Esenkent Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mayıs 28, 2022 tarafından Moto Kurye

Ancak, Esenkent Kurye soğuk havalardan yılmıyor ve Esenkent,Maltepe de ve İstanbul çapında 100’e yakın farklı noktaya isteyerek kolileri teslim ediyor. Çoğu posta şirketinin bile bilmediği Esenkent Kurye Hizmetleri de en yüksek kalitede posta hizmetleri sunuyoruz! Ataşehir kuryelerimiz 7/24 hizmete hazırdır.
 

Esenkent Kurye

 
Esenkent, Maltepe de kargo göndermek bizim için ofiste sıradan bir gün. Paketinizi uzun bir karaya göndermenin ucuz yollarını bulmak için teklifimizi kullanın. Paketinizle ilgili bilgileri girin ve teslimatı düzenlemenin en ucuz yolunu bulun. Sadece tekliften en iyi yolu seçin ve gerisini bize bırakın. Kolayca gönderin ve Hızlı Esenkent Kurye ile güvenli bir şekilde gönderin!
 
Esenkent Maltepe Moto KuryePin
Esenkent Moto Kurye

Koli(ler) göndermenin maliyeti nedir?

Sipariş ayrıntılarınızın arından sizlere ücretsiz fiyat teklifimizi sunuyoruz. Esenkent Kurye Servis sağlayıcılar koli ağırlığına ve boyutlarına göre kategorize etmeden gerçek fiyatları söylüyorsa yalan söylüyorlar ve sizi dolandırmaya çalışıyorlar. Beykoz kuryeler günün her saati yanınızda. Ekonomik Esenkent Motosikletli Kurye ile teslimat yapan motorlu kurye şirketlerine sorular göndererek ve kendi posta yöntemlerimizi ekleyerek sizin için en iyi teklifi buluyoruz. Bilgileri teklife girin ve posta ücretinizin ne kadar olacağını görün.

Teslim etmeniz ne kadar sürer?

 

Teslimat süreleri, paketiniz için seçtiğiniz posta yöntemine bağlıdır. Maltepe kuryeleri temel süreyi öğrenmeden önce – teklifi doldurun. Motosikletli Esenkent Kuryelerin den teklif almak için paketinizin ağırlığını, uzunluğunu, genişliğini ve yüksekliğini girin. Tekliflere göz atın ve teklifin ayrıntılarının yanında teslimat sürelerini bulabileceksiniz. Kadıköy kuryeleri eğiitmli ve donanımlı kişilerdir. Esenkent Moto Kurye iki ana gönderi türü vardır. Düzenli ve ekspres posta. İlki daha ucuzdur, öncelikli değildir ve basittir, ekspres paketinizin öncelikli bir rozetle seyahat etmesine izin verir, ancak biraz daha pahalıdır. Sonunda, size en uygun zaman aralığını ve fırsatları seçmek yalnızca sizin kararınızdır.

Hangi eşyaları gönderemezsiniz?

 

Esenkent Kurye Hizmetleri ile birçok ithalat kısıtlamasını paylaşıyor – Esenkent, Maltepe , birçok ürün tekrarlanıyor. Ancak, bu listenin Esenkent Maltepe muadilinden farklı olan bazı maddeler var. Bu eşyaları Esenkent, Maltepe ye gönderemezsiniz: Kartal kuryeler bütün aksiyon ve olumsuzluklar için pozitif çözümler üretir.

 • Asbest, kürk, fildişi, pornografik malzeme, değerli metaller ve taş
 • Silahlar (silah çakmakları veya bıçak taklitleri gibi eğlence tabanlı kopyalar bile)
 • Terörizmi, Yahudi düşmanlığını, nefreti veya şiddeti savunan veya teşvik eden herhangi bir medya

Motorlu Esenkent Kurye ile gönderemeyeceğiniz ürünlerin tam listesini öğrenin –Motorlu Kurye Şöförümüz tarafından kabul edilmeyen ürünler hakkında buradan okuyun. Kurye teslimatlarıyla ilgili başka sorularınız varsa – bize e-posta yoluyla sorun veya bize bir mesaj bırakın. 

 
Esenkent Maltepe Moto Kurye 2021Pin
Esenkent Maltepe Moto Kurye 2021

Kargonuzu nasıl takip edebilirsiniz?

 

Esenkent Motorlu Kurye ile çok ötesindeki bir bölgeye gidecek bir paketi takip etmek çok önemlidir. Pendik kuryeler taşıttığınız tüm ürünleri sigorta altındadır. Bu tür uzak konumlara ulaşmak zordur ve müşterilerimizin gönderilerinin “nabzını hissetmeleri” iyidir. Bu onlar için güven verici bir güvenliktir ve alımları planlamak, gecikmeleri ve kargonun yanlış yerleştirilmesini önlemek için eylemlerinin alıcınınkilerle koordine edilmesini sağlar.

Ekspres & Hızlı Esenkent Kurye Servisleri 7/24Pin
Ekspres & Hızlı Esenkent Kurye Servisleri 7/24

Ekspres & Hızlı Esenkent Kurye

Ekspres Esenkent Kurye Servisimiz, malları almanıza yardımcı olmak için size depo adreslerini sunmak, 20 günlük ücretsiz bir dolap sağlayarak kg başına ekspres kurye maliyetinizi azaltmak için tüm kolileri birleştirmek ve ardından en iyinin yanı sıra çok ucuz ve güvenilir nakliye oranları ile birlikte göndermek için burada.

Nelerin gönderilebileceği ve nelerin gönderilemeyeceğiyle ilgili tüm sorular için, süreci ve prosedürleri baştan sona daha iyi anlamanız için size rehberlik edecek ve yardımcı olacak aşağıdaki SSS’leri inceleyin. Akıncı Hızlı Esenkent Kurye Hizmetinin, kurye ücretleri ve paket ağırlıkları birbiriyle ters orantılı olduğu için kurye ücretlerinizi neredeyse yarıya indirmenizi sağlayan en iyi kurye ortakları ile kaliteli hizmetler sunmaktadır.

En İyi Esenkent Kurye ŞirketiPin
En İyi Esenkent Kurye Şirketi

Esenkent En iyi Kurye Şirketi Kimdir?

Akıncı Esenkent Kurye Servisleri bunun için en iyi cevap olurdu. Akıncı Kurye Hizmetlerinin ana amacı yurtdışında yaşayan tüketicileri iş akışına bağlamaktır. Küçük ölçekli işletmeler küresel pazara ulaştırmak olduğundan, tüm eşyalarınızı inanılmaz bir zevkle gönderebilirsiniz. En iyi, kalitesiz ve gerçekten sağlam kurye fiyat oranlarıyla, Ekonomik kurye deneyiminizi kesinlikle geri kazanacaksınız, çünkü ilk kez kullananlar için diğer enerji verici tekliflerin yanı sıra gönderi maliyetlerinin neredeyse %50’si tüm müşterilere indirimli olacak, ay sonu teklifleri ve daha fazlası.

 • Esenkent Kuryeleri ile Giysi Göndermek; Akıncı Kuryelerimiz aracılığıyla İstanbul tamamın da giysi nakliyesi, en iyi kalite hizmetleri, ucuz nakliye oranları, şaşırtıcı konsolidasyon ve yer değiştirme hizmetleri ve özel için tamamen güvenebileceğiniz Hindistan’ın önde gelen Nakliye Şirketlerinden biri olduğu için en iyi çözümlerden biridir. teklifler.
 • Kırılabilir ve/ya Hassas Kargolar; Yasaklanmış ve kısıtlanmış listemizde yer alanlar dışında her türlü malı kabul ediyoruz. Herhangi bir kırılabilir ürün için, uygun olmayan paketlemeden kaynaklanan herhangi bir hasardan sorumlu olmayacağımızdan, düzgün şekilde paketlendiğinden emin olmanız gerekir.
 • Esenkent Kurye Ücreti Nasıl Hesaplanır; Farklı kaynaklardan gelen tüm paketlerinizin toplanıp tek bir pakette paketleneceği ve sonunda, Akıncı Esenkent Kuryeleri hem gerçek ağırlığı hem de gerçek ağırlığı dikkate aldığı için kg başına maliyetinizi azaltabileceğiniz 20 günlük ücretsiz bir depolama sağladıktan sonra atılacağı konsolidasyon imkanı sunar. ve hacimsel ağırlık.
Akıncı Esenkent Kurye Hizmeti Nasıl ÇalışıyorPin
Akıncı Esenkent Kurye Hizmeti Nasıl Çalışıyor

Esenkent Kuryeleri Nasıl Çalışır?

 1. Aşama: Teklif ve kısıtlı öğeler için Destek ekibimizle iletişime geçin.
 2. Adım; Dünyanın herhangi bir yerinden Koramangala’dan uluslararası bir kurye göndermek için bir teslim alma planlayın.
 3. Aşama; Kredi/Banka kartı, Net Bankacılığı ve daha fazlasını kullanarak çevrimiçi ödeme yapın.
 4. Adım; Gönderiniz sevk edilecek ve ilgili taşıyıcıda takip edebilirsiniz.

En İyi Fiyatlar ve En İyi Fiyatlar Garantili. Şimdi Ücretsiz Teklif Alın. Yurt Dışı Her Yere Kapıdan Kapıya Teslimat.

Kurye Ücreti HesaplamasıPin
Kurye Ücreti Hesaplaması

Kurye Ücreti Hesaplama

Paketinizi Esenkent, Maltepe veya İstanbul’un herhangi bir yerinden evinize teslim etmeyi planlarken aklınıza gelebilecek ilk soru şudur: “kurye ücreti ne kadardır?” Kurye ücretinin arkasındaki hesaplamayı bilmeden rastgele bir kurye hizmeti seçmek aceleci bir karar olacaktır. Bu nedenle, bir sonraki bariz düşünce, hangi kurye şirketinin Maltepe, Esenkent de kurye göndermek için en ekonomik kurye/nakliye ücretine sahip olduğunu sormak olacaktır.

Normal Akıncı Esenkent KuryeTeslim alındıktan sonra 3-5 saat içerisin de teslimat.
Hızlı Ekspres Esenkent KuryeTeslim alındıktan, 2 saat içerisin de teslimat garantisi.
Acil VIP Esenkent Kuryeİstanbul’un herhangi bir yerinden 60 dk teslimat!
Şehirlerarası Akıncı Kuryesiİstanbul çıkışlı, Türkiye’nin tamamın da 24-48 saat de
Esenkent Kurye Hizmet Tablosu

Bu belirsizliği gidermek için Akıncı Esenkent Kurye Hizmetleri size en ekonomik kurye hizmetiyle birlikte bir çözüm sunar. Çözüm, Esenkent Kurye Maliyeti Hesaplayıcısından başka bir şey değildir. Aşağıdaki adımlardan uluslararası kurye ücreti hesaplayıcıyı nasıl kullanacağınızı öğrenin ve bir teslim alım planlamadan önce her seferinde tahmini teslimat ücretlerini hesaplayın.

Kurye Ücreti Nasıl Hesaplanır?

İstanbul kurye ücretlerini nasıl hesaplayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

 • Esenkent, Maltepe, İstanbul için en iyi kurye fiyatını bulun.
 • Akıncı Kurye Çağır formunu açın temel bilgileri doldurmaya başlayın.
 • Açılır menüden teslimat için gerekli adresi, notu ve diğer detayları girin.
 • Paket türünü seçin. Belge ise belgeyi seçin.
 • Paket ağırlığı bilgilerini KG/LB olarak sağlayın.
 • Ayrıca isteğe bağlı olan hacimsel ağırlık detaylarını da doldurabilirsiniz.
 • Şimdi tahmini kurye ücretini öğrenmek için “Tahmin Al” düğmesine basın.

Not : Bu tahmini ücretler, İstanbul içi teslimatlar harici için uygun değildir.

Hepsi bir arada paket gönderim yöntemi ile İstanbul, Maltepe ve Esenkent Kurye Ücretlerinde %60-80’e varan tasarruf sağlayabilirsiniz. İşletmeniz için sık sık toplu gönderiler arıyorsanız, Akıncı Kurye & Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri Avantajları sunarak ihtiyacınızı karşılar.

E-ticaret kurye/kargo ücretleri aracılığıyla premium avantajlar ve endüstriyel teslim alma hakkında daha fazla bilgi edinin. Şu an itibariyle, aşağıdaki tablo, müşterilerimizin en çok sevk ettiği varış noktaları için tahmini uluslararası paket oranlarını göstermektedir. Belgeli ve belgesiz kolilerin fiyatları, ülkeye özel indirimlerle birlikte görüntülenir.

Esenkent Motosikletli ve Araçlı Kurye ServisleriPin
Esenkent Motosikletli ve Araçlı Kurye Servisleri

Kurye Kargomu Ne Zaman Alır?

Esenkent kurye çağırdığınız da ve kargo teslim alma planladığınızda, profesyonelimiz 24-48 saat içinde teslim alma yerine ulaşacaktır. Ancak Pazar günleri saat 15.00’ten sonra gelen kurye talepleri bir sonraki iş günü işleme alınacaktır. Genellikle Motosikletli Maltepe, Esenkent Kuryenizin varış noktasına ulaşması 3-6 iş günü sürer. Çoğu zaman teslimat, tahmini tarihten daha erken gerçekleşir. Ancak onay için ek belgeler gerektiren gönderiler biraz daha zaman alabilir. Her durumda, kuryenizin canlı durumunu takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kurye Ücreti Neleri İçermez

Tahmini fiyat, ücrete tabi ağırlık ve kalkış ile varış yeri arasındaki mesafeye göre hesaplanır. Ücrete tabi ağırlığın, hacimsel ağırlık ile gerçek ağırlık arasında hangisi daha ağırsa ona tabi olduğunu unutmayın. Görüntülenen tahmini fiyata, İstanbul, Maltepe, Esenkentiçindeki ve/ya İstanbul ve komşu illeri arasında ki teslimatları için yakıt ek ücreti ve vergiler dahildir.

Şehirler Arası Kuryeler Neleri Götüremez

Yiyecek, ilaç, ev aksesuarları, belgeler ve aşırı büyüklükte paketler gönderebilirsiniz, ancak dünya çapındaki paket teslimatı için neleri planlayamayacağınızı bilmelisiniz.  Büyük/paletlenmiş gönderiler, sıvı ürünler, ev yapımı yiyecekler vb. gönderiler için geçerli değildir.  Daha fazla ayrıntı için Hindistan’dan gönderemeyeceğiniz yasaklanmış ürünler listesine bakın

Neden Esenkent Kuryelerini Seçmeliyiz

Müşteri Memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Bu nedenle Akıncı Esenkent Kurye Servisimiz, kendini işine adamış profesyonelleri, hızlı ve güvenilir bir hizmet için tüm potansiyelleriyle çalışır. İstanbul ve/ya komşu illerinden herhangi bir yerden teslim alma/teslimat hizmeti ve geniş kurye/nakliye hizmetleri sunuyoruz. Kapıdan teslim alma işleminden varış noktasına kadar paketiniz gizli ve güvenli olacaktır. Akıncı Kurye Hizmetleri ile kolay teslimat Esenkent kuryesi planlayın ve İstanbul’un herhangi bir yerine zamanında teslim edilmesini sağlayın. 

Maltepe Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp