Misyonumuz

Misyonumuz

Akıncı Kurye Hizmetleri sadece bir teslimat/kurye hizmetinden daha fazlasıdır. Eğitimli müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ve sürücülerimiz ve son teknolojimiz ile teslimat ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla teslimat yapıyoruz. Teknolojimiz, teslimatınız sırasında gerçek zamanlı takip ve tamamlandıktan sonra imza onayı sağlar.

 • Paketler; Küçük Paketler, Orta Paketler, Büyük Paketler, Büyük Boy ve Fazla Kilolu Paketler
 • Belgeler; Hassas Evraklar, Pasaport Teslimi ve Dosyalama, Vize Teslimi ve Dosyalama Mahkeme Başvuruları, Emlak Sözleşmeleri, Mahkeme Evrak Alma
 • Sağlık Kurye Hizmeti; Tıbbi Numune, Tıbbi Numuneler, Tıbbi Ekipman, Tıbbi Cihazlar, Tıbbi Malzemeler
 • Bozulabilir Ürünler; Marketler, Pastalar, Restoran & Catering, Pastaneler
 • Perakende Kurye Hizmeti; Mağaza Alımları, Çiçek Aranjmanları, Hediye Sepetleri, Envanter

Akıncı Kuryeleri Nerelere Teslimat Sağlıyor?

Ülke çapındaki göz atın ve bugün neden binlerce şirketin kurye ve teslimat hizmetlerimizi kullandığını görün; binlercesi de acil kurye teslimat süreçlerini kolaylaştırmak için bize geçmeye devam ediyor. Akıncı Kurye Hizmetleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış aynı gün teslimat hizmetine sahiptir.

 1. Kaliteye Bağlılık Müşterilerimiz için kalite, esneklik ve hizmet güvenilirliği çok önemli olduğundan, yalnızca dünyanın en iyi taşıyıcılarıyla çalışıyoruz. Bu yüzden bizim için çok önemli.
 2. İnanılmaz Deneyimler Yaratın Moto kurye® felsefesinin kalbinde üstün hizmet sunmak yatar, müşterilerimiz için gerçek bir fark yaratmak istiyoruz. Müşterilerimizi anlamaya ve olağanüstü, kişiselleştirilmiş müşteri hizmetleri sunmaya inanıyoruz . Biz uzmanız, bu yüzden müşterilerimizin öyle olmasına gerek yok.
 3. İnsanları İlk Sıraya Koymak Moto kurye®’da işbirliğine ve canlı, canlı bir işyerine inanıyoruz. Her paketin arkasında bir insan olduğunu asla unutmayız. İnsanlara insan gibi davranmaya ve çalışanlara, tedarikçilere ve en önemlisi müşterilere saygı duymaya inanıyoruz . Yukarıdan aşağıya ve tekrar geri. İnsanlara bağlılığın fark yarattığına inanıyoruz. İşbirliğini teşvik ediyoruz, inisiyatifi teşvik ediyoruz, yaratıcılığı besliyoruz ve iyi bir fikri seviyoruz. Açık plan çalışma alanlarımız, ekiplerimizin birlikte çalışmasına yardımcı olarak ortaya çıkan sorunlara çözüm bulmak için işbirliğini teşvik eder. Hizmetimizi olabilecek en iyi hale getirmek için birlikte çalışmaya inanıyoruz .
 4. İnsanların söylediklerini dinleyin. Hoş Geldiniz Moto kurye®’da her zaman dinliyoruz ve her zaman öğreniyoruz. Bu nedenle geri bildirim bizim için çok önemlidir, hizmetimizi sürekli iyileştirmemize yardımcı olur ve hem müşterilerimizi hem de personelimizi sürekli gelişim ve iyileştirme sürecine dahil ederiz. Olumlu bir müşteri incelemesi aldığımızda, davayı ele alan temsilci her zaman tebrik edilir. Olumsuz geri dönüşler aldığımızda hep araştırır, daha iyi neler yapabilirdik diye bakar, öğrenir, çözer ve gelişiriz. İncelemeleri vaka işleyicisine göre takip ettiğimiz ve başarıyı cömertçe ödüllendirdiğimiz için ekiplerimiz teşvik ediliyor . Öneri panomuzdaki personeli en iyi fikirler için teşvik ediyoruz. Biz buna dinleme, öğrenme.. sonra kazanma diyoruz
 5. Bilgilendirin. Eğitim vermek. yenilik Moto kurye® olarak müşterilerimizi bilgilendirmeye inanıyoruz. 21. yüzyılda paket teslimatının oldukça karmaşık bir küresel işlem olduğunu ve müşterilerimizin paketlerini ucuz, verimli ve basit bir şekilde göndermek istediğini biliyoruz. Bu nedenle , gümrük bir paketin nasıl paketleneceğine kadar her konuda elimizden gelen her türlü yardımı sağlamaya inanıyoruz . Güçlendirmek için eğitim veriyoruz ve teknolojik yeniliklere bağlıyız. Moto kurye®’da sadece paketinizi alıp kaçmıyoruz. Yaptığımız her şeyde açık ve şeffaf olmaya inanıyoruz . Müşteri hizmetleri ekibimiz İngiltere’de yerleşiktir ve oldukça eğitimli, her gönderi için gerçek zamanlı izleme sağlıyoruz, bir sorun oluştuğunda size otomatik olarak e-posta gönderiyoruz ve her giriş yaptığınızda size her gönderinin durumunu gösteriyoruz . Rezervasyonu kolaylaştırıyor ve uzmanlığımızı yardım sayfalarımızda, blog da ve indirilebilir müşteri kılavuzlarımızda paylaşıyoruz. Biz buna Moto kurye® farkı diyoruz ve bu, teslim etmek için bize güvenebileceğiniz anlamına geliyor.
 6. Sıkı Çalışın, Sıkı Oynayın Moto kurye®’da yaptığımız işi seviyoruz. Paket teslimatı konusunda tutkulu olduğumuz kadar, iş bittiğinde veya mola zamanı geldiğinde eğlenmeyi de seviyoruz. Bu nedenle, ister öğle yemeğinde çene sallamak, ister sadece geri tepmek, ister dünyanın en uzun süren bilardo turnuvasında koşuşturan Moto kurye® havuz köpekbalıkları, isterse takımdaki ciddi yarı – profesyonel Futbol. Çalışanlarımıza bakmayı seviyoruz ve müşterilerimizle ilgilenmeyi seviyorlar. Kazanan takım dediğimiz şey bu.

Özel Acil Akıncı kurye hizmetlerimiz ve mevcut filo araçlarımız sayesinde, gümrüklü sürücülerimizin beğenileri için çok büyük ya da küçük bir iş yoktur. Aynı gün teslimat hizmetlerimizle, gönderinizin aciliyetine bağlı olarak çeşitli teslimat hızlarına erişebileceksiniz. Devasa araç filomuz bize tek bir mektup zarfından 10.000 librelik devasa bir paletli yüke kadar her şeyi gönderme gücü sağlıyor ve hepsi aynı gün teslimat hızlarımızla gönderilebilir!

Özel hızlı Akıncı kurye hizmetlerimiz, özel teslimat ihtiyaçlarınızın tam olarak karşılanabilmesini sağlar. Yasal kurye hizmetlerimiz, mahkeme dosyaları, mahkeme belgelerinin alınması ve işlem belgeleri gibi her türlü yasal belgenin teslimi için idealdir. Bu arada, tıbbi kurye hizmetlerimiz tıbbi ekipman, tıbbi numuneler, sıcaklığa duyarlı ilaçlar ve daha fazlası gibi kritik tıbbi malzemeleri hızlı bir şekilde almak için ihtiyacınız olan STAT çözümünü sağlayabilir. Ağır kaldırmanın yapılması mı gerekiyor? Aynı gün kargo teslimat hizmetlerimiz, 10.000 pound’a kadar paletli kargo taşıyabilir ve yine de hepsini aynı gün içinde teslim ettirebilir!

Bir sonraki gönderiniz için bir teslim alma ve teslimat planlamak için bugün bizimle iletişime geçin; binlerce kişinin aynı gün kargo çözümleri için neden AKINCI Kurye Hizmetlerine geçtiğini size göstermek için sabırsızlanıyoruz! Acil Akıncı kurye hizmetlerimiz yanınızda, tüm gönderilerinizi kolaylaştırabilirsiniz!

Akıncı Kuryesi Nasıl Çalışır?

Akıncı Kurye Hizmetleri Şirketimiz, kapsamlı bir ekspres süreleri ve kolay ekonomik teslimat hizmetleri yelpazesi sunmaktadır. Teslimat sürecimizin nasıl çalıştığını görün.

 • Teklif İsteği; Teslim alma, teslimat adresi ve öğenin boyutu dahil olmak üzere siparişinizin ayrıntıları.
 • Paketiniz Teslim Edilsin; Deneyimli teslimat sürücülerimiz paketinizi alacak ve varış noktasına bırakacaktır.
 • Teslimat Kanıtlı ve Onaylı; Siparişiniz gerçek zamanlı olarak takip edilir ve teslimat onayı ve imzası alırsınız.

Bugün bir teslim alma ve teslimat planlayın ve bugün neden binlerce şirketin Akıncı kurye teslimat hizmetlerimizi kullandığını görün; Binlerce kişi aynı gün içinde hızlı teslimat süreçlerini kolaylaştırmak için bize geçmeye devam ediyor.

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp