Battalgazi Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Kurye bugüne kadar Battalgazi Kurye dahil yüzden fazla ülkeye teslimatları başarıyla gerçekleştiriyor. Fed Ex, TNT ve DPD gibi büyük denizcilik endüstrisi devlerinden deneyim toplayarak, tüm müşterilerimizin dünyanın neredeyse her yerine ucuz gönderilere eşit erişime sahip olmasını sağlayabiliriz.

Battalgazi Kurye Hizmetleri

Kafkas bölgesine yönelik paketlerle ilgili olarak, her ülkenin sahip olduğu siyasi durumların ve ithalat düzenlemelerinin kırılgan dengesini ve karmaşık nüanslarını anlamak çok önemlidir. Bekar bireyler, eşyalarını Moto Kurye göndermenin en ucuz yolunu bulmak için yeterli kaynağa sahip değil. Neredeyse her seferinde, gerçekte ne olduğu için, İstanbul Moto Kurye gibi profesyonel bir motosikletli Battalgazi kurye şirketine temel bir hizmet için çok fazla ödeme yapıyorlar.

Kurye ile göndermenin maliyeti nedir?

Hiçbir Battalgazi kurye ve kargo hizmetleri sihirbaz değildir ve belirli miktarda ayrıntı bilmeden size söyleyemezler. Aksini söyleyenler ya yalan söylüyor ya da sizi kandırıyorlar. AKINCI Battalgazi kurye, dağıtım ve uçak kargo hizmetleri yönüne gönderilmesi gereken belirli paketler için teklif almak için gelişmiş bir fiyat teklifi sistemi kullanır. Talep oluşturmak için kolinin ağırlık, uzunluk, genişlik ve yüksekliğini girmelisiniz. Battalgazi Kuryeleri, milisaniyeler içinde kuryelere sorular gönderir ve teklifte görüntülenecek teklifleri alır. Teklifteki listeden kendinize güvendiğiniz fiyatı seçin. Merak etmeyin, beykoz kurye servisi olarak İstanbul da Beykoz bölgesine de hizmet veriyoruz.

Teslim etmeniz ne kadar sürer?

Battalgazi Kurye ve Araçlı Kurye Hizmetleri teslim etmek için geçen süre, tekliften seçtiğiniz nakliye yöntemine bağlıdır. Posta ücreti için mevcut iki seçenek, ekspres posta veya normal teslimatlardır. Mallarınızı göndermek için aceleniz yoksa, ancak son teslim tarihlerine uymanız gerekiyorsa ve alıcı eşyalarını hızlı bir şekilde istiyorsa, normal olanı seçin – o zaman ekspres yol budur. Kartal kurye hizmeti olarak da 7/24 hizmetinizdeyiz. Her yöntem eşit derecede mevcuttur, böylece gerçekten en iyi olduğunu düşündüğünüzü seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

Hangi eşyaları gönderemezsiniz?

Battalgazi Kurye ve Kargolama Hizmetleri ; postayla ilgili birkaç katı düzenlemesi var. Aşağıda listelenen yasaklanmış öğelerin hiçbir koşulda Battalgazi Kurye Tarafından  gönderilmesine izin verilmez:

 • Para içeren sigortalı ürünler
 • Madeni paralar, banknotlar, banknotlar, mücevherler
 • Boş çekler, değerli makaleler, benzersiz sanat eserleri

Battalgazi Kurye Sürücü Şöförleri yönlendirilen kolilerde nelerin kabul edilmediği hakkında daha fazla bilgi için ‘Yardım’ başlıklı sayfamızı okuyun ve Hızlı ve Ekspres Sultanbeyli, Battalgazi Kurye Hizmetleri 

Kargo/Kuryemi GPS Takip Edebilir Miyim?

Akıncı Battalgazi Kurye Servisimiz; ile takip daha kolay olamazdı. Paketi Battalgazi kurye ve motosiklet / araç/minibüs/kamyonet ..gönderdikten sonra kargo şirketinden takip numarasını alacaksınız. Battalgazi alıcınıza ister tatil kartları, ister yepyeni bir oyun gönderiyor olun, takip çok basit ve bilgilendirici. Ataşehir kurye hizmetimiz sizden gelecek telefonları bekliyor. Sultanbeyli kuryeleri numarayı ‘İzleme’ ekranına girerek, moto kuryelerin konumunu, nakliye aşamasını ve sonraki eylemlerinizi planlamanıza ve koordine etmenize yardımcı olacak diğer birçok yararlı ipucunu açıklayan ayrıntılarla birlikte mevcut tüm bilgileri göreceksiniz.

Battalgazi Kurye: Ertesi Gün/Aynı Gün Teslimat

Ertesi Gün Teslimat Garantili Battalgazi Kurye Çözümleri; Uygun fiyatlı, ertesi gün teslimat garantisine mi ihtiyacınız var? Hatta aynı gün kurye ücretsiz fiyat teklifine ihtiyacınız olabilir. Hangi hizmete ihtiyacınız olursa olsun, her şey bir arama ile başlar. Anında bir fiyat teklifi ile teslim alma ve teslimatınız için rezervasyon yaptırmak için ekibimizle konuşun. Daha sonra..

Battalgazi Kurye; Türkiye Çapında Kargo

Nakliye ve hava taşımacılığı hizmetlerimiz, işletmelerin, bireylerin ve ailelerin malları ülke çapında herhangi bir bölgeye ve bu bölgeden en uygun maliyetli şekilde taşımasını her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Battalgazi, İstanbul ve Türkiye tamamında faaliyet gösteren en uygun ve ekonomik Battalgazi kurye şirketi olduğumuzdan emin olmak için bir dizi özellik kullanıyoruz.

Size kapıdan kapıya hizmet, aynı veya ertesi gün teslimat, gerçek zamanlı takip araçları, e-posta ve SMS bildirimleri ve en önemlisi gönül rahatlığı sunabiliriz. Eşyalarınız bizimle yüzde yüz güvende. Akıncı Kurye Hizmetleriyle sadece eyaletler arası teslimatlar için değildir. Müşterilerimiz aslında yerel kurye hizmet ücretlerimizi postanedeki fiyatlardan daha ucuz buluyor.

Ne yapıyoruz:

 1. Türkiye içinde hava taşımacılığı
 2. İstanbul ve Türkiye içinde nakliye
 3. Büyük ve küçük paketler
 4. Konut ve ticari adresler
 5. Kapıdan kapıya servis
 6. Yerel ve eyaletler arası hizmetler
 7. Doğrudan ve dolaylı teslimat
 8. Aynı gün ve ertesi gün teslimat
 9. Size gerçek zamanlı izleme bilgileri verin

Hizmetlerimize sık sık veya sadece bir kez ihtiyacınız olsun, İstanbul da ki en uygun fiyatlı, deneyimli ve güvenilir kuryeleriz.

Uygun seçeneklerimiz var:

 • Ekonomik kuryelerimize düzenli olarak ihtiyaç duyan işletmeler
 • Tek, ara sıra ve/veya ara sıra ihtiyaçları olan işletmeler
 • Küçük eşyalar gönderen bireyler ve aileler
 • Büyük paketler gönderen bireyler ve aileler
 • Bütçesi olan herhangi bir kişi veya işletme
 • Para için en iyi değeri isteyen herkes
Ekspres/VIP Battalgazi Kurye ServisleriPin
Ekspres/VIP Battalgazi Kurye Servisleri

Kurye/Nakliye hizmetlerimizin ne kadar ucuz olduğundan hala şüpheniz varsa, hızlı çevrimiçi fiyat teklifi aracımızı kullanmanızı rica ediyoruz. Sadece teslim alma ve teslimat konumlarınızı, paket tür(ler)inizi ve boyutlarınızı girin ve hazırsınız. Bu, web sitesinin hiçbir zorunluluk özelliği olmadığı için gerçekten kaybedecek bir şeyiniz yok. Ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, kurye, navlun ve nakliye teslimat ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

7/24 Kesintisiz Destek ve HizmetAkıncı kuryeleri bünyesin de 300 den fazla kurye/araç ile tam kapsamlı İstanbul kurye lojistik çözümleri sunmaktadır.
Ekonomik ve Rekabetçi Kurye FiyatlandırmasıAkıncı Kurye Firması olarak, müşteri memnuniyetini ve devamlılığını benimsedik. Bu sebeple, önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve olumlu değerlendirmelerdir.
Kargomun Maksimum Uzunluğu Ne Kadar OlmalıAkıncı Kuryelerinin taşıyabileceği maksimum uzunluk 4m veya 400cm’dir.
Kargom 25kg+ Üstündeyse Ne OlurKargonuz 25 kg’ın üzerindeyse, Akıncı Battalgazi Kuryeleri yine de mallarınızı taşıyabilir, ancak öğelerinizin bir palet/kızak veya sandık üzerinde paketlenmesi gerekir ve gönderme ve alma konumlarında kaldırma yardımı sağlamanız gerekir.  Yardım yoksa, geçerli konum için Hidrolik bagaj kapağı seçeneğini seçmeniz gerekecektir.
Kargonun Ölçülerini Bilmiyorsam ve Ölçlemiyorsam Ne Olacak?Kargonun doğru ağırlığını veya boyutlarını bilmiyorsanız, ölçümleri küçümsemek yerine fazla tahmin etmek daha iyidir. 
Battalgazi Kurye Hizmet Özeti

Şehirlerarası Akıncı Kuryeleri

Türkiye ve İstanbul, Battalgazi de bölgelerine yayılan teslimatlar genellikle daha karmaşık olabilir ve daha fazla hata meydana gelme potansiyeline sahiptir, bu nedenle güvenebileceğiniz bir şehirler arası kuryeye ihtiyacınız vardır. Akıncı Kurye, Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri, her bireye, aileye ve işletmeye uygun geniş bir hizmet yelpazesi sunan zengin bir bilgi birikimine sahiptir. Yüksek öncelikli ve hızlı teslimat seçeneklerimiz, kırılgan ürün politikamız, dakik ve kibar kuryelerimiz ve güvenli kurye/nakliye ve teslimat prosedürlerimiz, alanımızda en iyi olarak tanınmamızın nedenlerinden bazılarıdır.

Acil ve Şehirler arası Battalgazi KuryePin
Acil ve Şehirler arası Battalgazi Kurye

100 Bin İşletme Tarafından Tercih Edildik

İnsanlar Akıncı Battalgazi Kuryeleri şehirler arası kurye hizmetlerini çeşitli nedenlerle kullanırlar. Çoğu, olağanüstü müşteri hizmetlerimize değer veriyor ve bize gerçekten güvenerek büyüdü. Müşterilerimizin her birine, onlarla her çalıştığımızda güven aşılamayı amaçlıyoruz, çünkü hayatı biraz daha kolay hale getirmek ve asla daha fazla zorlaştırmamak istiyoruz.

Bazıları, onları postaneye gitmekten kurtaracak ucuz, güvenli, hızlı ve güvenilir bir kuryenin peşindedir. Diğerleri A noktasından B noktasına bir şeyler almak için acele ediyor ve kısa zaman dilimlerinde teslim edebileceğimizi biliyorlar. Teslimat ihtiyaçlarınız ister büyük ister küçük, eşyalarınız ağır veya hafif olsun, rezervasyonunuzu son dakikada veya aylar öncesinden yaptınız – Akıncı Kurye ve Uçak Kargo Hizmetleri bu iş için en iyi şehirler arası kurye şirketidir.

İstanbul ve Komşu İllerinde Kurye/Nakliye

Tüm ana şehirler dahil olmak üzere İstanbul’un bütün bölgesinde çalışıyoruz. Gecelik hizmetlerimize ihtiyaç duyarsanız, eşyalarınızı bir gün Bursa kurye getirebilir ve ertesi gün Ankara kurye dem getirebiliriz. Bizimle, aşağıdakiler sayesinde sürecin her adımında kendinizi güvende hissedeceksiniz:

 • Güvenli, güvenilir ve zamanında teslimat sağlama konusundaki taahhüdümüz ve kanıtlanmış geçmiş performansımız
 • İstanbul ve Türkiye’nin önde gelen şehirler arası kuryeleri olarak yılların deneyimi
 • Daha başlamadan bütçenize uyduğumuzdan emin olmanızı sağlayan sorunsuz ve basit anında çevrimiçi fiyat teklifi sistemimiz
 • Eyalet ve bölge hatlarını geçerken eyaletler arası yükünüzün yolculuğunu takip etmenize olanak tanıyan bir izleme kodu sağlamamız

Aynı Gün Teslimat Battalgazi Kuryeler

İstanbul ve Battalgazi’nin en iyi aynı gün kurye hizmetleri ve fiyatları ile aynı gün teslimat, kapıdan kapıya ekspres kargo ve temassız teslim alma konusunda uzmanız. İstanbul’un tüm komşu illerine hizmet veriyoruz, böylece eyaletler arası ve ülke çapında bize güvenebilirsiniz.

Özel indirimlerimiz sayesinde perakende fiyatlarında %30’a varan indirimlerden yararlanacaksınız. Akıncı Kurye Hizmetleri müşterilerimiz daha da fazla tasarruf edebilir ! Paket ve kurye takibi ve e-posta/SMS bildirimleri ile teslim alma işleminden teslimata kadar gönderiniz her zaman emin ellerde. 100.000’den fazla küçük işletmenin işlerini büyütmeye yardımcı olmak için neden Akıncı Battalgazi Kuryelerine güvendiğini görün. İstanbul’un en düşük nakliye ücretleri ve en iyi aynı gün kurye hizmetleri ile sektörümüzdeki en yüksek puanlardan bazılarını kazandık. Aynı gün kuryelerimizi bugün deneyin!

Profesyonel Battalgazi Kuryeler

İstanbul, Battalgazi ve şehirler arası konumlar arasında size güvenli bir kapıdan kapıya hizmet sunabilecek ekonomik kuryelerin peşindeyseniz, o zaman başka yere bakmayın. Akıncı Ekspres Battalgazi Kurye sürücüleri, çok çeşitli ihtiyaçlara uygun kapsamlı bir şehirler arası kurye hizmetleri sunmaktan gurur duyar. Amacımız, Sidney ve çevresindeki çeşitli müşterilerimizin, amaçlarına en iyi şekilde hizmet edecek şekilde zamanında, güvenilir ve uygun maliyetli navlun nakliyesi almasını sağlamaktır.

İstanbul ve Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimize sürekli olarak kaliteli hizmet sunan, İstanbul, Battalgazi en güvenilir kurye/nakliye şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. En mütevazı bütçeye bile uygun seçeneklerle hem yerel hem de eyaletler arası teslimatta uzmanlaşan Akıncı Kurye Hizmetleri, Türkiye’de lider bir lojistik sağlayıcı olduğuna şüphe yok. Yalnızca en iyi taşıyıcıları kullanıyoruz; zamana direnen güvenilir nakliye ve nakliye hizmetleri.
Kuryelerimiz şunları yapabilir:

 • Paketinizin gittiği her yere aynı gün hızlı teslimatı organize edin
 • Alıcınızın paketini ertesi gün alması için bir gecede teslimat düzenleyin
 • Çalışmak için daha rahat bir zaman aralığınız varsa standart paket teslimatımızı kullanın
 • İstanbul dışındakiler için eyaletler arasında teslimat düzenleyin
 • Hem konut hem de ticari yerler için kapıdan kapıya hizmet sunun
 • Teslimatınızı takip edebilmeniz için size ilerleme raporları sağlayın
 • SMS ve e-posta uyarıları gönderin


Akıncı Kurye & Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri ile sizin için en iyi kurye hizmetini bulun veya aşağıdakiler dahil Türkiye genelindeki eyaletler arası teslimat seçeneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin:

Sıkça Sorulan Sorular

Kuryemi İptal Edebilir Miyim ya da Değiştirebilir miyim?

Evet yapabilirsiniz, ancak Akıncı Kurye Hizmetleri ile bir rezervasyon yaptığınızda, sizden 20$’lık bir iptal/bilgi değişikliği ücreti alınabilir.

Belirtilen Şartlarda Evde Kimse Yoksa Ne Olur?

Belirtilen teslim alma saatinde evde kimse olmayacaksa, sağlanan sevk irsaliyesi ve imzalı manifesto (varsa) eklendiği sürece, eşyayı sürücü için ön kapıda bırakmayı seçebilirsiniz. Bu yapılmadıysa ve sürücü paketi almaya gelirse, taşıyıcı başına aşağıdaki geçerli ücretler olacaktır.

Kuryem Kargomu Benim İçin Paketleyebilir Mi?

Akıncı Kurye Hizmetleri olarak paketleme hizmeti sunmuyoruz.  Ancak, öğenizin üretici özelliklerine veya uygun bir eşdeğerine göre paketlenmesi çok önemlidir.  Bu, Sigortanın sevkiyatınız için hala geçerli olmasını sağlamak içindir.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp