Şirinevler Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Şirinevler Kurye aynı gün teslimat hizmeti sağlar. Şirinevler kurye ihtiyaçlarınız için en iyisi Akıncı Moto Kurye hizmetinizde. Belgelerin ve yasal evrakların aynı gün teslimi garantisi.

Şirinevler Moto Kurye

Hassas belgelerin taşınması için güvenilir, uygun maliyetli bir İstanbul Kurye Şirinevler Kurye hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda, Akıncı Kurye sizin çözümünüzdür. Şirinevler de eşi benzeri olmayan bir Şirinevler Kurye Hizmeti sunuyoruz. Arnavutköy kuryelerimiz, Şirinevler bölgesi için aynı gün kurye teslimat hizmetini gece gündüz sağlar.


Şirinevler Kurye Hizmetleri

Yüksek eğitimli ve deneyimli nakliye uzmanlarından oluşan ekibimiz, belge teslimatının dakiklik ve profesyonellik gerektirdiğinin bilincindedir. Kurye Fiyat Hesaplama ve Şirinevler kurye profesyonel personellerdir, her birinin adli sicil kaydı ve sabıka kaydı kontrol edilmiştir. Bayrampaşa Kurye personelinin tamamı gelişmiş motosiklet sürücüleridir, SIA güvenlik lisanslı ve sigortalıdır ve sürücülerimizin topladığı belgeler tüm yolculukları boyunca sürücülerin elinde kalacaktır. Moto Kurye Motosiklet Kurye teslimatı, yolculuk boyunca isteklerinizi tam olarak nezaket ve verimlilikle karşılayacaktır.

Şirinevler KuryePin
Şirinevler Kurye

Hızlı Kurye Hizmeti

Aynı gün teslimat hizmetiyle, Şirinevler Hızlı Kurye hizmetimiz sözleşmeler, acil teslimatlar, tıbbi, devlet ve ayrıca vasiyet, tapu, mahkeme dosyaları ve diğer birçok gizli nitelikteki yasal belgeler için geçerlidir. Bağcılar kuryeler, hız ve güvenliği bir arada sunarlar. Arnavutköy Kurye belgeler için günde 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün teslimat mevcuttur. Acele, talep veya tarifeli güzergahlar olsun, teslimat ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyoruz. Bahçelievler kuryeler 7 gün 24 saat hizmetiniz de.


Ekonomik Kurye Teslimatı

Biz hızlı bünyesindeki ekonomik kuryeler ve uzman operatörler, güvenli Şirinevler genelinde zamana duyarlı belgelerin aynı gün teslimat vardır. Bakırköy kuryelerimizin göze çarpan özelliklerinden bir kaçı aşağıda listelenmiştir.

 • Ekonomik Kuryeler deneyimli sürücülerdir
 • Gelişmiş motosikletler
 • En hızlı rota için Uydu ile donatılmıştır.
 • 1000cc ve üzeri yüksek performanslı motosikletleri kullanın.
 • Trafiği kesmeyi ve motosikleti yavaşlatmayı kısıtlayan üst kutular veya yan çantalar yok.
 • Belgeler, hedefe ulaşılana kadar çıkarılmayan su geçirmez Sırt Çantalarında kilitlenir.
 • Motosiklet Kuryeleri, onaylanmış Hızlı Kurye Güvenlik Görevlileridir.
 • CRB kontrol edildi.
 • SIA güvenlik lisanslı.
 • Belgeler için imzalanmalıdır.
 • Motosiklet Kurye, belgenin teslim edildiğini ve Çatalca Kurye imzalayan kişinin adını teyit etmek için sizi arayacaktır.

Moto Kurye Paket Dağıtımları

İster Şirinevler, İstanbul’un diğer ucuna gönderilen bir zarfa, ister ülkenin diğer ucuna gönderilen 10.000 sterlinlik bir zarfa ihtiyacınız olsun, tamamlandığını görebiliriz. Akıncı Kurye ve Uçak Hizmetleri 2013 den beri faaliyet gösteriyor ve üç eyaletteki şirketlere ve bireylere 7/24 aynı gün Şirinevler kurye ve Anadolu Yakası Kurye hizmeti vererek endüstriyel prototipler, kahve, kağıt kutuları, ağır makineler, kereste, büyük jeneratörler gibi her şeyi teslim ediyor, minik zarflar ve aklınıza gelebilecek her şey.

Güvenli ve Güvenilir Kurye Teslimatları

İstanbul’un tamamı, komşu illerin ise hemen hemen Şehirlerarası Kurye her yer ve aradaki her yer de dahil olmak üzere ülkenin her yerine teslimat yaptık ve defalarca güvenilir, zamanında kurye hizmetleri sunduk. Şirinevler Moto Kurye Hizmetlerimize ek olarak; karadan teslimat, aynı gün hizmet, kesintisiz hızlandırılmış nakliye, laboratuvar teslimatı, gece teslimatı, Silivri Kurye hizmeti ve çeşitli kamyon taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz.


Şirinevler Ekspres Moto Kurye FiyatıPin
Şirinevler Ekspres Moto Kurye Fiyatı

Ekspres Kurye Teslimatı

Şirinevler, İstanbul bölgesindeki gerçekten en hızlı ve en verimli Şirinevler Ekspres kurye hizmetlerinden biridir. Bursa, Tekirdağ, Edirne, Yalova, Çanakkale içerisin de aynı gün içinde Ekspres kurye teslimatı sunuyoruz. Avrupa Yakası Kurye Müşterilerimize karşı dürüst olmaya inanırız, bu yüzden asla tutamayacağımız bir söz vermeyiz. Bunun yerine, hem ulaşılabilir hem de gerçekçi  bir nakliye planı geliştirmek için müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz. Gaziosmanpaşa Kurye Aynı gün hizmete ek olarak,  yerel işletmelere ve bireylere aşağıdakileri sağlama konusunda şirketimiz  kendi başına bir ligdedir.

 1. Gece Nöbetçi Ekspres Kurye Hizmeti
 2. Acil/Hızlı Teslimat
 3. Ekspress Ürün Teslimatı
 4. Araçlı ya da Minibüslü Ekspres Kurye Hizmeti
 5. Özel Vale ve/ya Şöförlük Hizmeti
 6. Uçak Kargo ile Şehirlerarası ya da Uluslararası Hava Yolu Kargo Hizmeti

Şirinevler Kurye Lojistikleri

Şirinevler Moto Kurye Lojistik Hizmetlerimiz ayrıca Şehirlerarası Kurye müşterilerimizin çok çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için isteğe bağlı, LTL, yönlendirilmiş, yerel ve ülke çapında ekspres seçenekleri de içerir.

 1. Belgeler
  1. Hukuki Belgeler
  2. Küçük Koli / Paketler
 2. dizüstü bilgisayarlar
  1. Veri Depolama Diskleri
 3. Pasaportlar
  1. Anahtarlar
  2. vizeler
  3. Çizimler / Planlar
 4. Tıbbi Örnekler
 5. Mücevher
  1. Para
  2. banka kartları
 6. Kişisel etkiler
 7. kremasyon külleri

Yasaklanmış Öğeler

Şirinevler acil kuryelerimiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına bağlıdır. Bu yüzden Türkiye de yasak olan herhangi bir şey taşınması da yasaktır. Bunlardan bir kaçı şunlardır; Başakşehir kuryelerimiz için de geçerlidir.

 • Alkol ve Likör içeren içecek/yiyecekler
  • Narkotik haplar, ürünler
  • Silah, Bıçak, Muşta gibi zarar verici ekipmanlar
  • Tütün türevleri
 • Sahte ilaç ve gıdalar
 • Bozulabilir ürünler
 • Senet veya Çek
  • Altın
  • Değerli taşlar

Ürününüzün taşınabilir olup olmadığından Moto Kurye Fiyat emin değilseniz, lütfen bizi arayın. iletişim : mail@motokuryem.com.tr ya da telefon numaramız 0 543 748 61 61

Neden Şirinevler Kuryelerimizi Seçmelisiniz?

Akıncı Kurye, Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri; profesyonellik, hız ve verimlilik açısından rakipsiz 7/24, aynı gün içinde kurye hizmetleriyle taşımacılık sektöründe Uçak Kargo öncü olmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin rekabette bizi tercih etmelerinin birçok nedeni var. Akıncı Kuryelerimizin Şirinevler Moto Kuryesi ile şunları elde edersiniz: 


 1. En Çok Tercih Edilen Kuryeler: Kurye Sektörün de 15 Yıllık Akıncı Kurye Hizmetleri, 2013 yılına dayanan taşımacılık/kurye sektöründeki tecrübemizle, çalışanlarımızın işini iyi bildiğine ve her işi profesyonellik ve güvenle yapacağına güvenebilirsiniz.
 2. Anlaşılabilir ve Şeffaf Kurye Teslimatı: Teslimatlar A’dan B’ye kesintisiz, düz çekimlerdir. Ek olarak, gönderilerinizi yolun her adımında takip edebilmeniz için kullanımı kolay bir takip sistemi içeririz.
 3. Zamanında Teslimat: Aynı gün teslimat derken, aynı gün kurye teslimatı kastediyoruz. İtibarımızı buna bahse gireriz. Hızlı teslim edilen bir şeye mi ihtiyacınız var? Elimizden geldiğince yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bugün bizi aramaktan çekinmeyin!

Moto Kurye Vizyonumuz

En hızlı ve en ekonomik Şirinevler moto kuryelerden firmalarından olarak, yerel bölgemizde taşımacılık sektöründe lider olmaktan gurur duyuyoruz. Aynı gün hizmet, bir gecede teslimat ve hızlı sevkiyat sunarak, hukuk firmalarının, tıbbi ofislerin ve diğer işletmelerin Hızlı Kargo bir şey sevk etmek, satmak veya taşımak istediklerinde yaptıkları ilk arama olmaktan mutluluk duyuyoruz. Rekabette öne çıkmak için deneyime, güvenilirliğe ve basit yaklaşıma sahibiz. 

Şimdi, 15 yılı aşkın süredir, İstanbul ve Türkiye bölgelerindeki tüm sektörlerdeki işletmelere hizmet etme taahhüdümüzü sürdürmeyi dört gözle bekliyoruz.

Şirinevler Kurye Hizmetleri
Şirinevler Acil Kurye Dağıtımları 7/24Pin
Şirinevler Acil Kurye Dağıtımları 7/24

Acil Kurye Hizmeti

İşletmenizin içinde bulunduğu endüstri türü ne olursa olsun, sıkı teslim tarihlerine başarılı bir şekilde ulaşmak bir şirketin başarısı için hayati önem taşır. İster şehir genelindeki bir şantiyeye ister 10.000 kg sac levhayı ister ülkenin diğer ucuna önemli tıbbi belgelere bir veya iki gün içinde ulaştırmayı içeriyor olsun, güvenebileceğiniz güvenilir bir Şirinevler Acil kurye ve nakliye şirketine sahip olmak, vurmak arasındaki fark olabilir. son tarihler ve yetersiz kalıyor.

 • Acil Kurye Hizmetleri, Şirinevler bölgesindeki işletmelerin bir belgeye, gönderiye veya teklife ihtiyaç duyduklarında mümkün olan en kısa sürede yaptıkları ilk çağrı olmaktan gurur duyuyoruz. 
 • Durmadan hızlandırılmış Acil kurye hizmetlerimiz, gönderilerinin mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesini isteyen işletmeler için popüler bir seçimdir.
 • Acil durum Şirinevler kurye hizmeti sağlayıcınız olarak Akıncı Kurye Hizmetlerini seçmeniz, işletmenizin en uygun fiyatlarla hızlı ve güvenilir hizmet bekleyebileceği anlamına gelir. 
 • Acil Kurye Sürücülerimiz, birlikte çalıştığımız her şirketin bireysel ihtiyaçlarına Acil Kurye çözümleri geliştirme konusunda yılların deneyimine sahiptir. 
?Kurye?Lojistik
Şirinevler Moto KuryeŞirinevler Yaya Kurye
Şirinevler Nöbetçi KuryeŞirinevler Gece Kurye
Şirinevler Motorlu KuryeŞirinevler Özel Kurye
Şirinevler Ekonomik KuryeŞirinevler VIP Kurye
Şirinevler Acil KuryeŞirinevler Gün İçi Kurye
Şirinevler Gece KuryeŞirinevler Ekspres Kurye
Şirinevler Araç KuryeŞirinevler Uzun Yol Kuryesi
Şirinevler Kiralık KuryeŞirinevler Ucuz Kurye
Şirinevler Uçak KuryeŞirinevler Arabalı Kurye
Şirinevler Moto Kurye

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Şirinevler Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Şirinevler kurye fiyatı sunalım.

2. Kurye Yolculuğu

Şirinevler Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Şirinevler Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Kurumsal ve Kapsamlı Kurye Lojistikleri

Henüz farkına varmasanız da, Şirinevler Kurye hizmeti günlük iş operasyonlarınızı büyük ölçüde iyileştirebilir. Tam zamanlı şirket içi şoförleri işe almak yerine, nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamamıza izin vererek genel masrafları en aza indirebilirsiniz. Ayrıca, Şirinevler Moto Kurye servisimiz, müşterilerinize mükemmel Moto Kurye hizmeti sunmak için ihtiyaç duyduğunuz parça, ekipman ve malzemeleri zamanında almanızı sağlayarak müşteri hizmetinizi önemli ölçüde geliştirmenize yardımcı olabilir.

 • 2014 den beri İstanbul da ki Gece kurye ve teslimat ihtiyaçları için en iyi seçim olduk. 
 • 15yılı aşkın bir süredir, bölgedeki en iyi işletmeler arası (B2B) gece ve aynı gün/gece Şirinevler Nöbetçi kurye teslimat hizmetleriyle harika ilişkiler kurmayı başardık.
 • Şirinevler Nöbetçi Kurye Teslimat yöntemlerimiz esnektir ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya uygundur.
 • Kadıköy kuryeleri gece & nöbetçi ve acil hizmetlerini sunarak İstanbul genelin de tam hizmet kapasitesine sahiptir.
 • İster elden teslim için ideal bir kırılgan paketiniz olsun, ister tesisinizin yükleme iskelesine bir rıhtım kamyonuna ihtiyacınız olsun, ekibimiz sizi ağırlamaktan mutluluk duyar!
 • İşinizi veya şirketinizi bir gecede ve 7/24 teslimatla bir sonraki seviyeye taşımanıza nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bugün bizi arayın.

Gece Kurye Teslimatları

Birçok şirketin ve işletmenin hızlı ve kolay kurye taşımacılığına güvendiğini anlıyoruz. Uçak kargo hizmetimiz ile şehirlerarası ya da Şirinevler kurye/nakliye çözümleri sunuyoruz. İster şahsen teslim edilmesi gereken bir iş teklifi isterse önemli laboratuvar çalışmaları ve tıbbi ekipman olsun, Şirinevler, İstanbul da ki ekibimiz İstanbul, Şirinevler de ki diğer ilçeler de ki işletmeler, ofisler ve şirketler için gece Şirinevler kurye teslimat hizmetleri sunmaktan gurur duyar. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 7478 6161

 • Çekmeköy kuryeleri hızlı gönderiler için 45 dakika da teslimat garantisi sunarlar.
 • Biz de sadece acil kuryelik yapmıyoruz; ülkenin her yerine 12.000 kg ağırlığına kadar her şeyi göndeririz.
 • Doğudan batı kıyısına ve aradaki her yerde, tüm Şirinevler Gece kurye ve lojistik ihtiyaçlarınızı halletmek için Akıncı Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri ekibine başvurun.
 • Şirinevler, Bahçelievler veya çevredeki herhangi bir bölgede taşımacılık.
 • Şirinevler Kurye hizmeti veya gece teslimatı için rezervasyon yaptırmak için bugün bize ulaşın.
Şirinevler Moto Kurye ÇağırPin
Şirinevler Moto Kurye Çağır

Şirinevler, BahçelievlerPin
Şirinevler, Bahçelievler

Şirinevler

Türkçe’de “bahçeli evler” anlamına gelen Şirinevler, Bahçelievler İstanbul’un Avrupa yakasında geniş bir yerleşim bölgesidir. İstanbul’un havalimanından şehrin Asya yakasına giden D.100 karayolundan başlar ve şehir manzarasının %5’ini kaplar. İlçe fazla 598.454 sakini barındırmaktadır. Benzer bir alana sahip Bakırköy’ün kuzey kesiminde yer almaktadır. Bahçelievler’in bazı semtleri, yani Şirinevler, Bahçelievler, Basın Sitesi ve Yayla, güzel binaların ve küçük parkların yanında ağaçlarla çevrili yollar, devasa alışveriş kompleksleri, sinema salonları ve çok sayıda kafeterya ile parlak bir ışık alıyor.

 • Şirinevler İlçe Bahçelievler
  • Şirinevler Coğrafi bölge: Marmara
 • Şirinevler Yüzölçümü: 1,101,148 km² (425.155 mil²)
 • Şirinevler Nüfus (2014) 58,801
 • Şirinevler Zaman dilimi UTC+03.00 (TSİ)
  • Şirinevler İl alan kodu 212
  • Şirinevler İl plaka kodu 34

ilk Şirinevler kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Şirinevler Kurye S.S.S

Şirinevler Kurye Fiyatı Nedir?

Şirinevler kuryelerinin fiyatları sipariş konumunuza, saatine ve gününe göre farklılık göstermektedir. Fakat standart fiyatlara %30 fiyat düşürerek hizmet veriyoruz. Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve olumlu değerlendirmelerdir. Lojistik ve Şirinevler Acil Kurye Sektörü liderleri olarak, işletmelerin acil kurye/nakliye ihtiyaçlarını en uygun fiyat noktalarında karşılamalarına yardımcı olacak yeni yollar üzerinde sürekli çalışıyoruz.

Şirinevler Kuryesi Kimdir?

+90 543 748 61 61 telefon numaramızdan veya Whatsapp’dan iletişime geçerek Şirinevler kurye hizmetini alabilirsiniz. Konumunuz nerede olursa olsun, teslim alınacak konuma 35 dakika süre de teslim alma garantisi vardır. Standart kurye teslimatları için ise süre 2-3 saat içerisindedir.

Şirinevler kuryelerimiz de istediğiniz ürünü büyük ya da küçük fark etmez İstanbul merkezli Akıncı Kurye, Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetlerimiz diğer nakliye hizmetlerinin aksine, gerçekçi olmayan zaman dilimlerini asla alıntılamıyoruz. Bunun yerine, güvenilir ve ulaşılabilir bir sevkiyat planı geliştirmek için işletmelerle birlikte çalışıyoruz.

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp