giriş yap

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bir hesabınız yok mu?

Ücretsiz bir hesap oluşturun

Blog

Gümrük Moto Kurye İş İlanları - İçin: Genel Kurye

İçinde : Genel Kurye Yorumlar : 0 Yazar : akincilojistik Tarih : 19 Tem 2021

Gümrük moto kurye iş ilanları ile birçok kişi işsizlik sorunlarından kurtulacak. Gümrükleme işlemleri sırasında her alan her türlü uygunluk dokümanlarının yanı sıra kontrol belgelerinden, uygunluk evraklarına, ATR hizmetlerinden ordinoya, konşimento hizmetlerinden antrope gibi tüm hizmetlerin verildiği alanı kapsar. Özel moto kuryeler görevlendirilir. Ataşehir moto kuryelerimiz gümrükten istediğiniz ürünü ayağınıza kadar getirir.

Gümrük moto kurye iş ilanları

Müşterilerin gümrüklerde yapılması ne gibi hizmetleri varsa gözleri arkada kalmadan takip etmeleri sağlanır. Bu yüzden firmada görevlerine devam eden ve gümrük firmalarının yoğun iş tempolarının bilincinde yer alan kişiler her zaman gümrük şirketlerindeki iş akışlarını takip edebilmesi gerekir. Müşterilerin talepleri ne yönde olursa olsun bu alanda çalışmalarına devam eden motorlu kuryeler müşterilere yönlendirildikten sonra evrakları alır ve istenilen yerlere güvenli bir şekilde götürerek imza karşılığında teslimatlarını yapar.

 

Gümrük moto kurye hizmeti nedir?

Gümrük firmaları ile ilgili olan tüm işlemlerde her türlü paket ya da evrakların gümrüklere yetiştirilmesi konusunda özenli olması gerekir. Trafiğe takılma durumları olmadan gerekenin en iyi hızı ile hedefe ulaşmayı başarabilmeleri önceliklidir. İşine her ne zaman özen gösterip bu alanda ne kadar hızlı ve başarılı olması gerektiğinin bilincinde insanlar yer almalıdır.

 

Kadıköy moto kuryeler, gümrükten alacağınız ürünleri güvenli bir şekilde sizlere getirir. Zaman kaybı gibi olaylara girmesi söz konusu olmadan en acil durumdaki evraklardan paketlere kadar her şeyi anında teslim edebilmeleri, esnek çalışma saatlerine ve vardiyalı sistemlere uygun olmaları önceliklidir.

ilgini çekebilir  Motor Kurye Kıyafet ve Aksesuarları

Yeri geldiği zaman gümrük kurye ekiplerinin 7 gün 24 saat boyunca işleri için hazır olması gerekir.  Verilen adreslerden söz konusu olan paket ya da evrakları teslim alarak gitmesi gereken gümrüklere anında teslim etmesi öncelikli görevi olmalıdır.

Gümrük Moto Kurye İş İlanları
Gümrük Moto Kurye İş İlanları

Gümrük moto kurye ne iş yapar?

Gümrük moto kuryenin en temel işi her zaman kendilerine verilen paketleri ve evrakları teslim alarak güvenli bir şekilde gerektiği zamanda gümrüğe yetiştirmek ve teslim etmektir. Kartal moto kuryelerimiz ekonomik ve profesyonelliği bir arada sunar. Taşınan evrak ya da paketlerin ne olduğu önem arz etmeden şirket tarafından verilen adrese vaktinde yetişmesi, imzalı olarak paketleri ve evrakları teslim atması, yine gümrüğe imza ile vaktinde teslim etme görevine sahiptir.

Gümrük moto kurye olmak için neler yapılmalıdır?

Gümrük moto kurye olmak için illa bir eğitim alma şartı yer almıyor. Bu noktada başvuru yapacak kişilerin tek sahip olmaları gereken şey motor kullanabildiklerine dair belgelerinin yani gerekli ehliyetlerinin olmasıdır. Aynı anda Gümrük moto kuryelerin trafikte aktif rol oynamaları söz konusu olacağı için sinirlerine hakim olabilen, otokontrol becerileri yer alan kişiler  olması önceliklidir. Bu yüzden de başvuru yapma  düşüncesinde olan kişilerin yoğun çalışma temposuna her an hazır olması öncelikli olacaktır. Gümrük moto kurye olmak isteyen kişilerin bu işi gerçekten severek yapması şarttır.

Gümrük moto kurye olma şartları nelerdir?

Gümrük moto kurye olma şartları başında ilk sırada motor kullanılabildiğine dair sürücü belgesinin yer almasıdır. Ülkemizde bu belge A2 olarak yer alıyor. Gümrük alanında çalışmak için zamanlama problemi olmaması, verilen adreslere anında ulaşabilmesi, aldığı paket ya da evrakları güvenli bir şekilde taşımaları öncelik olmalıdır. Ardından gümrüğe teslim edilmesi gereken an gümrükte yer alması ve aldığı evraklar ile paketleri özenli bir şekilde teslim etmesi istenir. Sultanbeyli moto kuryeler, tüm işlemler de müşteri memnuniyeti odaklıdır.Teslim ettiğine dair bir belge alması şarttır. Aksi durumlar meydana gelmemesi için imza alma olayına dikkat edilmesi öncelikli olmaktadır.

ilgini çekebilir  Gebze Moto Kurye Firması 2021

Gümrük moto kurye görevleri nelerdir?

Gümrük moto kurye görevleri kısmında en temel görevleri verilen adreslerden söz konusu olan belge ya da paketleri vaktinde almaktır. Ardından götürülecek olan gümrüğe anında yetiştirmek ve aldığı paket ya da belgeleri güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Teslim ettiğine dair aldığı imza ile işi sonuçlandıracaktır.

Belirli adımları yerine getiren esnek çalışma şartlarına uyabilen, sinirlerine hakim olarak insanlar ile iletişim becerisi olan kişiler önceliklidir. 18 yaş ve üzeri olan A2 ehliyeti olup aranan özel şartları yerine getiren herkes başvuru yaparak Gümrük moto kuryesi olabilir. Ortalama olarak aylık 2500 ila 5 bin TL arasında maaşlar verilen bu iş için düzen, disiplin, anlayış, iletişim becerisi her şeyden önemlidir. Bu yüzden aranan şartları yerine getiren kişiler Gümrük moto kurye iş ilanları kısmından kendilerine en uygun olanlara başvuru yapabilirler.

Kovid19 Dönemin de Moto Kuryelerin Faydası Moto Kurye Nasıl Olunur?

Yorum bırak

Call Now ButtonKuryeyi Ara