50 CC Motosiklet Fiyatları Nedir?

Son Güncelleme Tarihi: Mart 19, 2024 tarafından Moto Kurye

50 cc motosiklet mi arıyorsunuz ? En iyi 50 cc motosiklet fiyatlarını sizin için listeledik. 50 cc motosikletleri inceleyebilirsiniz.

Size yardımcı olmak için, artan fiyat sırasına göre özetlenen en iyi 10 50cc makineden oluşan en son, güncellenmiş seçimimizi burada bulabilirsiniz:

NoMotosikletFiyat
1Lexmoto Hunter 50£1099
2WK Colt 50£1499
3Mash Fifty 50£1899
4Mash Dirt Track 50£2149
5AJS JSM 50£2298
6Derbi Senda X-Treme 50 SM£2795
7Rieju RS3 NKD£2999
8Rieju RS3 50 LC£3499
9Aprilia SX50£3449
10Aprilia RS 50£4099
Motosiklet Sıralama Tablosu
Pin
Lexmoto Hunter 50

Lexmoto Hunter 50

İstanbul Kurye Hunter 50, giriş seviyesi modelidir ve kullanışlı bir vites göstergesi, yakıt göstergesi, bagaj rafı ve orta sehpaya rağmen çok basit, hava soğutmalı, dört zamanlı bir roadster’dır. Ama tarz olarak eksik olan şeyi, değer olarak telafi etmekten daha fazlası.

Lexmoto, Çin yapımı bir dizi hafif ağırlık ve scooter sunarak ancak kendi özelliklerine ve tarzlarına göre etkileyici bir şekilde başarılı olan İngiliz merkezli bir markadır. 

WK Colt 50Pin
WK Colt 50

WK Colt 50

2017’de yeni olan, Çinli üretici WK Bikes‘in bu Colt 50’si – ve tanıdık geliyorsa, hiç şaşırmıyoruz. Açıkça Honda’nın son derece popüler Grom/MSX125 maymun bisikletinden ilham alan Colt, hava soğutmalı dört zamanlı bir motorla ve boru şeklinde kafes tarzı bir Moto Kurye çerçeveye ve bir LCD göstergeye sahip ultra sevimli, sürmesi kolay bir mini bisiklettir. 

Kabul etmek gerekir ki, Honda’nın kalitesi ve detayı olmadan her türlü mesafede pek iyi değil ama cazip bir şekilde ucuz.

Mash Fifty 50Pin
Mash Fifty 50

Mash Fifty 50

Fransız firması Mash, uygun fiyatlı, Çin yapımı hafif ağırlıklar ithal eden, ancak şu anda modaya uygun, retro İngiliz stiline sahip yeni moda Avrupa markaları dalgasının önde gelen örneklerinden biridir. 

Fifty 50, en ucuz 50’sidir ve temel, hava soğutmalı, tek silindirli dört zamanlı bir motora, dört vitesli manuel şanzımana ve ona büyük bir bisiklet varlığı veren büyük 18″ Hızlı Kurye tekerleklere sahiptir. Herhangi bir şekilde özellikle dinamik veya son teknoloji değil, en azından sevimli ve uygun fiyatlı.

Mash Dirt Track 50Pin
Mash Dirt Track 50

Mash Dirt Track 50

Mash’in en son ilavesi, 50cc’lik bisikletlerin elde ettiği kadar havalı ve modaya uygun ve bunu kanıtlıyor, 16 yaşında 30mph’lik performansla sınırlı kalabilirsiniz, ancak kesinlikle stilden ödün vermek zorunda olmadığınızı kanıtlıyor. 

Ducati’nin Scrambler’ını hatırlatan düz palet tasarımı ile Dirt Track, hava soğutmalı dört zamanlı bir motora ve görünüme mükemmel şekilde uyan ikiz şoklu şasiye, orta sehpaya, kalın lastiklere sarılmış tel tekerleklere ve hatta dijitalinde bir USB bağlantı noktasına sahiptir.

Moto Kurye Fiyat 16 yaşındaki çocuğun çok önemli telefonunu şarj etmek için ekran. Moto kurye sektörün de motosikletin önemini hepimiz az çok anladık.

AJS JSM 50Pin
AJS JSM 50

AJS JSM 50

Tarihi İngiliz markası AJS artık İngiltere’de dünya rekoru kıran spor motosikletleri üretmiyor olabilir – o günler çoktan gitti. Bunun yerine, Mash ve WK’ya benzer bir şekilde, genellikle retro İngiliz stiline sahip, oldukça basit, Çin yapımı hafif ağırlıklar sunar. Bununla birlikte, 50cc’lik teklifi, altı vitesli şanzımana ve parlak stil çantalara sahip sportif, iki zamanlı bir süpermotodur ve hepsi iyi bir fiyat için.

Derbi Senda X-Treme 50

Vatandaşı Rieju gibi, İspanyol firması Derbi’nin de spor bisikletleri, treyler veya süpermotolar olsun, müstehcen hafif ağırlıklar konusunda uzun bir geçmişi var ve bugün de aynısı geçerli. Şimdi İtalyan Piaggio mülkiyeti altında (aynı zamanda Aprilia’nın sahibi), makineleri her ne kadar Aprilia ahır arkadaşıyla birçok parçayı paylaşıyor olsa da her zamanki gibi müstehcen. 

Şehirlerarası Kurye Senda X-Treme 50, ikiz spar şasisi, iki zamanlı motoru ve lezzetli tasarımıyla tamamlanmış 50cc’lik bir süpermotodur. Ve tüm bunlar yeterli değilse, bir ‘Yarış’ versiyonu da 41 mm ters çatallar, yarışçı grafikler vb. ile 200 £ daha fazla gelir.

Rieju RS3 50 Pin
Rieju RS3 50

Rieju RS3 50

Daha büyük spor motosikletlerinde olduğu gibi, İspanyol firması Rieju da RS3 50cc sporcusunun ‘NKD’ adı verilen ‘çıplak’ bir versiyonunu yapıyor. Aynı Yamaha-Minerelli 50cc motora ve altı vitesli şanzımana ve şasisinin çoğuna sahip olan NKD.

Spor kardeşinden faydalı bir şekilde daha ucuz olmakla kalmaz, aynı zamanda daha dik ve yönetilebilir olmasıyla da aslında daha Uçak Kargo acemi dostudur. iki tekerlek üzerinde yola çıktığınızda hafife alın.

Rieju RS3 50 LCPin
Rieju RS3 50 LC

Rieju RS3 50 LC

Sportif, dişli bir 50ccc bisiklet istiyorsanız, Aprilia almak için böbreğinizi satmanıza gerek olmadığının kanıtı. İspanyol firması Rieju, en son sunduğu RS3 ile sportif hafif ağırlıkları ile tanınır (küçük sınıf bisiklet sporlarının İspanya’nın hakimiyetinde olması tesadüf değildir). 

Gösterişli görünümün yanı sıra iki zamanlı, sıvı soğutmalı, Yamaha-Minarelli motor, Showa ters çatallar ve Hızlı Kargo birçok hoş ayrıntı var. Belki tam bir Aprilia değil ama 3499 sterlinlik fiyatıyla çok cezbedici.

Aprilia SX 50Pin
Aprilia SX 50

Aprilia SX 50

Spor motosikletlerinin yanı sıra, hiçbir şey bisiklet delisi bir gencin ıslıklarını bir süpermotodan daha fazla çalamaz, bu nedenle, doğal olarak, Aprilia burada da memnun etmekten daha fazla. SX50, türün özüdür – yani dik bir motokros, ancak sokak tekerlekleri, lastikler, frenler vb. ile – ancak RS 50 kardeşi ile aynı yüksek özellikli tekerlekli şasiye dayanmaktadır. 

Bu, SX’in özdeş bir çift kanatlı alüminyum çerçeveye ve sıvı soğutmalı iki zamanlı, tek silindirli motora sahip olduğu, ancak önde daha uzun hareket mesafesine sahip, geleneksel Marzocchi çatalları olduğu anlamına gelir. Yine, SX ucuza gelmiyor, ancak süpermoto 50’ler artık daha çekici olmuyor.

Aprilia RS 50Pin
Aprilia RS 50

Aprilia RS 50

İtalyan uzmanlar Aprilia, konu 16 kişilik spor motosikletler olduğunda tartışmasız krallar ve RS 50 de en yenisi ve en büyüğü. Kısacası, RS her şeye sahiptir: uygun bir alüminyum ikiz direk çerçevesi. Tek amortisörlü arka ile birlikte ters çatallar; sıvı soğutmalı iki zamanlı motor ve tamamı gösterişli kaportayla kaplanmış.

RSV4 süper motosiklet ağabeyi ile karıştırabilirsiniz. Tabii ki, tüm bunlar ucuza gelmiyor ve değil, ancak spor 16’lılar artık daha fazla arzulanmıyor.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp