Fındıklı Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Nakliye ve kurye hizmetleri, işinizin önemli bir parçasıdır. Küçük veya orta ölçekli bir işletme olarak, büyük şirketlerin yaptığı nakliye hacmine sahip olmayabilirsiniz. Ancak yine de uygun fiyatlı kurye hizmetlerini ve fiyatlarını hak ediyorsunuz.


Fındıklı Kurye Hizmetleri

Gönderiyi hızlı ve basit hale getiren kullanımı kolay bir sistemle , Akıncı Fındıklı Kurye Hizmetleri devreye girdiği yer burasıdır. Şirketiniz, büyük oyuncuların emrinde olan Fındıklı, Maltepe de ki aynı harika nakliye ücretlerinden yararlanabilir.

 • Beklemek zorunda kalmadan Akıncı Kurye Hizmetlerinin indirimli hizmetleri ve fiyatları görün. Gönderilerde %70’e varan tasarruf edin!
 • Sıfır zorunluluk var. İşletmeniz için bir nakliye tahmini keşfetmek için şimdi ücretsiz bir hesap açın.
 • Size en uygun hüküm ve koşulları bulmak için indirimli kurye fiyatlarını karşılaştırın veya hemen gönderime başlayın.

Akıncı Kurye Hizmetleri ile müşterilerimizin İstanbul ve Maltepe de ki en iyi kurye fiyatlarını almalarını sağlamakla ilgilidir. Verimli Fındıklı kurye hizmetlerimizle paradan tasarruf edin, stresi azaltın ve üretkenliği artırın. İş gönderileriniz için indirimli fiyatları güvence altına almanıza yardımcı olalım!


Fındıklı Kurye HizmetleriPin
Fındıklı Kurye Hizmetleri

Fındıklı Moto Kurye

Akıncı Fındıklı Kurye Hizmetleri, İstanbul da önde gelen kurye şirketlerinden biridir . Kurye oranları ve uygun nakliye koşulları sağlama konusunda işletmelere her gün yardımcı oluyoruz. Nasıl böyle harika kurye hizmetleri ve fiyatları sunabiliriz?

 • Nakliyede toplu indirimleri görüşmek için düzenli olarak kuryelerle çalışıyoruz ve ardından bu tasarrufları size aktarıyoruz.
 • Ticari ürünleri dünya çapındaki müşterilerinize en rekabetçi fiyatla sunmak için toplu indirimlerimizi kullanın.
 • İstanbul ve Maltepe’nin önde gelen Akıncı kuryelerinin indirimli fiyatlarını hesaplayın ve karşılaştırın.
 • Evet, mesai saatleri dışında sipariş verebilirsiniz.
 • Ancak hizmet saatleri çalışma saatlerimize göredir.
 • Bu nedenle örneğin saat 23:00’te sipariş verirseniz, teslimat başlangıç ​​saati ertesi gün 07:30 olarak kabul edilecektir.

Paketleri teslim almayız veya teslim etmeyiz, seçtiğiniz Akıncı Fındıklı Kuryesi yapar. Biz sadece indirimler sağlıyoruz ve gönderilerinizi seçtiğiniz moto kurye ile yönetmeniz için daha uygun bir yol sunuyoruz.

Fındıklı Hızlı Kurye

Gönderi değeriniz 100 doları aşarsa, yatırımınızı korumak için sigorta eklemeyi düşünebilirsiniz. Akıncı Kurye Hizmetleri, gönderinizi kaybolmaya karşı güvenceye almak için şirket içi bir sigorta seçeneği sunar. Seni koruyoruz!

Acil kurye sigortamız, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda işletme dostu özellikle birlikte gelir:

 • Bireysel küçük paket kurye gönderileri ve paletli navlun için mükemmel sigorta oranları. Doğrudan kuryelerden satın alırsanız, ücretimiz 100$ başına 3,50$’a kıyasla 100$ başına 1,25$’dır. Bu büyük tasarruf!
 • Sorunsuz ve verimli talep işleme.
 • Herhangi bir sorun veya soru için arayabileceğiniz bir numara.

Hizmetimizin merkezinde, diğer Profesyonel Akıncı kuryelerle bağlantılı çevrimiçi gönderi sistemimiz yer alır. Siteden siteye arama zahmetine girmeden önde gelen taşıyıcıların tekliflerini anında karşılaştırarak en ekonomik kurye fiyatlarını almanızı sağlar.

Fındıklı Kurye Hizmetleri

Fındıklı Acil Kurye

Akıncı Kurye Hizmetlerinin indirimli gönderi. İstanbul genelindeki küçük ve orta ölçekli işletmelere, ekonomik ve hızlı kurye hizmetleri sağlama ve Fındıklı kurye çözümlerini uygun fiyatlarla gönderme taahhüdü ile indirimli gönderi çözümleri sunar. İster yurtiçi ister uluslararası gönderi yapıyor olun, Hızlı Kuryeleri, işletmenizin zamandan ve paradan tasarruf etmesine yardımcı olmayı taahhüt eder.

 1. Akıncı Kurye Hizmetleri gönderi sistemiyle, müsait kuryelerimizin olağanüstü fiyatlarını ve hizmetlerini karşılaştırmak kolaydır.
 2. Size uygun hizmeti seçin; gönderilerinizi işleyin, yönetin ve takip edin, hepsi tek bir yerde.
 3. Ayrıca Fındıklı kurye gönderilerinizde %70’e varan oranda tasarruf edin!
 4. Misyonumuz, küçük hacimli göndericilerin, sektördeki en iyi, en güvenilir müşteri desteğine sahip olmanın yanı sıra harika kurye oranlarına erişmelerine yardımcı olmaktır.
 5. Ücretsiz hesabınız için kaydolun ve kurye fiyatlarını karşılaştırmaya başlayın!

Moto Kurye Avantajı Nedir?

Fındıklı Kurye Personelimiz, sunduğumuz her paket için daha yüksek bir müşteri hizmeti ve özen düzeyi oluşturmaktan gurur duyar. İster yeni ister geri dönen bir müşteri olun, teslimatınız son derece önemlidir. Gecelik kurye ihtiyaçlarınızın bir sonraki işten önemli ölçüde farklı olabileceğini anlıyoruz, bu nedenle özelleştirilmiş, pratik ve gerçekçi bir teslimat planı oluşturmak için her müşterimize danışıyoruz.

 • Gece Fındıklı Kurye Hizmeti, hızlı ve verimli bir gecede kurye hizmetlerinin gururlu bir sağlayıcısıdır.
 • Profesyonel kurye sürücülerden oluşan ekibimiz, son dakika teslimatına ihtiyaç duyduğunuz belirli zamanlar için telefonla hizmetinizdedir.
 • Çeşitli endüstriler için bir gecelik kurye olarak deneyime sahip olarak, teslimatınızı etkin bir şekilde yönetmek için gerekli araçlar ve bilgilerle donatıldık.
?Kurye?Lojistik
Fındıklı Moto KuryeFındıklı Yaya Kurye
Fındıklı Nöbetçi KuryeFındıklı Gece Kurye
Fındıklı Motorlu KuryeFındıklı Özel Kurye
Fındıklı Ekonomik KuryeFındıklı VIP Kurye
Fındıklı Acil KuryeFındıklı Gün İçi Kurye
Fındıklı Gece KuryeFındıklı Ekspres Kurye
Fındıklı Araç KuryeFındıklı Uzun Yol Kuryesi
Fındıklı Kiralık KuryeFındıklı Ucuz Kurye
Fındıklı Uçak KuryeFındıklı Arabalı Kurye
Fındıklı Moto KuryeFındıklı Express Kurye

Önde gelen sevkiyat teknolojimiz rakipsizdir ve kargo takip sürecinizi hızlı, keyifli ve rahat hale getirir. Ekspres Fındıklı Kurye Hizmetleri İstanbul da ki ve Türkiye’de ki birçok kurulumuyla bilgisayar sevk teknolojisinde lider olduğuna inanıyoruz. Bu program, müşterilerimizin çevrimiçi sipariş vermelerine, hızlı takip ve takip etmelerine, bir ‘teslimat belgesine’ erişmelerine ve ayrıca bir faturayı görüntülemelerine veya yazdırmalarına olanak tanır. İletişim: mail@motokuryem.com.tr veya 0543 748 6161

 • 7/24 Kullanılabilirlik
 • 15 Yıldan Fazla Tecrübe
 • Özelleştirilebilir ve Esnek Hizmet
 • Paket Takibi Dahil

Hızlı Fındıklı Kurye Servisi ile sipariş verdiğiniz andan itibaren, deneyimli Akıncı kurye personelimizin ve sürücülerimizin o kadar fazla yol kat edeceğinden emin olabilirsiniz – bu yüzden unutmayın: Uzmanlardan oluşan Fındıklı kurye hizmet ekibimiz, şirketinizin zaman çizelgenize ve bütçenize en uygun gönderi çözümünü bulmasına yardımcı olmak için burada. Bugün göndermeye başlamak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın!

Tehlikeli Madde

Akıncı Kurye & Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri, Tehlikeli Malların Taşınmasında sertifikalı ve aşağıdakiler de dahil olmak üzere en tehlikeli malların nakliyesini gerçekleştirebilecek personele sahiptir:

gazlarRadyoaktif malzemeler
Yanıcı sıvılar / katılarZehirli maddeler
patlayıcılar*özel ön düzenleme gerektirir
Akıncı Fındıklı Kuryeleri Tehlikeli Madde Lojistikleri

30 dakika Teslim Alım Garantisi

Fındıklı Kurye Nasıl Çağırılır?

1. Kurye İsteği

7/24 Canlı destek hattı üzerinden kargonuzun detaylarını iletin. Sizlere en ekonomik Fındıklı kurye fiyatı sunalım.

2. Moto Kurye

Hızlı Kuryenizin canlı GPS takibi ile kargonuz planlanan zaman da teslim edilsin.

3. Kargo Teslimat Onayı

Ürününüz teslimat sırasın da tüm bilgilere kolayca erişin. Fındıklı Kargo teslimatı fotoğrafı ve gönderici onayı.


Fındıklı Kurye ve Nakliye

Akıncı Fındıklı Kurye Hizmetleri, Maltepe ve İstanbul çevresinde bir dizi kamyon, kurye ve nakliye hizmetleri sunan lider bir yük nakliye hizmetidir. Güvenilirliğimiz, dakikliğimiz ve çevre üzerindeki etkimizi azaltan kurye/nakliye çözümleri bulma konusundaki kararlılığımızla gurur duyuyoruz. Olağanüstü ve güler yüzlü müşteri hizmetleri ekibimiz, her bütçeye ve zaman çizelgesine uygun bir gönderi çözümünü, son dakika gönderi hizmetlerini karşılama yetenekleriyle bir araya getirmek için burada.

 • Tüm eğitimli ve profesyonel Akıncı sevk personelimiz ve kuryelerimiz, gönderinizin güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak için her zaman gerekli ekstra adımları atacaktır.
 • Modern nakliye araçlarımızın yanı sıra patentli.
 • Akıncı Kurye Web Teknoloji sevkiyat programımızı kullanıyoruz.
 • Bu program, müşterilerin ürünlerini online sipariş verdikleri andan son varış noktalarına kadar teslimat kanıtıyla birlikte takip etmelerini sağlar.
 • İçiniz rahat olsun, Fındıklı Kurye Hizmet Ekibinin ile göndermeyi seçtiğinizde yetenekli ellerdesiniz..

Gönderileri online sipariş edin, takip edin ve takip edin ve çeşitli faturalandırma ve operasyonel seçenekler alın. Akıncı Fındıklı Kurye Hizmetleri, yolun her adımında orada olarak görev çağrısının ötesine geçer. Maltepe, Fındıklı da sadece müşterilerimize bağlı değiliz; sorumlu bir şekilde hareket etmeye kararlıyız. Kağıtsız faturalandırma, elektronik imzalar dahil olmak üzere çevre dostu uygulamalarla gurur duyuyoruz ve her zaman çevre dostu ofis uygulamalarımızı geliştiriyoruz.


Özelleştirilmiş KuryeHizmetleri

Akıncı Fındıklı Kuryeleriyle kendimizi kaliteli hizmet sunmaya ve işiniz için teslimat çözümleri oluşturmaya adadık. Müşterilerimize bütçenize ve zaman çizelgenize daha iyi hizmet verebilmek için özel kurye ve nakliye hizmetleri sunuyoruz. Özel bir kurye, tam olarak göründüğü gibi!

 • Verimlilik: Özel bir kuryeye sahip olmak, zamanınızı veya alanınızı paylaşacak başka müşteri olmadığı için yapılan durak sayısını ve yükleme süresini azaltır.
 • Güvenlik: Yalnızca eşyalarınızın taşınması, aynı anda birden fazla müşteriyle uğraşırken oluşabilecek hasar riskini azaltır.

Belirtildiği gibi, her şey dahil bir fiyat sunuyoruz veya bazı müşterilerimiz teslimat başına sabit bir fiyat için daha uygundur. Özel Fındıklı Kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz.

Aynı gün yerel haberciBanka mevduatları, posta işlemleri
İmza yakalama teknolojisiÜniformalı, nazik sürücüler
Soğutmalı ve kuru depolama ve taşımaTDG (tehlikeli mal taşıma) konusunda eğitim almış sürücüler
Aynı gün motosiklet Aynı gün taşıma (kamyon taşımacılığı)
Özelleştirilmiş Nakliye Hizmetleri

Fındıklı, MaltepePin
Fındıklı, Maltepe

Fındıklı

Fındıklı mahallesi İstanbul da ve Anadolu Yakasın da bulunmaktadır. Fındıklı mahallesi 2018 yılın da 58,456 nüfus sayımı kayıt altına alınmıştır. Fındıklı mahallesi posta kodu 34854. Fındıklı mahallesi İstanbul, Maltepe’nin 18 mahallesinden birisidir.

Fındıklı Kurye S.S.S

Fındıklı Kurye Kimdir?

Yanlış bir adres verilirse, teslimatın yeniden yönlendirilmesi için müşteri ile iletişime geçeceğiz. Başka bir adres yoksa kargo müşteriye iade edilir. Bu hizmeti kullanmayı seçtiğinizde, eşyalarınızı dahil bir fiyata taşımak için size atanmış bir sürücü ve uygun bir araç verilecektir. Bu sürücü yalnızca sizin için çalıştığından ve nakliye yaptığından, özel hizmetleri kullanmak, öğeleri taşımanın en güvenli ve en verimli yollarından biridir.

Fındıklı Kurye Hizmeti Nedir?

Kuryemiz gelirse ve teslim alma 5 dakika içinde hazır olmazsa, talimat için müşteriyle iletişime geçeceğiz. Teslimat hazır olduğunda geri gelebiliriz ve orijinal siparişte teslim alınmaması için minimum ücret (normal fiyatın yarısı) olacaktır veya sürücü bekleyebilir. Müşteri, şoförün beklemesini isterse, teslimatı yapmak için gerekli araca bağlı olarak bir ücret alınır.

Kaynak:

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp