giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Misyonumuz

Misyonumuz, tutarlı bir şekilde sorunsuz kurye hizmeti sunmaktır.

Birbirimize özen ve saygı gösteriyoruz ve ele aldığımız her pakete özen ve saygı gösteriyoruz.

Kendimizi müşterilerimizin başarısına adadık. 

15 yıldan beri İstanbul ve tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Bugün, ekibimiz mükemmelliğe kendini adamıştır – hızlı hizmet, rekabetçi fiyatlandırma ve her müşteriyle nazik iletişim. Son derece gelişmiş moto araç filosu ve web tabanlı yazılımlar ile hizmetinizdeyiz.

Güvenli Sevk Edilmiş Filo ve Takip Sistemi Teknolojisi

Filomuzdaki her araç, Güvenli gönderim aracılığıyla ana ofisimiz ile sürekli iletişim halinde kalır ve şirket içi takip sistemimiz, çıkış noktasından varış noktasına giderken her bir paketi takip etmemizi sağlar. Bir paket her alındığında, yolda veya teslim edildiğinde sizi e-posta veya kısa mesajla uyarabiliriz.

Müşteri Hizmetleri Birinci Önceliğimiz Olmaya Devam Ediyor

Büyük ölçüde müşterilerimize olan sarsılmaz bağlılığımız nedeniyle 15 yıldan beri bu işte başarılı olduk. Paketlerinizin taşıma sırasında güvende olduğundan emin olmak için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz ve sektördeki en iyi kişiselleştirilmiş hizmetlerden bazılarını sunuyoruz. Kuryelerimiz, her bir öğeye kişisel ilgi gösterildiğinden emin olmak için teslim alma ve teslimat sırasında personelinizle iletişim kuracaktır.

Call Now ButtonKuryeyi Ara