giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Aynı Gece Moto Kurye Hizmeti - İçin: Genel Kurye

İçinde : Genel Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 26 Tem 2021

Koli teslimatı gündüz ile sınırlandırılmamalıdır. Mesai saatleri dışında acil teslimata ihtiyacınız varsa, aynı gece kurye hizmetimiz size yardımcı olabilir. Ataşehir moto kuryelerimiz gece teslim özelliği de vardır.

Aynı Gece Kurye Hizmeti

Akıncı Lojistik Kargo ve Moto Kurye de, işin artık personelin fiziksel olarak yerinde olduğu saatler dışında çalışmadığını biliyoruz. Gelişmiş teknoloji ve iletişim uygulamaları sayesinde, birçok işletme artık kendilerini 24 saat operasyonlar olarak görüyor. Kartal moto kuryeleri de gece teslim sağlıyolar.

Acil paket teslimatı gibi bir zamanlar sadece gündüz gerekli olan hizmetler artık bu kadar sınırlı değil. İşletmenizin, varış noktasına mümkün olan en kısa sürede veya sabah zamanında varması için gece teslim edilecek bir pakete veya mektuba ihtiyaç duyabileceğini anlıyoruz.

 

Aynı Gece Teslimat Nasıl Çalışır?

Moto Kuryelerimiz gün boyunca 7/24 hizmet vermektedir. Bir gecede paket teslimatı hakkında bizimle iletişime geçerseniz, teslimat sürecini başlatmak için hemen size geri dönebiliriz.
Paket teslim aldığınız yerden en uygun mesafede gece kuryelerimizden birini göndereceğiz. Paketinizi aldıktan sonra, kapıdan kapıya teslimat için doğrudan paketin teslim noktasına gideceklerdir. Maltepe moto kuryeleri gece teslimatları nasıl yaparlar ?

Teslimat süreci hakkında sizi bilgilendirmek bizim için önemlidir. İletişim bilgilerinizi önceden alacağız ve paketiniz belirli teslimat aşamalarına ulaştığında sizi e-posta veya SMS bildirimleriyle bilgilendireceğiz. Moto kuryeler kargolarınızı başarıyla teslim eder etmez size haber vereceğiz. İşi uzun süre askıya almaya gerek yok.

ilgini çekebilir  İstanbul Moto Kurye İş İlanları 2021
Gece Moto Kuye Hizmeti
Gece Moto Kuye Hizmeti

İstanbul Dışı ve İlçeler Arası Kurye Teslimatı

Aynı gece teslimatımız, büyük şehirler dahil İstanbul da ki tüm konumlar için geçerlidir: Ataşehir, Kartal, Pendik, Çekmeköy, Tuzla, Şile bulardan bazıları.. Sadece paketinizin teslim edilmesini istediğiniz yeri tam olarak bize bildirin, biz de bunu gerçekleştirelim.
Gece moto kurye teslimatı, gündüz teslimatından daha yavaş değildir. Hedefimiz asla değişmez: siparişinizi onayladıktan sadece birkaç saat sonra olması gereken yere ulaştırmayı hedefleyerek paketinizi hızlı bir şekilde teslim etmek. Pendik moto kuryeler ilçeler arası ve gece teslim özelliği vardır.

Yurtdışına aynı gece teslimat arıyorsanız, yardımcı olabiliriz. Paketinizin uçakta el bagajı olarak taşınabilmesi ve gümrük yönetmeliklerine uygun olması koşuluyla, kuryelerimiz bir sonraki direkt uçuşta seçtiğiniz varış noktasına götürebilir. Bursa, Yalova, Kocaeli, Tekirdağ teslimat yaptığımız Türkiye çapındaki en büyük destinasyonlardan bazıları.

 

Teslim

Teslim ettiğimiz kargo Çeşitleri Akıncı Lojistik Kargo ve Moto Kurye Hizmeti ile  teslim ettiğimiz koli türleri konusunda seçici davranmıyoruz. Bir kutunuz, iş örneğiniz, teknik belgeniz, yasal mektubunuz veya en kısa sürede bir gecede teslim edilmesi gereken başka herhangi bir şeyiniz olsun, sizin için teslimat aracımız var.

Filomuz daha büyük kamyonlardan, daha küçük kamyonetlerden ve hatta daha küçük motosikletlerden oluşur ve parselinizi A noktasından B noktasına en hızlı ve uygun şekilde ulaştırmamıza yardımcı olur.
Aynı gece moto kurye hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız, bugün iletişime geçin. Geri arama isteğinde bulunduğunuzda, ekibimizin bir üyesi aklınızdaki teslimatı görüşmek için sizinle iletişime geçecektir.

 

Hizmet Verilen Sektörler

 

HAVACILIK, HAVACILIK VE UÇAK (AOG) KURYELERİ

Akıncı Lojistik Moto Kuryeleri, İstanbul genelinde uçak parçalarının anlık olarak doğrudan tahrikli paletli teslimatları için 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

ilgini çekebilir  Altınşehir Moto Kurye Hizmeti 2021

TIBBİ, İLAÇ VE SAĞLIK HİZMETLERİ SUNUMU

Moto Kuryelerimiz acil tıbbi ekipman, malzeme ve numuneleri İstanbul’un her yerine güvenli ve emniyetli bir şekilde teslim eder.

MADENCİLİK, RAFİNERİ, PETROL VE GAZ PİYASALARI TAŞIMACILIĞI

Özel moto kurye hizmeti ile numunelerinizi, makinelerinizi ve yedek parçalarınızı şehir, şehir veya ülke çapında teslim edebiliriz.

Aynı Gün Gece Kargo ve Kurye Hizmeti
Aynı Gün Gece Kargo ve Kurye Hizmeti

İMALAT, MÜHENDİSLİK, BASKI ENDÜSTRİSİ TESLİMATI

Mühendislik parçalarından, basılı literatür paletlerinden ülke çapında tam zamanında envantere kadar her şeyi teslim etme konusunda deneyimliyiz.

BİLGİ TEKNOLOJİSİ, TELEKOMÜNİKASYON, BANKACILIK, FİNANSAL HİZMETLER

Tam takip edilen güvenli kurye hizmetimizle, izlenebilir teslimat hizmetimizle yüksek değerli ekipman göndermek daha kolay olamazdı.

HÜKÜMETLER, EĞİTİM, HAYIR KURUMLARI VE KAMU SEKTÖRÜ TAŞIMACILIĞI

Teslimat uzmanlarımız, zamana duyarlı belge ve mal teslimatlarının ofisinize, deponuza veya mağazanıza zamanında yapılmasını sağlayabilir.

Motor Kurye Kıyafet ve Aksesuarları Vip Moto Kurye Hizmeti

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara