehlikeli madde taşıma kapasitesine de sahiptir.

Kamyonet Türleri Nedir?

Taksi Kamyonları, Üstü Düz Taksi Kamyonları, Hidrolik Arka Kapılı Taksi Kamyonları, Vinç Kamyonları
Boyacıköy de ki her taksi kamyonu, operatörle her zaman iletişim halinde olmasını sağlamak için GPS izleme, 2 yönlü telsiz ve cep telefonu ile donatılmıştır ve tam takip ve izleme kapsamına dahildir. Boyacıköy de Çok Amaçlı Taksi Kamyonları, her işte sürekli olarak üstün hizmet sunar;  Mallarınızın güvenli ve verimli bir şekilde teslim edilmesini sağlayacağız.

Sarıyer Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp