Gece Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Çok çeşitli Gece kurye teslimat hizmetleri sunuyoruz. Acil ve önemli belgeleri veya paketleri İstanbul ve Türkiye’nin her yerine ve gece kurye teslimat için birçok uluslararası varış noktasına gönderebilirsiniz. İstanbul da ki en güvenilirler arasında yer alan güvenilir gece kurye hizmetleri sunuyoruz.


?Gece Kurye Çözümleri?Moto Kurye Çözümleri
Gece KuryeGece kurye her yerine acil, ekonomik ve VIP kurye teslimatları.
?Gece Acil KuryeGece kurye hizmetlerimiz ile İstanbul’un her yerine aynı gün acil kurye teslimatı.
?Kurumsal KuryeGece kurye teslimatlarıkapsamlı ve kurumsal kurye çözümleri.
?Ekonomik Kurye FiyatıGece kurye müşterilerimiz için en ekonomik kurye fiyat garantisi.
?Aynı Gün TeslimatGece teslimatları o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
?Gece Zamanlı KuryeÖnceden belirlenmiş rotalar ve planlanmış teslimatlar için zamanın da teslimatlar.
?Sabit Oranlı Gece Kurye Gece sabit oranlı kurye sabit oran kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
?Gece Kiralık KuryeGece kurye çözümleri her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Gece Kurye Hizmetleri

Gece Moto Kurye

Gece kuryelerimizden bazıları, pahalı telefonları veya evrakları bunlar üzerinden taşıyarak daha yüksek değerli veya önemli içerikler için özel güvenli hizmetler bile sunar.

 • Gece kuryelerimiz gecenin bir vakti istediğiniz herhangi boyutta bir ürünü istediğiniz ulaştırırlar.
 • Hizmetlerimizin ne kadar güvenilir olduğunu ve müşterilerimize verdiğimiz destek düzeyini görmek için Trustpilot incelemelerimize göz atın, çünkü her acil kurye gönderinin önemli olduğunu anlıyoruz.
 • Gece kuryeleri İstanbul genelin de gece vakti 1 saatte teslimat garantili hızlı kurye hizmet sunar.
 • Neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak sabah 9’dan önce sabah 10’dan önce veya öğlen 12’ye yükseltme seçenekleri sunuyoruz.

ilk Gece kuryenize özel %10 indirim!

*stoklarla sınırlıdır.


Gece Express KuryePin
Gece Express Kurye

Gece Express Hızlı Kurye

Standart 24 saat sonraki gün hizmetlerimizi seçebilir veya kurye hizmetleri sadece küçük bir prim ödeyerek acil gönderinizin diğer gönderilerden önce gece kurye zamanlı teslimatta teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Zamanlanmış ertesi sabah teslimatı tüm varış noktaları için mevcut değildir; bununla birlikte, hızlı bir koli teklifi alarak ve seçenek için bilgi simgesine tıklayarak mevcut seçenekleri kolayca görebilirsiniz.

Konut adreslerine teslimatın artması ve tuğla-harç satışlarının düşmesiyle birlikte konut adreslerine teslimatlar düşük maliyetli ve güvenilir olması esastır.

Gece Kurye Hizmetleri

Gece Acil Kurye

Hızlı hava ekspres hizmetleri yelpazemiz Türkiye de ki ana şehirlere yalnızca 1 iş günü içinde teslimat yapabilir. Hatta Amerika’ya koli dahil Avrupa dışındaki bazı ülkelere de bir özel kurye günde teslimat yapabiliyoruz.

Gece kuryelerimiz konut teslimatlar da teslimat onayı alırlar. Hem güvenli hem de imzalı gece kurye teslimat hizmeti sunuyoruz. Daha fazla tüketici rahatlığı için bir teslimat hızlı kargo penceresi ile önceden mesaj gönderecek bir hizmet bile seçebilirsiniz.

Farklı şehir dışı gece kuryelerin ve servislerin transit sürelerini kontrol etmek için lütfen hızlı bir gece kurye fiyat teklifi alın ve bilgi ikonuna tıklayın. Posta kodu bilgilerini şehirler arası kurye tamamlarsanız, taşıma süresi sonuçları daha doğru olacaktır.

?Gece Kurye?Gece Lojistikleri
Gece Moto KuryeGece Yaya Kurye
Gece Nöbetçi KuryeGece Gece Kurye
Gece Motorlu KuryeGece Özel Kurye
Gece Ekonomik KuryeGece VIP Kurye
Gece Acil KuryeGece Gün İçi Kurye
Gece Gece KuryeGece Ekspres Kurye
Gece Araç KuryeGece Uzun Yol Kuryesi
Gece Kiralık KuryeGece Ucuz Kurye
Gece Uçak KuryeGece Arabalı Kurye
Gece Moto Kurye


30 dakika Teslim Alım Garantisi

Gece Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Gece kurye fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye Gece

Gece hızlı kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Gece kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Gece Moto Kurye LojistikleriPin
Gece Moto Kurye Lojistikleri

Gece Kurye Lojistikleri

Güvenebileceğiniz bir dağıtım gece kurye ortağıyla çalışmak, işiniz için en önemli olan şeyi, müşterilerinize olağanüstü bir gece kurye hizmeti sunmayı sürdürebileceğiniz anlamına gelir.

Gece moto kuryeleri, İstanbul da en çok tercih edilen gece kurye ve motorlu kurye hizmetidir.

 1. Kurye Şirketimizin Endüstri Uzmanlığı: Kendini işine adamış bir ekip, 20 yılı aşkın sektör deneyimi ve yılın 365 günü 7/24 müşteri hizmetleri desteği ile işi halletmek için buradayız.
 2. Kurye Sektörün de Lider Firma: Akıncı moto kurye, hem İstanbul hem de Türkiye’de sabah 9’dan önce gece boyu teslimat sunabilen tek Türkiye gece arabalı kurye hizmet ağıdır. Ortalama olarak, tüm Gece teslimatlarının %40’ı gece yarısından önce yapılır.
 3. Türkiye Çapında Kurye Erişim: 18 ana hat güzergahı ve size araç kurye özel güzergah haritası oluşturmak ve gereksinimlerinizi yönetmek için özel dağıtım uzmanlarından oluşan bir ekiple sizin için buradayız.
 4. Güvenilir ve Şeffaf Kurye: Türkiye genelinde sizin tarafınızdan seçilen güvenli bir konuma teslimat ve tam gönül rahatlığı için gerçek zamanlı izleme ve çevrimiçi denetimi.

En İyi Gece KuryePin
En İyi Gece Kurye

En İyi Nöbetçi Gece Kurye

Size sunulan bir nöbetçi gece kurye seçenekleri paketine sahip olmak, müşterilere yalnızca ihtiyaçlarına uygun bir nöbetçi gece kurye çözümü sunmakla kalmaz.

Aynı moto kurye zamanda şirket içi filo veya geçici gereksinimler için stok hareketleri, tatil ve hastalık sigortası için gereken desteğe de sahip olursunuz.

 • Ülke Çapında Erişim; Ülke çapındayız, bu yüzden olmak zorunda değilsiniz, nöbetçi gece kurye erişiminizi genişletin ve ağır kaldırmayı biz yapalım
 • Dakikalar İçinde Rezervasyon; Online nöbetçi gün içi kurye rezervasyon, yalnızca birkaç tıklamayla işlerinizi rezerve edebileceğiniz, izleyebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz anlamına gelir. En iyi gece kurye fiyatı bulmak için teklif aracımızı da kullanabilirsiniz.
 • Tasarruf; İşiniz aynı gün kritik değilse, ertesi gün teslimat size kurye uygun maliyetli, güvenilir bir seçenek sağlayabilir
 • Esneklik; Hangi teslim tarihine kadar çalışıyor olursanız olun, yerelden ulusal hareketlere uygun bir nöbetçi gece kurye çözümleri bulmak için sizinle birlikte çalışacağız.
 • Özel Kurye Sürücüleri; Gece kurye ekibimiz, teslimatınızı seçmenize, rezerve etmenize ve takip etmenize yardımcı olmak için yılın 365 günü 7/24 hizmetinizdedir.
 • Geniş Hizmet Yelpazesi; Tüm gece kurye ihtiyaçlarınız için tek iletişim noktası ve tek fatura; aynı gün ve ertesi gün uluslararası hareketlere

Birçok işletme, operasyonları için kritik olan bir sonraki gün teslimat seçeneğini bulur. 34 teslimat depomuz, 3.500 gece kuryemiz ve özenle seçilmiş teslimat ortaklarından oluşan bir ağımız tarafından desteklenen ertesi gün teslimat hizmetimiz, gece kurye hizmetlerimiz ile paketlerinizi gitmeleri gereken yere götürmek için güvenebileceğiniz bir hizmettir.


Gece Kurye Yasaklanmış Öğeler

 1. Hayvanlar: canlı veya ölü.
 2. Antikalar: 50 yıla eşit veya daha büyük bir tarihe sahip üretilmiş nesneler. 20 yıla eşit veya daha büyük tarihli teknolojik makaleler.
 3. Ambalajı ile gönderilmeyen bilgisayar ve elektronik cihazlar: televizyon, bilgisayar, ısıtma cihazları vb.
 4. Silahlar: basınçlı hava pompalı tüfekler, sahte silahlar, mühimmat, siviller veya ordu tarafından kullanılan stratejik mallar.
 5. Çalınan veya yasa dışı yollarla elde edilen öğeler.
 6. Piller: her türlü pil.
 7. Cesetler: küller veya herhangi bir tür insan kalıntısı.
 8. Kristal: Tamamen veya kısmen kristal veya camdan oluşan nesneler. Ayrıca aynalar ve çok kırılgan mallar hariçtir.
 9. Konteynerler: Kolları ve tekerlekleri korumak için bir kutuya düzgün bir şekilde yerleştirilmemiş veya kayışlarla bağlanmamış valizler dahil.
 10. Para: Madeni paralar, nakit para, çekler, para birimi, sahte madeni paralar vb.
 11. Ekonomik değeri olan belgeler: biletler, piyango biletleri, hamiline yazılı unvanlar, her türlü bilet vb.
 12. Orijinal belgeler: pasaportlar, ehliyet, ehliyetler, kimlik, kredi kartları vb.
 13. Narkotik ilaçlar ve psikotrop maddeler: ilaçlar veya türevleri.
 14. Sıvılar: tüm bu cam, plastik vb. kaplar. ürünün geri kalanına zarar verebilecek sıvılar.
 15. Endüstriyel makineler: her türlü endüstriyel makinenin yedek parçaları veya bileşenleri.
 16. Patlayıcı veya radyoaktif maddeler: havai fişekler, havai fişekler, işaret fişekleri, inert veya kurusıkı mühimmat, aşındırıcı maddeler, piller, cıva, hidroklorik asit, vb.

Gece Kurye FiyatıPin
Gece Kurye Fiyatı

Gece Kurye Fiyatı Nedir?

En büyük yetkili gece kurye şirketlerinden biri olarak, liste fiyatı taşıyıcı tarifelerinden %70’e varan oranda tasarruf etmenizi sağlayacak özel fiyatlar üzerinde anlaşma sağladık. Gece moto kuryeleri ile ekonomik ücretlerle profesyonel gece kurye fiyatı deneyimi yaşayın.

Çok ucuz fiyatlar sunarken, aşağıda göreceğiniz gibi, size yardımcı olmak ve sorularınızla ilgilenmek için burada olan ödüllü müşteri ekibimiz tarafından desteklendiğinden, yenilmez olduğunu düşündüğümüz hizmetimizin değeridir. Birçok harika moto kurye fiyat incelemeden bazılarını okumak. İletişim için e-posta adresimiz mail@motokuryem.com.tr 7/24 gece kurye destek hattı 0543 748 61 61

AğırlıkKDV Dahil FiyatÇıkış Yeri
1 KG4,37 ₺Gece Kurye
3 KG5,19 ₺Gece Kurye
4 KG5,82 ₺Gece Kurye
5 KG8,52 ₺Gece Kurye
6 KG11,51 ₺Gece Kurye
10 KG15,53 ₺Gece Kurye
20 KG19,74 ₺Gece Kurye
30 KG23,48 ₺Gece Kurye
50 KG27,68 ₺Gece Kurye
Gece Kurye Fiyat

Gece Kurye S.S.S

Gece Kurye Hizmeti Nedir?

Gece kurye hizmeti paketinizi alır, tedarikçi ağımıza organize eder ve gece vakti hemen teslimat sağlar. Güvenilir, duyarlı ve her zaman zamanında teslimat, gece teslimatı, hayati yedek parçaların ve ekipmanların gece boyunca mühendisinizin aracına teslim edilmesi anlamına gelir; bu da yakıt maliyetlerinde tasarruf, parça toplama için arıza süresi ve daha iyi bir ilk müşteriler için zaman düzeltmesi.

Gece Kurye Türleri Nedir?

Gece kurye hizmetimiz, birçok sektörde saha tabanlı ekipleri olan işletmelerin daha fazlasını başarmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Müşteriler, hizmetimizi kullandıkları ilk ayda ortalama olarak işgücü verimliliğinde %22’lik bir artış görebilirler. Tam izleme ve izleme elinizin altında, böylece gönül rahatlığıyla seyahatinizi yolun her adımında takip edebilirsiniz.


Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

“Gece Kurye” üzerine 2 yorum

 1. Gece kurye teslimatınız anneler gününde çiçek teslimatında gösterdiği emekten dolayı teşekkürlerimizi ve takdirlerimizi iletir misiniz? Müşterimiz verilen hizmetten memnun kaldı ve benden teşekkürlerini iletmemi istedi.

  Yanıtla

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp