Altunizade Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Altunizade Kurye Hizmeti mi arıyorsunuz? Yardımcı olabiliriz! Altunizade Kuryelerimizden birinin kapıdan kapıya hizmetimizle doğrudan teslim almasını ve teslim etmesini sağlayabiliriz.

Altunizade Kurye Hizmetleri

Altunizade bölgesinde aynı gün kurye hizmeti için Akıncı Lojistik Kurye ve Kargo Hizmetleri gece gündüz hizmetinizdedir. Ayrıca de Altunizade bölgesine gönderim yapmaktadır. Bölge genelinde hızlı ve rezervasyon yapılması kolay 24 saat kurye teslimatı sunuyoruz. Ayrıca rakipsiz kapıdan kapıya teslimat hizmetleri ile paketinizin zamanında teslim alınacağını ve teslim edileceğini bilerek rahatlayabilirsiniz.

Altunizade KuryePin
Altunizade Kurye

Altunizade Kurye Lojistikleri

Hızlı kurye servisimiz, tüm iş ve kişisel ihtiyaçlarınız için bölgenizdeki acil teslimat Altunizade kuryelerini sunar. Altunizade Kurye Ekibimiz, tehlikeli mallardan kırılgan maddelere ve önemli belgelere kadar, mallarınızı nasıl özenle taşıyacağınız konusunda uzman bir şekilde eğitilmiştir. Altunizade kuryelerimiz tüm ihtiyaçlarınız için Altunizade bölgesine kurye servisi yapmaktadır. Etkili çevrimiçi rezervasyon hizmetimizden birini seçin veya bugün kurye teslimatı teklifi için acentelerimizden birini arayın. İster bir sanat paketi servisi isterse ekstra dikkat gerektiren ağır bir eşya olsun, sizin için doğru hizmeti bile tavsiye edebilirler. Temsilcilerimiz ayrıca Altunizade kurye teslimat hizmetinden büyük Kamyonlara kadar en iyi toplama Altunizade kuryesini önerebilir. Her iki durumda da, uçtan uca hizmetimizden etkileneceksiniz.


Altunizade Hızlı Kurye

Altunizade de ki en hızlı kurye servisinin hangisi olduğunu merak ediyorsanız, Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye servislerinden başkasına bakmayın. Zamanında teslim eden hızlı, verimli ve güvenilir bir hizmetten gurur duyuyoruz. Altunizade kuryelerimiz, hızlı olduklarını iddia ettiği gibi Altunizade bölgesi için de en hızlı kuryeler oldukları bellidir. Aynı gün kurye ve kargo firması olarak hızlı kargo teslimat süremiz bizi rakiplerimizden farklı kılmaktadır. Tüm bütçeler için ekonomik Altunizade kuryeler sunuyoruz ve rezervasyonunuzu takiben 30-60 dakika içinde teslim alıyoruz. Ekonomik ekspres garantili hizmetlerimizin bir parçası olarak tüm teslimatlar imza, saat ve tarih ile belgelendiğinden paketinizi bile takip edebilirsiniz.

Altunizade Kurye Güveneceğiniz Hizmet

Güvenebileceğiniz bir kurye arıyorsanız, Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye yi seçin. Yerel, ulusal ve uluslararası ölçekte çeşitli ihtiyaçlara uygun güvenilir aynı gün kurye hizmeti sunuyoruz. Hassas, tehlikeli, soğutulmuş, yüksek değerli, garip ve hacimli mallar dahil en özel öğeleri bile teslim etme konusunda deneyimli ve eğitimliyiz le de güvenebileceğiniz hizmetler alabilirsiniz, Altunizade bölgesi için de moto kuryelik yapmaktadırlar. Bizden daha dost canlısı kurye ekibi yok. Mükemmel müşteri hizmetlerimizle gurur duyuyoruz, ancak hepsi bu kadar değil – her seferinde teslimat beklentilerinizi aşmak için ne gerektiğini de biliyoruz. Önemli gönderilerinizi teslim etmek için zaman kaybetmeyeceğiz ve GPS ile takip edilen araçlarımızla teslimatınız boyunca daima güncel kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Altunizade Kurye Çağır

Altunizade de  bir defaya mahsus veya son dakikada aynı gün teslimat rezervasyonu yapmaya hazır olduğunuzda, bizi aramanız ve neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirmeniz yeterlidir. Size teslimatınız için bir fiyat ve zaman çerçevesi verebiliriz ve rezervasyonunuz onaylandıktan sonra 1 saatten daha kısa bir süre içinde mallarınızı teslim alacak bir kurye ayarlayabiliriz. Mallarınızı günlük, haftalık veya aylık olarak teslim edebilecek bir kurye mi arıyorsunuz? Yardım etmeyi çok isteriz – ihtiyaçlarınız hakkında bizimle sohbet edin ve bize ihtiyacınız olduğu kadar az veya sıklıkta uygun maliyetli bir çözüm sağlayabiliriz. Aynı gün yurtiçi ve yurtdışı teslimatlar için tarifeli rezervasyonlar da alıyoruz.


Ekspres Altunizade Kurye

Ekspres Altunizade Kuryeleri ile Kargolarıanıza, zaman çerçevenize ve bütçenize göre en iyi sonuç için bu uygulamalı hizmeti ve özelleştirilmiş teslimat seçeneklerini sağlamak için dinamik ekibimize güvenin. Yerel, bölgesel ve eyaletler arası teslimat sunuyoruz. Ekspres Altunizade Kurye hizmetlerimiz aynı gün yerel teslimatı, kapsamlı düzenli seferlerimizde gecelik hizmeti ve Altunizade, İstanbul ve Türkiye çapındaki Hava Yastığı teslimatlarını içerir. Düzenli teslimat çalışmalarımız ve geniş kurye ağımız arasında hemen hemen her yere teslimat yapıyoruz. Mallarınızı A noktasından B noktasına götürmek için özel bir araç bile ayarlayabiliriz. İster iş ister kişisel için bir teslimat çözümü arıyorsanız, mevcut seçenekler konusunda size yol gösterebilmeleri için ekibi arayın.

Her gün Altunizade, Üsküdar tarafına giden birkaç aracımız var. Altunizade kurye teslimatları aynı gün teslimat için yolda teslim edilebilir. Diğerleri ertesi gün teslimat. Küçük Parseller 16.30’a kadar depolanacak Parseller 16.00’a kadar depolanacak 13:00 varış için depodaki paletler 9.30’a kadar Hızlı ve uygun maliyetli Ekspres Altunizade Kuryeleri artık Türkiye çapında hava kargo teslimatları sunuyor. Bir teklif düzenlemek için ekibimizi arayın. iletişim: mail@motokuryem.com.tr & 0 543 748 61 61


Birinci Sınıf Teslimat Hizmeti

Kapsamlı teslimat ağımız ve nakliye seçeneklerimiz, Avustralya çapında hemen hemen her şeyi teslim etmemizi sağlar. İster yerel bir kurye servisi, ister günlük seferlerimizden birinde basit bir paket veya rotadan daha karmaşık bir teslimat olsun, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel bir nakliye seçeneği oluşturabiliriz. Altunizade Kurye Teslimatınızı ayarlamak için güler yüzlü ekibimizi arayın.


Kurye Teslimat Türleri

Hava KargoTeslimatı

Hızlı ve uygun maliyetli Altunizade Kuryeleri artık Türkiye çapında hava kargo teslimatları sunuyor. Bir teklif düzenlemek için ekibimizi arayın. Kısa bir not, hava yastığı teslimatları kübik ağırlığa göre ücretlendirilir. Kübik ağırlığı hesaplamak için aşağıdaki çevrimiçi aracımızı kullanabilirsiniz.

Evcil Hayvan Taşıma

Evcil hayvan taşıma uzmanları için yerel acenteleriyiz . Aynı zamanda hayvan severleriz, bu yüzden en iyi tomurcuğunuzun emin ellerde olacağını bilirsiniz.


Acil Altunizade KuryePin
Acil Altunizade Kurye

Özel Teslimat

Bazı durumlarda teslimatın veya varış yerinin doğası özel bir araç gerektirir. Almak ve varış noktanıza bırakmak için özel bir araç kullanımı ayarlayabiliriz.

Paketleme ve Dağıtım Hizmetleri

Paketinizi güvenli bir şekilde güvenceye almak için ihtiyacınız olan tüm malzemelere sahibiz. Seçenekler hakkında ekibimizle konuşun ve bir ücret karşılığında paketinizi en uygun şekilde saralım.


Altunizade Kurye

Kayışdağı kuryelerimiz ile tüm lojistik ihtiyaçlarınız için profesyonel çözümler üretiyoruz !


Altunizade Kurumsal Kurye

Bu, küçük bir paketten çelik kirişlere, kutulardan paletlere ve harflerden inşaat demirine kadar mallarınızı taşımak için herhangi bir minibüsümüz olduğu anlamına gelir. İş için doğru araca sahibiz. Bize bir şans verin, neler yapabileceğimize şaşıracaksınız. Altunizade Kuryeleri size yardımcı olmak için bekleyen deneyimli kuryelerden oluşan özel bir ekibimiz var. 1987’den beri Altunizade ve Üsküdar da tamamında uygun maliyetli, esnek ve güvenilir aynı gün teslimat hizmetleri sunuyoruz. Eşyalarınızı Altunizade, İstanbul da herhangi bir yerine teslim etmek için yılda 1.800.000 milin üzerinde seyahat eden sürücülerimizle. Hem işletmeler hem de özel sektör tarafından günlük olarak kullanılan güvenli ve güvenli hizmet veren bir kurye hizmeti olmaktan gurur duyuyoruz.

Altunizade, İstanbulPin
Altunizade, İstanbul

Hızlı ve kolay rezervasyon hizmetimizi kullanarak aynı gün hizmet sunuyoruz. Altunizade Uzman Kurye sürücülerimiz, önemli eşyalarınıza nasıl bakacaklarını bilirler, taşınan tüm ürünler tamamen sigortalıdır, böylece teslimat deneyimimiz boyunca içiniz rahat olur. Altunizade kurye hizmetinin sizin ve işiniz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz, bu nedenle her bir müşterimize, 15 yılı aşkın süredir güven, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti konusundaki itibarımızı oluşturmamızı sağlayan aynı özen ve dikkatle yaklaşıyoruz. Tüm müşterilerimize her zaman yüksek kaliteli bir Altunizade acil kurye hizmeti veriyoruz. Aynı gün sorunsuz bir Altunizade ekspres kurye hizmeti istiyorsanız, bizi arayın ve sorularınız için size yardımcı olacak çok yardımsever personelimizden birini arayın.

ilk Altunizade kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Altunizade Filomuz

Küçük Kamyonet300kg
1.5 M Uzun
1 M Genişlik
1.1 M Yükseklik
Transit Van1200kg
3,2 M Uzun
1,25 M Genişlik
1,75 M Yüksek
Uzun Taban Minibüs1200kg
4,2 M Uzun
1,25 M Genişlik
1,85 M Yüksek
Perdeli Minibüs1000 KG
4 M Uzun
2 M  Genişlik
2,2 M Yükseklik
Kutu Luton Van1000kg
4.m Uzun
1.9m Genişlik
2.3m Yükseklik
Düz Yataklı Kamyonet1200KG
6m Uzun
2m Genişlik
2.8m yükseklik 
Altunizade Kurye Lojistikleri

Altunizade Kargonuz Mu Var?


Sıkça Sorulan Sorular

Altunizade Kurye Teknolojimiz

Altunizade Kurye sürücü teknolojisine büyük yatırımlar yaptık. Hepsi en iyi uydu navigasyon sistemlerine sahiptir ve teslimatınızın oraya daha hızlı ulaşması için trafikten kaçınmalarını sağlar. Ayrıca geçen yıl en iyi elektronik POD sistemlerinden birini tanıttık. Her zaman yeni özelliklerle güncellenen, yani hemen teslimatınızın adını, imzasını ve zaman damgasını içeren bir e-posta alacaksınız. Ayrıca, gün boyunca sürücülerimizin ilerlemesini sürekli olarak izliyoruz ve teslimatınızla ilgili bir güncelleme raporu ile bizi aramanız gerekirse güncel kalmanızı sağlıyoruz.


Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp