Kurye Araba

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Kurye araba hizmetlerinin iş görevleri, bir araba galerisi, kiralama acentesi veya vale şirketi için farklı yerlere araç sürmeyi içerir. Kurye araba galerilerinde çalışırken, sorumlulukları genellikle arabaların iki site arasında, örneğin bir partiden yakın zamanda satın alan müşteriye taşınmasını içerir.

Bazı durumlarda, bir kurye araba, kamyon ve römork kullanarak birden fazla aracı hareket ettirebilir. Ayrıca yeni bir eve taşınan özel bir kurye araba müşterisi için bir konumdan diğerine gidebilirler. Bu rol için nitelikler arasında geçerli bir Uçak Kargo sürücü belgesi bulunmaktadır.

Kurye ArabaPin
Kurye Araba

Kurye Araba Nedir?

Her şeyin kurye araba ve aynı gün paket teslimat hizmetinizin olduğu gün gitmesi gerektiğini biliyoruz. Kurye araba hizmetlerimiz profesyonelce ele alınır, güvenilirdir, zamanında (her seferinde) ve kurye araba tarafından sürülen birinci sınıf arabalar ve minibüs kullanılarak en iyi kurye araba fiyatlar ile rekabetçi fiyatlara sahiptir. İstanbul da ki kurye araba paket teslimatları için kurye hizmeti sektöründe Hızlı Kargo hizmet veren sürücüler.

 1. Kurye araba hizmeti birden fazla araç taşıyorsanız, bir ticari sürücü belgesine (CDL) ihtiyacınız vardır.
 2. Kurye araba, bağımsız olarak veya özel bir müşteri için çalışmadıkça genellikle işverenleri aracılığıyla sigortalıdır.
 3. Bu pozisyondaki biri araba galerileri, kiralama acenteleri, özel müşteriler veya kurye araba için ulaşım hizmetleri sağlayabilir.
 4. Kurye araba ile ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi tam olarak karşılayacak herhangi bir şehir veya kasaba.

Kurye araba olarak başlamanız gereken nitelikler değişiklik gösterir. Her kurye araba personelinin Arabalı Kurye sürüş becerilerine ve geçerli bir sürücü belgesine ihtiyacı vardır. Bir bayilik veya kiralama acentesi için bireysel arabaları sürmek için standart bir lisans almanız gerekir.


Kurye Araba Hizmetleri

Kurye veya kurye araba paket teslimatı için kiralamak ve rezerve etmek üzere birinci sınıf bir salon, sedan ve minibüs filomuz var. Kurye araba araçlarımız tüm İstanbul bölgesine yayılmıştır ve acil bir paket yaparsanız, toplama veya dağıtım Şişli Kurye noktalarınızın yakınında her zaman beklemededir.

 • Kurye araba müşterinize teslim edilmesi gereken kurye toplama talebi, özel kurye araba personelimizden biri 60 dakika içinde veya seçtiğiniz bir zamanda sizinle olabilir.
 • Gönlünüz rahat olsun diye aynı gün kurye araba ve kargonuzu alıp güvenli bir şekilde (imzalı) teslim alıyoruz.
 • Bizi arayın, mesaj atın veya bize e-posta gönderin. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61
 • Böylece size kurye araba paket teslimatı, transferler, günlük geziler, İstanbul da seyahatler veya Türkiye çapında bir teslimat yeri için paket teslimatınız için size özel aynı gün özel kurye araba/paket teslimat hizmeti paketi hazırlayabiliriz.
AğırlıkKDV Dahil FiyatÇıkışKurye ArabaYeri
1 KG4,37 ₺Kocasinan
3 KG5,19 ₺Kurye Araba
4 KG5,82 ₺Kurye Araba
5 KG8,52 ₺Kurye Araba
6 KG11,51 ₺Kurye Araba
10 KG15,53 ₺Kurye Araba
20 KG19,74 ₺Kurye Araba
30 KG23,48 ₺Kurye Araba
50 KG27,68 ₺Kurye Araba
Kurye Araba Fiyat

Kurye Araba Avantajı Nedir?

Acil bir kurye araba hizmeti için en kısa sürede, anında, kurye araba paket teslimat hizmetleri sunmak. İstanbul da ki kurye araba, aynı gün kurye/paket teslimat hizmeti, en kısa sürede, anında, VIP veya acil aynı gün paketinizi alacak. Kurye araba aynı gün istediğiniz varış noktasına/yere güvenli ve zamanında teslim edecek veya planlanmış Beyoğlu Kurye bir zamanda teslim edecektir.

Bu nedenle, en kısa sürede, acil, VIP veya aynı gün içinde acil bir kurye/paket teslimat hizmetine ihtiyacınız varsa, kurye araba ile rezervasyon yapın, kuryeyi/koliyi sizin için teslim edelim. Bugün alınması gereken ancak ertesi gün sabah ilk iş olarak teslim Beşiktaş Kurye edilmesi gereken bir kurye araba pakete ihtiyacınız varsa, kurye araba servisi ile rezervasyon yapın, biz de sizin için teslim edelim.

İstanbul da ki kurye araba ve aynı gün kurye/paket teslimat hizmeti, müşterilerinizin adresine teslimat için ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılayan bir zamanda acil, en kısa sürede ve VIP paketlerinizi teslim etmek için size esnek ve verimli seçenekler sağlayacaktır.

Kurye Araba

Kurye Araba Lojistikleri

İstanbul da kki kurye araba lojistikleri ve paket teslimat hizmeti, size şehir çapında, kırsal kesimde ve kapsadığımız her şehirdeki finans bölgelerine kadar iyi bir rota bilgisine sahip, güvenilir bir profesyonel ve güvenilir özel kurye araba sürücüsü sağlayacaktır. Kurye araba lojistikleriyle paket teslimat hizmeti, acil kurye araba paketlerinizi müşterinizin adresine son teslim tarihinden önce teslim Küçükçekmece Kurye etmeye adanmış profesyonel bir kurye araba hizmeti sağlayacaktır. 

Verimli bir kurye araba, paket teslimat hizmetinin, kurye hizmetiniz için günün veya gecenin herhangi bir saatinde kullanılabilen esnek seçenekler gerektirdiğinin farkındayız ve biliyoruz. Çoklu kurye araba paketlerinizi veya kolilerinizi İstanbul da ki farklı konumlardan teslim etmek için sorunsuz bir yolculuk için çok konumlu teslim alma ve bırakma işlemleriniz için tüm rotaları önceden planlayın.

Kurye Araba İhtiyacınız Mı Var?

Kurye Araba Acil Teslimatlar

Kurye araba acil teslimatları en verimli şekilde tamamlanmasını sağlamak için tüm kurye araba teslimat rotalarınızı dinamik olarak planlar veya talep ettiğiniz ve acil müdahale gerektiren rotayı takip edebiliriz.

 • Aynı gün kurye araba hizmeti, kuruluşunuza gece ve hafta sonları dahil olmak üzere her gün veya Ataşehir kurye belirli programlanmış günlerde veya talep ettiğinizde/istek üzerine çoklu teslimat hizmetleri sağlayabilir.
 • İstanbul da ki acil çoklu teslim alma ve bırakma paketleriniz/kuryeleriniz için hızlı, esnek ve en iyi şekilde tahsis edilmiş güvenli kurye araba /paket teslimat hizmeti çözümleri.
 • Bizimle aynı gün kurye araba hizmeti rezervasyonu yaptığınızda hiçbir gizli ücret yoktur,
 • İstanbul ve Türkiye bölgelerin de A’dan B’ye kurye araba hizmeti, araç günlük kiralama ücreti üzerinde sabit Kağıthane Kurye ücret fiyatı ile her şey dahil bir tarife ile aynı gün kurye araba ve paket teslimatı hizmet çözümleri sunar.
 • Yönlendirilen çoklu kurye araba hizmeti, yarım günlük araba veya minibüs kiralama günlük ücreti.

Yönlendirildiği gibi veya tümü onaylanan kurye araba teslimi işi. Tamamlamak için seyahat maliyeti için Eyüp Kurye kat edilen mesafeye dayalı ücretler. İstanbul da kurye araba hizmetini seçmeden ve rezerve etmeden önce, buna kurye araba paket ve kurye teslimat hizmetleriniz için tüm ücretler dahildir.

ilk kurye araba siparişinize özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Kurye Araba S.S.S

Kurye Araba Servisi Nedir?

Türkiye de ki kurye araba aynı gün kurye/paket teslimat hizmeti için özel sürücüleri, İstanbul genelinde farklı konumlarda ve noktalarda her zaman beklemededir, bu nedenle hızlı kurye, kurye araba ve paket teslimleri için size yakınız. 3 basit adımda kurye araba rezervasyonu yapabilir veya bizi arayabilir, mesaj gönderebilir ve hatta bize bir e-posta yazabilirsiniz.

Kurye Araba Türleri Nedir?

Aynı gün kurye araba teslimat hizmetiniz için hızlı bir fiyat teklifi almak için. Aynı gün kurye teslimat hizmeti, rahatınız için kolaylaştırıldı. Acil paketlerinizi İstanbul’un herhangi bir yerine birden fazla yere teslim edebilecek bir kurye araba hizmetine mi ihtiyacınız var?

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp