Acun Ilıcalı Motosiklet Kazası

Son Güncelleme Tarihi: Mart 7, 2023 tarafından Moto Kurye

Acun ILICALI motosiklet kazası Ayazağa bölgesin de gerçekleşti. Acun ILICALI karşıdan gelen araç ile motosikleti çarpıştı. Motosiklet kazası sonucu Acun bey motosikletten düşerek maalesef kolunu kırdı.


Motosiklet KazasıPin
Motosiklet Kazası

Acun Ilıcalı Kimdir?

Ali Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969 doğumlu) bir Türk yayıncı, girişimci, uluslararası TV yapımcısı ve iş adamıdır. Türkiye’nin dijital platformu Exxen TV8 ve TV8.5 TV kanallarının sahibidir. Uluslararası bir televizyon yapım şirketi olan ACUNMEDYAnın kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dünyanın ilk spor realite televizyon programı olan Exatlonun da sahibidir.

Avcılar kurye hizmeti motosiklet takipçilerimizin. Spor muhabirliğinden medya patronluğuna uzanan kariyerini anlatan Ilıcalının hayatı hakkında birçok belgesel ve program yapıldı. Çeşitli kategorilerde 1000’den fazla ödül almış ve Türkiye’nin en güvenilir isimlerinden biri olarak nitelendirilmiştir. 2018’den 2021’e kadar Variety dergisi tarafından medya ve eğlence sektörünün en etkili 500 iş adamı arasında yer aldı. Moto kurye ailesi olarak Acun beye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 🙁


Acun Ilıcalı Motosiklet KazasıPin
Acun Ilıcalı Motosiklet Kazası
Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp