Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular (S.S.S)
Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Kurye Hizmeti Nedir?

Akıncı Kurye ticari veya kişisel kullanım için tasarlanmış, isteğe bağlı hızlı bir kurye hizmetidir. Paketinizi bir konumdan diğerine taşımanıza ve paketinizin gerçek zamanlı olarak nerede olduğunu takip etmenize olanak tanır. Size kuryelerimizin müsait durumunu ve rezervasyonunuza hangi kuryenin tahsis edildiğini görme olanağı sunuyoruz. Akıncı kurye, mal gönderme ve çevrimiçi alışveriş yapma şeklinizi değiştirir, e-ticaret entegrasyonu ile çevrimiçi alışveriş yapabilir ve ürünlerinizi saatler içinde teslim alabilirsiniz. Kurye hizmeti, nakliyeye benzer bir teslimat hizmetidir, ancak tüm teslimatları göndermek yerine aynı gün bir sürücü tarafından tamamlanır. Bu, paketinizin nakliye işlemi sırasında herhangi bir yere çarpmadan, gecikme olmadan ve güvenli bir şekilde varış noktasına teslim edilmesini sağlar.

Neden Kurye Hizmetine İhtiyacım Olsun?

Kuryeler, nakliyenin kesmediği paketlerin teslimat ihtiyacını karşılar. Bazı örnekler, bir teslimatın hızlı veya aynı gün tamamlanması gerektiği durumlar olabilir. Diğerleri, bir paketin gönderilemeyecek kadar büyük olduğu ancak yine de hızlı bir şekilde teslim edilmesi gerektiği durumları içerir. Bazı teslimatlar da normal bir nakliye sağlayıcısına bırakılmayacak kadar değerlidir. Bir kurye ve aynı gün teslimat hizmeti bu ihtiyaçları karşılar çünkü paketiniz A noktasından alınır ve arada herhangi bir duraklama olmaksızın B noktasına götürülür. Bu, paketinizin varış noktasına zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştığı anlamına gelir.

Kurye Ücreti/Maliyeti Nedir?

Kurye ve teslimat hizmetlerimizin maliyetleri, öğenin boyutuna ve ağırlığına, ne tür bir araca ihtiyacınız olduğuna, öğenin ne kadar hızlı teslim edilmesine ve teslim alma noktanız ile teslimat noktanızın arasındaki mesafeye bağlı olarak değişecektir. Doğru bir fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin veya çevrimiçi talep formumuzu kullanın.

Kargomu Ne Kadar Çabuk Teslim Edersiniz?

Acil kurye ve teslimat hizmetlerimiz teslimat süresi açısından farklılık gösterebilmektedir. Bir kuryenin paketinizi arada duraklama olmadan doğrudan alıp teslim edeceği bir acele hizmeti sunuyoruz; 
genellikle 60 dakikanın altında teslim edilir. Sunduğumuz diğer kurye hizmetleri arasında 3 saatte teslimat, 5 saatte teslimat ve paketinizi iş günü sonundan önce teslim edecek aynı gün teslimatı bulunmaktadır.  Sunduğumuz hizmet türleri hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Taşıyabileceğiniz Maksimum Boyut Nedir?

25ft x 8ft x 8ft’den daha küçük herhangi bir ürünü teslim edebiliriz.  Bu, tüm kurye ve teslimat ihtiyaçlarınız için asansör kapılı 26 ayaklık kapalı kasa kamyonlarımızı kullanarak gerçekleştirilebilir.

Aynı Gün İçerisin de Teslim Edilecek En Zor Ürün Nedir?

Kapalı kasa kamyonlarımızı kullanarak, taşınabilecek en ağır ağırlık 10.000 kg dir..  Bundan daha büyük herhangi bir şey, programlanmaya hazır bir yarı kamyon gerektirecektir, daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

Aynı Gün Kargo Teslimatı Sunuyor musunuz?

Aynı gün ve hızlı kargo teslimat hizmetlerimiz İstanbul’un tamamın da günlük olarak kullanılmaktadır.  Mümkün olan en kısa sürede veya gün sonunda teslim edilen navlun veya LTL’ye ihtiyacınız varsa, teklifiniz için bizi arayın, güvenli ve zamanında teslim edelim.

Hangi Saatler Hizmet Veriyorsunuz?

Her teslimatın normal çalışma saatleri arasında olmayacağını anlıyoruz, bu nedenle 7/24 rahatlıkla açığız ve günün veya gecenin herhangi bir saatinde teslimat yapabiliriz.

Hangi Ürünler Gönderilebilir

Aynı Gün Ekspres ile 50 kg’dan az olan her şeyi hemen hemen teslim edebiliriz. Teslim edemediğimiz birkaç şey var, işte aşağıdaki liste:
(a) her büyüklükte insan veya hayvan; – Cidden
(b) bulundurma veya işleme yetkiniz olmayan eşyalar (çalıntı mallar dahil);
(c) kırılabilir veya çabuk bozulan eşyalar;
(d) değerli eşyalar (kıymetli taşlar, metaller, saatler, mücevherler, kürkler, çini, sanat eseri, antikalar, reçeteli ilaçlar, para, kuponlar, seyahat çekleri, hamiline yazılı senetler, kambiyo senetleri, senetler, banka, kredi, ön ödeme dahil) -nakit eşdeğeri olan ödeme veya diğer mağaza kartları, alkollü içkiler, tütün ve sigaralar;
(e) tehlikeli veya yasa dışı öğeler;
(f) zarar verme potansiyeli olan öğeler (yasadışı uyuşturucular, silahlar veya ateşli silahlar gibi);
(g) öğeler yanıcı, aşındırıcı, patlayıcı veya
(h) başka türlü yasa dışı olan kalemler

Kargom Güvende Mi?

Evet. Kuryelerimiz mallarınızla ilgileniyor. Mallarınızı her teslim aldığımızda, teslim alırken ve ardından teslimat sırasında bir fotoğraf çekeriz. Tüm kuryelerimiz, özgeçmiş kontrolünden geçmenin yanı sıra Akıncı kurye eğitim programını tamamlamıştır. Beklenmedik bir şekilde mallarınızda hasar olması durumunda, herhangi bir hasarı karşılamak için 300 $’a kadar ödeyeceğiz. Bir teslimat tamamlandığında, sizden kuryenin puanını isteyeceğiz, aktif olarak tüm kuryelerimizin 5 yıldız derecelendirmesi almasını sağlıyoruz.

Kargom Hasar Görürse/Kaybolursa Ne Olur?

Mallarınızın kaybolması ve hatta hasar görmesi çok düşük bir ihtimaldir. Bunun nedeni, malları bir sürücüden diğerine aktarmak için bir depo kullanmamamızdır. Kuryeniz mallarınızı teslim aldığında, ürünü teslimat yerine götürür. Beklenmedik bir şekilde ürünlerinizin kaybolması veya hasar görmesi durumunda, müşteri hüküm ve koşullarımıza göre kısıtlı ürünlerdeki ürünler dışında 300$’a kadar ödeme yapacağız.

Kuryemi İptal Edersem Ne Olur?

Kurye bulunduğunuz yere doğru yola çıkmadan önce teslimatınızı iptal ederseniz, herhangi bir ücret alınmaz. Kurye geldiğinde ve teslim alma noktasında kimse yoksa, tam teslim alma ücreti alınır. Ancak sizinle telefon ve sms yoluyla iletişime geçmeye çalışacağız ve 10 dakika kadar bekleyeceğiz. Teslim alma noktasında kimse yoksa, öğenizi teslim alma yerlerine geri göndermeden önce 10 dakika bekleyeceğiz. Tam ücret artı iade ücreti tahsil edilecektir. Kuryelerimiz herhangi bir ürünü iade etmeden önce aramaya ve sms göndermeye çalışacaktır.

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp