Ankara Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Ankara Kurye Hizmetleri Güvenilirliğimiz ve Müşteri hizmetlerimizle gurur duyuyoruz , 24 saat aynı gün Ankara moto kurye hizmetimiz, teslimatınızın günde İstanbul Kurye 24 saat, haftada 7 gün, yılda 365 gün zamanında ve güvenli bir şekilde ulaşacağından emin olabileceğiniz anlamına gelir.

✅Kurye FiyatıEn ekonomik Ankara kurye garantisi fiyatı sunuyoruz,
✅Ankara KuryeAnkara ve Türkiye’nin tamamın acil paket teslimatları.
✅Kurye İletişim+90 543 748 61 61
✅Acil Ankara Kurye30 dk. içerisin de teslim alım garantisi !
Ankara Kurye


Ankara Moto Kurye

15 yıl önce kurulan İstanbul Kurye Hizmetleri, müşteriyi yaptığımız işin merkezine koymaya devam ediyor, bizimle olan deneyiminize değer veriyor ve esnek ve güvenilir hizmetler sunmaya devam etmemizi sağlamak için çalışıyoruz.

Profesyonel Ankara Kuryelerimiz, şehirlerarası Moto Kurye hizmetleri ekleyerek İstanbul ve hatta ülke çapında kapsamını sağlamak için İstanbul da kurulmuştur ve müşteri deneyimini geliştirmek ve operasyonları kolaylaştırmak için son teknoloji. Moto Kurye yenilikçi teknolojilere ve hizmetlere yatırım yapmaya devam etmektedir.

Ankara Moto KuryePin
Ankara Moto Kurye

Ankara Kurye Lojistikleri

Ankara Moto Kurye Hizmeti ekibimizin tutkusu, profesyonelliği ve özverisi olmadan yaptıklarımızı yapamazdık, ekibimizin sürekli olarak güncellenmesini sağlarken müşterilerimize harika ve hızlı bir Ankara motorlu kurye hizmet sunmaya devam ettiğimizden emin olmak için Hızlı Kurye sürekli olarak eğitim ve akreditasyonlara yatırım yapıyoruz. onlara devam eden taahhüdümüzün bir parçası olarak sağlık ve güvenlikteki en son değişiklikler.

Ankara Kurye Taşıma Koşulları

Hacimli Ürünler

Boyut ve Ağırlık Sınırları

Toplama ve Teslimat

Hacimli eşyalar nakliye sırasında hasara karşı daha hassastır.

Maksimum paket ağırlığı 100 kg

50 kg’ı aşan tekli paketler için 24 saat önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Göndermeden önce paketleme yönergelerimizi incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Maksimum uzunluk: 1,50 cm

Bir arka lifte ihtiyacınız varsa, lütfen teslim almadan önce bizimle iletişime geçin.


Profesyonel Kurye Hizmeti

Ankara Profesyonel Kuryeleri dikkatli bir şekilde tedarik ediyoruz ve sürüş geçmişini ve mevcut durumunu izlemek için üçüncü taraf bağımsız ortaklar “lisans Bürosu” kullanarak deneyimlerini, geçmişlerini gözden geçiriyoruz. Tüm Ankara Profesyonel kuryelerimiz Moto Kurye Fiyat CRB kontrollerinden geçer ve yüksek giysiler ve güvenlik botları gibi temel KKD’lere sahiptir.

 1. Ankara Genelin de Aynı Gün Ürün Teslimatı
 2. Şehirlerarası Kuryeleri
 3. Ankara Havaalanı Kurye Hizmeti
 4. Sıcak ve Soğuk Kontrollü, Donanımlı Kurye Hizmeti
 5. CCTV Kamera Korumalı

Akıncı Kurye ekibi son derece profesyoneldir ve tehlikeli ve sıcaklık kontrollü malların güvenli bir şekilde taşınması ve teslimi konusunda uzman bilgisine sahiptir; karmaşık hizmet talepleri olan müşterilere özel hizmetler sunma konusunda Benzer Ankara Moto Şehirlerarası Kurye Kuryeleri arasında benzersiziz. politikaları ve gereksinimleri ile.

Ankara Kurye HizmetleriPin
Ankara Moto Kurye

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Moto Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Moto Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye Yolculuğu

Akıncı Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


En İyi Ankara Kurye Firması

Akıncı Ankara Kuryeleri, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanmış bir dizi araç ve kamyona sahiptir. En küçük minibüsten büyük kamyonetlere, Luton 3.5 tonluk perdeli kamyonlara ve sıcaklık kontrollü kamyonetlere kadar, Ankara Moto Kuryeleri her bireysel müşteri ve teslimat gereksinimlerini karşılayabilir. Bursa kuryelerimiz, Ankara aralarından yakınlığı nedeniyle en çok kurye lojistik çözümü sunduğumuz yerlerden ikisidir.

Moto KuryeTanım
Ankara KuryeAnkara da hızlı ve acil kurye teslimatları. Ankara’nın tamamına acil kargo hizmetleri.
Hızlı Ankara KuryeAnkara hızlı moto kuryelerimiz ile acil olan ürünleriniz için ekspres teslimatlar.
Ankara Araçlı KuryeAnkara kurye filomuz ile kapsamlı nakliye ve kurye çözümleri.
Ankara Kurye FiyatAnkara motorlu kuryelerimiz profesyonel kurye teslimatlarını ekonomik kurye fiyatları ile sunar.
Ankara Kurye Çözümleri

Çevreye olan sorumluluklarımızı çok ciddiye alıyoruz ve kurumsal sosyal sorumluluğumuzun bir parçası olarak bir İstanbul Moto Kurye şirketi olarak karbon ayak izimizi en aza indirmek için en son teknolojiye yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Bu nedenle yakın zamanda filomuzu yenilemek için Uçak Kargo yatırımlar yaptık ve sıcaklık kontrollü veya ekstra güvenlik gerektiren yüksek değerli teslimatlar gibi belirli koşullara ihtiyaç duyan gönderiler için CCTV canlı kayıt ile gönül rahatlığı için araçlar sağlayabiliyoruz.


Ankara Kurye FiyatıPin
Ankara Kurye Fiyatı

15 Yıllık Kurye Endüstri Tecrübesi

Doğru araç, teslimatın boyutuna, ağırlığına ve değerine bağlı olacaktır. Gönderinizdeki teslimat boyutları ne olursa olsun, güvenli paketleme inanılmaz derecede önemlidir ve içeriğin değeri 1000 TL ‘den fazlaysa, rezervasyon yaptığınızda bize bildirmeyi unutmayın. Ankara Araçlı ve Motorlu Hızlı Kargo Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için, bizimle iletişime geçin veya şimdi bir rezervasyon yapın.

 1. 15 yıllık kurye endüstri deneyimi
 2. Web tabanlı kurye organizasyon ve sipariş takip sistemi
 3. Ekonomik ve rekabetçi kurye fiyatları
 4. Ankara ve tamamına kurye teslimat hizmeti.
 5. Büyük, ağır veya uzun tüm kargolar için hizmet
 6. Şehirlerarası veya uluslararası uçak kargo hizmetleri

Ekonomik ve İndirimli Ankara Kurye Fiyatı

Aynı Gün Teslimat ile Ankara Kuryeleri, yıllar içinde istikrarlı bir şekilde İstanbul ve geri kalanı, Ülke çapında 24 saat aynı gün kurye hizmetlerinin lider sağlayıcısı olarak itibar kazandı. Firmamız, Ankara kurye endüstrisi için güvenilirlik, hızlılık ve paranın karşılığı açısından bir referans noktası sağlamaktadır.

 • Taahhüt, özveri ve güçlü lojistik yönetimi, Ankara da hukuk büroları, tüccarlar ve Ankara kurye ihtiyacı olan diğer işletmeler tarafından ihtiyaç duyulan kalibrede aynı gün Ankara kurye hizmeti sağlamada başarının anahtarıdır.
 • Akıncı Kuryeleri, esnek ve cana yakın bir hizmet sunmanın yanı sıra zamanında teslimat yapıyor ve şu anda bu sektörde endüstri lideri olarak tanınmaktadır.
 • Akıncı Ankara Kuryeleri ile 24 saat aynı gün Akıncı Kurye teslimat hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinin. iletişim: 0 543 748 61 61 & mail@motokuryem.com.tr

Kapıdan Kapıya Kurye Teslimatları

Ankara da Koli Teslimatı mı gerekli ? Zaman açısından kritik olan teslimatlar için, Türkiye’yi ve Avrupa’nın çoğunu kapsayan kesintisiz bir doğrudan hizmet sunuyoruz Aynı gün ve ertesi gün Avrupa Kurye Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.


Ankara KuryeAnkara Moto Kurye Lojistikleri
Ankara Şehirlerarası KuryeAnkara Şehirlerarası Kurye Hizmetleri, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için uluslararası ekspres hizmet sunar.
Ankara Hızlı KuryeAnkara Hızlı Moto Kurye hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya çözümler sunar.
Ankara Yurt İçi Kurye Yurtiçi kargoları çok ekonomik kurye fiyatlarıyla üstleniyoruz. Ayrıca Ankara Moto Kurye çözümleri sunuyoruz.
Uçak KargoAnkara Kurye, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için hava kargo ekspres hizmeti sunar.
DepolamaDepolama hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya kurye çözümleri sunar.
Ankara Kurye Lojistikleri

Özel Ankara Kurye Hizmetleri

Güvenli ve zamanında teslimat konusundaki kanıtlanmış ve güvenilir uzmanlığımız, bize güvenebileceğiniz anlamına gelir. Ankara merkezindeki üssümüzden faaliyet gösteren Ankara Hızlı Kuryeleriyle, aynı gün içinde acil teslimatlar veya uzun vadeli sözleşme çalışmaları için lojistik bir kurye çözümü sağlayabilir. Küçük belgelerden 15 ton ağırlığındaki yüklere kadar değişebilir.

 1. Uzman Ankara kurye özel hizmetlerimiz, tıbbi ve farmasötik, soğutmalı hizmetler, paletli mallar için zamanlı teslimattan CCTV korumalı teslimata kadar tüm hassas paketlerinizi teslim etmenize yardımcı olur.
 2. Uçak Kargo, özel iş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilen, Ankara, Türkiye üzerinden aynı gün ve ertesi gün teslimat hizmetlerinden oluşan bir pazarlama lideri seçimi sunar.
 3. Şimdi rezervasyon yapın veya gereksinimlerinizi görüşmek için bizimle iletişime geçin.
Ankara Kurye 7/24Pin
Ankara Kurye 7/24

Pozitif Çözüm Odaklı Moto Kuryeler

Zamanında ve profesyonelliği garanti edebilmek birçok şirket için bir hayaldir. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Ankara Motorlu Kurye, her zaman güvenebileceğiniz kapsamlı, isteğe bağlı bir Ankara moto kurye teslimat hizmeti sunar.

 • Ankara’nın merkezindeki üssümüzde uzun yıllardır faaliyet gösteren deneyimli bir profesyonel motorlu kurye şirketiyiz.
 • Ülke çapında haritalanmış geniş, çeşitli bir filomuz var.
 • Garantili acil aynı gün teslimat, kritik zaman gerektiren teslimatlar için Ankara ve Türkiye’nin çoğunda doğrudan kurye hizmeti sunuyoruz.
 • Mallarınız, tüm yol boyunca tam olarak takip edilebilir bir duraklama olmadan doğrudan toplanır ve teslim edilir.

ilk Ankara kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Planlanmış Rotalar ve Teslimatlar

Önde gelen Ankara motorlu veya araçlı Şehirlerarası Kurye şirketlerinden biri olarak, Ankara’nın genelinde paketlerinizi belirlenen evlerine teslim etmek için özel olarak uyarlanmış, acil aynı gün Ankara kurye teslimat hizmetleri sunuyoruz. Teslimatlar zamanında ulaşmasını sağlamaktan gurur duyuyoruz, böylece minimum kişisel zaman kaybedersiniz; saat 17:30’a kadar teslim alma ve teslimat garantili.

Ankara Moto KuryeAnkara Kurye Hizmetleri
Kurye Hizmetleri:Acil kurye, şehirlerarası moto kurye, Hızlı kargo, Uçak kargo, Toplu teslimat ve dağıtım
Kurye Fiyat AralığıEkonomik fiyat garantisi ve rekabetçi fiyatlandırma
Kurye Servis Sahasımail@motokuryem.com.tr & 0 543 748 61 61
Elektronik Teslimat KanıtıVAR
Toplama ve Teslimat BildirimiVAR
Özelleştirilebilir Kurye HizmetleriVAR
7/24 Kurye ve DağıtımVAR
Neden Moto Kuryemizi Seçmelisiniz

Moto Kurye Aboneliği Nedir?

Tüm lojistik ihtiyaçlarınızı kısmen üstlenebilir veya tamamen yönetebiliriz. Sözleşmeli günlük veya haftalık alımlar, mallarınızın sadece Ankara’da değil, Türkiye genelinde istediğiniz kadar az veya istediğiniz sıklıkta toplanmasını ve zamanında teslim edilmesini sağlayacaktır.

Ankara Kurye aboneliklerinin faydaları:

 • Ekonomik kurye fiyatları
 • Ücretsiz kurye bekleme süreleri
 • SMS Bildirimleri
 • Kurye GPS canlı takibi

Sözleşmeli çalıştırmalar, eşyalarınızın ve belgelerinizin sürekli olarak Hızlı Kargo toplanıp teslim edileceği konusunda size gönül rahatlığı sağlar. Ankara Moto Kurye Teslimatları size göre şekillendiriyoruz, böylece tutarlı kalabilmeniz ve gününüzü planlarken zaman kaybetmemeniz için.

Ankara Kurye ÇözümleriMoto Kurye Çözümleri
Ankara KuryeAynı gün, 4 saat, 2 saat veya direkt kuryeler ve aynı bölgede teslimatlar.
Ankara Kurye Araç FilosuSaatlik kiralama, set run, arkadan yüklemeli kamyonlar ve vinçli kamyonlar. 1 tondan yarı römorklara ve çiftlere kadar.
Ankara Hızlı KuryePaketleri Ankara, Türkiye çapında – hızlı bir şekilde taşımanın güvenilir ve güvenli yolu için hızlı moto kurye hizmeti.
Ekonomi Kurye FiyatıPaketleri Ankara, Türkiye çapında teslim etmenin güvenilir ve uygun maliyetli bir yolu.
Aynı Gün Hızlı KargoAnkara da o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı KuryeBelirli bir zamana kadar teslim edilmesi gereken paletli yükler için.
Sabit Oranlı Moto Kurye Paketlerin boyut özelliklerini karşılaması koşuluyla fiyat navlun belirleyin.
Yurtiçi Uçak KargoAnkara, Türkiye’nin her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için.
Ankara Kurye Çözümleri

Hızlı Kurye Teslimatı Nedir?

Akıncı Moto Kurye Hizmetinin Ankara Kurye Teslimat Ekibi eksiksiz, anahtar teslimi bir hizmet sunuyoruz; Mallarınızı istediğiniz zaman toplayıp teslim ediyoruz. Ne zaman rezervasyon yaparsanız yapın, gideceğiniz yer neresi olursa olsun, acil aynı gün ve ertesi gün teslimatlar uygun zamanlarda teslim edilmesini ve her zaman profesyonelce yapılmasını sağlamak için çalışıyoruz.

 • Küçük ve orta ölçekli işletmeler: Malları teslim edin, maliyetleri azaltın, karlılığı artırın. Sizin zorluklarınız da bizimdir. Lojistik projelerinizi, iş hedeflerinizle bağlantılı bir ortağa emanet edin.
 • Bakanlık ve Kurumlar: Bakanlığın faaliyetlerini iyileştirin, lojistiği modernize edin, maliyetleri düşürürken hizmet kalitesini artırın. Değişikliği kolaylaştırmanıza yardımcı olabiliriz.
 • Büyük Şirketler ve Kuruluşlar: Sahada benzersiz katma değerli anahtar teslim hizmet. Hizmetinizde olan bir dizi özellik.
 • Özel İhtiyaçlar: Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayın. Satın aldığınız ürünlerin, zarfların veya kutuların teslim edilmesi için basit, hızlı ve verimli çözüm biziz.

Ankara Kurye ve Toplu Teslimatlar

Çoklu bırakma hizmetimiz, işletmeniz için 24 saat lojistik destek sağlar. İster dağıtım profilinizi dışarıdan temin etmek isteyin, ister kendi kapasite fazlası filonuzdan iş taşan işlerinizi acilen gidermek için bir ortak arayın, günün 24 saati buradayız. Çoklu bırakma hizmetlerimiz, iş ihtiyaçlarınıza göre özel olarak hazırlanmıştır.

 1. Zarflar ve küçük paketler
 2. Aynı gün hızlı teslimat
 3. Arabalar veya kamyonetler (mini minibüs)
 4. Büyük paketler veya paletler
 5. Hızlı veya ertesi gün teslimatlar
 6. Geniş formatlı kamyonlar (12 fit +)
Ankara Şehirlerarası KuryePin
Ankara Şehirlerarası Kurye

Şehirler Arası Kurye Teslimatları

Akıncı Ankara Kuryeleri, Ankara dışında faaliyet gösteren önde gelen uluslararası ve Ankara Kurye/nakliye şirketleri arasındayız; Ankara da ve dünyanın geri kalanında ürünlerinizi aynı gün, ertesi gün veya 2 günlük uluslararası teslimat Ankara kurye hizmetimizle teslim etmek. Gümrük ve tüm takip seviyeleri dahil olmak üzere kapıdan kapıya her şeyi hallediyoruz.

Ankara KuryeMoto KuryemDiğer Hizmetler
Ekonomik Kurye FiyatlarıVARKISMEN
Ankara Kurye GPS TakibiVARYOK
Ankara Kurye API EntegresiVARYOK
Elektronik Teslimat KanıtıVARVAR
Toplama/Teslimat BildirimiVARYOK
Özelleştirilebilir Kurye HizmetleriVARYOK
7/24 Ankara Kurye & DağıtımVARVAR
Ankara Kurye Kurumsal

Ankara Uçak Kargo Hizmetleri

Bu önemli, acil Ankara moto kurye teslimatları için, eşyalarınızın rezervasyonunuzu yaptığınız saatler içinde ulaşmasını sağlamak için uçağa kişisel olarak binen uzman Bursa Kuryeleri sağlıyoruz, bu hizmet günde 24 saat mevcuttur. Kendimizi sadece uluslararası bir nakliye şirketi olarak görmüyoruz; müşterilerimizin ihtiyaçlarını kişisel olarak alır ve bu şekilde ele alırız. 

Uçak kargo gönderirken fiyat kriterleri şunlara göre değişmektedir:

 • gönderi türünüze
 • kargo saati
 • konumlar arası mesafe
 • acil/ekspres veya ekonomik

Akıncı Bayrampaşa Kurye ve Kargo Hizmetleri, gönderdiğiniz her şeyin tam olarak ihtiyacınız olan zamanda ve yerde mükemmel durumda teslim edilmesini sağlamak için kelimenin tam anlamıyla ekstra yol kat ediyoruz.


Moto Kurye ve Araç Filosu

Gönderilmesi gereken şey ne olursa olsun – acil belgeler veya sözleşmelerden kırılgan, çok değerli, sıcaklık kontrollü, paletli ve hatta tehlikeli malların büyük, büyük ve ağır gönderilerine kadar – Akıncı Ankara Kurye ve Araçlı Kurye Hizmetleri her ihtiyacınızı karşılayabilecek bir filoya sahiptir. Türkiye ve Ankara’nın önde gelen kurye şirketlerinden biri olarak, hem yurtiçinde hem de yurtdışında her türlü özel yükü taşımak için ihtiyaç duyulan deneyime, personele ve belki de en önemlisi çeşitlendirilmiş filoya sahibiz.


 1. Olağanüstü filomuzdaki araçlar, motosikletler, normal küçük kamyonetler, orta kamyonetler ve uzun dingil mesafeli kamyonetlerden arka perde kenarlarına, sıcaklık kontrollü LWB kamyonetlere, 7,5 tonluk kamyonlara, 18 tonluk kamyonlara ve 26 tonluk kamyonlara kadar her şeyi içerir
 2. Herhangi bir iş için doğru araca sahip misiniz? Büyükçekmece Kuryelerinden oluşan ekibimiz, her boyutta ve yapıdaki yükleri güvenle taşımalarını sağlayan kapsamlı bir eğitim alır ve daha fazla gönül rahatlığı için filomuzdaki her araç CCTV güvenlik kameralarıyla donatılmıştır.

Filo Lojistikleri

Filomuzun CCTV teknolojisinin getirdiği izleme ve güvenlik avantajlarının yanı sıra her araç tam takipli ve ADR uyumlu . Bu, müşterilerimizin çeşitli gereksinimlerini karşılamak için elimizde bilgi, beceri ve uzman filomuz olduğu anlamına gelir. Aşağıdaki tüm filomuza göz atın ve gönderiniz için neyin doğru olduğunu görün. Alternatif olarak, filomuz hakkında daha fazla bilgi veya size özel uzman tavsiyesi için bugün güler yüzlü ekibimizle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 • Hızlı kurye
 • Ankara Acil kurye
 • Ankara Şehirlerarası Kurye
 • Uçak Kargo Ankara ve Şehirlerarası
 • Ankara içi dağıtım ve toplama
 • Depolama ve paketleme hizmetleri
?Kurye?Lojistik
Ankara Moto KuryeAnkara Yaya Kurye
Ankara Nöbetçi KuryeAnkara Gece Kurye
Ankara Motorlu KuryeAnkara Özel Kurye
Ankara Ekonomik KuryeAnkara VIP Kurye
Ankara Acil KuryeAnkara Gün İçi Kurye
Ankara Gece KuryeAnkara Ekspres Kurye
Ankara Araç KuryeAnkara Uzun Yol Kuryesi
Ankara Kiralık KuryeAnkara Ucuz Kurye
Ankara Uçak KuryeAnkara Arabalı Kurye
Ankara Moto Kurye

Kurye Araç Vasıtaları

Küçük hafif paketlerde acil ihaleler, sözleşmeler ve diğer belgeleri içerenler de dahil olmak üzere daha küçük, hafif gönderiler için idealdir, adından da anlaşılacağı gibi küçük kamyonetlerimiz filomuzdaki en küçük araçlardır. Her minibüs normal bir İngiltere paleti taşıyabilir, maksimum 360 kg taşıma kapasitesine sahiptir ve acil, küçük yük ev işleri için mükemmel şekilde uygundur.

 1. Bisikletler
 2. Motosikletler
 3. Otomobiller
 4. Minibüsler
 5. Kamyonetler
 6. Tırlar
 7. Drone


Moto Kurye ve Soğuk Zincir Taşımacılık

Taze ürünlerin, ilaçların ve biyolojik maddelerin güvenli bir şekilde taşınmasına izin verecek şekilde tasarlanan sıcaklık kontrollü uzun dingil mesafeli kamyonetlerimiz, taşıma sırasında malları güvenli ve emniyetli tutmak için tam olarak gereken doğru sıcaklığı sağlamak üzere tasarlanmış en yeni çift sıcaklık izleme sistemleriyle donatılmıştır. 

Ankara da soğutulmuş, donmuş veya çift sıcaklık kontrollü teslimatlar için mükemmel olan bu minibüsler, maksimum 1000 kg yük ile dört palete kadar mal taşıyabilir ve hatta fişimiz sayesinde araç hareket halinde değilken yüklerini soğuk tutabilir seçeneğinde. Bu, bu minibüsü gecelik yerinde işler için ideal kılar.


AnkaraPin
Ankara

Ankara

Ankara Türkiye’nin başkentidir. 6,5 milyondan fazla insan yaşamakta olan Ankara, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Türkiye Cumhuriyeti’nin kalbi Ankara, İstanbul’dan sonra Türkiye’nin ikinci büyük şehridir. Şehir doğu ile batı arasındaki sınırda yer almaktadır. Avrupa ve Orta Doğu kültürleri şehrin mimarisini, yemeklerini, şarabını, gece hayatını, modasını ve sanatını birleştirdi ve renklendirdi. Adından da anlaşılacağı gibi Ankara’ya demir atın, gelenek ve modernlik arasındaki sınırı geçin.

 • Ankara Yüzölçümü 25.632 km² (9.896 mil²)
  • Ankara Rakım 938 m (3.077 ft)
  • Ankara: Posta kodu 06XXX
 • Ankara: Alan kodu 312
  • Ankara ISO 3166 kodu TR-06
  • Ankara Plaka kodu 06
 • Ankara Koordinat 39°55′48″K 32°51′00″D

Ankara, gelişen semtleri ve yaşam koşulları ile Avrupa’nın 4. büyük başkentidir. Ankara, Türkiye’nin diğer şehirleri ile karşılaştırıldığında yaşam kalitesi endeksinde lider konumdadır. Uluslararası Esenboğa Havalimanı şehrin içinde yer alır ve dünyanın farklı şehirlerine ve ülkelerine birçok uluslararası uçuş bulabilirsiniz. Eğitim açısından bakarsak Ankara, ODTÜ, Bilkent, Hacettepe ve Gazi gibi ülkenin en kaliteli üniversitelerine de sahip.

Ankara, TürkiyePin
Ankara, Türkiye


Ankara Belediyesi: https://www.ankara.bel.tr/
Ankara Belediye Twitter: https://twitter.com/ankarabbld
Ankara Valiliği: http://www.ankara.gov.tr/
Ankara Üniversitesi: https://www.ankara.edu.tr/

Ankara Kurye Konumları

 1. Akyurt
 2. Altındağ
 3. Ayaş
 4. Balâ
 5. Beypazarı
 6. Çamlıdere
 7. Çankaya
 8. Çubuk
 9. Elmadağ
 10. Etimesgut
 11. Evren
 12. Gölbaşı
 13. Güdül
 14. Haymana
 15. Kahramankazan
 16. Kalecik
 17. Keçiören
 18. Kızılcahamam
 19. Mamak
 20. Nallıhan
 21. Polatlı
 22. Pursaklar
 23. Sincan
 24. Şereflikoçhisar
 25. Yenimahalle’

Ankara Kurye S.S.S

Ankara Kurye Ne Zaman Çalışıyor?

Ankara kurye hizmeti personellerimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Haftanın her günü, günün her saati aktif ve tam donanımlı motorlu kurye ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler üretiyoruz. Ekonomik ve Profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Ankara Kurye Fiyatları Nedir?

Ankara kuryelerimizin fiyatı bir kaç değişkene bağlıdır. Normal müşterilerimiz için km başına 3,5 TL ücret uyguluyoruz, fakat Abonelik yaptıran Ankara müşterilerimiz için km başına 2,5 TL ücret alıyoruz. Bu ücret yakın mesafelerde ve uzak mesafelerde değişkenlik gösterebilir.


Ankara Kurye Hizmet Alanları
Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp