Koli Toplama ve Teslimat

Koli Toplama ve Teslimat

Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri ve uluslararası teslimat hizmetleri , standart olarak esnek toplama seçenekleri ve kapıdan kapıya kurye teslimatı sunar. Çoğu yerden aynı gün kargo toplama ve teslimat hizmeti sunuyoruz ve yalnızca DHL & UPS gibi en iyi kargo taşıyıcılarıyla çalışıyoruz.

Bizim parsel hizmet hem iş hem de ev teslimini sunar ve Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri ile bir kurye düzenlemek çok kolay.

Sadece bir online kurye teklifi alın, paket teslimat fiyatlarımızı karşılaştırın ve bütçenize uygun bir kurye toplama hizmeti rezervasyonu yapın. Hatta gerçek zamanlı teslimat takibi de sunuyoruz, böylece kargonuzu kurye ile teslimata çıkana kadar takip edebilirsiniz.

Bu kullanışlı kılavuz, bir kurye toplama ve paket teslimatı planlama hakkında bilmeniz gereken her şeyi size anlatacaktır.

Kurye Koleksiyonu

Aynı gün kurye teslimi için rezervasyon bitiş saatleri

 

 1. Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri, kapanış saatimiz içinde rezervasyon yaptığınız sürece çoğu yerden aynı gün kurye teslimatı sunar.
 2. Her posta kodunun farklı bir rezervasyon bitiş saati vardır ve çoğu posta kodunun bitiş saati 12:00 ile 15:00 arasında değişir ve Londra’daki kurye hizmetlerimiz daha da geç toplama süreleri sunar.
 3. Bir Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri teklifi aldığınızda, her hizmet seçeneği, paketinizi hangi gün alabileceğimizi ve o gün bir koleksiyon almanızı sağlamak için kuryeye ne kadar süre ayırmanız gerektiğini ayrıntılarıyla belirtir.

Jargon tanımlama: ‘Kesinti zamanı’, aynı gün teslim alma için ‘rezervasyon son tarihi’ için bir kurye terimidir. Online rezervasyon yaptığınız gün kargo teslim hizmeti almak istiyorsanız, bölgenizdeki kapanış saatinden önce rezervasyon yaptırmalısınız.

Toplama Süresi İsteme

Kurye alımları Pazartesi’den Cuma’ya (resmi tatiller hariç) 09:00 – 19:00 saatleri arasında yapılmaktadır ve maalesef kurye ile teslim alma hizmeti için belirli bir saat talep edemezsiniz. Ancak Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri da  sizi tüm gün beklemekten kurtarmak için bir toplama penceresi belirleme seçeneği sunuyoruz.

Rezervasyon işlemi sırasında, toplama zaman penceresiyle birlikte toplama tarihini seçme seçeneği sunulur. Örneğin, bölgeniz için rezervasyon bitiş saati 12:00 ise, 12:00 ile 19:00 arasında bir koleksiyon seçebilirsiniz.

Başka bir adresten almamızı isteme

Başka bir adresten kurye siparişi vermek için, toplama noktasındaki irtibat kişisinin telefon numarasını ve e-posta adresini vermeniz gerekir. Gönderi belgeleri, daha sonra ne yapılacağına ilişkin yönergelerle birlikte göndericiye e-postayla gönderilir.

Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri şunları önerir:

 1. Gönderi etiketlerini içeren e-postayı aldıklarından ve teslim almadan önce etiketi yazdırıp koliye yapıştırmak için talimatları izlediğinden emin olmak için göndericiyle görüşmelisiniz.
 2. Eşyalarınızın nakliye için doğru bir şekilde hazırlandığından emin olmak için göndericiyi paketleme ve etiketleme kurallarımız hakkında bilgilendirmeniz .

Başarısız Kargolar için

Bir koleksiyon çeşitli nedenlerle başarısız olabilir. En yaygın neden, kurye teslim almaya çalıştığında göndericinin müsait olmamasıdır, ancak bunun nedeni kuryenin toplama noktasını bulamamasından veya yalnızca kötü trafik nedeniyle zamanının tükenmesinden de kaynaklanabilir.

Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri şunları önerir:
 1. Kurye saat 16:00’ya kadar gelmezse bizi arayın ve sizin adınıza teslim alma işlemini gerçekleştirelim. Veya yurtdışındaysanız, doğrudan kendi ülkenizdeki kuryeyi arayın.
Bir koleksiyon nasıl yeniden rezerve edilir veya toplama tarihi nasıl değiştirilir?

Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri ile bir koleksiyon için yeniden rezervasyon yapmak kolaydır. Gönderinizi ve takip sayfasından takip edin ve ardından ‘Alma Tarihini Değiştir’ seçeneğini seçin.

Etiketler ve Evrak İşleri

Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri , ihtiyacınız olan tüm nakliye evraklarını size sağlayacaktır . Ardından, teslim almadan önce göndereceğiniz her koliye bir barkodlu etiket yazdırıp yapıştırmalısınız.

Etiketlerin kolilerinize yapıştırılması

 • Toplama kuryesi size her bir etiketi yerleştirmeniz için bir ‘belgelerle çevrili kese’ sağlayabilmelidir, ancak bunu yapamıyorsa, nakliye etiketini şeffaf ambalaj bandı kullanarak kutuya bantlayarak barkodların düz tutulmasını sağlayabilirsiniz. ve bantla kapatılmamıştır.

Gümrük faturasının koliye yapıştırılması

 • Parseliniz doğrudan İstanbul ve tüm ilçeleri için seyahat ediyorsa, Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri , yazdırmanız ve parselinize yapıştırmanız için gümrük faturalarını oluşturur. Paketiniz İstanbul ayırma merkezimiz aracılığıyla seyahat ediyorsa, kolaylık sağlamak için tesisimize ulaştığında sizin için yapıştırdığımız için size herhangi bir gümrük faturası verilmeyecektir.

Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri şunları önerir:

 • Kutunun içine yedek bir adres etiketi yerleştirme.
 • Bir kutuyu yeniden kullanıyorsanız, kullanmadan önce kutudaki tüm etiketleri ve işaretleri çıkarın.
 • Göndermeden önce etiketleme ve paketleme yönergelerimizi gözden geçirin.
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp