Kurna Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Nisan 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Kurna kurye hizmeti malların taşınması çok katı birkaç düzenlemeye tabidir. Kurna kurye paketleriniz niteliğine göre kısıtlamasız kabul edilebilir, belirli koşullarla kabul edilebilir veya yasaklı olabilir! Tüm Kurna moto kurye taşıyıcılar düzenlemeye tabi malzemelerin taşınmasını sunmaz. Taşıma şekli ne olursa olsun: hava, kara veya deniz, taşıyıcıya, kendisine emanet ettiğiniz malların türü ve türü hakkında bilgi vermelisiniz.

Kurna Kurye HizmetiPin
Kurna Kurye Hizmeti

KuryeMoto Kurye Çözümleri
Kurna KuryeKurna her noktasına acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
Acil KuryeAcil kurye hizmetlerimiz ile Kurna her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
Kurumsal KuryeKurna ve komşu bölgelerine kapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
Ekonomik Kurye FiyatıKurna bölgesin de ki müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
Aynı Gün TeslimatKurna kargo ihtiyaçlarınız için o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
Sabit Oranlı Kurye Kurna konumların da sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Kurna Kiralık KuryeKurna bölgelerinin her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Kurna Kurye Hizmetleri

Kurna Kurye Hizmeti

Kurna kurye hizmeti ile paketleriniz kısıtlamalara tabiyse tüm taşıyıcılar size hizmet sunamayacaktır. Maltepe Kurye yasal düzenlemeye tabi malzemelerin taşınması daha ağır taşıma gerektirir, bu nedenle Kurna kurye ihtiyaçlarınızı deneyimli ve sertifikalı bir hizmet sağlayıcıya iletmelisiniz.

Kurna kurye paketlerinizi, düzenlemeye tabi malzemelerin taşınmasına ilişkin kısıtlamaya tabi olup olmadığını nasıl kontrol edebilirsiniz? Kurna moto kurye paketleriniz zararsız gibi görünse de içerikleri tehlikeli olabilir! Kartal Kurye dizüstü bilgisayarları örnek alırsak bu ürünler her türlü taşımada yetkilidir. Ancak Ataşehir Kurye hizmetleri dizüstü bilgisayarlar lityum pil içerdiğinden, düzenlemeye tabi malzemelerin taşınmasına ilişkin özel düzenlemelere tabi olacaklar.


ilk Kurna kurye özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Kurna Moto Kurye

Kurna moto kurye çözümleri paketlerinizin taşınmasıyla ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, bunlar düzenlemeye tabi malzemeler içeriyorsa ve kısıtlamalara tabiyse bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Kurna moto kurye paketinizi veya numunenizi Kurna, Pendik, İstanbul dışına göndermek, örneğin onu tanıtmak ve satın alacak Kadıköy Kurye alıcı bulmak amacıyla yapılıyorsa, numuneniz ticari amaçlarla değerlendirilir.

Öte yandan, Kurna moto kurye numuneniz satışa yönelik değilse ticari olmadığı kabul edilecektir. Kurna moto kurye paketlerinin veya numunelerinin teslimatı hâlâ düzenlenmektedir. Beykoz Kurye numunenin taşınmasının uçakla yapılması gerektiğinde, bu daha büyük kısıtlamalara yol açmaktadır. Çekmeköy Kurye paketleri tehlikeli olmaları nedeniyle yasaklanmış olabilir.

İletişim için e-posta adresimiz mail@motokuryem.com.tr 7/24 Kurna kurye destek hattı 0543 748 61 61

Kurna kurye hizmeti için daha fazla ayrıntı için danışmanlarımızdan biriyle iletişime geçebilirsiniz. Kurya paketlerinizin veya ürün numunelerinizin nakliyesini ayarlamanızda size yardımcı olacaktır.

Kurna Kurye Hizmetleri


En İyi Kurye Şirketi

Kurna Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Kurna kurye fiyatı sunalım.

2. Kurna Moto Kurye

Kurna bölgelerin de hızlı kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Kurna her yerin de kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Yasaklanmış Öğeler

 1. Hayvanlar: canlı veya ölü.
 2. Antikalar: 50 yıla eşit veya daha büyük bir tarihe sahip üretilmiş nesneler. 20 yıla eşit veya daha büyük tarihli teknolojik makaleler.
 3. Ambalajı ile gönderilmeyen bilgisayar ve elektronik cihazlar: televizyon, bilgisayar, ısıtma cihazları vb.
 4. Silahlar: basınçlı hava pompalı tüfekler, sahte silahlar, mühimmat, siviller Pendik Kurye veya ordu tarafından kullanılan stratejik mallar.
 5. Çalınan veya yasa dışı yollarla elde edilen öğeler.
 6. Piller: her türlü pil.
 7. Cesetler: küller veya herhangi bir tür insan kalıntısı.
 8. Kristal: Tamamen veya kısmen kristal veya camdan oluşan nesneler. Ayrıca aynalar ve çok kırılgan mallar hariçtir.
 9. Konteynerler: Kolları ve tekerlekleri korumak için bir kutuya düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş veya kayışlarla bağlanmamış valizler dahil.
 10. Para: Madeni paralar, nakit para, çekler, para birimi, sahte madeni paralar vb.
 11. Ekonomik değeri olan belgeler: biletler, piyango biletleri, hamiline yazılı unvanlar, her türlü bilet vb.
 12. Orijinal belgeler: pasaportlar, ehliyet, ehliyetler, kimlik, kredi kartları vb.
 13. Narkotik ilaçlar ve maddeler: ilaçlar veya türevleri.
 14. Sıvılar: tüm bu cam, plastik vb. kaplar. ürünün geri kalanına zarar verebilecek sıvılar.
 15. Endüstriyel makineler: her türlü endüstriyel makinenin yedek parçaları veya bileşenleri.
 16. Patlayıcı veya radyoaktif maddeler: havai fişekler, havai fişekler, işaret fişekleri veya kurusıkı mühimmat, aşındırıcı maddeler, piller, cıva, hidroklorik asit, vb.

Kurna Kurye S.S.S

Kurna kurye hizmeti nedir?

Kurna kurye hizmeti parfüm numuneleri gibi belirli ürün numunelerinin taşınmasına belirli koşullar altında hâlâ izin verilebilir. Kurna kurye paketlerinizin nakliyesi, ticari değeri olmamasına rağmen Kurna veya Pendik dışına gönderildiğinde gümrük beyanına tabidir. İstanbul ve Türkiye içindeki gönderiler için herhangi bir gümrük formalitesine gerek yoktur. Tüm ayrıntıları, nakliye koşullarını, düzenlemeleri öğrenmek için.

Kurna kurye kimdir?

Kurna kurye çözümleri lityum pillerin taşınmasına ilişkin düzenlemelerde lityum iyon piller ve lityum metal piller esas alınıyor. İlk piller şarj edilebilir pillerdir, ikincisi değildir (örneğin saat pilleri gibi). Lityum pillerin patlama riski nedeniyle tehlikeli ürünler arasında değerlendirildiğini biliyor muydunuz ? Dikkatli taşınmalı ve hasar görmemelidir. Bu durumda kısa devreye, aşırı ısınmaya ve ardından yangına neden olabilir.


Kazım Orbay Sokağı 11B Kartal, Soğanlık 34862
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar09:00 – 17:00
+90 543 748 61 61
+90 505 977 99 99

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp