Göztepe Kurye

Son Güncelleme Tarihi: Mart 18, 2024 tarafından Moto Kurye

Kolayca gönderin ve Göztepe Kurye ile Üsküdar Göztepe ye güvenli bir şekilde gönderin! Üsküdar da ki Göztepe  de akrabalarınıza hediyeler içeren bir paket gönderin veya iş arkadaşlarınıza kolaylıkla bir zarf gönderin. Kartal kuryeler tamamen donanımlı ve müşteri memnuniyeti odaklı personellerdir.  

Göztepe KuryePin
Göztepe Kurye

Göztepe Kuryeleri Hizmeti

  Şirketimiz dünya çapında 100’den fazla ülkeye koli(ler) göndermektedir. Malları göndermenin en iyi yolunu bulmanıza ve tüm müşterilerimize ucuz teslimat seçenekleri sunmanıza yardımcı olacağız. Vermeye çalıştığımız hizmet kusursuzdur, posta sürecinin her detayına ve mini unsuruna kadar müşterinin her ihtiyacını karşılamayı amaçlar. Beykoz kuryeler tüm olumsuzluk ve aksiyonlara karşı pozitif çözümler üretir. Büyük oyuncularla ve daha küçük bölgesel operatörlerle birlikte çalışıyoruz, bu nedenle yılda 365 gün 7/24 şirketimizin Göztepe Kurye ile bir şeyler göndermek için ucuz ve hızlı yolları var.     

Göztepe Kurye Fiyatları

Maliyetleri önceden tahmin etmek için, teslim edilmek için gereken süreyi, paketin ağırlığını ve ölçülerini ve paketin son noktaya kadar kat etmesi gereken mesafeyi tahmin edin. Kadıköy kuryeler ile gönderiminiz en düşüm maliyet ile hesaplanır. Ancak bu, kesin sayısal değerleri bilmek için, teklifin gerektirdiği bilgileri girmek ve Göztepe Üsküdar da parsel postası ile ilgili hesaplanmış maliyetleri almak için tahminde bulunmanın bir yoludur. Sizi hayal kırıklığına uğratmak için kaba tahminler yapmayacağız, rehberlik için alıntıya bakmanızı tavsiye ediyoruz.


Göztepe Kurye Teslimat Süresi

Göztepe Üsküdar da Metro durağıdır, bu nedenle paketinizin kıtalararası bir yolculuk yapması gerekiyorsa, teslimat süreleri daha uzun sürelere uzar. Göztepe, Üsküdar da, Çok daha uygun maliyetli olan normal gönderi veya çok daha hızlı ekspres teslimatlar arasında seçimlerinizi değiştirin. Maltepe kuryeler ile kargo sürenizi minimum süre de teslim ederiz, ya da hızlı ekspres motosikletli kurye gönderimi ile anında. Bunlar daha maliyetli olma eğilimindedir, ancak son teslim tarihlerini karşılamanın ve programların gerisinde kalmamanın iyi bir yoludur ve baskılardan kaçınmaya yardımcı olur. Tüm bilgiler teklifte listelenmiştir, bu yüzden doldurun ve paketinizin Göztepe Kurye ile ne kadar sürede teslim edilmesi gerektiğini görün. iletişim: mail@motokuryem.com.tr & mail@akincilojistik.net ve/ya 0543 748 61 61

Göztepe Kurye Gönderilmeyenler

Göztepe Üsküdar da ki yasaları ve ithalat yönetmelikleri, bu malların aşağıdakilere girmesini yasaklar:

 • B kategorisi biyolojik maddeler (UN3373)
 • Liberya menşeli veya Liberya menşeli ahşap, kütük ve kereste ürünleri
 • Uydular ve uydu parçaları
 • Tohumlar, manyetize malzemeler, teknik çizimler
 • Bilgisayar çıktıları
 • Fildişi, tehlikeli veya yanıcı maddeler
 • kürkler
 • Asbest

Göztepe Motorlu Kurye ile gönderemeyeceğiniz daha fazla ürün var, ancak bunlar Göztepe Üsküdar da yasaları tarafından yasaklanmak yerine kurye tarafından kabul edilmeyen ürünler. Bu tür mal ve eşyaların listesini burada bulabilirsiniz . Sultanbeyli kuryeler ile bazı taşıyamayacağınız ürünler vardır.

Göztepe Kurye Lojistikleri

Parselinizi verimli bir şekilde takip etmek için izlemeniz gereken birkaç kolay adım vardır: Üsküdar kuryelerimiz ile gönderdiğiniz ürünü nasıl takip edebilirsiniz, açıklaması burada.

 1. Kurye tarafından size verilen takip numarasını bulun, ezberleyin, not edin veya kopyalayın
 2. Bir internet bağlantısı kurun ve Göztepe Motorlu Kurye ile web sitesine gidin
 3. Ana menüde ‘Siparişinizi takip edin’ bölümünü bulun
 4. 1. adımda bulduğunuz takip numarasını girin
 5. Onaylayın ve paketinizle ilgili mevcut tüm bilgileri görün

Kargo takibi bölümünde ortaya çıkan bazı sorularınız varsa – bize yollayın! Aklınıza takılan soruları seve seve cevaplayacağız ve her şekilde, şekil veya formda yardımcı olacağız.


Göztepe Kurye: Etkinlik/Sergi Hizmeti

Sergiler ve Etkinlikler için Göztepe motorlu ve araçlı kurye hizmeti sunma konusunda geniş deneyime sahibiz. Etkinliğiniz veya serginiz için ürünlerinizi İstanbul, Üsküdar, Göztepe nin herhangi bir yerinden 60 dakika içinde alıp aynı gün teslim edeceğiz. Bir etkinliğe veya sergiye katılıyor veya ev sahipliği yapıyor musunuz ve acilen teslim edilecek bir şeye mi ihtiyacınız var? Omuzlarınızdaki baskıyı kaldıralım ve zor işi sizin için etkinlik kuryelerimize bırakalım.

 Bu kadar hızlı hareket eden bir sektörde, özellikle etkinliğe giden günlerde stresli ve telaşlı olabileceğini takdir ediyoruz. Ürünlerinizin boyutu ne olursa olsun, sorgunuzun ardından 60 dakika içinde sergi veya etkinliklerin Göztepe kuryelerimiz ile toplanmasını ayarlayabiliriz. Ayrıca, ürünü aynı gün teslim etmeyi taahhüt edeceğiz. Toplu taşıma veya daha küçük etkinlik eşyaları için her türlü araca erişimimiz var. Etkinlik sergisi Göztepe kuryelerimiz, ürünlerinizin güvenli ve zamanında ulaşmasını sağlayacaktır. Tamamen izlenebilir hizmetimiz ile teslimatı takip edebilirsiniz

Neden Göztepe Kurye Seçmelisiniz?

Büyük etkinlikler için çeşitli ürünler sunma konusunda kapsamlı bir deneyime sahibiz ve Türkiye’nin en büyük markalarından bazılarıyla düzenli olarak çalışıyoruz. Müzik festivallerine, ticari fuarlara, büyük kongre merkezlerine, düğünlere, tiyatrolara bunlardan sadece birkaçı teslimat yaptık. Aynı Gün Göztepe Kuryelerinde, etkinliğinizin veya serginizin sorunsuz çalışmasını sağlamanın önemini anlıyoruz. 

Sancaktepe kuryeleri Standınızın doğru olması ve markanızı, koleksiyonunuzu veya hizmetinizi müşterilerinize doğru bir şekilde sergilemesi önemlidir. Üsküdar, Göztepe veya Türkiye’nin, her boyuttaki ve konumdaki etkinliklere teslimat konusunda uzmanız. Bu, ürünlerinizin sergiye teslim edilmesini, teşhir stantlarının ve etkinlik bilgilerinin zamanında teslim edilmesini sağlayarak kurulumunuzu gerçekleştirmenizi sağlar.

Göztepe Kurye ServisleriARADIĞITeslimat Süreci
Direkt/Hemen17:00’den önce60 da dakika teslim
Hızlı Kurye3:00’den önce2-4 saat arasın da teslim
Film/TV KuryesiÖğleden önce17:00’a kadar teslimat
Belge Kuryesi16:00’dan önceErtesi gün 16:00
Gece Hızlı Kurye16:00’dan önceErtesi gün 10:00
Gece Ekspress16:00’dan önceErtesi gün öğlene kadar
Göztepe kurye hizmet tablosu


Film/TV Ekipmanları Kuryesi

Film ve TV yapım endüstrileri için Göztepe kurye hizmeti sunma konusunda geniş deneyime sahibiz. Türkiye’nin herhangi bir yerindeki film veya TV stüdyonuz için eşyalarınızı 60 dakika içinde Göztepe kuryelerimiz ile toplayacağız ve aynı gün teslim edeceğiz. Film/TV ekipmanları Göztepe kurye hizmetimiz hakkında bilgi almak için şimdi bize ulaşın. Sultanbeyli kuryelerimiz Film ve prodüksiyon şirketleri için aynı gün film, tv ekipmanları Göztepe kurye hizmeti sunma konusunda önemli bir deneyime sahibiz. 

Ses ekipmanlarını güvenli, emniyetli ve zamanında teslim etmek için düzenli olarak önde gelen şirketlerle çalışıyoruz. Film ve televizyon yapım şirketlerinin son derece sıkı teslim tarihlerine göre çalıştığını ve zamanın nakit olduğunu anlıyoruz. Tüm ekipmanların, kameraların, sahne malzemelerinin ve kostümün sette ve zamanında teslim edilmesi esastır. Tuzla kuryeleri TV dizileri veya filmler üretmenin zaman açısından kritik doğası, oyuncuların ve ekibin boş boş bırakılamayacağı anlamına gelir.

Ekipman Kurye Servisi Hakkında

Uzak yerler ve şehir merkezi çekimleri de dahil olmak üzere Türkiye’nin genelinde bir dizi stüdyo ve sete teslimat yaptık. Deneyimli TV ve film prodüksiyon Göztepe kurye hizmetimiz, pahalı kamera ekipmanları, büyük setler, daha küçük sahne malzemeleri ve senaryolar teslim etmek için kullanılır. Her büyüklükteki gönderiyi taşıyabilecek her boyutta 3.000’den fazla araca erişimimiz var. Ekibimiz, teklifimizin kabul edilmesinden sonraki 60 dakika içinde mallarınızın teslim alınmasını sağlayabilir. Ümraniye kuryeleri son derece sıkı teslim tarihlerine kadar çalışabilir ve mallarınızın güvenli, emniyetli ve zamanında teslim edilmesini sağlayabiliriz.


Sanayi Göztepe Kurye

İmalat sanayinde çok sayıda firma ile çalışıyoruz. İster bir motosiklette kuryeyle taşınacak küçük bir alete, ister taşınması için belden kırmalı bir kamyona ihtiyaç duyan bir çelik parçasına ihtiyacınız olsun, size yardımcı olabiliriz. İmalat/Üretim Sanayi Göztepe kurye hizmetimiz rakipsizdir. Akıncı Kurye ve Uçak Kargo Hizmetleri, bir dizi imalat şirketi ile çalışma konusunda önemli bir deneyime sahiptir. Üretimdeki tüm endüstriler için aynı gün imalat/üretim kurye hizmeti sunuyoruz.


ilk Göztepe kuryenize özel %30 indirim !

*stoklarla sınırlıdır.


Ağır Parça Taşımacılığı

Ekibimiz, üretim sürecinde bir tedarik zincirinin önemini ve teslim tarihlerine ulaşmanın ne kadar önemli olduğunu biliyor. Aynı gün üretim/sanayi Göztepe kuryelerimiz, mal veya malzemelerinizin bir fabrikaya veya tercih ettiğiniz yere zamanında güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayacaktır. İmalat ve Üretim İstanbul’un en etkili endüstrilerinden biridir ve hammadde veya bileşen parçalarından yeni ürünlerin yaratılmasıyla ilgilenmektedir. İmalattaki en önemli endüstrilerden bazıları otomobil, havacılık ve uçak, kimyasallar, otomobiller, mobilya, ağır makineler, gemiler, çelik, elektrikli ekipman, giyim ve bilgisayardır.

Taşınması Zor Kargolar

Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek her şekil ve büyüklükte 3.000’den fazla kurye ve araç erişimimiz var. İster bir motosikletle taşınabilen küçük bir alet, isterse taşınması için büyük bir kamyona ihtiyaç duyan bir çelik parçası olsun, yardımcı olabiliriz. 60 dakika içinde teslim almayı ve aynı gün teslimatı ayarlayabiliriz. Tüm araçlarımız, yolculuğun her adımında sevkiyatınızın nerede olduğunu bilerek, içinizin rahat etmesi için GPS ile izlenir.


Göztepe Kurye

Göztepe kurye hizmetlerimiz, Göztepe, Üsküdar da ki kargolarınızı İstanbul ve komşu illerinin tamamına aynı gün/acil/hızlı teslimatlat sağlıyor.


Göztepe Kurye Hakkında

Kurye ve Taşımacılık sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahip bir aile işletmesiyiz ve tüm müşterilerimiz için sürekli olarak mükemmel teslimatı gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Öğeniz ne olursa olsun, Göztepe motorlu kuryelerimiz muhtemelen zaten teslim ettiğimizi bilmenin rahatlığını yaşayın ve ilk sorgunuzu yaptığınız andan itibaren gönderinizin güvenli, emniyetli ve zaman açısından kritik bir şekilde halledileceğine dair size tam güvencemizi sunabiliriz, değil mi? Gönderinizin gerekli varış noktasına ulaştığı zamana kadar olan yol.

Merkez ofisimiz İstanbul da bulunmaktadır ve Türkiye’de motosikletlerden 7,5 tonluk kamyonlara kadar 3000’den fazla araca erişime sahiptir. Gönderinizin rezervasyondan sonraki 60 dakika içinde alınacağını ve Garantili Aynı Gün Kurye Hizmeti aracılığıyla alıcıya teslim edileceğini garanti ediyoruz. Tüm motorlu ve araçlı kuryelerimiz, herhangi bir gecikmeyi önleyerek ve sevkiyatınızın varış noktasına zamanında ulaşmasını sağlayarak en etkili rotayı planlayabilmelerini sağlamak için en son teknoloji ile donatılmıştır. iletişim için mail@motokuryem.com.tr

Göztepe, Üsküdar, İstanbulPin
Göztepe, Üsküdar, İstanbul

Göztepe, Üsküdar

Konum: https://goo.gl/maps/2ypZFMqydZgVRspy7
Adres: Ünalan, Göztepe Kavşağı, 34700 Üsküdar/İstanbul
Google Plus Kod: X3VC+H4 Üsküdar, İstanbul
*Akıncı kurye konumunu göstermemektedir, Göztepe, Üsküdar alanını göstermektedir.


Sıkça Sorulan Sorular

En Çok Tercih Edilen Kurye Şirketiyiz

Sektörde “en iyi kurye şirketi” olmaktan gurur duyuyoruz ve tüm müşterilerimize mümkün olan en yüksek hizmet seviyelerini sunmaya kararlıyız. Müşterilerimiz, bizim olduğunu bilerek tam bir gönül rahatlığına sahiptir.

7 Gün 24 Saat Mi Hizmet Veriyorsunuz?

Aynı gün içinde 3.000’den fazla kurye teslimat aracına erişimimiz var. Kuye ve Taşımacılık sektöründeki 15 yılı aşkın tecrübemizle, müşteri hizmetleri ekibimiz eşsizdir ve her şeyi 60 dakika içinde teslim almanın gururunu yaşıyoruz.

Kurye Hizmet Alanları

Yazar Moto Kurye

Akıncı moto kurye müşterilerimizin ürünlerini doğru pazara ve mümkün olan en kısa sürede sunabilen moto kurye sağlayıcısıyız. Moto kurye araçlarımız, kurye teslimat durumunu her zaman bilmemizi sağlayan coğrafi konumludur.

Yorum yapın

1
Hemen Ara Fiyat Al Whatsapp