giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

İstanbul Moto Kurye

İstanbul moto kurye hizmetimiz ile müşterilerimizin her an yanındayız. İstanbul moto kuryelerimiz emrinize amade.

İçinde : Genel Kurye, İstanbul Moto Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 25 Tem 2021

Moto kurye kıyafet ve aksesuarları, sürücünün konforlu ve güvenli bir yolculuk yapmasına katkıda bulunur. Moto kuryeler her türlü hava koşulunda ve şartta çalışmaktadır. Bu nedenle kıyafet ve aksesuar alırken özen göstermek sürüşlerde kolaylık sağlayacaktır. Ataşehir moto kuryelerimiz gelişmiş aksesuarlara sahiptir.

Moto Kurye Kıyafet ve Aksesuarları Nelerdir?

Moto kurye kıyafet ve aksesuarları sürücüyü kazalardan ve istenmeyen durumlardan korumaktadır. Ayrıca sürüşü kolaylaştırmak için de çeşitli aksesuarlar üretilmiştir. Moto kurye aksesuarlarından en çok kullanılanlar:

Motor Kıyafet ve Aksesuarlar
Motor Kıyafet ve Aksesuarlar

Kask:

En önemli motosiklet aksesuarıdır. Sürücünün herhangi bir kaza anında kafasını koruması sağlamaktadır. Kafatası ve beyin en hayati öneme sahip organdır. Ayrıca kasklar sürücünün güneş, rüzgâr, yağmur gibi hava koşullarından korunmasında yardımcı olmaktadır. Ülkemizde kasksız motosiklet kullanmanın cezası bulunmaktadır. Beykoz moto kuryelerimiz güvenli ve kendini koruyabilen kasklar takarlar.

Mont:

Motorcu montlarının koruyucu özelliği bulunmaktadır. Bu sürücünün hem olumsuz hava koşullarından hem de kazalardan korunması için oldukça önemlidir. Alınacak montun kol ve dirseklerinde, bel ve sırt bölgelerinde koruyucular olmalıdır. Sağlam olmayan koruma montları tercih edilmemelidir. Çekmeköy moto kuryeler, kazalara ve düşmelere karşı dayanıklı montlar kullanırlar.

Pantolon:

Moto kurye kıyafet ve aksesuarları arasında en önemli olanlardan biridir. Montta bulunan koruma pantolonda da olmalıdır. Ayrıca pek çok cebe sahip olan motorcu pantolonları oldukça işlevseldir.

Çizme:

Moto kuryeler için oldukça önemlidir. Özellikle uzun süre motosiklet kullanacaklar için korumalı ve özel çizmeler bulunmaktadır. Bu çizmeler sürücünün ayaklarını herhangi bir kaza anında koruyacaktır. Ayrıca soğuk havalarda oldukça koruyucu olacaktır. Kadıköy moto kuryelerimiz korunaklı çizmeler ile çalışırlar.

Dizlik:

Dizler kaza anında en çok hasar alan ve iyileşmesi zaman alan bölgelerdir. Sürücünün kendine zarar vermemesi için dizlik kullanması oldukça önemlidir.

Bellik:

Pek çok kullanıcı önemsemese de bellik belin korunması için önemlidir. Bellik kaz anında sürücünün omuriliğini ve omurgasını koruyacaktır. Bu sayede felç kalmak gibi hayati sorunlar önlenebilmektedir. Kartal moto kuryeler taşıma işlemı sırasın da profesyonel bellik kullanırlar.

Eldiven:

Moto kurye kıyafet ve aksesuarları arasında en çok kullanılmak istemeyen üründür. Çünkü kuryelerin her işlemde takıp çıkartması onlara zor gelmektedir. Ancak eldiven kullanmak el ve parmakların kazadan korunması için önemlidir. Ayrıca terleyen eller kayabilir ve bu da kazaya neden olabilir. Eldiven bu durumu da önlemektedir.

Diz örtüsü:

Kuryeler özellikle yağışlı ve soğuk havalarda tercih ederler. Çünkü soğuk havada kurye o soğuğu daha çok hissedecektir. Özellikle uzun süreli araç kullanımlarında diz örtüsü kullanmak önemlidir. Kuryenin sağlığı ve güvenliği için dikkat etmesi gerekmektedir. Maltepe moto kuryeler diz örtüsü kullanır ve kendilerini, kargolarını korurlar.

Yağmurluk:

En önemli üründür. Kuryeler yağışlı havalarda da çalışmak zorundadır. Bu nedene kendilerini ve hatta taşıdıkları paketi korumak için yağmurluk kullanabilirler. Su geçirmeyen ve kaliteli bir yağmurluk kuryeyi hastalıktan koruyacaktır.

Intercom:

Ülkemizde yenilerde kullanılmaya başlanan bir üründür. Moto kurye kıyafet ve aksesuarları içinde kuryelerin sıkça kullandığı bir üründür. Özellikle sık sık telefona ihtiyaç duyan kuryeler için vazgeçilmez bir üründür.

Telefon tutacağı:

Telefon tutacağı kullanmak özellikle GPS ve harita uygulamasına sık sık ihtiyaç duyan kuryeler için önemlidir. Telefonun sürücünün göreceği ve rahatça kullanacağı şekilde sabitlenmesi adres bulmayı kolaylaştıracaktır. Pendik moto kuryeler, telefon tutacağı kullanarak gideceği konumlara daha hızlı ve kestirme yollardan giderler.

Kask kamerası:

Kuryeler tarafından pek sık kullanılmamaktadır. Ancak gidilen yolun video olarak kaydedilmesi kuryenin güvenilirliğini arttıracaktır. Özellikle kaza ya da teslimat gecikmesi gibi durumlarda kuryeler bu kamera yardımıyla kendilerini savunabilirler.

Maske:

Sürücülerin bakteri ve virüslerden korunmasını sağlar. Ayrıca tozlu ya da kimyasal içeren yollarda maske takmak sağlık açısından önemlidir.

 

Motor Kurye Kıyafetleri
Motor Kurye Kıyafetleri

Buff/Bone:

Moto kurye kıyafet ve aksesuarları içinde olan buff terleyen sürücünün terlerini çekmesi için kullanılır. Hem kaskın içini koruyan buff hem de sürücüye ayrı bir hava katmaktadır.

Moto Kurye Kıyafet ve Aksesuarları Önemi Nedir?

Moto kuryeler son zamanlarda oldukça kullanılan bir servistir. Her alanda tercih edilen kuryeler kendi can sağlıkları ve güvenlikleri için bazı Moto kurye kıyafet ve aksesuarları kullanmalıdır. Bu aksesuarlar kuryeleri kazalardan ve olumsuz hava koşullarından korumaktadır.

Ayrıca kullanılan bazı aksesuarlar daha konforlu yolculuk seçeneği sunar. Moto kuryelerin telefonlarına sıkça ihtiyaç duyduğu için kullanılan aksesuarlar vardır. Ayrıca moto kuryelerin araçları için de gerekli eşyalar bulunmaktadır.

Moto kuryeler kıyafet ve aksesuarlarını kendileri almaktadır. Bazı firmalar kıyafetleri sağlasa da çoğu gerekli güvenliği sağlamayan ürünlerdir. Ancak firmalar çalışanların kullandığı araçların paket aşıma bölümü gibi yerlerini karşılamakla yükümlüdür. Kıyafet ve aksesuar alınırken kaliteli almak can güvenliği için oldukça önemlidir.

 

İçinde : Genel Kurye, İstanbul Moto Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 05 Tem 2021

Bu yıl 15 yıllık hizmetini kutlayan Akıncı Lojistik Kargo ve Motokurye Hizmeti , istanbul da ki en güvenilir kurye hizmetidir. Kuryelerden kamyonlara ve kamyonetlere ve çekicilere kadar, istanbul motokurye  herhangi bir yerinden ülke çapındaki müşterilere her boyuttaki paketi teslim edebiliriz.

Şirketimizi neyin benzersiz kıldığını ve kurye ve teslimat hizmetlerimizin size ve şirketinize nasıl önemli ölçüde fayda sağlayabileceğini görmek için okumaya devam edin.

Akıncı Lojistik, Gittiğiniz istanbul Motokurye Hizmetinizdir

Belgelerden mekanik parçalara ve ticari ürünlere kadar Akıncı Lojistik, İstanbul  giden kurye hizmetinizdir. Her şey onlarca yıl önce tek bir minibüsle başladı ve yıllar içinde Akıncı Lojistik tüm nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde büyüdü ve genişledi.

istanbul moto kurye hizmetiniz olarak Akıncı Lojistik seçtiğinizde, paketlerinizin, paletlerinizin ve diğer değerli eşyalarınızın planlanan varış noktasına güvenli ve zamanında varacağını bilirsiniz. Tam olarak ne göndermek istediğinize bağlı olarak, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok seçenek mevcuttur.

Aynı gün servis

İle Akıncı Lojistik en Aynı Gün Servisi , senin paketler ve parsel onlar (250 km’lik bir alan içerisinde) gönderilen gün onların planlanan hedefe ulaşmak için garanti edilir. Beklemek zorunda değilsin ve endişelenmene gerek yok. Varlıklarınız, tüm sektördeki en yüksek puanlı gönderi ve hızlandırma hizmetlerinden birinin gözetimi altındadır.

Kurye servisi

Motokurye  hizmetleri hassas belgeler, paketler ve küçük paketler için mükemmeldir. Farklı bir ofis şubesine teslim edilen devlet belgelerine ihtiyacınız varsa, bunları sizin için oradan alabiliriz. Ataşehir moto kurye olarak da kaliteyi her an hissetmeniz için yanındayız.Ayrıca tıbbi malzeme, ilaç malzemeleri ve hasta kayıtları için hastanelere, eczanelere ve doktor muayenehanelerine teslimat sağlıyoruz.

Van’daki Adam

Akıncı Lojistik , şirketinizin ihtiyaçlarına adanmış profesyonel ve güvenilir bir Akıncı Lojistik teslimat sürücüsü kiralamanıza izin veren benzersiz bir hizmettir. Düzenli müşterilerinizin yanı sıra şirketinizin, politikalarınızın ve uygulamalarınızın içini ve dışını bileceklerdir.

Bu, rekabetçi kalmak için teslimat hizmeti sunmak isteyen ancak ek bir çalışan getirmek ve bir şirket aracının masraflarını ödemek için kaynak harcamak istemeyen, büyüyen bir işletme için mükemmel bir hizmettir.

istanbul motokurye hizmeti
istanbul motokurye hizmeti

Hızlandırılmış Kamyon Yükünden Az Yük (LTL)

Bu, daha büyük teslimatlar için bir hizmettir . Akıncı Lojistik karton ve palet boyutundaki yüklerinizi küçük paketlere ve kolilere gösterilen özenle taşıyacağından emin olabilirsiniz. Beykoz moto kurye hizmetimiz de istanbul un tüm ilçeleri gibi hizmete devam etmektedir.Daha az elleçleme ve öğelere daha az zarar verme şansı sağlamak için varlıklarınız sıkı bir şekilde güvence altına alınacak ve elden teslim edilecektir.

Kamyon Yükü (Traktör Römork Hizmeti)

Tam kamyon yüklerinin zamana özel teslimatı veya aynı gün teslimatı için Akıncı Lojistik çekici römork servisi en iyi seçenektir. Bu hizmet, diğer Akıncı Lojistik hizmetleriyle aynı işleme bakım ve izleme özelliklerini sağlar.

Ayrıca, sürücüler beklerken boş bir treyler yüklemeyi seçme esnekliğine sahip olacaksınız veya yüklemeniz için boş bir treyler bırakabilirsiniz. Römork dolduğunda, teslim almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Ayrıca kartal moto kurye hizmeti olarak, istanbul un tüm ilçelerindeyiz.

Akıncı Lojistik ile Güvenle Gönderin

Taşımanız gereken ne varsa, Akıncı Lojistik teslim etmeye hazır. Gönül rahatlığıyla gönderi yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi kurye hizmeti sunuyoruz. Aynı gün teslimata ek olarak, herhangi bir ürünü istanbul Bölgesi’ne veya istanbul motokurye hizmeti Metro Bölgesi’ne kolayca gönderebiliriz, bu da işinize ve lojistiğe daha az odaklanmanıza olanak tanır.

Hizmetlerimizin size veya kuruluşunuza nasıl fayda sağlayabileceğini öğrenmek için  bugün Akıncı Lojistik çevrimiçi ziyaret edin  !

Call Now ButtonKuryeyi Ara