En İyi Kurye Şirketi

Son Güncelleme Tarihi: Mart 19, 2024 tarafından Moto Kurye

Online alışverişin alışveriş şeklimizi ele geçirmesi ancak dünyanın en iyi kurye servis sağlayıcı firmaları sayesinde mümkün olmuştur. En İyi Kurye şirketleri ve teslimat acenteleri yerde kalır ve müşterilerin siparişlerini zamanında almasını sağlamak için ayak işlerinin çoğunu yaparlar. Aslında, çevrimiçi bir işletmenin başarısı, büyük ölçüde ortak olduğu kurye şirketinin türüne bağlıdır.

En İyi Kuryeler

Günümüzün küreselleşen ekonomisinde, işletmeler, maliyetleri azaltmak ve verimliliği artırmak için lojistik ve en iyi kurye ihtiyaçlarını giderek daha fazla dış kaynak kullanmaya çalışıyor. Gönderi, herhangi bir başarılı çevrimiçi işin çok büyük bir parçası olduğundan, bunun için doğru en iyi kurye şirketini kiralamanız önemlidir. Ama söylemesi yapmaktan daha kolay.

En İyi Kurye ŞirketleriPin
En İyi Kurye Şirketleri

Dünya çapında birçok kurye hizmeti sağlayıcısı var, ancak hangisi ihtiyaçlarınız için en iyisi? Ne de olsa, e-ticaretin yükselişi, çevrimiçi perakendecilere çekici nakliye ve teslimat yönetimi hizmetleri sunan kurye şirketleri ile pazarı sular altında bıraktı. En iyinin en iyisini ortaya çıkarmanıza yardımcı olmak için, e-ticaret nakliyesi için dünyanın en iyi 10 kurye şirketinin yoğun bir şekilde araştırılmış bir listesini yaptık. Bununla ilgili birazdan daha fazlasını öğreneceğiz ama önce bir en iyi kurye şirketinin çevrimiçi bir işletmeye nasıl yardımcı olabileceğini öğrenelim.

Ataşehir Kuryeleri Teslimatta sunulan çeşitli nakliye seçeneklerinin kısa bir özeti:

Teslimat da Kuryenin Önemi Nedir?

Farelerin balkabağı arabasını getirip Prens’in sarayına sürdüğü Külkedisi masalını biliyor musunuz? Pekala, kurye şirketleri, Cinderella’nın hikayede çok fazla yer vermeden rüyasına ulaşmasına yardımcı olan harika fareler gibidir. Demek istediğimiz, en iyi kurye şirketleri esasen gölgede çalışıyor.

Büyük e-ticaret işletmelerinin nakliye operasyonlarını yönetirken bile yaptıkları sihirli nakliye işlerini yaparken nadiren görülürler. En İyi Kurye şirketleri, çevrimiçi bir işletmenin itibarını gerçekten kazanabilir veya bozabilir. Sipariş, satıcının deposundan çıkar çıkmaz, tamamen kargo şirketinin sorumluluğundadır. Evet, birçok çevrimiçi satıcı, nakliye operasyonlarını denetleyen bir şirket içi lojistik ekibine sahip olmayı seçebilir. Bununla birlikte, yaygın inanışın aksine, kurye ve nakliye lojistiğini üçüncü şahıs en iyi kurye şirketlerine (3PL’ler) dış kaynak sağlamanın aslında şirket içi bir ekip çalıştırmaktan daha uygun maliyetli olduğunu belirtmekte fayda var.

Pin
Dünyanın En İyi Kurye Şirketleri

Ayrıca, daha az sipariş numarasına sahip yeni bir işletme olduğunuzda, e-ticaret şirketinizde bir lojistik kol bulundurmak hala mümkün olabilir. Ancak, operasyonlarınızın ölçeği arttıkça ve daha büyük aylık sipariş hacimleri almaya başladıkça, nakliyeyi kendi başınıza yönetmek sinir bozucu, zaman alıcı ve yanlışlıklar olabilir. Burası e-ticaret en iyi kurye şirketlerinin gelip günü kurtarabileceği yerdir.

Dünyanın En İyi 10 Kurye Şirketi

Kurye şirketleri, uçtan uca nakliye lojistiğine bakarak e-ticaret işletmelerine çeşitli şekillerde yardımcı olabilir. Buna paketleme, etiket basımı, teslim alma ve bırakma, nakliye, sipariş güncellemeleri sağlama ve son olarak kuryeyi müşteriye teslim etme dahildir. Birçok kurye iş ortağı ayrıca depolama, envanter yönetimi, sevkiyat ve teslimat yönetimi ve tonlarca başka yardımcı özellik gibi birçok ek hizmet sunar. Maliyet, hizmet kalitesi ve coğrafi erişim gibi faktörlere dayalı olarak dünyanın en iyi kurye şirketi listemiz burada. Bu en iyi Kurye hizmeti sağlayıcıları, çevrimiçi işinizi ve gönderilerinizi yönetmenize yardımcı olacaktır.

FedEx Kurye

Dünyadaki FedEx Kurye Şirketi: FedEx , tedarik zinciri yönetimi ve paket teslimat hizmetleri sunan dünyanın en iyi kurye şirketlerinden biridir. Merkezi Tennessee, ABD’dedir ve dünyadaki 220’den fazla ülkeye havadan bırakma ve zamana duyarlı teslimatlar sunmaktadır. FedEx ayrıca, son kilometre teslimat zorluklarını aşmak için yakın zamanda son kilometre teslimat operasyonlarına başladı.

Ana Özellikler:

 1. -FedEx, Gecede Gönderim, Aynı Gün Teslimat, 2 Günde Teslimat, 3 Günde Teslimat ve daha fazlası gibi bir dizi özel ve hızlandırılmış gönderi hizmeti sunar.
 2. -FedEx mobil uygulamasında veya web sitesinde gerçek zamanlı gönderi takibine erişin. Müşteriler, çeşitli siparişlerin teslimat tahminini görmek için birden fazla takip numarası da girebilir.
 3. -FedEx’in teslim etme tesisi ile bir siparişi iade etmek kolaydır. Alışveriş yapanlar, gönderi etiketlerini yazdırabilir veya bir ürünü iade etmek için siparişleriyle birlikte gelenleri kullanabilir.
Kurye ŞirketiFedEx
Kuruluş Yılı1971
CEOFrederick W. Smith
Ana MerkezMemphis, Tennessee, ABD
Lojistik AlanıKurye Hizmetleri
FedEx En İyi Kurye Hizmetleri, Dünyanın En İyisi !
Profesyonel Uluslararası Kurye FirmalarıPin
En İyi Kurye Kurye Şirketleri

UPS Kurye En İyi Kurye

UPS, e-ticaret göndericilerine kapsamlı lojistik ve kurye teslimat hizmetleri sunan dünyaca ünlü bir kurye şirketidir. Merkezi Georgia, ABD’dedir ve tüm dünyada 220’den fazla ülke ve bölgede en iyi kurye operasyonlarına sahiptir. UPS, çevrimiçi şirketlere sözleşmeli lojistik hizmetleri ve kapsamlı depolama çözümleri sunar.

Ana Özellikler

 1. -UPS web sitesindeki basit bir formu doldurarak istediğiniz yerden bir teslim alım planlayın ve alımınızın durumunu doğrudan ekrandan takip edin.
 2. -UPS, web sitesinde nakliye maliyeti için bir tahmin bulmak için kullanabileceğiniz dikkate değer bir nakliye ücreti hesaplayıcısı sağlar. -Tüm gelen ve giden paketlerinizde tam şeffaflık için UPS en iyi Kurye şirketinin iş çözümünden yararlanın ve gönderi performansını izleyin.
Kurye ŞirketiUPS
Kuruluş Yılı1907
CEOJames E Casey
Ana MerkezAtlanta, ABD
Lojistik AlanıKurye Servisleri, Nakliye & Lojistikleri
UPS En İyi Kurye Hizmetleri
İyi Kurye ŞirketleriPin
İyi Kurye Şirketleri

Ekspres Kurye Şirketi

Express kurye hizmetleri,, e-ticaret kurye ve ekspres teslimat endüstrisinde lider bir isimdir. Şanghay, Çin merkezlidir ve sırasıyla 5-8 gün ve 8-10 gün içinde Avrupa ve Kuzey ve Güney Amerika’ya en iyi kurye kurye şirketi teslimatısağlar. Kozmetikler, lityum piller, elektronik aletler ve cihazlar vb. gibi çeşitli farklı malzemeleri taşımak için donatılmıştır. Express, uluslararası en iyi kurye şirketler için gümrük işlemlerini gerçekleştirebilir ve gümrüksüz kapı teslimatları yapabilir.

Ana Özellikler:

 1. Express, lityum piller, elektronik parçalar, mutfak aletleri, tekstil ürünleri
 2. LED ürünleri, e saatler ve çok daha fazlası gibi çeşitli malların kapıdan kapıya uygun maliyetli teslimatını sağlar.
 3. Tarife DDP, ön ödemeli KDV vb. hem yurtiçi hem de uluslararası nakliyelerde müşteriler adına tüm gümrükleme ve vergileri yönetir.
 4. Express, 1 gr’a kadar olan paketler için hızlı posta hizmetleri sunar. Dünyanın 45 ülkesine sevkiyat yapmaktadır.
Kurye ŞirketiEkspress
Kuruluş Yılı2002 Yılında Kuruldu.
CEOSir Lei
Ana MerkezÇin
Lojistik AlanıKurye Servisleri, Ekspres Teslimatlar, Uluslararası Teslimat
Ekspress En İY Kurye Şirketleri

Deutsche Post En İyi Kurye Şirketi

Deutsche Post, tüm dünyada derin ağ dağıtım ağlarına sahip küresel bir çok uluslu kurye ve lojistik şirketidir. Merkezi Almanya’nın Bonn kentindedir ve geniş depo ve depolama tesisleri ağıyla dünyanın birçok yerine hizmet vermektedir. Deutsche Post kuryeleri ayrıca, koli ve postaların teslimatı için Almanya genelinde geniş bir postane ağına sahiptir. Bağlı kuruluşu DHL, e-ticaret gönderilerini çevrimiçi alışveriş yapanlar ve çevrimiçi perakendeciler için daha iyi hale getirmeye tamamen yatırım yapıyor.

Ana Özellikler

 • Deutsche Post, yerel ve uluslararası posta teslim eder. Bağlı kuruluşu DHL aracılığıyla kapsamlı sözleşme lojistiği ve diğer yerine getirme hizmetleri sağlar.
 • -İşletmeler, dünyanın her yerine DHL ile ağır kargoların yanı sıra paket veya belgeler de gönderebilir.
 • -Bu kurye hizmeti sağlayıcısı, müşterilerin ve alışveriş yapanların siparişlerini DHL web sitesi ve uygulaması aracılığıyla gerçek zamanlı olarak takip etmelerini sağlar.
 • -Depo ve envanter yönetimi hizmetleri, daha hızlı teslimat için dünyanın dört bir yanındaki çeşitli lojistik merkezlerindeki gönderiler için de kullanılabilir.
Kurye ŞirketiDeutsche Post
Kuruluş Yılı1995 Yılında Kuruldu.
CEOSir Lei
Ana MerkezAlmanya
Lojistik AlanıEkspres Her Türlü Teslimat
Deutsche Post En İy, Kurye Şirketi

DB Schenker Kurye Şirketi

DB Schenker, sözleşmeli lojistik ve kurye teslimatında dünya lideridir. DB Schenker, Deutsche Bahn AG’nin bir parçasıdır ve genel merkezi Almanya, Essen’dedir. Kara, hava ve deniz taşımacılığında uzmanlaşmıştır ve deniz taşımacılığı için en iyi kurye şirketidir. 130’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve 50 ülkede 8,8 milyon metrekarelik devasa bir depo alanına sahiptir.

Ana Özellikleri

 • DB Schenker Amerika, Asya-Pasifik ve Avrupa’da lider lojistik kurye hizmetler sunmaktadır. 4PL, LLP, yük taşımacılığı ve genel tedarik zinciri yönetimi çözümlerini içerir.
 • DB Schenker, dünya çapında 850’den fazla lokasyonda sipariş karşılama merkezlerine ve devasa depo alanına sahiptir. Sözleşmeli lojistikte, bu en iyi kurye hizmeti sağlayıcı şirket, iade yönetimi, satış sonrası hizmetler ve uçtan uca lojistik hizmetler sunmaktadır.
 • DB Schenker, gönderilerin demiryolu ve kamyonlar gibi kara taşımacılığı yoluyla taşınmasına yardımcı olur. Hem FTL (Tam kamyon yükü) hem de LTL (Kamyondan az yük) hizmetleri sunar.
Kurye ŞirketiDB Schenker
Kuruluş Yılı2007 Yılında Kuruldu.
CEODeutsche Bahn (
Ana MerkezAlmanya
Lojistik AlanıHava Yolu, Deniz Yolu ve Kara Yolu Taşımacılığı
Deutsche Post Kurye Hizmetleri

DTDC Kurye Firması

Daha çok DTDC olarak bilinen Desk to Desk Courier and Cargo, dünya çapındaki e-ticaret şirketlerine uçtan uca lojistik destek sağlayan ünlü bir kurye şirketidir. Hindistan, Bangalore merkezlidir ve dünya çapında 250’den fazla yere teslimat yapmaktadır. DTDC, çevrimiçi işletmelere sınır ötesi teslimat ve son mil teslimat hizmetleri sağlar. Ayrıca depolama, envanter yönetimi ve sipariş karşılama hizmetleri sunmaktadır.

Kurye HizmetleriPin
Kurye Hizmetleri

Ana Özellikler

 • -DTDC, uluslararası nakliye segmentinde Ekspres (posta ve belgeler) ve Kargo Hizmetleri (büyük ticari paketler) sağlar.
 • Ayrıca, belirli uluslararası siparişlerde Kapıda Nakit ödemeye izin verir.
 • DTDC, müşteriler için hem DDP hem de DDU tarife seçenekleri sunar.
 • Depolama, hava ve kara taşımacılığı, FTL ve dökme hizmetler dahil olmak üzere şirketler için tüm tedarik zincirini yönetebilir.
 • Ayrıca çeşitli ebat ve kapasitelerde çeşitli paketleme çözümleri sunmaktadır
 • Düz kutu, Kendinden yapışkanlı kutu, Katlı kutu vb.
 • Yaklaşık nakliye ücretleri, paketin hacimsel boyutları ve varış yeri girilerek DTDC web sitesinde hesaplanabilir.
Kurye ŞirketiDTDC
Kuruluş Yılı1990 Yılların da kurulmuştur.
CEODebasish Chakraborty, Subhasish Chankaraborty
Ana MerkezHindistan
Lojistik AlanıPosta, Kargo ve Ekspres Teslimat
DTDC Kurye Hizmetleri

SF Ekspres Kurye Şirketi

SF Express veya SF Holding, merkezi Shenzhen, Çin’de bulunan bir Çinli çok uluslu tedarik zinciri yönetimi ve kurye şirketidir. Gerçek zamanlı sipariş takip özellikleri ile birlikte çevrimiçi perakendecilere yurt içi ve yurt dışı ekspres teslimat hizmetleri sunar. Ayrıca, e-ticaret siparişlerini tutabilen ve teslimatı hızlandırmak için doğrudan gönderebilen depoları da işletmektedir. Pazar payı açısından dünyanın 4. büyük kargo şirketidir.

Ana Özellikler

 1. SF Express, Çin’de ve tüm dünyada Normal Posta, Toplu Posta ve Ekstra Ağır Nakliye (toplamda 20 kg’dan daha ağır olan ürünler) hizmetleri sunar.
 2. Gerçek zamanlı sipariş takip imkanları ile dünyanın her yerine aynı gün kesin teslimat sağlar.
 3. SF Express ayrıca teslimat noktalarından da sipariş alabilir.
 4. Bu kurye hizmeti sağlayıcısı ayrıca Teslimatta Nakit, Sevkiyat Sigortası, Özel Depolama, İsteğe Bağlı Teslimat, Yükleme/Boşaltma, Montaj ve Kurulum ve çok daha fazlası gibi bir dizi katma değerli hizmet sunmaktadır.
Kurye ŞirketiSF Express Kurye
Kuruluş Yılı1993 Yılların da kurulmuştur.
CEOWang Wei
Ana MerkezShenzhen Çin
Lojistik AlanıKargo/Kurye/Posta
SF Express Kurye Hizmetleri

Royal Mail Kurye Firması

Royal Mail, Londra dışında faaliyet gösteren İngiltere merkezli bir posta hizmeti ve kurye şirketidir. Birleşik Krallık içindeki kuryelerin ve postaların aynı gün teslimatını sağlar. Ayrıca yurt içi adresler için 09:00-13:00 saatleri arasında Garantili Özel Teslimat sağlar. Tüm uluslararası gönderilerin, gönderim için onaylanması için 2kg işareti içinde olması gerekir. Uluslararası Standart teslimat 3-5 gün arasında sürebilirken Uluslararası Ekonomi teslimatı 2 hafta kadar sürebilir.

Ana Özellikler

Royal Mail’in paket teslimat sistemi, kullanıcıların gönderiye başlamadan önce bir işletme hesabı oluşturmasını gerektirir. Tüm postalar ve paketler en erken teslim edilir ve tam otomatik bir GPS sistemi ile takip edilir. -Royal Mail, 2 kg’a kadar uluslararası gönderileri kabul eder. Business Tracked and Signed (EDD – 3-5 gün), Business Standard Priority (Takip edilmeyen, EDD – 3-5 gün), Business Standard Economy (EDD – 10-15 gün), vb. gibi birkaç farklı uluslararası nakliye seçeneği sunarlar. -Royal Mail, yan kuruluşu Parcelforce Worldwide altında 30 kg’a kadar olan paketlerin gönderilmesine izin verir.

Kurye ŞirketiRoyal Mail
Kuruluş Yılı1516 Yılların da kurulmuştur. (deniliyor)
CEOKral Henry VIII
Ana MerkezLondra
Lojistik AlanıKargo/Posta
Royal Mail Kurye Hizmetleri

JD Lojistik Kurye Şirketi

JD Logistics, e-ticaret nakliyesinde popüler bir kurye şirketidir. Online işletmelere kargo dağıtımı, nakliye, depolama ve diğer nakliye hizmetleri sağlar. Çin dışında faaliyet göstermektedir ve tüm dünyadaki çevrimiçi perakendecilere kapsamlı nakliye ve lojistik çözümleri sunmaktadır. 

Ana Özellikler

 • JD lojistik, intermodal demiryolu ile üstün kara taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.
 • Malları bir yerden diğerine taşımanın daha esnek ve uygun maliyetli yollarından biridir.
 • JD lojistik, müşterilerinin LTL ihtiyaçlarını çözmeye adanmış profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. Zaman kazandıran nakliye çözümleri ile tedarik zinciri yönetimini optimize edebilirler.
 • JD lojistik, mobilya, ev aletleri vb. gibi ağır gönderiler alanlarında mükemmel kurye teslimat hizmeti sunar. Ayrıca taze ürün ve gıda gibi bozulabilir malları teslim etmek için donatılmıştır.
Kurye ŞirketiJD Lojistik
Kuruluş Yılı2017 Yılların da kurulmuştur.
CEORichard Liu
Ana MerkezÇin
Lojistik AlanıKargo/Posta ve Kurye
JD LOJİSTİK Kurye Hizmetleri

Firmanız İçin Kurye Nasıl Seçmelisiniz

Herhangi bir e-ticaret işi için iyi bir kurye şirketine sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu kelimelerle ifade edemeyiz. Bir müşterinin sevkiyat sonrası deneyimi, müşteri memnuniyeti ile doğrudan ilişkilidir. İyi bir gönderi sonrası deneyimi, müşterilerin geri dönme ve müşteriyi elde tutma şansını büyük ölçüde artırır. Lojistik sektöründe ilk müdahaleciler olarak, her e-ticaret şirketinin kurye şirketinde bazı kriterler araması gerektiğine inanıyoruz. Dünyanın en iyi kargo şirketi için tüm temel kriterleri aşağıda listeledik.

Hizmet Verilen Bölge Sayısı

Hizmet verilebilirlik, bir kurye şirketinin ulaştığı bölge veya konumların sayısını ifade eder. Hizmet verilebilirlik, bir kurye şirketine karar vermede büyük rol oynamalıdır. Kurye hizmet sağlayıcınızın, işletmenizin teslim etmek istediği kadar çok yere teslimat yapmasını istiyorsunuz. Ek olarak, lojistik hizmet sağlayıcınızın birden fazla yere teslimat yapması her zaman daha iyidir çünkü size daha geniş bir teslimat ağına da erişim sağlar.

Kurye Ücretleri

E-ticaret gönderimi, birçok ek ve gizli ücretle birlikte gelir. Kurye ücretlerini hesaplarken, çevrimiçi bir şirket ek ücretler, gizli ücretler veya özel ücretler içeren hizmetleri aramalıdır. Teslimatta Nakit, özelleştirilebilir ambalaj ve etiket baskısı gibi kurye şirketleri tarafından sunulan birçok hizmet ek ücrete tabidir. Nakliye ücretlerini kesinleştirmek ve tüm şüpheleri gidermek için kurye hizmeti şirketinizle konuşun.

Sipariş Takibi ve GPS Takibi

Online alışverişi bu kadar keyifli kılan şeylerden biri de siparişleri kapınıza kadar takip edebilme yeteneğidir. Bu nedenle, çevrimiçi bir işletme, müşterilerine siparişlerini gerçek zamanlı olarak izleme olanağı sağlamalıdır. Sadece bu da değil, siparişleri Teslimata Hazır, En Yakın Merkeze Ulaşıldı vb. gibi bir dönüm noktasını her geçtiğinde müşteriler bilgilendirilmelidir. Siparişleri takip etme yeteneği, müşterilerin kendilerini güçlü hissetmelerini sağlar ve aralarında markaya karşı güven ve sadakat oluşturur.

Hızlı Kurye Teslimatı

Amazon sayesinde bugün tüm müşteriler aynı gün veya ertesi gün teslimat istiyor. Anında teslimatları gerçeğe dönüştürmek henüz mümkün olmasa da, e-ticaret şirketlerinin yapabileceği en iyi şey müşterilere daha hızlı teslimatlar sağlamaktır. Süper hızlı teslimatlar müşterilerinize sunmak istediğiniz bir şeyse, hiper yerel teslimat, aynı gün teslimat, ertesi gün teslimat ve son kilometre teslimat çözümleri gibi hizmetler sunan kurye dağıtım şirketlerini arayın. Bu tür teslimatlar, sipariş verildikten sonra maksimum 24 ila 48 saat içinde yapılabilir.

Özel Nakliye Hizmetleri

Moda giyim, elektronik ve alet, ev mobilyası, sıhhi tesisat, elektrikçi vb. gibi tamirci hizmetleri gibi sektörlerde hizmet sunan çevrimiçi işletmeler, kurye şirketleri tarafından sunulan özel hizmetlerden büyük ölçüde yararlanabilir.

E-ticaret segmentindeki birçok kurye şirketi, buharlı ütüleme, alet ve mobilya montajı vb. gibi özel hizmetler sunar. Birçok kurye şirketi, müşterilere yerinde yardımcı olmak için temsilcilerini de gönderir. 

Gönderi Yönetimi

Depolama, envanter yönetimi ve teslimat yönetimi gibi sipariş yönetimi hizmetleri, e-ticaret şirketleri için son derece yararlı olabilir. Bu tür ekstra nakliye hizmetlerine sahip kurye şirketleri, personel işe almaktan ve geniş depolar kiralamaktan tasarruf etmenize yardımcı olabilir. Bu, nakliye operasyonlarının lojistik maliyetlerini azaltabilir. Bu sermaye, e-ticaret şirketleri tarafından işlerine yeniden yatırım yapmak için kullanılabilir.

Tersine Lojistik

Tersine lojistik veya iade yönetimi, malların müşterilerden iade veya değişim için kurye şirketleri tarafından alındığı özel bir nakliye hizmetidir. Online alışverişte ürün iadeleri son derece yaygındır.

Bu nedenle, yalnızca kargo şirketinizde iade yönetimi aramanız mantıklıdır. İyi bir iade yönetimi kurye şirketi, çevrimiçi mağazaların ürün iadelerini düzenlemesine, değiştirilen siparişleri göndermesine, daha hızlı geri ödemeleri işleme koymasına ve toplam iade maliyetini düşürmesine yardımcı olabilir.

7/24 iletişim: +90 (543) 748 61 61

ara

Kurye Sigorta Poliçesi

Genel olarak, bir sigorta poliçesi bir kurye şirketinde her zaman iyi bir şeydir. Ancak değerli taşların, el yapımı mücevherlerin veya diğer değerli eşyaların çevrimiçi perakendecisi olduğunuzda bu daha da önemli hale gelir.

Nakliye ve nakliye, hasarlı, kırık veya kayıp ürün şeklinde kayıplara uğrama şansına sahiptir. Böyle bir şey olduğunda saklan ve geri çekil seçeneği istiyorsun. Sigorta şartlarınız, büyük bir kayıp durumunda kargo şirketinin ve sizin zararınızın nasıl karşılanacağına dair her şeyi kapsamalıdır.

Kargo Gönderim Ağırlık Sınırlandırması

Tüm kurye şirketleri, diğerleriyle aynı ağırlık ve hacimdeki gönderileri taşıyacak donanıma sahip değildir. Yurt içi ve yurt dışı gönderilerde kargo ve ağırlık kısıtlamaları da geçerli olabilir. Gönderinizle ilgilenecek bir kurye şirketi aradığınızda, her zaman bağlı oldukları ağırlık ve hacim düzenlemelerini onaylayın. Önceden kurye şirketinizle konuşmak, gerçek nakliye sırasında komplikasyonları önlemenize yardımcı olacaktır.

Kurye Teslimat Kanıtı

Siparişin yerine getirilmesi, sahte teslimat girişimleri ve teslimat istisnaları tarafından rahatsız edilir. Her sipariş teslimatından sonra Kurye Teslimat Kanıtını zorunlu kılmak, çevrimiçi mağazaların kaçırılan teslimatlarla başa çıkmasına yardımcı olmalıdır. Teslimat Kanıtı (PoD), müşteri tarafından siparişi aldıktan sonra imzalanan dijital bir sözleşmedir. Evrak işlerini azaltır ve ayrıca teslimat istisnaları olasılığını azaltır. Sonuç olarak, müşterileri mutlu ederken huzurunuzu korumanın iyi bir yolu.

En İyi Kurye Şirketi Sonuç

E-ticaret şirketleri işin yaratma, satış ve ağ oluşturma bölümünü yönetiyorsa, kargo şirketleri, sipariş yönetimi ve müşteri hizmetlerini yürütür. Yalnızca bu eşit derecede önemli parçalar birlikte ve uyum içinde çalışırsa, çevrimiçi işletmeler gerçekten başarılı olabilir.  En iyi kurye şirketine cevabımız belli 🙂

E-ticaret kurye şirketleri, bir çevrimiçi perakendecinin müşterilerine sağlayabileceği teslimat seçeneklerinden (Aynı Gün, Ertesi Gün, 2 Saat, Yerel Yerel, İsteğe Bağlı) sorumludur. Ayrıca, müşterilerin siparişlerini zamanında almaya devam edebilmeleri için nakliye sürecinde meydana gelen herhangi bir aksiliği hiç aksatmadan yönetmekten de sorumludur. 

En İyi Değil Size Uygun Olanı

İhtiyaçlarınız için doğru kurye firmasını seçmek, verebileceğiniz en önemli kararlardan biridir. İster nakliye maliyetlerini düşürmeye çalışan bir e-ticaret satıcısı olun, ister hızlı ve zamanında teslimatı büyük ihtiyaç duyan küçük bir işletme olun veya bunların arasında herhangi bir şey olsun, gereksinimlerinize en iyi uyan kaç şirkete bakarken göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör vardır. Bu hususlar, mükemmel eşleşmeyi bulabilmeniz için müşteri hizmetleri derecelendirmelerini, fiyatlandırma modellerini ve daha fazlasını içerir. 

Bu makalenin, bir kurye şirketi seçmeyle ilgili bazı önemli noktalara dikkat çekmesine yardımcı olurken, aynı zamanda karar verme sürecinden geçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine dair ipuçları verdiğini umuyoruz. Başka sorunuz var mı? Bilmemize izin ver! Ekibimiz hepsini yanıtlamaya yardımcı olmayı çok ister!

Dünyanıın En İyi Kurye Şirketi Hangisidir?

Dünyanın en büyük 5 uluslararası kurye şirketi FedEx, UPS, DHL veya Deutsche Post, Blue Dart ve DTDC’dir. Envanter yönetimi, depolama, toplama ve paketleme, yükleme ve boşaltma, gerçek zamanlı sipariş takibi, soğuk zincir taşımacılığı ve daha fazlası gibi kapsamlı sevkiyat, sipariş karşılama ve tedarik zinciri çözümleri sunarlar.

Dünyanın En Büyük Kargo Şirketi Hangisidir?

Dünyanın en büyük kurye dağıtım şirketleri UPS, FedEx, SF Express ve Deutsche Post’tur. Malları küresel olarak teslim ederler ve varışta gümrükleme sağlarlar. Ayrıca gönderi sigortası ve siparişlerin canlı takibini sunarlar.

Diğer Hizmet Alanlarımız

Dudullu Kurye

İncirli Kurye

İkitelli Kurye

Şirinevler Kurye

Kurtköy Kurye

Gebze Kurye

Tuzla Kurye

Sancaktepe Kurye

Sultanbeyli Kurye

Ataşehir Kurye

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

3
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp