Bağlarbaşı Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 19, 2024 tarafından Moto Kurye

Bağlarbaşı Kurye Hizmeti mi arıyorsunuz? Yardımcı olabiliriz! Bağlarbaşı Kuryelerimizden birinin kapıdan kapıya hizmetimizle doğrudan teslim almasını ve teslim etmesini sağlayabiliriz. Ataşehir kuryelerimiz de Bağlarbaşı bölgesine kargolarınızı taşıyor.

Bağlarbaşı Kurye Servisimiz

Güvenli belge ve zamana duyarlı paket teslimatından ticari mallara ve değerli eşyalara; Akıncı Lojistik Kargo ve Kurye, Bağlarbaşı ve İstanbul için en iyi aynı gün kurye hizmetlerinden biri olarak kabul edilir. Güzel sanatlar motorlu kuryesi, büyük kamyonet veya aynı gün teslim Bağlarbaşı kuryesine ihtiyacınız varsa, aynı gün teslimat ağımızda 3.000’den fazla sürücümüz var. Kartal kuryelerimiz son derece gelişmiş motosiklet ve araç filosuna sahiptir. Kapıdan kapıya koli teslimatı ile değerli eşyalarınızın zamanında toplanıp teslim edileceğinin bilinciyle rahatlayabilirsiniz.


Bağlarbaşı Kurye: Zaman Kritik Önemde

Paketlerin nakliyesi ve nakliyesinde yılların deneyimiyle, paketinizin ‘A’dan B’ye zamanında ve verimli bir şekilde ulaşmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Maltepe kuryelerimiz Bağlarbaşı  göndereceğiniz kargolar için zamanı kritik önem sarf ediyor. Bu nedenle, İstanbul ve Bağlarbaşı nın tüm bölgelerine aynı gün ekspres teslimat sunuyoruz. Geniş bir sürücü ağıyla, teslimat toplama hizmetimiz, ilk rezervasyonunuzdan itibaren 30 dakika kadar hızlı olabilir.

Bağlarbaşı Kurye 7/24 Hizmet

Bir toplumda yaşadığımızı anlayan danışman ekibimiz haftanın yedi günü, günün 24 saati hizmetinizdedir. İster gecenin bir yarısı ister sabahın ilk işi olsun, sürücülerimiz Bağlarbaşı içindeki acil kurye hizmetleri için hazırdır. Kendiniz görün, sadece iletişime geçin ve dakikalar içinde bir fiyat teklifi alın. Aynı gün popüler Bağlarbaşı motorlu kurye hizmetimizin yanı sıra, daha az acil ancak güvenli paket teslimatları için ertesi gün teslimat seçenekleri de mevcuttur. Pendik kuryeler 7/24 hizmetinizde.


Bağlarbaşı Kurye Araç Filosu

Motorlu Kuryeniz Bağlarbaşı bölgesinde 65.500’den fazla kayıtlı şirketle, gece kurye hizmetimiz ve hızlı ekspres teslimatımız yerel işletmeler arasında popülerdir. Ümraniye kuryelerimiz Bağlarbaşı bölgesi için gelişmiş araç filosuna sahiptir. Bireyler ve daha küçük paketlerin transferini isteyenler, yerel bölgedeki ucuz bisiklet teslimatımızdan etkileniyor.

Bağlarbaşı Kurye Hızlı Teslimat

Bu kadar çok müşterinin bize dönmesinin en büyük nedenlerinden biri, 24 saat olmamız bir yana, hızlı hareket etmemizdir. Özel bir teslimat hizmeti için ödeme yaptığınızda, paketinizin standart bir Hızlı Bağlarbaşı kurye ile gitmekten çok daha hızlı teslim edilmesini beklediğinizi biliyoruz. Sıkı teslim tarihlerini karşılamak için baskı altında çalışmanın bizim yaptığımız iş olduğundan emin olabilirsiniz. İster bir iş acil durumuyla karşı karşıya olun, ister hızlı tempolu bir sektörde çalışıyor olun, mallarınızın her zaman zamanında teslim edilmesini sağlayabiliriz.

Üsküdar kuryeler hızlı ve güvenli teslimat özelliği sayesin de Bağlarbaşı bölgesin de en çok tercih edilen motosikletli kurye şirketidir. Yaptığımız işe o kadar güveniyoruz ki, 60 dakikalık bir tahsilat sözü veriyoruz. Bağlarbaşı’nın  neresinde olursanız olun veya bizi aradığınızda, durum ne olursa olsun, mallarınızı 60 dakikadan daha kısa sürede teslim alması için bir motorlu ve araçlı kurye görevlendirebiliriz. Oradan, doğrudan varış noktanıza gideceğiz – beklemek yok. iletişim için mail@motokuryem.com.tr & mail@akincilojistik.net veya 0543 748 61 61


Bağlarbaşı Kuryesi Çağırın

Bağlarbaşı  da  aynı gün teslimatla hemen başlamaya hazır mısınız? Yoksa hizmetimizin nasıl çalıştığı hakkında bir sorunuz mu var? Dost danışmanlarımızdan biriyle konuşmak için bugün bizi arayın, aradığınız çözümü sunalım. Unutmayın, günde 24 saat çalışıyoruz, bu yüzden iletişime geçmek için yarını beklemenize gerek yok.


Bağlarbaşı Kurye

Bağlarbaşı kurye servisimiz tüm kargo ve nakliye sorunlarınız için profesyonel kurye hizmeti sunar.


Neden Bağlarbaşı Kurye Seçmelisiniz

Her zaman yerine getirdiğimiz iki temel ilke vardır. Birincisi fiyattır – sonuç olarak paradan tasarruf etmek istiyorsunuz ve müşterilerimize en iyi fırsatları bulmak için çok çalışıyoruz. Biz sadece pazar karşılaştırmaları sunmuyoruz; indirimleri sizin adınıza aktif olarak müzakere ediyoruz ve size standart kurye fiyatlarında %60’tan fazla indirim sağlayabiliriz. İkinci ilke kalitedir. Teslimatınızın geç gelmesi veya taşıma sırasında yanlış kullanılması durumunda ne kadar tasarruf ettiğinizin bir önemi yoktur. Bu müşterilerimiz için bir endişe değil; Profesyonel Bağlarbaşı kuryeleri kullanarak baştan sona tamamen profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

 • İstanbul ve Türkiye çapında kurye teslimat hizmetleri
 • Basit online rezervasyon sistemi
 • Piyasa oranlarında %62’ye varan oranda tasarruf edin
 • Geniş nakliye/kurye lojistik çözümü seçenekleri
 • 50 – 1.000 kg arası tüm teslimat boyutları için esnek hizmetler
 • Standart olarak aynı gün teslim alma ve ertesi gün teslimat
Bağlarbaşı Kurye ServisiAralığıTeslim Süresi
Direkt Teslim Kurye17:00’den önce60 dakikalık servis
Hızlı Teslim3:00’den önce2-4 saat hizmet
Gün içerisin de teslimatÖğleden önce17:00’a kadar teslimat
Gece saatleri kuryesi16:00’dan önceErtesi gün 16:00
Gece Direkt Teslim16:00’dan önceErtesi gün 10:00
Gece Hızlı Teslim16:00’dan önceErtesi gün öğlene kadar
Bağlarbaşı kurye hizmet özetii.

Bağlarbaşı Kurye Hizmeti Nasıl Alınır?

 1. Palet bilgilerinizle online sipariş formumuzu doldurun. Çeşitli standart boyutlar arasından seçim yapın veya belirli boyutları girin.
 2. Kuryelerimizden bir dizi teklif görüntüleyeceğiz. Tahmini teslimat süreleri, fiyatlar ve diğer gereksinimler dahil olmak üzere ihtiyacınız olan tüm bilgiler burada listelenecektir.
 3. İhtiyacınız olan hizmete karar verin, ardından bir teslim alma tarihi seçmek için “Şimdi Rezervasyon Yap” öğesini seçin. Paletin içeriği ve değeriyle ilgili ayrıntıları sağlamanız ve gereken herhangi bir ek kapağı seçmeniz gerekecek.
 4. Rezervasyonunuzu tamamlamadan önce Akıncı Kurye hesabınızda oturum açmanızı veya henüz hesabınız yoksa kaydolmanızı isteyeceğiz. Bu, 60 saniyeden daha kısa sürer ve tüm müşterilerimize yüksek düzeyde hizmet sunmamıza yardımcı olur.
 5. Sipariş ayrıntılarınızın nihai onayından sonra, ödemeyi tercih ettiğiniz yöntemle – hesapta, PayPal aracılığıyla veya bir kredi/banka kartıyla alacağız.

ilk Bağlarbaşı kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Bağlarbaşı Kurye: Büyük Kargo

Online rezervasyon formumuz, paketlerin büyük çoğunluğunu kabul edecek şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte, özellikle büyük boyutlu paketlerin özel olarak işlenmesi gerekebilir – herhangi bir boyut 2,5 m’yi (uluslararası teslimatlar için 2,74 m) aşarsa, fiyat teklifi için ekibimizle iletişime geçmeniz gerekir. 50 kg’dan ağır olan tüm paketlerin Bağlarbaşı kurye paket teslimat hizmetlerimiz aracılığıyla gönderilmesi gerekecektir. Akıncı Hizmetleri üyeleri, Türkiye içinde 3,6 m’ye kadar tek taraflı boyuta sahip paketler gönderebilir.

Ağır/Büyük Kargolar Nasıl Hazırlanır?

 1. Gün boyu büyük paketler taşıyan deneyimli, tecrübeli Üsküdar, Bağlarbaşı kuryelerle çalışıyoruz. Bununla birlikte, nakliye, öğelerinizi potansiyel olarak zarar verici güçlere maruz bırakır ve nakliyeden önce paketinizin doğru şekilde paketlendiğinden emin olmak önemlidir.
 2. Herhangi bir ağır eşya için ağır hizmet tipi çift katmanlı oluklu mukavva kutu kullandığınızdan emin olun. Eşyalarınız, hareket edecek yer bırakmadan kutuya rahatça sığmalıdır.
 3. Daha yumuşak malzemeler ağırlık altında kolayca sıkışabileceğinden, ağır eşyaları paketlemek için şekillendirilmiş köpük kullanmanızı öneririz.
 4. Polyester veya çemberleme, ağır kolinizin mukavemetine önemli ölçüde katkıda bulunacaktır.
 5. Yazıcısı bir hizmet kullanmıyorsanız teslimat etiketleriniz size önceden gönderilebilir. Bunlar, koli bandı kullanılarak şeffaf bir belge cüzdanına güvenli bir şekilde takılmalıdır.
 6. Paketinizi paketlendikten sonra tarttığınızdan ve ölçtüğünüzden emin olun – aksi takdirde ek ücretlere tabi olabilir.
 7. Parseliniz teslimat için uygun şekilde paketlenmediyse, meydana gelebilecek herhangi bir hasar için teminat alamayabilirsiniz. Ağır veya büyük kolilerinizi teslimata hazırlamaya yönelik kapsamlı bir kılavuz için paketleme yönergelerimizi okuyun. iletişim mail@motokuryem.com.tr

Şehirlerarası Büyük Kargo Var Mı?

Yıllardır şehirlerarası ya da uluslararası kargo gönderiyoruz ve kapsamlı kurye ve lojistik endüstri deneyimimiz sorunsuz, kullanımı kolay bir hizmet sunmamızı sağlıyor. Tüm nakliye ek ücretlerinin net bir şekilde işaretlendiğinden emin olacağız, böylece paketinizi gitmesi gereken yere götürmek için ek ücretlere maruz kalmayacaksınız. Şehirlerarası veya Uluslararası bir büyük kargo teslimatı için rezervasyon yapmak, paketinizi bir Türkiye’nin herhangi bir adresine göndermek kadar basit ve kolaydır. Sadece yukarıdaki forma kargo bilgilerinizi girin ve teslimatınız için en iyi fiyatlar size gösterilecektir.

Bağlarbaşı, İstanbul CapitolPin
Bağlarbaşı, İstanbul Capitol

Bağlarbaşı

Bağlarbaşı bölgesi, İstanbul, Üsküdar da bulunmaktadır. Bağlarbaşı bölgesin de bir çok kültürel gezilecek yerler ve miraslar bulunmaktadır. Bağlarbaşı da ki bazı önemli bölgeler: Bağlarbaşı PTT Müdürlüğü, Özel Maltepe Bağlarbaşı Hastanesi, Gökçe Bağlarbaşı Eczanesi, Maltepe Üniversitesi Bağlarbaşı Tıp Fakültesi, Vasfi Rıza Bağlarbaşı İlkokulu, Bağlarbaşı İlkokulu, Bağlarbaşı Lisesi, Bağlarbaşı Elginkan Anadolu Lisesi, Bağlarbaşı Sosyal Güvenlik Merkezi, Bağlarbaşı Metro İstasyonu, Bağlarbaşı Otobüs Durağı, Bağlarbaşı Çilingir

Konum: https://goo.gl/maps/RG7ewvTXTRKMztpC6
Google Plus Kod: W4HP+6PH Maltepe, İstanbul
Adres: Bağlarbaşı, 34844 Maltepe/İstanbul
Koordinat: 40°55’41.0″N 29°08’12.7″E
Enlem ve Boylam: 40.928055, 29.136864
*Akıncı kurye konumu değildir, Bağlarbaşı bölgesini göstermektedir.


Sıkça Sorulan Sorular

Gün İçinde Teslimat Yapabilir Mi?

Kuryelerimiz, paletler için garantili aynı gün teslimat hizmeti sunmamaktadır. Ancak saat 11:15’ten önce yapılan palet teslimatları aynı gün teslim alınıp bir sonraki gün teslim edilebilir.

Büyük Ürün Gönderilir Mi?

Evet, ancak yalnızca bu tür mallar için ayrılmış özel bir hizmette. Bu kargolar, web sitemizde gösterilen kurye servisleri aracılığıyla sevk edilemez. Fiyat teklifi almak için lütfen +90 543 748 61 61 numaralı telefondan ekibimizle iletişime geçin veya web sitemizdeki iletişim sayfasından bize e-posta gönderin .

Aynı Gün ve Ertesi Gün Kurye Nedir?

Kuryelerimiz garantili ertesi gün teslimat hizmeti sağlayabilir. Kargonunbugün alınması gerekiyorsa, ödemenin genellikle sabah 10’dan önce tamamlanması gerekir. Her boy ve ağırlıktaki paketlerde aynı gün teslimat hizmeti verilmektedir. Aynı gün için teslimat rezervasyonu yapmak için lütfen buraya tıklayın.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp