İzzetpaşa Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Dünya çapında yüzlerce kurye hizmetiyle birlikte, 2005’ten beri hem klasik hem de çok özel kurye hizmetleriyle İzzetpaşa ve ötesindeki şirketleri, bankaları ve makamları ve aynı zamanda özel müşterileri destekleyen İzzetpaşa merkezli bir motorlu kurye hizmeti şirketiyiz. Yaklaşık 20 kişilik ekibimiz, en ucuz, en hızlı, en güvenli ve en nazik şekildeki tavsiyelerden, nakliyenizin modern araçlarla uygulanmasına ve ardından gönderilerinizin bir bütün olarak alıcısına teslimine kadar nakliye sorunlarınızı çözmeye hazırdır. dünya. Sizi niteliklerimiz konusunda ikna edebilirsek mutlu oluruz!

İzzetpaşa Kurye Hizmetleri

Doğrudan nakliyeye ve gece nakliyesine alternatif olarak, gönderinizin alıcıya aynı gün ulaşması gerekiyorsa, örneğin bir teslim tarihine yetişmesi gerekiyorsa, aynı gün nakliye hizmetimizi sunuyoruz. Size çok çeşitli nakliye ve kurye hizmetleri sunuyoruz: Doğrudan nakliyeden, gece ve aynı gün nakliyeye, uluslararası gönderilerin nakliyesine, vize ve ticaret fuarı hizmetlerine kadar, yetkili ortağınızız. Tabii ki kargonuzu da paketleyip sigortala altına alınabilir, dilerseniz yazılı teslimat belgesi de alabilirsiniz.

İzzetpaşa Kurye Avantajları

 • Aynı Gün ne anlama geliyor? Aynı gün içinde yapılacak ve aynı gün teslim edilecek teslimatları anlıyoruz. Taşımalar uçak, tren veya İzzetpaşa kurye şoförlerimiz ile direkt yolculuk olarak gerçekleştirilebilir.
 • Araç içi kurye ne iş yapar? Araç içi İzzetpaşa Kurye, elde taşıma kuryesi olarak da adlandırılır. Teslim alma adresinden teslimat adresine kadar gönderinize bir kurye şahsen eşlik eder. İzzetpaşa Kurye, bir sonraki müsait yolcu uçağında yer ayırtacak ve gönderinizi kişisel bagaj olarak yanına alacaktır. Bu hizmeti dünya çapında belirli bir ağırlığa kadar sunuyoruz.
 • Gece gönderileri nedir? Gecelik, gün içinde toplanıp ertesi gün teslim edilen gönderilerdir. Doğrudan yolculukla ne demek istiyorum? Bir müşteri için bir yerden başka bir yere duraklama yapılmadan gerçekleştirilen özel geziler. İzzetpaşa Kurye, tüm gönderilerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde uygun fiyatlarla taşıyan, zaman açısından kritik gönderiler için kurye şirketinizdir.
 • sabit tarih ne demek? Sabit bir tarih, bir dakika kesin teslimat veya teslim almadır. Örnek: Teslimat 20:45’te sabitlendi. Bu genellikle ekstra ücretli bir hizmettir.
 • Fuar teslimatı nedir? Teslimatlar / koleksiyonlar doğrudan fuar merkezindeki sergi standınıza. Gereken ek süre ve genellikle yatırılması gereken güvenlik depozitosu nedeniyle bu, ekstra ücretlendirilen bir hizmettir.

Direkt teslimatta, bir İzzetpaşa Kurye gönderinizi alır ve doğrudan alıcıya götürür, bir elinde kalır, yeniden yüklenmez ve varış noktasına çok hızlı bir şekilde ulaşır. İzzetpaşa Kuryelerimizden biri gece gönderinizi sizden alacak, bir gece ağı üzerinden alıcı kurye servisine gidecek ve daha sonra ertesi sabah alıcıya teslim edecek. Tabii ki, bu sistemler tam tersi şekilde de çalışır, yani bize teslim alma/değişim siparişleri verebilirsiniz, ör. B. vize hizmeti için önemlidir. Fuar gönderileriniz fuar standına teslim edilecek ve alıcıdan teslim almak isterseniz kapıda ödeme hizmetimizle sorun değil. Aşağıdaki sayfalarda hizmet yelpazemiz ve düşük fiyatlarımız konusunda kendinizi ikna edin. iletişim: mail@motokuryem.com.tr & 0 543 748 61 61

İzzetpaşa Kurye Lojistikleri

Hafif fakat hacimli gönderilerin boyutsal ağırlığı gerçek ağırlığı aşarsa, navlun ücreti, aşağıdaki formülü kullanarak hesapladığınız boyutsal ağırlığa bağlıdır: uzunluk x genişlik x yükseklik (cm cinsinden): 6000 = kg cinsinden boyutsal ağırlık! Uzak bölgelerde erken randevu almak bazen mümkün olmayabilir ve kış yol koşulları da teslimatı geciktirebilir. İzzetpaşa, İstanbul dan saat 17.00’ye kadar ve çevreden gelen gönderilerinizi saat 15.30’a kadar, gönderileriniz daha sonra teslim alınmaya hazır olmasa bile bize bildirmenizi rica ediyoruz. Yalnızca Genel Nakliyeci Koşullarının (ADSp) en son sürümü temelinde çalışıyoruz!

Direkt taşıma ve aynı gün içinde ana işimize ek olarak sunduğumuz bir diğer alan da lojistik. Hava taşımacılığı sektöründe gönderilerinizi kontrol ediyoruz. Bu, gönderilerin röntgenini çekmeyi, gümrük işlemlerini ve dünya çapında bir ekspres hizmeti içerir. Gönderilerinize zaman ayırmanız durumunda da elbette yanınızdayız. Zeytinburnu Kuryeleri 15 yıldır kurye endüstri ana sağlayıcılarındandır. Gecelik gönderileri 15 saatten başlayan transit sürelerle yönetiyoruz; ulusal teslimat bir sonraki iş gününde zaten mümkündür.

İzzetpaşa Kurye Hizmet yelpazemizle her zaman güvendesiniz. Gönderinizin nakliyesini, gümrük işlemlerini ve hassas belgelerin alıcıya güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

İzzetpaşa Hızlı Kurye

İzzetpaşa Kurye lojistiği ile , nakliye ve lojistik söz konusu olduğunda yanınızda güçlü bir ortağınız olur. Koli, mektup ve paletlerin standart nakliye, gece, aynı gün, kurye veya doğrudan teslimat ile nakliyesi ve ihtiyaçlarınıza uygun lojistik hizmetler. İzzetpaşa ve tüm İstanbul için verimli nakliye ve lojistik çözümleri sunuyoruz.

 • depolama
 • yüksek kullanılabilirlik lojistiği
 • toplama
 • Montaj ve Kurulum
 • katma değerli hizmetler
 • yerel ortaklar

İzzetpaşa Kurye: Ekonomik Hizmet

Gönderiniz birkaç gün içinde İzzetpaşa, İstanbul ve tüm Türkiye de teslim edilecektir. Ücretsiz toplama ile ilgileniyoruz ve nakliye ve teslimatı organize ediyoruz. Normal standart nakliye kapsamında isteğe bağlı ek hizmetler de mümkündür. İzzetpaşa Kurye lojistiği ekibi, gönderileriniz için mümkün olan en iyi seçeneği bulmanıza yardımcı olacaktır – bu bir mektup, belge, koli, koli veya palet olsun. Avcılar Kuryelerimiz ile ilk siparişiniz özel %30 indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Hizmet yelpazemiz, normal standart sevkiyattan, ekspres kargo veya gönderinizin lojistik ileri işlemesi gibi bireysel ve karmaşık müşteri taleplerine kadar uzanır. Olası teslimat yöntemleri hakkında daha fazla bilgi ve hizmetlerimize genel bakış için telefonla veya iletişim formunu kullanın. Gönderinizi A noktasından B noktasına taşımanıza ve lojistik zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz. Bize iletişim formu veya telefon ile ulaşabilirsiniz. iletişim: mail@motokuryem.com.tr & 0543 748 61 61

İzzetpaşa Kurye: Gece Teslimatları

Gece servisi ile nakliye Özellikle acil gönderiler için, bir gecede ulusal ekspres kargo seçeneği vardır. Bu teslimat şeklini seçerseniz, paketiniz ertesi gün varış noktasına ulaşması için gece taşınır. DPD ve UPS gibi çeşitli nakliye hizmeti sağlayıcılarından oluşan bir işbirliği ağı, sorunsuz ve güvenilir bir süreç sağlar.

Gönderinizin zamanında varış noktasına ulaşması için, bir gecede gönderim, teslim alma yerinin posta kodu alanına bağlı olarak paketin veya belgenin belirli bir zamana kadar alınması gibi belirli gereksinimlere tabidir. Başakşehir Kuryeleri resmi lisanslı ve ileri motosiklet sürüş teknikleri eğitimi almış özel sürücülerdir. İzzetpaşa Kurye, ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan çok çeşitli nakliye seçenekleri sunar. Sadece bizimle iletişime geçin ve planladığınız nakliye için en verimli ve en iyi çözümü bulalım.

İzzetpaşa Kurye: Aynı Gün Teslimatı

Aynı Gün Kargo Toplama ve teslimat aynı gün mü yapılmalı? Bazı durumlarda, nakliye sırasında en yüksek öncelik, mümkün olan en hızlı teslimat olabilir. Kargonuzun bugün gelmesini istiyorsanız, koli veya evrak gönderilerinizi aynı gün servis ile aynı gün teslim etme seçeneği sunuyoruz. Mektuplar ve belgeler ile koli ve paketler için Aynı Gün sunulmaktadır. İzzetpaşa Kurye, gönderinizi ihtiyaçlarınıza göre varış noktasına ulaştırmak için gemide İzzetpaşa Kurye (OBC) gibi çok çeşitli seçenekler sunar.

Bakırköy Kuryeleri kargo ve kurye ihtiyaçlarınız için hemen teslim, 3 saat teslim, ekonomik teslimat seçenekleri ile kurye lojistik çözümleri sunmaktadır. İletişim formumuzu kullanarak bize sorun veya telefonla bize ulaşın ve gönderinizin teslim alındığı gün varış noktasına ulaşması için hangi gereksinimlerin karşılanması gerektiğini öğrenin.

İzzetpaşa Kurye Çözümleri

Arabalardan kamyonetlere şirketin kendi İzzetpaşa Kurye araçlarının yardımıyla, İzzetpaşa, İstanbul genelinde bireysel nakliye taleplerinize doğrudan yanıt verebiliriz. Daha büyük ve daha kapsamlı nakliyeler ve gönderiler için, gönderilerinizi istediğiniz yere güvenli ve hızlı bir şekilde taşımak için deneyimli ve güvenilir nakliye hizmeti sağlayıcıları ve kuryeler ağı içinde çalışıyoruz. Esenyurt Kuryeleri de tüm ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat motosikletli kurye olarak hazır bulunmaktadırlar.

İzzetpaşa Kurye hizmetine ek olarak, mallarınızı fikir ve gereksinimlerinize göre sevk etmek için tek bir kaynaktan toplama, taşıma, teslimat ve isteğe bağlı birçok ek hizmet ile doğrudan seyahatler de sunuyoruz. Ancak, İzzetpaşa Kurye, özellikle lojistik alanında, yalnızca farklı nakliye seçenekleri sunmakla kalmaz, çok sayıda seçenek ve ek hizmetlerle puan kazanırız. Montaj, kurulum, depolama veya sipariş toplama gibi çeşitli ekstralar ve uygulama seçenekleri, ulusal ve uluslararası ekspres kargo kadar mümkün.

İzzetpaşa Pin
İzzetpaşa

İzzetpaşa

İzzetpaşa bölgesi, İstanbul, Şişli de bulunmaktadır. Şişlinin 28 tane mahallesinden birisi de İzzetpaşa mahallesidir. İzzetpaşa mahallesi Posta kodu: 34381 Alan kodu: 212 İzzetpaşa da ki bazı önemli yerler ve kurumlar: İzzetpaşa Camii, Florence Nightingale Hastanesi, Mustafa Sarıgül İlköğretim Okulu, İstanbul Üniversitesi, İzzetpaşa Eczanesi, Yurt İçi Kargo İzzetpaşa Şubesi, Ziraat Bankası İzzetpaşa ATM, İzzetpaşa Otopark.

İzzetpaşa ulaşım araçları ve durakları: 36EM Cebeci – Mecidiyeköy 36M Cebeci – Mecidiyeköy 37M Çırçır Metro – Mecidiyeköy 38G Gaziosmanpaşa Devlet Hastanesi – Mecidiyeköy 38M Cevatpaşa/Küçükköy – Mecidiyeköy 41AT Ayazağa – Davutpaşa Yıldız Ünv. Kampüsü 46Ç Çağlayan – Eminönü 46E Hürriyet Mahallesi – Eminönü 46H Hürriyet Mahallesi – Beyazıt 46KT Kuştepe – Taksim 46T Çağlayan – Topkapı 48 Göktürk – Mecidiyeköy 48H Hamidiye Mahallesi – Şişli 48N Emniyettepe – Taksim 48S Sadabat Evleri – Şişli 49 Sultangazi Peron – Şişli

Google Plus Kod: 3X9P+V88 Şişli, İstanbul
Adres: İzzetpaşa, Fırın Arkası Sk. 24-26, 34387 Şişli/İstanbul
Koordinat: 41°04’10.8″N 28°59’09.0″E
Enlem ve Boylam: 41.069656, 28.985826
Google Maps Linki:  https://goo.gl/maps/Wc99dkmb2Bw6xNsh8
*Akıncı kurye konumu değildir, bölgeyi göstermektedir.

İzzetpaşa Kurye Sıkça Sorulan Sorular

İzzetpaşa Kurye Çalışma Sistemi Nedir?

Hiç merak ettiniz – güvenilir bir şirketle yakınımdaki acil teslimatı nasıl alabilirim? Paketlerimin zamanında ve mükemmel durumda gelmesini nasıl sağlayabilirim? Başka yerde arama! İzzetpaşa Kuryeleri, paketlerinizi, mektuplarınızı veya gizli belgelerinizi hızlı bir şekilde hedeflerine ulaştırmanıza yardımcı olmak için İzzetpaşa, İstanbul da hızlı, işlevsel ve güvenli nakliye hizmeti sunar. Hemen hemen her şey için hızlı ve zamanında teslimat sunuyoruz. Bu nedenle, değerli eşyalarınızı, taze veya donmuş yiyecekleri ve hatta sevgili evcil hayvanlarınızı göndermek istiyorsanız doğru yere geldiniz.

İzzetpaşa Kurye 4 Saatte ve/ya Acil Teslimat Nedir?

İzzetpaşa Kurye, piyasadaki en doğru ve hızlı teslimat hizmetlerinden birine sahiptir. Rotalarımızı çizmek için en son teknolojiyi, güvenli ulaşımı sağlamak için çevre dostu araçları ve paketinizi en kısa sürede size ulaştırmak için güler yüzlü bir sürüş ekibini kullanarak çalışıyoruz. Teslimatları 4 saatlik bir zaman aralığında İzzetpaşa, İstanbul ve çevre bölgelerde gerçekleştiriyoruz, böylece bu son dakika işlerini hemen ortadan kaldırabilirsiniz. Paketinizi önceliği haline getirecek sürücülerle en hızlı, en uygun fiyatlı teslimatı garanti ediyoruz. Aceleniz varsa merak etmeyin – İzzetpaşa Kuryeleri

İzzetpaşa Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp