En Hızlı Kargo Hangisidir?

Son Güncelleme Tarihi: Mart 20, 2024 tarafından Moto Kurye

En hızlı kargo hangisidir, en hızlı kargo firmaları ve hızlı kargo ücretleri. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok hızlı kargo hizmeti var, ancak hangileri en iyisi? Bu yazıda, en popüler 10 en hızlı kargo şirketini ele alacağız.

En Hızlı Kargo

Paket ve en hızlı kargo hizmetlerinde gelişen yöntemler gerçekten de internetten alışverişe bakış açısında büyük bir değişiklik getirdi. Artık dünya çapında ve yerel olarak uygun fiyatlarla satış yapan bir dizi yerli ve en hızlı kargo şirketi bulabilirsiniz. Bazı en hızlı kargo şirketleri yurtiçi nakliyenin yanı sıra en hızlı kargo hizmeti sunarken, bazıları sunmamaktadır. Her nakliye şirketi, müşterilerine sundukları hizmetlerde farklılık gösterir.

En hızlı kargo hizmetine karar verirken göz önünde bulundurulması gereken bazı faktörler şunlardır:

 1. teslimat hızı, nakliye kısıtlamaları, hafta sonu teslimatı, sigorta, takip ve daha fazlası
 2. DHL, FedEx, DV Schenker ve UPS, Akıncı Kurye ürün gönderirken en popüler hızlı kargo hizmetlerinden bazılarıdır.
 3. Akıncı Hızlı Kargo ile bağlantı kurun, 250’den fazla kuryede %91’e varan indirimli hızlı kargo fiyatları ücretlerinden anında tasarruf edin
En İyi Hızlı KargoPin
En İyi Hızlı Kargo

En Hızlı Kargo Şirketi Nasıl Seçilir?

Paket ve en hızlı kargo hizmetlerinde gelişen yöntemler gerçekten de internetten alışverişe bakış açısında büyük bir değişiklik getirdi. Artık dünya çapında ve yerel olarak uygun fiyatlarla satış yapan bir dizi yerli ve yabancı nakliye şirketi bulabilirsiniz. Bazı nakliye şirketleri yurtiçi nakliyenin yanı sıra en iyi hızlı kargo hizmeti sunarken, bazıları sunmamaktadır. Ankara Hızlı Kargo Her nakliye şirketi, müşterilerine sundukları hizmetlerde farklılık gösterir.

En İyi Hızlı KargoHızlı Kargo Firması Nasıl Seçilir
Nakliye ücreti ne kadar?Kargoyu nasıl hallediyorlar?
Cumartesi ve Pazar teslimat için ücret alıyorlar mı?Tehlikeli madde nakliyesini nasıl hallediyorlar?
Başlıca güvenilir nakliye firmaları hangileridir?Yurtdışı kargo hizmeti veren kargo firması yurt içi kargo hizmeti de veriyor mu?
En İyi Hızlı Kargo Nasıl Seçilir

Firmanız için en uygun olanı seçmeden önce iyi düşünmelisiniz. Büyük bir perakende firmasına sahipseniz, işletmenizin erişimini genişletmek için daha geniş alanlara ulaşmak isteyebilirsiniz. Ve bu, iş imparatorluğunuzu uluslararası konumlara yaymanıza yardımcı olacak en iyi hızlı kargo şirketlerinin hizmetini arayarak başarılabilir. Hangi hızlı kargo şirketleri arasından seçim yapacağınız konusunda endişeli misiniz?

Hızlı Kargo Firma Farkları Nedir?

 1. Hızlı Kargo Sigorta; Paketiniz hızlı kargo süreci sırasında kaybolur veya hasar görürse ne olur? en hızlı kargo, yurtiçi nakliyeden çok daha fazla riskle doludur ve sigorta kapsamını bir zorunluluk haline getirir. Birçok nakliye şirketi sigorta kapsamı sunar, ancak değilse, kendi poliçenizi yaptırmanız akıllıca olur. Hızlı kargo, nakliye sırasında yükünüzü güvence altına almak için size 10.000$’a kadar sigorta sunar.
 2. Hızlı Kargo Canlı GPS Takibi; Uluslararası nakliye, yurtiçi teslimatlar daha uzun sürer ve bu uzun bekleyiş, alıcılarınız için hızlı kargo sırasında değerli eşyalarına ne olduğunu göremedikleri zaman hayal kırıklıklarıyla dolu bir kabusa dönüşebilir. Bu, en iyi en hızlı kargo hizmetlerine karar verirken paket izleme özelliklerini dikkate alınması gereken kritik bir faktör haline getirir.
 3. Hızlı Kargo Fiyatları; Yurtdışına paket göndermek için ucuz bir seçenek bulmak, kârlılığınız için oyunun kurallarını değiştirebilir. Çeşitli en hızlı kargo kuryelerinin sunduğu oran ve indirim türlerini bilmeniz ve karşılaştırmanız gerekir. En ucuz seçenekler, daha pahalı olanlarla aynı hıza veya müşteri hizmetlerine sahip olmayabileceğinden, Bursa Hızlı Kargo nakliye ücretleri ile diğer faktörler arasında bir denge kurduğunuzdan emin olun.
 4. Hızlı Kargo Adrese Teslimatı; Hızlı kargo, farklı ülkelerdeki alıcılara paket gönderdiğiniz anlamına gelir ve bunlar büyük şehirlerin yakınında bulunmayabilir. Taşıyıcınızın uzak, kırsal alanlara, göndermek istediğiniz çeşitli varış noktalarına teslimat yapıp yapmadığını bilmeniz gerekir. Kırsal alanlarda son kilometre teslimatlarını yürütmek için üçüncü taraf bir taşıyıcıyla ortaklık kurarlarsa, bunun hizmet kalitesini ve paket izleme özelliklerini nasıl etkilediğini bilmeniz gerekir, böylece memnun olmayan müşterilerle karşılaşmazsınız.
 5. Hızlı Kargo Müşteri Desteği; Dünya çapındaki teslimatlar için bir şirket seçerken müşteri desteği denklemin dışında bırakılamaz. Hızlı kargo yanıt vermiyorsa veya başka bir şekilde yardımcı olmuyorsa, bu yalnızca sizin için değil, müşteriniz için de sinir bozucu olabilir ve hatta satın alma sonrasında işletmeniz hakkında olumsuz bir izlenim bırakabilir.

En Hızlı Kargo: En İyi 3 Hızlı Kargo Firması

Küresel e-ticaret son yıllarda patladı. Dünya çapındaki e-ticaret satışları 2014 ile 2021 arasında %276,9’luk bir artış yaşadı – bu, korona virüs devam eden etkisi göz önüne alındığında şimdi hızlanmaya devam eden bir trend. Rekabetçi kalabilmek için satıcıların hızlı ve verimli en hızlı kargo hizmetlerine ihtiyacı vardır. Global markanızı hayata geçirmek için, müşterilerinizi memnun etmek ve memnun etmek için size en hızlı kargo fiyatlarını ve en güvenilir hizmeti sunacak İstanbul Hızlı Kargo ve en hızlı kargo şirketleriyle ortak olmak isteyeceksiniz.

Hızlı kargo gönderi yapan çok, çok sayıda şirket var ve hangi kuryeyi veya kuryeyi seçebilirsiniz! — işinizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyar. Hızlı kargonun güzelliği, hangi kuryelerle ve ne için çalışacağınızı seçebilmenizdir. Aşağıdaki makale, paket gönderen en hızlı 10 kargo ve bunları karşılaştırmak için Akıncı Hızlı Kargo Hizmetleri araçlarından nasıl yararlanabileceğinize ilişkin bir genel bakış sunar. Başlayalım! Güçlü yönleri, şehirlerarası kurye seçenekleri ve maksimum paket boyutlarıyla birlikte şu anda mevcut olan en hızlı kargo şirketlerinden bazıları şunlardır.

DHL En İyi Hızlı KargoPin
DHL En İyi Hızlı Kargo

DHL Hızlı Kargo

Müşterilerinizin ihtiyaçlarına ve konumuna bağlı olarak göz önünde bulundurulması gereken en hızlı kargo şirketlerinin bir özetini burada bulabilirsiniz. DHL, en hızlı kargo hizmetleri arasında hassas bir denge kuran en hızlı kargo şirketidir. Gönderilerinizi bir gecede dünyanın yüzlerce farklı ülkesine ulaştırmak için geniş bir lojistik ağa sahip en hızlı kargo şirketlerinden biri olarak kabul edilmektedir. DHL için en iyisidir.

DHL En Hızlı Kargo DHL En Hızlı Kargo Tanımı
CEO: John Pearson (1 Oca 2019–)
Genel merkezi: Bonn, Almanya
Kuruluş Tarihi:25 Eylül 1969, San Francisco, Kaliforniya, ABD
Çalışan Sayısı:380.000 (2019)
Kurucuları:Adrian Dalsey, Larry Hillblom, Robert Lynn
DHL Web Sitesiwww.dhl.com
DHL Hızlı Kargo

Gönderdiği paketlerin maksimum ağırlığı ve boyutu ve potansiyel olarak daha yüksek maliyetler açısından daha katı sınırlamalarına rağmen, DHL, hızına bağlı olarak dikkate alınması gereken değerli bir en hızlı kargo çözümüdür. Shippo kullanıcıları ayrıca DHL Ekspres Fiyatlarında %63’e varan indirimler bulabilirler . Şu anda DHL’in uluslararası gönderi programı 220’den fazla ülke ve bölgeye teslimat yaparken, Direct International gönderi hizmeti “37 önemli uluslararası pazara sınıfının en iyisi gönderi” sunuyor.

DHLPin
DHL

DHL Hızlı Kargo Hizmetleri

DHL, esnek teslim alma ve teslimat yolun her adımında takip etmenize olanak tanıyan bir çevrimiçi gönderi portalına doğrudan erişim dahil olmak üzere sağlam hizmetler sunar. En hızlı kargo hizmetlerinin bazıları ayrıca Gönderi Değeri Koruması ile birlikte gelir. DHL Packet International, maksimum 4,4 pound ağırlığa ve maksimum toplam uzunluk, genişlik ve 35,4 inç yüksekliğe sahiptir. DHL Parcel International Standard’ın maksimum ağırlığı 44 pound ve maksimum uzunluğu artı çevresi 118 inçtir. DHL Parcel International Direct’in maksimum ağırlığı 44 pound ve maksimum uzunluğu artı çevresi 79 inçtir.

 • DHL Express Worldwide: Bir sonraki olası iş gününün sonuna kadar 220’den fazla ülkeye teslimat
 • DHL Express 12:00: 159 ülkeye bir sonraki olası iş gününde saat 12:00’den önce teslimat
 • DHL Express 9:00: 95 ülkeyi kapsayan, ertesi gün veya ikinci iş günü teslimatı garanti eden şeritlerde sabah 9:00’a (ABD’ye 10:30) kadar teslimat sunan, zamana bağlı bir hizmet
 • DHL Packet International: 4-8 iş günü
 • DHL Parsel Uluslararası Standardı: Kanada ve Avrupa’ya gönderiler için 4-8 iş günü ve dünyanın geri kalanına 8-14 iş günü
 • DHL Parcel International Direct: 37 önemli uluslararası pazara 3-7 iş günü.

En hızlı kargo firmaları arasında en iyi hızlı kargo firması birden çok sayıdadır.

En Hızlı Kargo Firması

DHL Hızlı Kargo Avantajları

 1. Dünya çapında küçük paket ekspres teslimatlarını gerçekleştirirler
 2. Gönderileriniz özel ve dokümantasyon gerektiren tehlikeli mallar kategorisine girdiğinde,
 3. DHL güçlü bir rakiptir Karayolu ve demiryolu taşımacılığının yanı sıra hava ve okyanus en hızlı kargo standart nakliye gibi seçenekler
 4. Hızlandırılmış hava kargo seçenekleri Uzak bölgelere teslimat Ancak DHL, ABD içinde yurt içi teslimat yapmaz ve canlı hayvan göndermez.

FedEx En İyi Hızlı KargoPin
FedEx En İyi Hızlı Kargo

Fedex Hızlı Kargo

FedEx, en büyük ve en iyi hızlı kargo şirketleri arasındadır. Bu, ABD ile başka bir ülke arasında gönderi yapmanız gerektiğinde gideceğiniz taşıyıcı firma olabilir. FedEx ve UPS ile en hızlı kargo gönderi yapmak arasında pek çok benzerlik vardır . UPS gibi, FedEx de dünya çapında 220’den fazla ülke ve bölgeye gönderi yapmanızı sağlar. Ayrıca birden fazla en hızlı kargo teslimat seçeneğine sahiptirler – en hızlı kargo konumlara aceleyle ulaşmak için paketlere ihtiyacınız varsa mükemmel.

FEDEX En Hızlı Kargo FEDEX En Hızlı Kargo Tanımı
CEO: Raj Subramaniam (1 Haz 2022–)
Genel merkezi: Memphis, Tennessee, ABD
Kuruluş Tarihi:5 Mayıs 1971
Çalışan Sayısı:280.000 (2019)
Kurucuları:Frederick W. Smith
Fedex Web Sitesiwww.fedex.com
FEDEX Hızlı Kargo

FedEx, sağlam bir lojistik çerçeveye sahip son derece güvenilir bir taşıyıcıdır. Acil gönderiler yapmanız gerekiyorsa birkaç ‘mümkün olan en hızlı’ teslimat seçeneğine sahiptirler ve – UPS gibi – USPS’nin sunduğundan daha büyük, daha ağır paketler göndermenize izin verirler.

FedExPin
FedEx

Fedex Hızlı Kargo Avantajları

Fedex hızlı kargonun avantajları

 1. Hassas ve kırılgan en hızlı kargo gönderiler
 2. Sıcaklığa duyarlı ve bozulabilir ürünler için iklim kontrollü gönderi hizmetleri
 3. Bir gecede ve iki günlük en hızlı kargo teslimat hizmetleri gibi daha hızlı nakliye süreleri
 4. Uygun fiyatlarla en hızlı kargo en hızlı kargo hizmetleri
 5. LTL nakliye için öncelikli ve ekonomik nakliye seçenekleri
 6. Görünürlüğü koruyan palet düzeyinde izleme gönderinizdeki her palet için 2.200 lbs’nin üzerindeki kızaklar hariç, sınırsız toplam gönderi ağırlığı özel onay gerektirir.
 7. Müşteri hizmetleri
 8. Cumartesi teslimatları

Fedex Hızlı Kargo Hizmetleri

Maksimum Paket Boyutu FedEx aracılığıyla gönderilen paketler, 150 pound ağırlığa ve maksimum 108 inç uzunluğa (veya maksimum toplam uzunluk ve çevre uzunluğu 139 inç) sahip olabilir.

 • FedEx International Next Flight ® : Bir sonraki müsait uçuş (saatler içinde gönder)
 • FedEx International First ® : 20’den fazla ülkeye erken teslimat, genellikle en geç 1-3 iş günü içinde sabah 9’da
 • FedEx International Priority ® : 1-3 iş günü içinde 220’den fazla ülke ve bölgeye 
 • FedEx International Economy® : 215’ten fazla ülke ve bölgede 2-5 gün içinde

DB Schenker En İyi Hızlı KargoPin
DB Schenker En İyi Hızlı Kargo

DB Schenker Hızlı Kargo

DB Schenker, merkezi Almanya’da ve dünya çapında 2000’den fazla konumu ile en hızlı kargo şirketlerinden biridir. Bu en hızlı kargo ve kurye, kara, hava, deniz taşımacılığı ve paket teslimat hizmetleri sunar ve Avrupa içindeki tüm nakliye ihtiyaçlarınız veya en hızlı kargo nakliye nakliyesi için en iyi hızlı kargoların da bir seçenektir.

DB Schenker En Hızlı Kargo DB Schenker En Hızlı Kargo Tanımı
CEO: Jochen Thewes
Genel merkezi: Essen, Almanya
Kuruluş Tarihi:5 Mayıs 1971
Çalışan Sayısı:72.000
Kurucuları:Gottfried Schenker
Web Sitesiwww.dbschenker.com
DB Schenker Hızlı Kargo

Pin
DB Schenker

DB Schenker Avantajları

 1. Avrupa çapında koli hizmetleri
 2. Avrupa çapında 720 şubede yükten az (LTL) nakliye hizmetleri
 3. Sabit teslimat süresi seçenekleriyle kargo kara taşımacılığı denizyolu ve hava taşımacılığı yoluyla dünya çapında nakliye
 4. Ekonomik hava taşımacılığı yoluyla hızlı kargo
 5. Sorunsuz hızlı kargo paket takibi ve sabit transit süreleri
 6. Bozulabilir yiyecek içecek ürünleri için nakliye çözümleri

DB Shenker, hava veya deniz taşımacılığı nakliyesi için harika bir seçenek olsa da, Avrupa dışındaki LTL ve paket hizmetleri için mükemmel bir seçenek değildir ve bu hizmetler için başka bir hızlı kargo bulmanız gerekebilir. hedef pazarınız Avrupa’da değilse.


UPS En İyi Hızlı KargoPin
UPS En İyi Hızlı Kargo

UPS Hızlı Kargo

UPS, radarınızın altında uçmamalıdır. Bu hızlı kargo ve en iyi hızlı kargo firmasıdır. Harika yerel hizmetleriyle ABD’de herkesin bildiği bir isim olmasının yanı sıra, dünya çapında 220’den fazla ülke ve bölgede geniş bir lojistik ağa sahiptir ve neredeyse her tür nakliye ihtiyacını karşılayacak kadar çok yönlüdür. USPS uluslararası nakliye hizmetleri, satıcıların maksimum toplam uzunluğu ve çevresi 108 inç ve maksimum ağırlığı 70 pound olan paketleri göndermelerine olanak tanır.

UPS En Hızlı Kargo UPS En Hızlı Kargo Tanımı
CEO: Carol B. Tomé (1 Haz 2020–)
Genel merkezi: Essen, Almanya
Kuruluş Tarihi:28 Ağustos 1907, Seattle, Washington, ABD
Çalışan Sayısı:534.000 (2022)
Kurucuları:James E. Casey
UPS Web Sitesiwww.ups.com.tr
UPS Hızlı Kargo

Yıldırım hızında teslimat arıyorsanız – ertesi gün veya hatta aynı gün servis dahil – UPS, listenizin başında bir yeri hak ediyor. Hizmet sadece hızlı olmakla kalmaz, aynı zamanda birçok e-ticaret satıcısının çekici bulduğu geniş bir altyapıya ve kapsamlı kaynaklara sahiptir. Güçlü UPS ile denizaşırı gönderi yapmanın belki de en büyük satış noktası hızıdır; paketinizin 3 gün içinde ulaşmasını sağlayacak birden fazla seçenek mevcuttur. Ayrıca UPS, 220’den fazla ülke ve bölgeye teslimat yaparak dünyanın her yerine güvenle gönderi yapmanızı sağlar. Ayrıca, USP’den önemli ölçüde daha büyük paketler göndermenize de olanak tanır – bazı durumlarda ağırlığın iki katından fazla.

UPS En Hızlı Kargo Sigorta

USP, 190’dan fazla farklı ülkeye gönderim yapan mevcut en ekonomik taşıyıcılardan biridir. Priority Mail International® fiyatlandırması örneğin 26,90 dolardan başlar. Ek olarak, hizmetin tüm en hızlı kargo seçenekleri paket takibi sunar ve bazıları – Global Express Garantili gibi – sigorta içerir.

UPSPin
UPS

UPS Hızlı Kargo Hizmetler

Neredeyse tüm bütçelere uyacak altı ana USP hızlı kargo seçeneği vardır:

 • Global Ekspres Garantili ® : 1-3 iş günü
 • Öncelikli Mail Express International ® : 3-5 iş günü
 • Priority Mail International ® : 6-10 iş günü
 • Birinci Sınıf Paket Uluslararası Hizmet ® : Hedefe göre değişir
 • First-Class Mail International ® : Hedefe göre değişir
 • Airmail M-Bags ® : Hedefe göre değişir

UPS en hızlı kargo avantajları:

 1. Canlı, evcilleştirilmiş hayvanların nakliyesi
 2. Tehlikeli malların taşınması
 3. Tüm koli paketlerinin teslim alınmasından sonraki beş gün içinde teslim edilmesi
 4. Acil servisler için ek bir ücret karşılığında gecelik ve iki günlük teslimat seçenekleri
 5. Dünya çapında deniz ve hava nakliyesi gönderileri
 6. ABD’den Meksika’ya gönderiler için hızlandırılmış kara nakliye hizmetleri
 7. Web sitesi gümrük evraklarını doldurmanıza ve gönderileri planlamanıza yardımcı olacak araçlar
 8. Gelişmiş takip yetenekleri

USP’nin Amerika Birleşik Devletleri federal hükümetinin bir parçası olduğu göz önüne alındığında, birçok e-ticaret satıcısı onu uluslararası bir sağlayıcıdan ziyade yerel bir taşıyıcı olarak görüyor. Ama aslında uygun fiyata güvenilir hizmet sunan en iyi hızlı kargo firmasıdır.

En Hızlı Kargo S.S.S

En hızlı kargo yöntemi nedir?

Hızlı ürün teslimatına ihtiyaç duyan bir işletme veya paketinizin hızlı bir şekilde ulaşmasını isteyen bir kişi olun, hızlı paket teslimatı bir önceliktir. Ama hangi nakliye yöntemi gerçekten en hızlısı? En hızlı gönderim yöntemini seçmek, paketinizi yurt içi veya yurt dışına gönderip göndermediğinize bağlıdır. Ayrıca, kargonun hızı ile paketi gönderme maliyetini de göz önünde bulundurarak dengelemek isteyebilirsiniz. Paketinizi gideceği yere daha çabuk ulaştırabilmeniz için en hızlı gönderiyi seçmenize yardımcı olacak farklı seçeneklere bakalım.

En hızlı kargo şirketi hangisi?

FedEx, DHL ve UPS gibi nakliye şirketleri, nakliye seçenekleri söz konusu olduğunda daha fazla çeşitlilik sunar. Hem UPS Express Critical hem de FedEx International Next Flight gönderimi, paketinizi haftanın yedi günü, günün 24 saati bir sonraki uygun uçuşta herhangi bir yere göndermenize olanak tanır. Bu, paketinizin en kısa sürede gitmesi gereken yere ulaştığı anlamına gelir. Ancak bu tür acil sevkiyatlar için maliyetler oldukça yüksek olabilir. Hem maliyeti hem de nakliye hızını dengeleyen bir seçenek istiyorsanız, ideal seçeneği aramak için daha fazla zaman harcamanız gerekebilir.

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp