giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Halkalı Moto Kurye Hizmeti 7/24 - İçin: Küçükçekmece Moto Kurye Hizmeti

İçinde : Küçükçekmece Moto Kurye Hizmeti Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 02 Eki 2021

Halkalı moto kurye ihtiyacınız mı var ? Halkalı moto kuryelerimiz 7/24 aktif çalışıyor. Halkalı moto kurye için aramalarınızı bekliyoruz.

Halkalı Moto Kurye Hizmeti

Halkalı moto kuryelerimiz profesyonel personellerdir, her işlem titizlikle yapılır ve detaylandırılır. Moto kuryelerimiz ile verdiğiniz ilk sipariş de geçerli indirim kodunuzu kuryelerimizden talep edebilirsiniz. Bizi diğer moto kurye firmalarından ayıran şey ise resmi ve kurumsal moto kurye şirketi olmamızdır. Diğer çoğu moto kurye firmaları resmi değildir, işlerini telefon gruplarından ya da web adreslerinden yürütmektedir. Küçükçekmece moto kurye hizmetimiz haftanın her günü aktif bir şekilde çalışmaktadır. Bu da herhangi bir kargo gönderimi sorunun da karşınız da sorumlu bulma ihtimalini zora sokar.

Halkalı Moto Kurye Hizmetimiz
Halkalı Moto Kurye Hizmetimiz

Neden Halkalı Moto Kuryeleri Seçmelisiniz?

Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir, yıllardır en çok tercih edilen moto kurye firması olmamızın bir diğer nedeni de budur. Müşterilerimiz den aldığımız değerlendirmeleri önemsiyoruz, bu moto kurye dükkanımızı geliştirmemize ve eksiklerimizi görmemize olanak sağlıyor. Ataşehir moto kurye hizmetimiz tüm ihtiyaçları karşılayacak kapasitededir. Moto kurye personellerini titizlikle seçiyoruz. Her personelin A2 motosiklet ehliyetine sahiptir ve ileri sürüş teknikleri almaktadır.

Halkalı Moto kuryeleri, Halkalı da en çok tercih edilen moto kurye firmasıdır.

Akıncı Moto Kurye

Bünyemiz de bir birinden çeşit araçlar bulunur, toplam da 100+ üzerin de araç ve moto kuryeye sahibiz. Bu da bizi sektör de lider konumda yapar. Büyük, küçük ya da uzun herhangi bir ürünü şehirler arası ya da ilçeler arası taşıma kapasitesine sahibiz. Beykoz moto kuryelerimiz profesyonel personeller olmuş olup son teknoloji ve model araçlar kullanmaktadır. Yüzlerce kurumsal firma bu konu da bizi tercih ediyor. İster aynı gün, ister hemen teslim moto kuryelere sahibiz. Siparişinizin ilk 120 dk sın da ürününüzü götürmeyi ve taşımayı garantiliyoruz. Eğer VIP ya da Ekspress moto kurye teslimatını seçerseniz. Uzaklığa göre 90 dakika da teslimat sağlıyoruz.

 1. Hemen teslim Halkalı moto kurye
 2. Normal Halkalı moto kurye teslimatı
 3. VIP Halkalı moto kurye teslimatı
 4. Gece veya Nöbetçi moto kurye
 5. Rutin, Anlaşmalı moto kurye
ilgini çekebilir  Beşyol Moto Kurye Hizmeti ve Firması

Halkalı Moto Kuryeler ile Taşınabilir Ürünler

Akıncı moto kurye firması olarak, Halkalı da resmi ve yasal moto kurye şirketiyiz. Çekmeköy moto kuryelerimizin de taşıyabileceği veya taşıyamayacağı bazı ürünler bulunmaktadır. Bundan sebeple bazı kısıtlayıcı veya taşıyamayacağımız ürünler bulunmakta. Bunlar yasa dışı, akla mantığa sığmayan ürünler ya da provakasyon yapmaya yarayan ürünler olarak nitelendirebiliriz. Moto kurye firmamız koşulsuz şartsız Türkiye Cumhuriyeti kanun ve yasalarına bağlıdır. Ülkemiz de taşınması uygun olmayan ya da yasak olan hiç bir ürünü taşıyamayız. Bunları sıralamak gerekirse

 • Giyim, Tekstil, Takı, Sanayi, Otomotiv ürünleri, parçaları, aksesuarları, aksamları
 • Belge, mektup, ehliyet, sözleşme, antlaşma, plan ve kroki tarzında evraklar
 • E-ticaret ürünleri, çiçek, bitki, hayvan yemi, tohum
 • Türkiye Cumhuriyeti devletinin yasak kılmadığı ve taşınabilir her ürün.
Profesyonel Halkalı Moto Kurye
Profesyonel Halkalı Moto Kurye

Halkalı Moto Kuryeler ile Taşınamaz Ürünler

Daha önce belirttiğimiz üzere, Türkiye Cumhuriyeti devleti yasalarına ve kanunlarına bağlıyız. Kadıköy moto kuryelerimiz Türkiye Cumhuriyetin de yasal ve resmi moto kuryelerdir. Özellikle, kovid19 pandemi dönemin de moto kuryelere düşen yük epey arttı. Bunun farkındayız ve bu sorumluluğu çok iyi karşılıyoruz. Pandeminin tekrar artmasıyla birlikte, soğuk ve yağmurlu kış ayların da moto kurye ihtiyaçları çoğaldı. İstanbul içerisin de çok yoğun bir moto kurye trafik akışı bulunmakta. Özellikle İstanbul trafiğin de çekilmez bir hal alıyor. Durum böyleyken Halkalı moto kuryelerimiz bu yükü çok iyi bir şekil de sırtlamakta.

 • Uyuşturucu ve Narkotik ürünler/maddeler
 • Silah, Bıçak gibi zarar verici materyaller, araçlar ve gereçler
 • Zehirli, yanıcı, tutuşucu kimyasallar ya da ürünler
 • Canlı hayvan, bozulabilir veya akabilir gıdalar, ürünler
 • Tütün, Alkol türevleri ve maddeleri
 • Türkiye Cumhuriyetin de yasak olan her ürün

Ümraniye moto kuryelerimiz için de aynı hat ve destek sistemini kullanabilirsiniz. Bu liste de ki ürünler kafanızı mı karıştırdı veya aklınız da bi soru, sorun mu var? Lütfen bizi arayın. Canlı ve dinamik moto kurye destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için sabırsızlıkla bekliyor.

İade politikanız nedir?

Moto kuryelerimiz yola çıktıktan ya da varış olduktan sonra %50 ücret kesilip iade edilir. Kuryeler yola çıkmamışsa ücretin tamamı iade sağlanır.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Ödeme yöntemlerimiz nakit, havale/eft ya da kredi kartına peşin/taksitli şekil de vardır.

Ürün ne zaman teslim olur?

Normal gönderilerde 180 dakika, hemen teslim ya da vip gönderilerde iste uzaklığa göre değişmekle olup 90 dakika da teslimat sağlanır.

Resmi ve Kurumsal mısınız?

Akıncı moto kurye olarak, sayısı az olan resmi ve kurumsal moto kurye şirketlerinden biriyiz. Vergi levhamız, ziyaret edebileceğiniz bir ofisimiz ve operasyon merkezimiz bulunmakta.

Maslak Moto Kurye Hizmeti 7/24 Matbaacılar Sitesi Moto Kurye 7/24

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara