Manisa Moto Kurye İş İlanları

Son Güncelleme Tarihi: Mart 12, 2022 tarafından Moto Kurye

Manisa moto kurye iş ilanları pek çok online platformdan ulaşılabilmektedir. Günümüzde bir işe başvurmanın en kolay yolu online iş bulma siteleridir. Manisa bulunan bir ilçesidir. İstanbul’da bulunan diğer ilçeler gibi burada da moto kurye ihtiyacı oldukça fazladır.

Moto Kurye İş İlanları

Pek çok iş alanında moto kuryeye ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul’un kalabalık nüfusu ve yoğun trafiği insanların moto kuryeler ile iş yapma oranını arttırmıştır.  Gelişen teknoloji sayesinde artık kuryeler ile iş yapmak oldukça kolaydır. İnternet üzerinden sipariş vermek, kuryelere ulaşmak ve hatta siparişin nerede olduğunu takip etmek kolaylaşmıştır. Manisa moto kurye iş ilanları ile her alanda iş bulabilmek mümkündür. Manisa moto kurye iş ilanları nerede ve nasıl bulunur?

Kişiler acil bir paket göndermek istediklerinde, trafiğe girmek istemediklerinde ya da yoğu iş temposundan gönderime vakit bulamadığında Manisa moto kuryelere başvurmaktadır. Moto kuryeler ayrıca yemek servisi işlerinde de çalışmaktadır. Acıkan ve yemek yapmak istemeyenler ya da buna vakti olmayanlar kurye aracılığıyla yemek siparişi verebilmektedir.

Moto Kurye Firmaları Manisa de Nerede Bulunur?

Moto kuryeler çoğunlukla bir firmanın bünyesinde çalışmaktadır. Bu firmalar kurumsal ya da bireysel olabilmektedir. Her firmanın farklı bir alanı bulunur. Alanlarına ve ihtiyaçlarına göre moto kurye çalıştırırlar. Bu firmalarda açılan kurye işleri tam zamanlı ya da partime (yarı zamanlı) olabilmektedir. Firmalar açtıkları ilanlarda bu durumu belirtirler. Manisa moto kurye firmaları profesyonel ve sertifikalı eğitmenler ve personeller ararlar.

Manisa moto kurye iş ilanları bulunabilecek bazı online platformlar:

 • com: Platform üzerinden kiralık ya da satılık ev ilanı, satılık araba ilanına ulaşılabilir. Ayrıca bu platform üzerinden çeşitli iş ilanlarına ulaşmak da mümkündür. Sahibinden Türkiye’nin en çok kullanılan iş bulma platformlarından biridir.
 • İŞKUR: Devlet destekli bir iş bulma sitesidir. Bu site üzerinden moto kurye de dahil olmak üzere çeşitli iş ilanlarına ulaşmak mümkündür.
Çekmeköy Moto Kurye İş İlanları 2021Pin
Manisa Moto Kurye İş İlanları
 • Sahibinden.com: Platform üzerinden kiralık ya da satılık ev ilanı, satılık araba ilanına ulaşılabilir. Ayrıca bu platform üzerinden çeşitli iş ilanlarına ulaşmak da mümkündür. Sahibinden Türkiye’nin en çok kullanılan iş bulma platformlarından biridir. Manisa moto kuryeleri istediğiniz her an istediğiniz yerlere gelir.
 • İŞKUR: Devlet destekli bir iş bulma sitesidir. Manisa kuryeleri bu site üzerinden moto kurye de dahil olmak üzere çeşitli iş ilanlarına ulaşmak mümkündür.
 • Kariyer.net
 • İşinolsun
 • İndeed
 • Eleman.net
 • Pariyer.com
 • Armut
 • Elemanonlie.com

Moto kuryeler genelde gıda, market, yemek siparişi gibi alanlarda çalışabilmektedir. Bu alanların dışında özel moto kurye firmaları kişiye özel hizmet vermektedir. Bu firmaların çalışma prensibi şöyledir: Bir evrak ya da başka bir paket gönderecek müşteri firmaya ulaşır. Gerekli koşulları (zaman, adres) gibi belirtir. Daha sonra firmanın moto kuryesi müşteriden paketi alıp istenen yere ulaştırır. Özellikle Manisa moto kurye iş ilanları bu hizmetler üzerine olabilmektedir. İstanbul genelinde kuryelerin bu hizmette kullanılması oldukça yaygındır. Pendik moto kuryeleri işlerin de çok profesyoneldir ve eğittikleri personeller de sertifikalı kişilerdir.

Moto Kurye Kazançları Ne Kadardır?

Gelişen teknoloji, yoğunlaşan trafik ve kalabalıklaşan şehirden kaynaklı olarak moto kurye iş imkanları oldukça artmış bulunmaktadır. Moto kuryeler, sıkışık ve yoğun trafiklerde hızla yol alabilir, teslimatların hızlı ulaşmasını sağlar. Bu durumlar onların pek çok iş alanında tercih edilmesine neden olmaktadır.

Çeşitli firmalar ile çalışabilen moto kuryelerin işe alınabilmeleri için bazı şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi ehliyettir. Manisa moto kurye iş ilanları içerisinde bulunan şartları sağlayan kuryeler genelde işe alınacaktır. Moto kuryelerin çalıştıkları işe, çalışma koşullarına ve çalışma saatlerine göre maaşları değişiklik göstermektedir. Ortalama moto kurye maaşları:

 • Kurumsal bir firmada aylık maaş ile çalışan kurye genelde 4bin ile 5 bin Türk Lirası arasında kazanmaktadır.
 • Bazı firmalar prim ile çalışır. Prim, kuryenin götürdüğü siparişin ücretinin bir kısmının maaşına eklenmesi durumudur. Prim ile çalışan moto kuryeler genelde aylık olarak 4 bin ile 10 bin Türk Lirası arasında kazanmaktadır.
 • Firma olmayan özel şirketlerde de moto kurye olarak çalışmak mümkündür. Alınan maaş firmanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak ayda 4 bin ile 6 bin Türk Lirası maaş alındığı bilinmektedir.
 • Gıda ve yemek siparişi sektöründe çalışan kuryeler genelde 4 bin ile 5 bin Türk Lirası kazanırlar. Bu ücrete eklenen bahşişler de dahildir.

Manisa Moto Kurye İş İlanları Numaraları Hizmeti

Manisa moto kurye iş ilanları inceleyen kişi, firmanın istediği şartlara, ödeyeceği maaşa ve çalışma koşullarına dikkat etmelidir. Her firma aynı biçimde çalışmaz. Bazı firmalarda yarı zamanlı çalışan alımı da yapılmaktadır. Bu çalışanlar genelde ek bir iş isteyenler ya da öğrenciler olmaktadır. Part time çalışan ücretleri genelde tam zamanlı çalışanların yarısı kadardır. Manisa moto kuryeler bütün aksiyon ve olumsuzluklara hazırdır.

Manisa Moto kurye olmak kolay bir iş değildir. Aynı zamanda bilinenin aksine yüksek maaşlar da alınmamaktadır. Ortalama moto kurye maaşları 4 bin Türk Lirası civarındadır.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp