Amazon Kurye Maaşı Ne Kadar Kazanıyor?

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

Yüzyılın başında, eve teslimat talebi artıyor. Bu yükseliş eğilimi ile birlikte teslimat Moto kuryeleri için gelişen endüstri de var. Bu amaçla en çekici mesleklerden biri Amazon teslimat Moto kurye olmaktır. Ekibimiz, Amazon Moto kuryelerinin ne kadar kazandığını ve bir arada çalışmanın faydalarını araştırdı.

Amazon Kurye Ne Kadar Kazanıyor

Amazon Moto kuryeleri Ne Kadar Kazanıyor? Ortalama olarak, Moto kuryeler için asgari ücret saatte 9 ila 45 dolar arasında değişmektedir. Ulusal ortalama Amazon teslimat Moto kurye ücreti, rakip teslimat hizmeti sağlayıcılarının diğer sürücülerine benzer şekilde yaklaşık 16 $ ‘dır. Amazon ayrıca çalışanlara iyi avantajlar sunarak pozisyonu arzu edilir ve kazançlı hale getirir. Amazon teslimat Moto kurye olarak yaptığınız şey birkaç faktöre bağlıdır. Şirkette geçirilen yıl sayısı, yer ve istihdamınızın niteliği. Amazon Hızlı kuryeleri genellikle Amazon Flex sürücülerinden daha yüksek maaş alır. Amazon çalışanlarının ne kadar kazandığı konusunda belirlenmiş bir değer yoktur.

Amazon Kurye Maaş ve ÜcretleriPin
Amazon Kurye Maaş ve Ücretleri

Ülkelere Göre Amazon Kurye Maaşı

Amazon çok uluslu bir kuruluştur, yani Amazon’un çeşitli ofisleri ABD dışındaki ülkelere bile paketler gönderir Dünyanın farklı yerlerinde (ABD ve Kanada’da olduğu gibi) değişen maaşlar bekleyebilirsiniz. Aşağıda üç ülkeyi ele alacağız:

Amazon Kurye Birleşik Krallık Maaşı

Ne yazık ki, İngiltere Amazon teslimatçıları ABD çalışanlarından biraz daha az kazanıyor. Amazon UK Moto kuryeleri için ortalama saatlik maaş yaklaşık 13.50 £, yaklaşık 16.25 $ ‘a eşdeğerdir. Ancak, Amerika Birleşik Devletleri’ne benzer şekilde, ücret, hangi teslimat bloğuna odaklandığınıza bağlıdır. Örneğin, İskoçya’da ücret saatte 15 sterlin ile 17 sterlin arasında değişirken, Galler’deki Acil kuryeler saatlik yaklaşık 13 ila 15 sterlin arasında bir ücret almaktadır. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

Amazon Kurye Amerika Birleşik Devletleri Maaşı

Amerika Birleşik Devletleri Amazon’un anavatanıdır. Bu nedenle Amazon, teslimat işleri için saat başına daha iyi ödeme sunar. Indeed’den Amazon Moto kurye maaş bilgileri, saatlik maaşlarının kabaca 17.60 dolar olduğunu gösteriyor. Bu oran, özel Amazon çalışanları, teslimat hizmeti ortaklıklarına kaydolan üçüncü taraf bireyler ve Amazon Flex uygulamasını kullanarak araçlarına sahip olanlar için geçerlidir. Tipik olarak, California ve Big Apple gibi şehirlerde çalışan bir Moto kurye, San Francisco’da 21,50 ila 25 dolar ve New York’ta 18,50 ila 22,50 dolar arasında daha yüksek kazanır.

Amazon Kurye Avustralya Maaşı

Land Down Under’da yaşayan bir Amazon Moto kuryeABD ve İngiltere’den daha fazla kazanıyor Çevrimiçi kaynaklara göre, Avustralya’daki bir Amazon Moto kuryeortalama kazancı saatte 28,75 AUD – ABD’de yaklaşık 20 $’a eşdeğer Diğer tüm ülkelerde olduğu gibi, Amazon teslimat sürücüleri bölgeye bağlı olarak farklı şekilde kazanır. Örneğin, Yeni Güney Galler’de bir Amazon Flex Moto kurye minimum 27.83 AUD yapar.

Amazon Moto Kurye Maaşı Ne KadarPin
Amazon Moto Kurye Maaşı Ne Kadar

Amazon Kurye Teslimat Sürücüsü Faydaları

Aile bakımı Amazon’daki çalışanlar, çeşitli çocuk bakımı ve yaşlı bakımı seçeneklerine erişebilir. Örneğin, çalışanların ebeveynleri belirli kreşlerde indirim alabilir. DEHB ve otizm gibi gelişimsel engelli çocukların ebeveynleri de ücretsiz kaynaklar alır, hepsi Amazon’a aittir. Bunlar, diğer şirketler arasında kolayca arayamayacağınız avantajlardır.

Sağlık Hizmeti

Diğerleri de Amazon’un sağlık kapsamına göz dikiyor. Amazon, diş sigortası, görme, reçeteli ilaçlara erişim ve hatta sağlık harcama paketleri dahil olmak üzere çalışanlar için farklı sağlık sigortası planları sunar. Bir çalışan aynı zamanda Amazon Care’e de erişebilir, bu da çalışanların ve aile üyelerinin indirimli doktor muayeneleri ve ücretsiz hemşire muayeneleri gibi 7/24 hizmet avantajlarından yararlanabileceği anlamına gelir.

Ebeveyn izni

Göreceğiniz bir sonraki Amazon iş listelerine girmenin bir başka nedeni de kadınlara yönelik ebeveyn izni teklifleridir. Doğum yapan anneler 20 haftalık ücretli izne erişebilir, bu da doğum yapmasanız bile aynı ücreti kazanabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, “Geri Rampa” programı ayrıca ebeveynlere, ebeveynleri yavaşça sektöre geri döndürmek için 8 haftalık kısmi ve esnek doğum süreci sunuyor.

Ücretli izin

Özellikle yoğun günlerde çalışan bir Amazon Moto kurye için işyerinde hastalıklı günler olur ve bu son derece normaldir. Amazon, ücretli izin haklarıyla iş arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Zihinsel ve bedensel nedenlerle hastalanan veya izinli olan çalışanlara düzenli maaşları ödenir. Alternatif olarak, eğer almazsanız o günlerin ödenmesini (veya nakde çevrilmesini) sağlayabilirsiniz.

Emeklilik

Bir Amazon çalışanıysanız, konum ve şubeden bağımsız olarak emeklilik planları asla masadan kalkmaz. Tam zamanlı bir Moto kurye, 401(k) planı ve hayat sigortası için uygundur. Ayrıca engelliler için hem kısa hem de uzun vadeli ödeme paketleri alabilirler.

Finansal destek

Tabii ki, Amazon’un çalışanı olan çalışanlar, Amazon siparişleri için özel hediye alışveriş indirimi avantajlarından yararlanır. Yıllık indirimler, çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız göz önünde bulundurmanız gereken önemli avantajlardır. Ayrıca Amazon, uygun evlat edinme ücretleri konusunda çalışanlara yardımcı olabilir.

Amazon Moto Kurye Sürücüsü Maaşı Nedir?

Rolünüz ne olursa olsun, bir Amazon sürücüsü de dahil olmak üzere Amazon çalışanlarına doğrudan para yatırma yoluyla ödeme yapılır. Tek fark, maaşı aldığınız sıklık olabilir. Aksi takdirde DSP bağımsız müteahhitler için çalışanlar size ödeme yapacak olanlardır. Öte yandan, Flex gig çalışanları maaşlarını beyan ettikleri bankacılık bilgilerinde alacaklardır.

  • Amazon için Moto kurye sürmek için bir CDL’ye mi ihtiyacınız var? Amazon Moto kurye sürücüsü olmak için CDL veya Ticari Sürücü Belgesi gerekli değildir. Alıntıları ve kaza kayıtlarını geçmek için gereken tek şey normal bir lisanstır.
  • Amazon Moto kurye sürücüleri ipuçları için uygun mu? Temel kural şudur: Şoför tarafından gösterilen müşteri hizmetlerinden memnunsanız, takdirinizi ipuçlarıyla gösterebilirsiniz. Bu sayede Moto kurye sürücüler, sıkı çalışmalarının meyvelerini toplayanlardır.
  • Bir Amazon Moto kurye sürücüsü günde kaç paket teslim eder? Amazon’un günde yaklaşık 1,6 milyon paket gönderdiği biliniyor. Bireysel bir sürücünün bakış açısından, bu sadece birinci haftada değil, günde 170 ila 375 pakete eşittir.
  • Amazon sürücüleri yakıt için para ödüyor mu? Evet, depoyu dolduran Amazon’dur, bu nedenle Moto kurye sürücülerin teslimat hizmeti sırasında benzin fiyatları konusunda endişelenmeleri gerekmez. Günümüzde daha yüksek yakıt maliyetiyle, Amazon’un yakıt masraflarını karşılayıp karşılamadığını soran hevesli sürücüler bulmak yaygındır, bu nedenle şirket bunu onlar için sağlar.
Amazon Araçlı KuryePin
Amazon Araçlı Kurye

Amazon Moto Kurye Başvuru Nasıl Yapılır?

İlk adım, Amazon teslimat şoförü olmak isteyen iş arayanlar için başvuru ile başlar. Eğitim durumunuz ve iş deneyiminiz gibi bilgileri talep eden bir form doldurmanız istenecektir. Daha sonra, bir değerlendirmeyi tamamlamanız ve hangi vardiyada çalışmak istediğinizi belirtmeniz istenecektir. Bir sonraki adım, her şeyin açıklanacağı bir iş ön izlemesini izlemek. Tamamladığınızda, bir arka plan kontrolünü kabul etmeniz gerekir. Ardından, maaşlar vb. gibi diğer tüm idari ayrıntıları ele alacaksınız. Not: Amazon’da çalışmak için ticari bir ehliyete ihtiyacınız yok!

  1. Moto kurye CV nizi hazırlayın.
  2. Amazon web sitesine giriş yapın.
  3. Moto kurye iş başvurusu bölümüne tıklayın
  4. Gerekli bilgileri doldurup, Amazon moto kurye başvuru formunu gönderin.

Amazon Flex Nedir?

Amazon Flex, bağımsız bir yüklenici için bir teslimat hizmetidir. Amazon Flex Moto kuryeleri , tıpkı Lyft sürücüleri gibi, uygulama üzerinden boş zamanlarında sınırlı saatlerde çalışır. Ayrıca saat başına ödeme alırlar, ancak normal çalışanlardan daha fazla teslimat almazlar. Amazon, Flex çalışanları için araba bakımı sunmaz, ancak araba sigortasından yararlanırlar. Bu araba sigortası ücretsiz olarak gelir.

Amazon Nedir?

Amazon.com, Inc. e-ticaret , bulut bilişim , çevrimiçi reklamcılık , dijital akış ve yapay zekaya odaklanan çok uluslu bir Amerikan teknoloji şirketidir . . “Dünyadaki en etkili ekonomik ve kültürel güçlerden biri” olarak anılır ve dünyanın en değerli markalarından biridir. Amerikan Büyük Beşlisinden biridir.Alphabet , Apple , Meta ve Microsoft ile birlikte bilgi teknolojisi şirketleri. Amazon, Jeff Bezos tarafından 5 Temmuz 1994’te Bellevue , Washington’daki garajından kuruldu. Başlangıçta kitaplar için çevrimiçi bir pazar yeri olan Amazon, çok sayıda ürün kategorisine genişledi ve bu strateji ona The Everything lakabını kazandırdı. Mağaza. Amazon Web Services (bulut bilişim), Zoox ( otonom araçlar ), Kuiper Systems (uydu İnternet) ve Amazon Lab126 (bilgisayar donanımı Ar-Ge’si ) dahil olmak üzere birden fazla yan kuruluşu vardır . Diğer iştirakleri arasında Ring , Twitch bulunmaktadır., IMDb ve Tüm Gıdalar Pazarı. Ağustos 2017’de 13.4 milyar ABD Doları karşılığında Whole Foods’u satın alması, fiziksel bir perakendeci olarak ayak izini önemli ölçüde artırdı.

SahipAmazon
URLamazon.com
Ticari? Evet
Site türü E-ticaret Kayıt İsteğe bağlı
Programlama dili C++ ve Java
Başlama tarihi1995 (27 yıl önce)
EndüstriE-ticaret, bulut bilişim, dijital akış, yapay zekâ
tüketici elektroniği, dijital dağıtım, otonom araba
Amazon ÜrünlerAmazonFresh Amazon Prime Amazon Web Services
Alexa Appstore Amazon Drive Echo Kindle Fire tablets
Fire TV Video Kindle Store Music Music Unlimited Amazon
Digital Game Store Amazon Studios Amazon Wireless
Kilit kişiler Jeff Bezos (Başkan, CEO, ve COB)
Brian T. Olsavsky (Senior VP ve CFO)
Amazon

Amazon Kurye Maaş S.S.S

Amazon Kurye Aylık Maaş Ücretleri Nedir?

Amazon Moto kuryelerinin Ne Kadar Kazandığına İlişkin Son Düşünceler Sürücülük işi arıyorsanız veya teslimat pozisyonu arayan birini tanıyorsanız, AmazonMoto kurye olmak kazançlı ve avantajlarla dolu bir seçenektir. Maaş iyi ve başka hiçbir şeye benzemeyen avantajlar var. Tüm gereksinimleri hazırlayın ve tam zamanlı bir çalışan veya boş zamanlarınızda cömertçe kazanan bir Flex Moto kurye olabilirsiniz. Moto kuryeye göz atabilir ve 7 günlük ücretsiz denemelerinden yararlanarak teslimat rotalarınızı daha uygun ve etkili bir teslimat koşusu için planlayabilirsiniz!

Amazon Kurye Ne İş Yapar

Aynı yere birkaç paket götürmeniz gerektiğinde, bagajınızda birkaç boş kutu bulundurmak yardımcı olabilir. Bir ileri bir geri koşmak yerine bu şekilde yapabilir ve tüm paketlerinizi doldurabilirsiniz. Kartondan yapılmış kutular iyi çalışır. Arabanızda çok yer yoksa katlayabilirsiniz. Ve bir kutu ambalaj bandı olmadan kapatılamazdı; bu kutuları mühürlemek için her zaman fazladan bant getirin. Programınızı planlamak, organize olmak ve bir günde daha fazla teslimat işi ve konser sürüşü almak için büyük bir yardımdır. 2. Seviyede, Amazon flex Moto kurye gün, saat, teslim alma konumu ve teslimat istasyonu açısından kendi programlarını seçmelerine olanak tanıyan “Tercih Edilen Planlama” özelliğinin kilidini açar.Tercihinize uygun engellemeler geldiğinde, uygulamanın Teklifler sayfasında görünürler ve bunları kabul edip etmemeyi seçebilirsiniz.

Paket Hırsızlığını Önleyin Amazon esnek teslimatları ve diğer teslimat uygulamaları için teslimat konumu uzaksa ve teslimatlar normal iş saatlerinden önce planlanmışsa her zaman bir saat değişikliği isteyin. Aracın kapılarının her zaman kilitli olduğundan emin olun. Kabine veya kamyonun arkasına girmeden önce her şeyin güvenli olduğundan emin olun. İşletmelere erişimi engellemek için arabanızın anahtarlarını diğer anahtarlarınızdan ayrı tutun. Evrak işlerini yapmak veya yemek molası vermek için izole alanlara park ederken dikkatli olun. Mümkünse, soygunların aracınızı hedef almasını önlemek için teslimatı diğer Moto kuryeler bölgedeyken düzenleyin. Veya müşterinin onayı ile paketi bir güvenlik kapısına bırakın.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp