Ambarlı Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Ambarlı Kurye Hizmeti mi arıyorsunuz? Yardımcı olabiliriz! Ambarlı Kuryelerimizden birinin kapıdan kapıya servisimizle doğrudan teslim almasını ve teslim etmesini sağlayabiliriz. Ambarlı moto kuryelerimiz İstanbul, Avcılar ve Ambarlı bölgeleri için vazgeçilmezdir.


Ambarlı Kurye Hizmeti

Kuzey ve güneye olan harika bağlantıları ile Ambarlı Moto Kurye, Akıncı Moto Kurye ile paket kurye toplama ve teslimat hizmetleri için iyi bir konuma sahiptir. Ambarlı Hızlı kuryeler aynı gün Ambarlı ve çevresine ürün teslimatı gerçekleştirirler. İstanbul Kurye Şehirden sadece 10 mil uzakta, aynı gün Ambarlı ekspres kuryeler ve moto kuryesi rezervasyonları için de iyi bir konumdadır.


Ambarlı Moto Kurye 7/24

Sizin için doğru olup olmadığımıza karar verirken teslimatınız hakkında ayrıntılı olarak görüşmekten mutluluk duyarız. Ambarlı çevresin de aktif faal göstermektedir. Aynı şekilde, başlamak için aceleniz varsa, size anında bir fiyat teklifi verebiliriz. Şehirlerarası Kurye Sormadan bilemezsiniz, bu yüzden daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

Ambarlı kurye teslimat hizmetleri şartlar ve koşullar.

 • Tek kutu Paket 30 kg’a kadar olabilir.
 • Kurye / Koli uzunluğu 380 cm’ye kadar ve Breath birleştirilebilir.
 • Paketler 275 cm uzunluğa kadar olabilir. 31 kg’dan (AB içinde 25 kg) fazla olan paketler, özel bir ağır paket Ücretleri gerektirir.
 • Büyükçe bir boyuta sahip paketler özel fiyatlandırma ve boyutsal ağırlık hesaplamaları ve paketleme tipine ve Varış Yerine göre değişir.
Ambarlı KuryePin
Ambarlı Kurye

Ambarlı Moto KuryeAmbarlı Moto Kurye Lojistikleri
Ambarlı Şehirlerarası KuryeAmbarlı Şehirlerarası Kurye Hizmetleri, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için şehirlerarası kurye hizmeti sunar.
Ambarlı Ekspres KuryeAmbarlı Ekspres Moto Kurye hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya moto kurye çözümleri sunar.
Ambarlı Yurt İçi Kurye Yurtiçi kargoları çok ekonomik moto kurye fiyatlarıyla üstleniyoruz. Ayrıca Yurt İçi Kurye ve Hızlı Kargo çözümleri sunuyoruz.
Hava KargoAmbarlı Kurye, zamanında ve güvenilir teslimat gereksinimleriniz için hava kargo hizmeti sunar.
DepolamaDepolama hizmeti, zamana bağlı gönderiler için güvenilir kapıdan kapıya kurye çözümleri sunar.
Ambarlı Kurye Lojistikleri

Ambarlı VIP Kurye

Hızla bir teknoloji girişimi merkezi haline geldiğinde, Ambarlı VIP Kurye ve yakın bölgede rakipsiz bir iş paketi teslimat hizmeti sunuyoruz. Pendik kuryeler işletmeleri desteklemek adına Ambarlı için sorunsuz teslimat sağlarlar. Ambarlı VIP Kurye gönderilecek bir prototipiniz olsun, ister Ambarlı, Avcılar da  bir iş birimine veya ülkenin herhangi bir yerine taşımak için USB’deki bir yazılıma sahip olun, yerel Ambarlı VIP kurye hizmetimiz günün her saatinde hizmetinizdedir.


Express Kurye

Yine de Ambarlı Express Kurye sadece teknolojiden çok daha fazlası oluyor. İş uzmanlığınız ne olursa olsun, mallarınızı güvenli bir şekilde teslim edecek becerilere, deneyime ve özel araçlara sahibiz. Yasal belgelerden inşaat malzemelerine, sağlık ekipmanlarından üretim Moto Kurye makinelerine kadar her şeyi Ambarlı Express Kurye işiniz için sunabiliriz. Sultanbeyli kuryelerimiz Ambarlı ve çevresi için gece, gündüz demeden teslimat hizmeti sürdürürler.

Ambarlı Express kurye teslimatları, otomotiv parçaları, sanayi parça ve aksamları dahil her taşımayı sunabilir. Ambarlı Express kuryelerin en iyi yanı güvenli ve hızlı bir şekil de Express kurye taşımacılığı yapmalarıdır.

Ambarlı Kurye Servisi

Aynı gün koli toplama ve teslimat hizmetimiz bireyler için de mevcuttur. Bir hesaba da ihtiyacınız yok. Rezervasyonunuzu yapmak için arayın veya çevrimiçi olun. Her boyuttaki eşyalarınızı günün her saatinde teslim edebiliriz. Ambarlı, Avcılar da en yaygın kişisel teslimat dan bazıları pasaportlar, doğum günü hediyeleri, finansal sözleşmeler ve yüksek değerli perakende siparişleridir, ancak bundan çok daha fazlasını sunmak için eğitildik. Neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin, size tam olarak Hızlı Kurye nasıl yardımcı olabileceğimizi anlatalım.

Ambarlı Ekspres KuryePin
Ambarlı Ekspres Kurye


Ambarlı Acil Kurye

Akıncı Ambarlı Kurye de, iş ihtiyaçlarınızın iş gününün sonunda bitmediğini anlıyoruz. Bu nedenle, Ambarlı acil kurye hizmetimiz ile istediğiniz zaman tahsilat sağlıyoruz. Ümraniye kuryeler ile Ambarlı için kolay bir şekilde rezervasyon oluşturun. Ayrıca günün her saatinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazır ekiplerimiz var. Bisiklet teslimatı teklifi almak veya rezervasyon Moto Kurye Fiyat yapmak için 24 saat moto kurye hizmetimiz çevrimiçi olarak veya 7/24 telefonla rezerve edilebilir.

 • Ambarlı Kurye Tıbbı İçin Belgeler Gereklidir
 • İyi Ambarlı Kurye Hizmet vergisi (GST) %18, Toplam Faturaya Ek Olarak Alınacaktır.
 • Elektronik / İlaç / Yenilebilir / Tahta vb. Gönderiyorsanız 2000/- + Gst Ekstra ücret alırız. Bu ürünler ek ücrete tabidir.
 • Paketleme için ekstra ücretler vardır. Ücretleri Bilin Gerçek ve boyutsal ağırlık ne kadar yüksek olursa ücretlendirilir. Kolinizin boyutsal ağırlığını kontrol etmek için buraya tıklayın.
 • Lütfen Rezervasyondan Önce Kısıtlanmış Öğeler Listesini Kontrol Edin. Kısıtlanmış Öğeler ETA için sadece iş/iş günleri dikkate alınacaktır.
 • Şirketin kontrolü dışında olan ve bundan sorumlu tutulamayan istisnai gümrük gecikmeleri olabilir.
 • Uygulanması halinde gümrük vergileri alıcı tarafından ödenecek olup, Şirket’in bundan herhangi bir mali çıkarı bulunmamaktadır.
 • Yukarıda belirtilen oranlar sadece Ticari Olmayan gönderiler içindir.
 • Tahmini süre, parselin Delhi’den iş günleri içinde ulaşması için gereken süredir.

Aynı gün içinde çalışan Ambarlı özel kuryelerinden minibüslere ve büyük kamyonlara kadar, 3.000’den fazla sürücüden oluşan filomuz her türden eşyayı taşımak için eğitilmiştir. Buna Ambarlı filo kiralama ve kurye takip hizmetimiz de dahildir. Üsküdar kuryelerimiz hızlı ve güvenli bir filoya sahiptir. Ambarlı ve komşu bölgeye hizmet veren en iyi Ambarlı kurye şirketlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz.

Acil Moto Kurye FiyatıPin
Acil Moto Kurye Fiyatı

Ambarlı Kurye Donanımlı Filo

Aceleniz varsa aynı gün teslimat hizmetimiz sizin için en iyi seçenektir. Nerede olursanız olun veya ne zaman aradığınıza bakılmaksızın, rezervasyonunuzu takip eden 60 dakika içinde eşyalarınızı alacağız. Ambarlı kurye gönderinizi baştan sona taşıyan tek bir özel kurye ile, mallarınızın mümkün olan en hızlı zaman diliminde ulaşmasını sağlayabiliriz. Yarına kadar bekleyemediğinizde, oraya daha hızlı ulaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ambarlı kurye araç filomuz da bulunanlar:

 1. Bisikletler
 2. Motosikletler
 3. Otomobiller
 4. Minibüsler
 5. Kamyonetler
 6. Tır ve ağır vasıta araçlar

Ambarlı Moto Kurye servis acenteleri, sevk memurları ve kuryelerden oluşan ekibi, güvenilir teslimat hizmeti ile son teslim tarihlerinizi karşılayacak bilgi birikimine sahip yetenekli ve profesyoneldir. Genellikle kuryelerimiz, aramanızın ardından 90 dakika içinde paketi alır. Aynı Ambarlı Moto Kurye hizmet talep etmek için bizi aramanız yeterlidir.

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Ambarlı Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik fiyatı sunalım.

2. Kurye Yolculuğu

Ambarlı Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Ambarlı Profesyonel Kurye

Ambarlı Profesyonel Kuryeleri aramak, aynı gün teslimat veya paketiniz için kapınızdır. Süreç aşağıda detaylandırılmıştır. çok kolay ve hızlı – her zaman aynı gün teslimat çözümünüz. Ambarlı Moto Kurye Ekibimizi arayın, bize teslim alma ve teslimat posta kodunu, boyutunu, ağırlığını ve içeriğini sağlayın. İnsanlar soruyor, “Ambarlı Moto Kurye nerede?” kapınıza geliyoruz.

 • Ambarlı Hızlı Kurye ile en iyi fırsatların mevcut olduğu bir Platform sağlayın.
 • Ambarlı Kurye Fiyatı ve Şeffaf oranları, nakliye maliyetinde %80’e varan tasarruf sağlar.
 • Kapıdan teslim alma hizmeti vererek zamandan büyük tasarruf sağlar.
 • Dokümantasyon hazırlamada size yardımcı olur.
 • Uluslararası Lojistik standartlarına göre paketleme yapıyoruz.
 • Transit ve Teslimat için güncelleme almanızı sağlar.
 • Kargo gelene kadar kargo takibini sürdürüyoruz.

Daha sonra size teslimat seçenekleri ve maliyetleri sağlayabiliriz. Daha sonra şunları talep edeceğiz: tam sokak adresleri, iletişim adları ve sahip olabileceğiniz diğer bilgiler.

İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 6161

Ambarlı Motorlu KuryePin
Ambarlı Motorlu Kurye

Ambarlı Kurye ÇözümleriMoto Kurye Çözümleri
Ambarlı KuryeAynı gün, 4 saat, 2 saat veya direkt moto kuryeler ve aynı bölgede teslimatlar.
Ambarlı Kurye FilosuSaatlik kiralama, set, arkadan yüklemeli kamyonlar ve vinçli kamyonlar. 1 tondan yarı römorklara ve çiftlere kadar.
Ambarlı Acil KuryePaketleri Ambarlı çapında – acil bir şekilde taşımanın güvenilir ve güvenli yolu için acil moto kurye hizmeti.
Uygun Maliyetli Kurye FiyatıPaketleri Ambarlı çapında teslim etmenin güvenilir ve uygun maliyetli bir yolu.
Aynı Gün Hızlı KargoAmbarlı ve Türkiye de o gün veya bir gecede teslim edilmesi gereken acil paketler için.
Zamanlı Ambarlı KuryeBelirli bir zamana kadar teslim edilmesi gereken paketler için tecrübeli moto kuryeler..
Sabit Oranlı Moto Kurye Ambarlı kurye ile ekonomik moto kurye fiyatları, gizli ve sürpriz maliyetler yok.
Ambarlı Kiralık KuryeAmbarlı her yerine hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken acil yükleriniz için kiralık profesyonel moto kuryeler.
Ambarlı Kurye Çözümleri

Kurye Hizmeti Verdiğimiz Sektörler

Kurye Sunumları

Hızlı teslimata ihtiyacınız varsa, hizmet verdiğimiz sektör budur. Tıp, İlaç, Finans, Bilgi Teknolojisi, Son Milden Medya, Devlet ve İmalata kadar her şey. Kamyon yükleri ve minik hafıza kartları, pasaportlar, anahtarlar ve laboratuvar numuneleri, büyük su filtreleme motorları ve otomotiv endüstrisi için üretim ihtiyaçları – ünlü şarkıcılar ve mektuplar için gümrükler teslim ettik… İlginiz için aşağıda daha fazla bilgi bulacaksınız.

Biyolojik/Atık

Güçlü bir Tıbbi Atık ve Biyolojik Madde eğitimli ağıyla, onaylı CDL sürücüleri – Kategori A’nızı alabilir ve alıcı laboratuvara uçabilir veya götürebiliriz. Her adımda tamamen şeffaf. Aldığımızda ve teslim ettiğimizde taranacak evrak işlerinizle birlikte barkod etiketleri bile sağlayabiliriz. Ambarlı Kurumsal Kuryeleri, CDC ve DOT tarafından incelenmiş ve onaylanmıştır. Taşımanın güvenliğini sağlamak için her gönderi için sağlam bir Güvenlik Planı uyguluyoruz.

Belge Kurye

Yalnız değilsiniz ve çözüm sadece bir telefon uzağınızda. Aynı gün teslimat kuryemiz pasaportunuzu evinizden veya belirlediğiniz adresten alacak ve Uçak Kargo hizmetimiz aracılığıyla size ulaştıracaktır. İster havalimanında teslim alın ister otelinize teslim edelim. Bu kapıdan kapıya, aynı gün teslimat – böylece hızla yola çıkabilirsiniz

Medikal Lojistik

Sağlık ve hastalık arasındaki dengede, Ambarlı Motosikletli Kuryeleri size zaman ayırır. Yaşam İçin Gerçek Zamanlı Çözümler. Kuryeler, Gaziler İdareleri eğitim portalını kullanan HIPAA ve Gizlilik eğitimlidir. Ayrıca biyolojik taşıma ve temizlik eğitimi almışlar. Acelenin anlamını ve birçok hastanın ve tıbbi sağlayıcılarının içinde bulunduğu yaşam ve ölüm dengesini anlıyoruz. USAC, tıp ve ilaç uzmanlarına çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Bankacılık ve Finans Sektörü

Finans ve Banka Kuryeleri son derece değerli belgeler ve paketler sunar. Bu seçilmiş Ambarlı moto kuryeler, sorumlulukları normal bir kuryeden daha büyük olduğu için tamamen incelendi. Finans şirketinin operasyonları için iç ve dış müşterilere teslimat yapıyorlar. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 61 61

 1. Kuryeler, talep edilmesi halinde kimlik kontrolleri de dahil olmak üzere malzemelerin doğru yerlere ve doğru ellere teslim edilmesini ve teslim edilmesini sağlar.
 2. Hızlı Kargo Bankalar, kredi birlikleri, aracı kurumlar ve kredi merkezleri için mevduat teslimi
 3. Ofisler arası iletişim ve işlem merkezlerine günlük faaliyetler ile önceden planlanmış nakit teslimatlar dahil hizmetler.
 4. Kuryelerimiz dikkat çekmemek için silahsız ve sivil giyimlidir.

ilk Ambarlı kuryenize özel %10 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Ambarlı Nakliye ve Kurye

Neyin kaydedilmesi gerektiğine bakılmaksızın, bir takip veya PRO numarası verildikten sonra, ürünü kurtarmak, depolamak ve planlandığı gibi nihai alıcıya teslim etmek için uygun Şehirlerarası Kuryesini göndeririz. Hatta planlayabiliriz. Soğutmaya ihtiyacı varsa, ekibimiz soğutulmasını veya sıcaklığının kontrol edilmesini sağlayacaktır.

 1. Ambarlı Moto Kurye Kurye Hizmeti
 2. Uçtan Uca Lojistik Çözümleri
 3. Ambarlı, Avcılar’ın Her Yerinden Teslim Alma
 4. Uzman İzni
 5. Karşılaştırılacak Tüm Markalar
 6. Müşteri Hizmetleri
 7. Bir Arama Uzağınızda
 8. Banka Kartları, Kredi kartları ve Online transfer yapılan tüm ödemeleri kabul ediyoruz.
 9. Hızlı teslimamat

Ambarlı Kurye Ekibimizin sıcaklıkların tam da ihtiyacınız olan şekilde kalmasını sağlayabilmesi için gönderinizin bir veri kaydedici veya sıcaklık ölçer taşımasını öneririz. Biz buna Avrupa Yakası Kurye Kurtarma Lojistiği diyoruz. Ambarlı Kurye Sıcaklık kontrollü ilaçlardan satış noktası ekipmanına kadar her şey – doğru araç ve profesyonel kurye, paketi Ambarlı, Avcılar dan veya İstanbul dan bir gecede çalışan adamlardan alacak ve doğru şekilde teslim edilmesini sağlayacaktır.

Memnuniyet Odaklı Kurye Hizmeti

2005 yılında kurulan Akıncı Ambarlı Kurye Hizmetleri, 1987 yılında kurulan Ambarlı Kurye’yi satın aldı. 18+ yılı aşkın kurye endüstri tecrübesi ile aynı gün teslimatta lider olma yolunda sonuçlanmıştır. Ambarlı kurye hizmetlerinin ilkeleri, içinden büyüdüğümüz güçlü bir temel sağlamıştır. Ambarlı Kuryeleri birincil sorumluluğu, müşterilerle iş hızını, doğruluğunu ve kolaylığını destekleyen karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurmaktır.


En Çok Tercih Edilen Ambarlı Kuryeleri

Acil Ambarlı Kuryelerin amacı her zaman müşteriye hız, adalet, dürüstlük ve doğrulukla hizmet etmektir. 7/24 Ambarlı Kurye Hizmetleri tutarlı görev uygulamaları ve hizmetleri, profesyonel kurye ekibimiz tarafından izlenir.

 1. Her şeyden önce, bu müşteri ihtiyaçları karşılanıyor.
 2. Kurye Fiyat Hesaplama Aslına bakarsanız, kendimizi herhangi bir 3PL türü olarak değil, ekip oluşturucular ve ekip üyeleri olarak görüyoruz.
 3. Aynı derecede önemli olan, ekipler teknoloji, bilgi, sigorta ve müşteri hizmetleri sağlayan
 4. Ambarlı Kurye ile birlikte çalışarak küçük çok daha büyük bir pazarda rekabet etme fırsatına sahip olmasını sağlar.
Ambarlı, AvcılarPin
Ambarlı, Avcılar

Ambarlı

Ambarlı, Avcılar İstanbul da ki en mühim ve kaliteli ticaret limanlarının bulunduğu bölgedir. Önce ki yılların da eski tarihler de ufak bir kasaba iken şimdi girişimciliğin yeni merkezi haline gelmiştir. Ayrıca, Ambarlı da bir çok dolum fabrikaları yer almaktadır, Denizköşkler ile hemen yan yana konumdadır.. Ayrıca, Ambarlı da enerji kaynakları ve doğal gaz için termik santraller bulunmaktadır.

 • Ambarlı Yüzölçümü 1,82 km² (0,7 mil²)
 • Ambarlı Nüfus (2015) 39.068
 • Ambarlı Zaman dilimi UTC+03.00 (TSİ)
 • Ambarlı İl alan kodu 212
 • Ambarlı İl plaka kodu 34
 • Ambarlı Posta kodu 34315

Ambarlı Kurye S.S.S

Ambarlı Kurye Kimdir?

Sadece iletişime geçin veya Ambarlı kuryelerini arayın ve bir müşteri hizmetleri temsilcisi sizi bilgilendirecektir. Gönderinizin üzerinde ki canlı GPS sayesinde kuryelerin nerede olduğunu biliyoruz. Ambarlı Kurye Paketinizi paketlemek için en yakın pakete ve sevkiyat yerine götüreceğiz. Genellikle paketleme mağazasıyla (UPS veya FedEx) aşağıdakiler için düzenlemeler yapmanızı rica ederiz: Mobilya veya diğer büyük boyutlu eşyaları paketlemiyoruz.

Ambarlı Kurye Teslimatı Nedir?

Ambarlı Kurye paketinizi almak için Uçak Kargo hemen bir haberci gönderilecektir. Kurye içeride veya dışarıda yere gidecek ve içeriden teslim alma veya teslimat için ekstra bir ücret talep edilmeyecektir. Aynı gün hizmet, kamyon taşımacılığı, uçak kiralamak yararlanmak için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyorsa aramanız yeterli.

Kurye Hizmet Alanlarımız

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp