giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Alımı Hakkında

Akıncı Lojistik Kurye ve Kargo Hizmeti, normal bir Akıncı Lojistik Kurye ve Kargo Hizmeti, olarak pazartesiden cumartesiye mevcuttur.

Ek teslim alma ücreti yoktur. Karşılama hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz.
 
Teslim alma 16: 00’dan önce herhangi bir zamanda sipariş edilebilir.
 

Ekspres merkezimizi ziyaret edebilir veya +90 546 494 34 61 numaralı yardım hattımızdan bizi arayabilirsiniz .

 

Bunu yaparken, gönderinin rezerve edileceği / teslim alınacağı adresi ve teslim edileceği şehir ve ilçelerin olduğundan emin olmalısınız.

Bir gönderiyi teslim etmek için en fazla 2 deneme yapacağız. Kurye sürücümüz, teslimatın denendiğini ve daha fazla bilgi için nereye başvurmanız gerektiğine dair bir mesaj bırakacaktır (örneğin, teslim alabileceğiniz yerin adresi gibi). Gönderi çoğu zaman en yakın ekspres merkezinden alınabilir. Adres değişikliği, işyerinin kapanması vb. sebeplerle kargonun teslim edilememesi durumunda gönderi göndericiye/göndericiye iade edilir.

Müsait değilseniz endişelenmeyin. Paketinizi aile üyelerinize, iş arkadaşlarınıza veya bir komşunuza teslim edebilir ve teslimat kanıtı toplayabiliriz. Müsait kimse yoksa, kuryemiz bir mesaj bırakacak ve size kolaylık sağlamak için başka bir girişimde bulunacaktır.

Adres sadece göndericinin talebi üzerine değiştirilebilir. Lütfen paketinizi rezerve ettikten sonra 24 saat içinde mail@akincilojistik.net adresinden bize haber verin .

Ayrıntılı izleme yanıtınız aşağıdaki bilgileri listeleyecektir:
1. Takip numarası
2. Teslimat durumu
3. Teslim tarihi, saati ve tarafından alınan
4. Gönderinin teslim edildiği yer
5. Gönderinin gönderildiği veya faturalandırıldığı tarih
6. Gönderiyi göndermek için kullanılan hizmet türü
7. Gönderinin ağırlığı ve parçaları

Evet! Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size yardımcı olmak için oradalar. Bizi UAN’dan arayın: +90 543 748 61 61

Aşağıdaki ürünler tarafımızdan kurye ile gönderilemez: para birimi, mücevher, Külçe, antika, likör, pul, değerli metaller ve taşlar, sanat eserleri, ateşli silahlar, bitkiler, ilaçlar, patlayıcılar, hayvanlar, endüstriyel karbonlar ve elmaslar, tehlikeli ve yanıcı malzemeler ve Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği, ICAO Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü tarafından kısıtlanan diğer tüm malzemeler ve dağıtımı kanunla düzenlenen herhangi bir öğe.

Teslimat ve Sevkiyat Hakkında

Kurye endüstrisinde 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmeti, yanlış gidebilecek birçok şeyle başa çıkmayı öğrenmiştir ve bu nedenle yedek çözümlere sahiptir. Uçuşun boşta kalması, teknik sorunlar, kazalar, arızalar vb. gibi her türlü gecikme için ivedilikle alternatif düzenlemeler yapmak politikamızdır.

Aylık faturanız hatalıysa, her ayın 5’ine kadar gönderilen faturanızı aldıktan sonra sorularınız için 10 ila 15 gün içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Teslimat saatlerimiz pazartesiden cumartesiye 09:00 – 17:00 arasındadır .
 
Akaryakıt, bir yıl için sabitlenmiş belirli bir yüzdeye göre ücretlendirilir, ancak değişiklikler akaryakıt fiyatlarındaki dalgalanmalara tabidir.
Hayır, gönderici sigorta kolaylığı istemedikçe gönderiyi sigortalamıyoruz. Bu durumda gönderiyi toplam değerin %5’i oranında sigortalıyoruz.
 
Kuryemiz tarafından gönderilen kırılgan mallar, bu tür kırılgan mallar için herhangi bir sorumluluk, talep veya sigorta almadığımız için uygun etiketlerle düzgün bir şekilde paketlenmelidir, ancak güvenli teslimatı sağlayacağız.
 
Pakistan’ın büyük şehirlerinde tatil günlerinde teslimat yapıyoruz. Daha fazla ayrıntı için lütfen ağ listemize bakın.
 
Kesinlikle! Belirttiğiniz saatte teslim ediyoruz. Teslimat için 10:00 – 20:00 saatleri arasında herhangi bir zaman seçebilirsiniz. Belirtilen zamanda teslimatlar için ekstra ücretler uygulanacaktır.
 

Size kolaylık sağlamak için, tüm ücretler bir ağırlık hesaplayıcı ile birlikte şirketin web sitesinde yayınlanır. Gizli maliyet yoktur, bu nedenle tam olarak her ürün / hizmet için belirtilen fiyat üzerinden ücretlendirilirsiniz. Pazar, Resmi Tatiller, Aynı Gün ve/veya Saatte teslimat hizmeti gibi özel hizmetler için ekstra ücret uygulanacaktır.

Kurumsal müşterilerimizin ücretler ve diğer ilgili detaylar için ilgili satış temsilcileri ile iletişime geçmeleri rica olunur.

Talep ve Geri Ödeme Hakkında

Şirket politikasına göre, Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye Hizmetleri, geç teslimat ve/veya organizasyonel kontrolün dışındaki bir nedenle hizmet kesintisi nedeniyle oluşan hasar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz.
 
Sadece olaydan sonraki 10 gün içinde müşteri tarafından yapılan iddiayı dikkate alıyoruz ve 45 günlük yasal süreçle soruşturmadan sonra iddiayı çözüyoruz.
 
Tüm talepler, rezervasyon tarihinden itibaren otuz (30) gün içinde Akıncı Lojistik Kurye Hizmetlerine yazılı olarak sunulmalıdır. Belirtilen süre içinde tarafımıza bildirimde bulunmamanız durumunda Akıncı Lojistik Kurye Hizmetlerinin hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
 
Call Now ButtonKuryeyi Ara