Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye Servisleri

Ataşehir Kurye

Ataşehir, İstanbul

Ataşehir de tam kapsamlı ve acil kurye hizmetleri. Ataşehir kuryelerimiz ile zaman sınırlı kargolarınızı hızlı & güvenli teslimat sağlıyoruz.

Beykoz Kurye

Beykoz

Beykoz kurye hizmetimizle büyük, uzun ya da çok ağır kargolarınıza teslimat çözümü sağlıyoruz. Ekonomik ve profesyonel !

Çekmeköy Kurye

Çekmeköy

Çekmeköy kuryelerimiz tüm kargo/lojistik ihtiyaçlarınız için kurye teslimatı sunar. Çekmeköy kurye ile hızlı, güvenli ve ekonomik kurye teslimatları.

Kadıköy Kurye

Kadıköy

Kadıköy kuryelerimiz 15 yıldır, Kadıköy sakinlerinin kurye ve kargo ihtiyaçlarını %99 memnuniyet oranıyla karşılıyor. Kadıköy kuryeleri kurye endüstri sektörünün lider sağlayıcısıdır.

Kartal Kurye

Kartal

Kartal kuryelerimiz tüm lojistik ve nakliye ihtiyaçlarınız için profesyonel hizmet ve uygun maliyetli kurye çözümleri sunar.

Maltepe Kurye

Maltepe

Maltepe Kuryelerimiz haftanın her günü ve saati siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet veriyor ! Maltepe kuryeleri ile hızlı, acil ve ekonomik kargo teslimatları için iletişime geçiniz.

Pendik Kurye

Pendik

Pendik kurye hizmetlerimiz, 15 yıldır Pendik ve İstanbul da en çok tercih edilen motosikletli kuryelerdir. Akıncı Pendik Kuryeleri ile günün her saati ekonomik teslimatlar.

Sancaktepe Kurye

Sancaktepe

Sancaktepe Kuryelerimiz, kargo ve lojistik ihtiyaçlarınız için A+ kalite kurye hizmeti sunar. Kapıdan kapıya acil ve hızlı kargo teslimatları. Kapıda ödeme, kurye hesapları.

Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli

Sultanbeyli Kuryelerimiz İstanbul Anadolu yakasın da ki ve İstanbul tamamın da kargo teslimatı sunar. Sultanbeyli Kuryelerimiz öncelikli olarak müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

Üsküdar Kurye

Üsküdar

Üsküdar Kurye sürücülerimiz ve kurye destek ekibimiz yılın her ayı ve günü kesintisiz kurye hizmetleri sunmaktadır. Üsküdar Kuryeleri ile son dakika acil kargo gönderilerinizi taşıyoruz.

Tuzla Kurye

Tuzla

Tuzla Kuryeleri 15 yıllık kurye endüstri tecrübesi ve ana lider sağlayıcı konumuyla İstanbul ve komşu illerinin tamamına 1 gün de kargo teslimatı sunar. Türkiye tamamın da 24-48 saat kargo teslimatları, uluslararası uçak kargo çözümleri.

Üsküdar Kurye

Ümraniye

Ümraniye Kuryeleri bölge de en çok tercih edilen profesyonel ve lisanslı motosikletli kuryelerden oluşur. Ümraniye Kurye servisleriyle ucuz ve ekonomik kargo fiyatları ile hızlı kurye teslimatları sağlayın.

Anadolu Yakası Kurye
Anadolu Yakası Moto Kurye

Anadolu Yakası Kurye

Anadolu Yakası Kurye Hizmet Sağlayıcınız Akıncı Moto Kurye, Mart 2005’ten bu yana Anadolu Yakası Kurye müşterilere olağanüstü kurye hizmeti sunmaktadır. 20 yılı aşkın bir süredir Anadolu Yakası Kurye ve ötesinde hızlı teslimat hizmeti sunuyoruz. En son teknolojiyle birleşen eski moda idealleri benimseyen bir şirketiz. Anadolu Yakası Kurye İşimizin, müşterilerimize diğer tüm şirketlerin sunabileceğinden daha fazla değer sağlayan bir hizmet sunmak olduğuna inanıyoruz.

  • Anadolu Yakası Kurye Odaklanmamız: Yalnızca aynı gün teslimatlar ayrılmış bir hizmete ihtiyaç duyan müşterilere teslimat sağlamaya odaklanmıştır. Bu odağı koruyarak mükemmel itibarımızı koruyoruz ve aynı gün Anadolu Yakası Kurye olarak yolumuza devam ediyoruz.
  • Anadolu Yakası Kurye Hizmet Alanı: Araçları Güney Kaliforniya bölgesinde bulunur. Anadolu Yakası Moto Kurye bu alanlarda anında teslim alınabilir ve araçlarımız 250 mil yarıçapındaki herhangi bir yere teslimat yapar. Ayrıca Türkiye de ki diğer tüm konumlara bir sonraki uçuş hizmeti sunuyoruz
  • Anadolu Yakası Kurye Önceden Planlanmış: Rotalar Anadolu Yakası Kuryelerinin gönderileri tutarlı bir programa göre göndermenin ve almanın önemini anlıyor. Lojistik alanındaki uzmanlığımız, ihtiyaçlarınız için zaman açısından en verimli, uygun maliyetli rotaları oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
  • Anadolu Yakası Kurye Özel Teslimat: Anadolu Yakası Kuryeleri, talep üzerine, aynı gün teslimat konusunda uzmanlaşmıştır. Zaman gereksinimlerinizi ve bütçenizi karşılamak için 4 hizmet düzeyi sunuyoruz. Birden fazla hizmet düzeyi sunarak, teslimatınızın nasıl ele alındığını net bir şekilde anlamanızı sağlıyoruz.

Rekabetçi bir fiyata hızlı ve verimli hizmet sunmaya adadık. Anadolu Yakası Kurye, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı taahhüt eder. “Bakılacak kadar küçük ama teslim edilecek kadar büyük” bir şirketiz. Anadolu Yakası Kurye Teslimat hizmetimiz, belgelerden boks eldivenlerine kadar her şeyi barındırabilir; Resimlerden satış örneklerine veya teslim edilebilecek herhangi bir şey. 7/24 ve 365 gün iletişim için: mail@akincilojistik.net veya 0 543 748 61 61

  1. Mobil Bildirimler Mobil bildirim mevcut
  2. Takip Sistemi Gerçek zamanlı sürücü ve paket takip sistemi
  3. Doğrudan Destek Dost canlısı ve yardımsever destek personeli, herhangi bir soru veya endişeniz için yardıma hazır.
  4. Moto Kurye Onay sistemimiz size güncel alım ve teslimat onayı sağlar.

Anadolu Yakası Kurye Servis Alanlarımız

Avrupa Yakası Kurye
Kurye

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp