giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Çekmeköy Moto Kurye İş İlanları 2021 - İçin: İstanbul Çekmeköy Moto Kurye

İçinde : İstanbul Çekmeköy Moto Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 01 Ağu 2021

Çekmeköy moto kurye iş ilanları pek çok online platformdan ulaşılabilmektedir. Günümüzde bir işe başvurmanın en kolay yolu online iş bulma siteleridir. Çekmeköy, İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan bir ilçesidir. İstanbul’da bulunan diğer ilçeler gibi burada da moto kurye ihtiyacı oldukça fazladır.

Moto Kurye İş İlanları

Pek çok iş alanında moto kuryeye ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul’un kalabalık nüfusu ve yoğun trafiği insanların moto kuryeler ile iş yapma oranını arttırmıştır.  Gelişen teknoloji sayesinde artık kuryeler ile iş yapmak oldukça kolaydır. İnternet üzerinden sipariş vermek, kuryelere ulaşmak ve hatta siparişin nerede olduğunu takip etmek kolaylaşmıştır. Çekmeköy moto kurye iş ilanları ile her alanda iş bulabilmek mümkündür. Çekmeköy moto kurye iş ilanları nerede ve nasıl bulunur?

Kişiler acil bir paket göndermek istediklerinde, trafiğe girmek istemediklerinde ya da yoğu iş temposundan gönderime vakit bulamadığında moto kuryelere başvurmaktadır. Moto kuryeler ayrıca yemek servisi işlerinde de çalışmaktadır. Acıkan ve yemek yapmak istemeyenler ya da buna vakti olmayanlar kurye aracılığıyla yemek siparişi verebilmektedir.

Moto Kurye Firmaları Çekmeköy de Nerede Bulunur?

Moto kuryeler çoğunlukla bir firmanın bünyesinde çalışmaktadır. Bu firmalar kurumsal ya da bireysel olabilmektedir. Her firmanın farklı bir alanı bulunur. Alanlarına ve ihtiyaçlarına göre moto kurye çalıştırırlar. Bu firmalarda açılan kurye işleri tam zamanlı ya da partime (yarı zamanlı) olabilmektedir. Firmalar açtıkları ilanlarda bu durumu belirtirler. Kadıköy moto kurye firmaları profesyonel ve sertifikalı eğitmenler ve personeller ararlar.

Çekmeköy moto kurye iş ilanları bulunabilecek bazı online platformlar:

 • com: Platform üzerinden kiralık ya da satılık ev ilanı, satılık araba ilanına ulaşılabilir. Ayrıca bu platform üzerinden çeşitli iş ilanlarına ulaşmak da mümkündür. Sahibinden Türkiye’nin en çok kullanılan iş bulma platformlarından biridir.
 • İŞKUR: Devlet destekli bir iş bulma sitesidir. Bu site üzerinden moto kurye de dahil olmak üzere çeşitli iş ilanlarına ulaşmak mümkündür.
ilgini çekebilir  Acil Çekmeköy Moto Kurye 2021
Çekmeköy Moto Kurye İş İlanları 2021
Çekmeköy Moto Kurye İş İlanları 2021
 • Sahibinden.com: Platform üzerinden kiralık ya da satılık ev ilanı, satılık araba ilanına ulaşılabilir. Ayrıca bu platform üzerinden çeşitli iş ilanlarına ulaşmak da mümkündür. Sahibinden Türkiye’nin en çok kullanılan iş bulma platformlarından biridir. Maltepe moto kuryeleri istediğiniz her an istediğiniz yerlere gelir.
 • İŞKUR: Devlet destekli bir iş bulma sitesidir. Bu site üzerinden moto kurye de dahil olmak üzere çeşitli iş ilanlarına ulaşmak mümkündür.
 • Kariyer.net
 • İşinolsun
 • İndeed
 • Eleman.net
 • Pariyer.com
 • Armut
 • Elemanonlie.com

 

Moto kuryeler genelde gıda, market, yemek siparişi gibi alanlarda çalışabilmektedir. Bu alanların dışında özel moto kurye firmaları kişiye özel hizmet vermektedir. Bu firmaların çalışma prensibi şöyledir: Bir evrak ya da başka bir paket gönderecek müşteri firmaya ulaşır. Gerekli koşulları (zaman, adres) gibi belirtir. Daha sonra firmanın moto kuryesi müşteriden paketi alıp istenen yere ulaştırır. Özellikle Çekmeköy moto kurye iş ilanları bu hizmetler üzerine olabilmektedir. İstanbul genelinde kuryelerin bu hizmette kullanılması oldukça yaygındır. Pendik moto kuryeleri işlerin de çok profesyoneldir ve eğittikleri personeller de sertifikalı kişilerdir.

Moto Kurye Kazançları Ne Kadardır?

Gelişen teknoloji, yoğunlaşan trafik ve kalabalıklaşan şehirden kaynaklı olarak moto kurye iş imkanları oldukça artmış bulunmaktadır. Moto kuryeler, sıkışık ve yoğun trafiklerde hızla yol alabilir, teslimatların hızlı ulaşmasını sağlar. Bu durumlar onların pek çok iş alanında tercih edilmesine neden olmaktadır.

Çeşitli firmalar ile çalışabilen moto kuryelerin işe alınabilmeleri için bazı şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Bunlardan en önemlisi ehliyettir. Çekmeköy moto kurye iş ilanları içerisinde bulunan şartları sağlayan kuryeler genelde işe alınacaktır. Moto kuryelerin çalıştıkları işe, çalışma koşullarına ve çalışma saatlerine göre maaşları değişiklik göstermektedir. Ortalama moto kurye maaşları:

 • Kurumsal bir firmada aylık maaş ile çalışan kurye genelde 4bin ile 5 bin Türk Lirası arasında kazanmaktadır.
 • Bazı firmalar prim ile çalışır. Prim, kuryenin götürdüğü siparişin ücretinin bir kısmının maaşına eklenmesi durumudur. Prim ile çalışan moto kuryeler genelde aylık olarak 4 bin ile 10 bin Türk Lirası arasında kazanmaktadır.
 • Firma olmayan özel şirketlerde de moto kurye olarak çalışmak mümkündür. Alınan maaş firmanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak ayda 4 bin ile 6 bin Türk Lirası maaş alındığı bilinmektedir.
 • Gıda ve yemek siparişi sektöründe çalışan kuryeler genelde 4 bin ile 5 bin Türk Lirası kazanırlar. Bu ücrete eklenen bahşişler de dahildir.
ilgini çekebilir  Ömerli Moto Kurye Firması ve Hizmeti

Çekmeköy Moto Kurye İş İlanları Numaraları Hizmeti

Çekmeköy moto kurye iş ilanları inceleyen kişi, firmanın istediği şartlara, ödeyeceği maaşa ve çalışma koşullarına dikkat etmelidir. Her firma aynı biçimde çalışmaz. Bazı firmalarda yarı zamanlı çalışan alımı da yapılmaktadır. Bu çalışanlar genelde ek bir iş isteyenler ya da öğrenciler olmaktadır. Part time çalışan ücretleri genelde tam zamanlı çalışanların yarısı kadardır. Sancaktepe moto kuryeler bütün aksiyon ve olumsuzluklara hazırdır.

Moto kurye olmak kolay bir iş değildir. Aynı zamanda bilinenin aksine yüksek maaşlar da alınmamaktadır. Ortalama moto kurye maaşları 4 bin Türk Lirası civarındadır.

Beykoz Moto Kurye İş İlanları 2021 Kadıköy Moto Kurye İş İlanları 2021

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara