Dökümcüler Sanayi Kuryeleri

Son Güncelleme Tarihi: Ocak 7, 2023 tarafından Moto Kurye

Dökümcüler Sanayi de paket mi gönderiyorsunuz? Akıncı Dökümcüler Sanayi Kuryeleri ile sadece hızlı ve güvenilir olmakla kalmıyoruz, aynı zamanda Dökümcüler Sanayi Sitesi, İkitelli, Başakşehir de ucuz paket teslimatı sunuyoruz! Dökümcüler Sanayi Kurye olarak işimizi, Kuzey İrlanda’ya bir paketin mümkün olduğunca basit, hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderilmesini sağlamak için tasarladık.

Dökümcüler Sanayi KuryePin
Dökümcüler Sanayi Kurye

Dökümcüler Sanayı Kurye

Dahası, bunu düşük bir maliyetle yapmayı başardık! Tüm Dökümcüler Sanayi, İkitelli ve Başakşehir adreslerine teslimat yapıyoruz, bu nedenle şehir merkezinde veya ıssız bir yerde yaşıyor olmanız fark etmiyor, Dökümcüler sanayi kuryelerimiz size ulaşacaktır! Bu nedenle, İstanbul şehir merkezine bir paket göndermeniz gerekip gerekmediğini veya Dökümcüler Sanayi Kuryelerinin sizi koruduğunu düşünmenize gerek yok. İstanbul, Başakşehir, İkitelli ve Dökümcüler Sanayi Sitesi bölgesin de hiç kimsenin ucuz ve hızlı kapıdan kapıya hizmetlerimizi kaçırmamasını sağladık.

Dökümcüler Sanayi kuryesi ile rezervasyonu yaptığınızda, son derece gurur duyduğumuz şu avantajları elde edersiniz:

  • Doğrudan kuryeye gitmeye kıyasla %80’e varan indirim
  • Telefon Desteği: ortalama olarak aramaları 4 çalışta yanıtlıyoruz
  • Yükleme İndirimi – 100 TL üzerindeki yüklemelerde ekstra %5
  • Haftanın 5 günü telefon ve e-posta ile, haftanın 7 günü canlı sohbet yoluyla ulaşılabilir
  • İstanbul genelinde 12.000 işletme tarafından güvenilmektedir
  • Personelimiz sektörde 15yılı aşkın deneyime sahiptir. 
  • Tüm gönderilerde ücretsiz 50 TL tazminat 

Dökümcüler Sanayi Kurye Çözümleri

Dökümcüler Sanayi kuryeleri uygun paket teslimatı konusunda takıntılıyız (cidden öyleyiz) ve işin son dakikada yolunuza çıkabileceğini anlıyoruz. Ve doğal olarak, bunu kaçırmanızı gerçekten istemiyoruz. Bu nedenle, Dökümcüler Sanayi Sitesin de paket gönderimlerinde mükemmel aynı gün teslim alma ve ertesi gün teslimat sunuyoruz. Dökümcüler Sanayi Kurye Hizmetlerimizin sizin veya işletmeniz için mümkün olduğunca uygun olacak şekilde tasarlandığından emin olmak bizim için gerçekten önemlidir. Kendinize bir fiyat teklifi alın, sadece bir dakikanızı alır ve aynı gün hizmetimizin Dökümcüler Sanayi Sitesi veya İstanbul da ki adresinize uygun olup olmadığını görün!

Dökümcüler Sanayi Kurye Koli Gönderimi

Dökümcüler Sanayi Kurye yalnızca İstanbul da ki işletmeler veya bireysel kullanıcılar için değil, aynı zamanda Türkiye den gelen paketlerin nakliyesi için kapıdan kapıya hizmet sunuyoruz. Dökümcüler Sanayi Kuryeleri , İstanbul tamamına koli teslimatları için en popüler rotalarımızdan biridir! Dökümcüler Sanayi Kuryeleri her zaman kargo gönderilerini sizin için daha kolay hale getirmenin yollarını arıyoruz. Bu nedenle, kullandıkça öde hizmetimiz var , bu da herkesin ucuz ve verimli hizmetimizden yararlanabileceği anlamına geliyor.

Dökümcüler Sanayi Sitesi

Dökümcüler sanayi sitesi, İstanbul ilinin Başakşehir ilçesinin İkitelli OSB bölgesin de kalmaktadır. İkitelli organize sanayi bölgesin de ki bir çok sanayi sitesinden birisidir. Adresi: Pik Dökümcüler B3 Blok Sk No:1, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul dur. Google Plus Kodu: 3QRW+7RJ İkitelli Osb, Başakşehir/İstanbul Enlem ve Boylam: 41.090708, 28.797015 Koordinat: 41°05’26.6″N 28°47’49.3″E Dökümcüler Sanayi Sitesi Google Maps: https://goo.gl/maps/774aqJpbVCzfzx387
Dökümcüler Sanayi sitesinin yakınında ki bazı yerler: Başakşehir Rehberlik ve Araştırma Merkezi, Eskoop Sanayi Sitesi, Ali Arif İlaç Fabrikası, Tokdemir Otomat, Türkiye İş Kurumu Başakşehir, Bahçeşehir Mavi İnci Anaokulu, Başakşehir Askeri Gazinosu, Siteler Metro İstasyonu, Fatih Sanayi Sitesi


Koli ve Kargo Teslimatları

Büyük bir ek bonus olarak, yetenekli Dökümcüler Sanayi Kurye personelimizden uzman hizmeti de alırsınız. İstanbul da ki birçok kişi ve küçük işletme, Dökümcüler Sanayi Sitesine paketler gönderir, ancak pahalı maliyetlerle ve uzun bekleme süreleriyle karşı karşıya kalır. Ancak, en hızlı Dökümcüler Sanayi Kurye teslimatı sürelerini, en düşük fiyatları ve verimli uzman müşteri hizmetlerinden bazılarını sunduğumuz için giderek daha fazla insan ve işletme Dökümcüler Sanayi Kuryelerine, bize geliyor. İstanbul anakarasından Türkiye’nin herhangi bir yerine bir paket gönderirken aynı gün teslim alma ve ertesi gün teslimat sağlıyoruz. Bu, acilen ürün gönderilmesine ihtiyaç duyan bireyler ve küçük işletmeler için harika bir haber!

Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi, İkitelli, Başakşehir Pin
Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi, İkitelli, Başakşehir

Şehirlerarası Kurye Hizmeti

İstanbul dan yurt dışından bir paket göndermeniz mi gerekiyor? Endişelenme, orada da seni koruyoruz! Dökümcüler Sanayi Kurye ile dünya çapında 200’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Bu nedenle, yurtdışından İstanbul da bir ürün göndermeniz gerekiyorsa, bunu yapmanın kolay ve ucuz bir yolu var. Her zaman olduğu gibi, son derece rekabetçi uluslararası teslimat oranları ve hızlı denizaşırı teslimat süreleri sunuyoruz. Bunlardan bazıları konuma bağlı olarak sadece 2-5 gün! Mevcut rotaları görmek, fiyatları ve teslimat sürelerini görüntülemek için teklif almanız yeterlidir.


Ucuz Kurye Fiyatı

İstanbul Dökümcüler Sanayi Sitesi Kurye teslimatlar için Akıncı Kuryeleri seçmenizin en iyi nedenlerinden biri fiyatlarımızın çok düşük olmasıdır! Bu kadar ucuz fiyatları nasıl elde ettiğimizi sık sık soruyoruz. O halde açıklayalım. Nakliye konusundaki kapsamlı bilgimizi kullanarak, en iyi kurye ağımızdan toplu indirimli fiyatlar aldık . Bunu yaptık, ancak bu kuryelerle özel sözleşmeler aldık. Dökümcüler Sanayi Kuryeleri size en iyi hizmeti verebilmek için sadece üst düzey kurye ile çalışmaktadır.

Üstelik bunun üzerine uzman ve güler yüzlü personelimizin hizmetinden yararlanabilirsiniz! Akıncı Kurye Hizmetlerin de fiyat aralığı yoktur ve bunun için gerçekten iyi bir sebep vardır. Akıncı Hızlı Kuryeleri ile gönderilen tüm ürünler, belirli boyut ve ağırlıklarına göre ayrı ayrı fiyatlandırılır; bu, paranızın karşılığını her zaman en iyi şekilde alacağınız anlamına gelir.


Sıkça Sorulan Sorular

Dökümcüler Sanayi Kurye Rezervasyon

Umarım, bu makaleyi okudunuz ve sizin için şirket olduğumuza karar verdiniz! Hemen bir fiyat teklifi alabilirsiniz, nasıl rezervasyon yaptıracağınız hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız kılavuzumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Kapıdan Kapıya Kurye ile Kargo Teslimatı

Gönderinizi Dökümcüler Sanayi Sitesi Kuryeleri ile rezerve ettiğinizde, kuryelerimiz paketinizi alacak ve gitmesi gereken yere teslim edecektir.  Kapıdan kapıya hizmetimiz sizi tüm güçlüklerden kurtarıyor – zor işleri sizin için biz halledeceğiz. Dökümcüler Sanayi Sitesi bölgesin de nakliye konusunda uzmanız, böylece paketinizin emin ellerde olduğunu bilirsiniz. Dökümcüler Sanayi Sitesinden koli gönderirken, gönderinizin her adımını takip edebilmeniz için tam çevrimiçi koli takibine erişiminiz olacak. Dökümcüler Sanayi Sitesin de ki kargonuzune zaman alındığını görebileceksiniz ve teslimat için dışarı çıktığında bilgilendirileceksiniz, böylece gelişini tahmin edebilirsiniz.

Kargo Boyut ve Ağırlık Sınırlaması Nedir

Dökümcüler Sanayi Sitesi Bölgesin de Ucuz Gönderim: Dökümcüler Sanayi Sitesi Kuryeleri ile gönderilen tüm paketler, Dökümcüler Sanayi Sitesi bölgesinden paket gönderirken paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlamak için boyutlarına ve ağırlıklarına göre ayrı ayrı fiyatlandırılır. Dökümcüler Sanayi Sitesi Kuryeleri ile belirlenmiş bir boyut veya ağırlık limiti yoktur; bu, Dökümcüler Sanayi Sitesi kuryeleri son derece rekabetçi bir fiyata ağır ve büyük paketler bile gönderebileceğiniz anlamına gelir.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp